• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Hmm tak s kýcháním se přidávíá i Kristík :unamused: mě šlehne......

Mirando krásná dovča,máte zážitky a jste prohřátí :slight_smile:

Sin paráda že to manžovi takhle vyšlo!!!

Natt jj ale jak píšu jdeme společně po XXX letech :grinning:

Peču hraběnčiny řezy hmmhm už to tu voní :slight_smile:
10. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
meli jsme se moc krasne ... na Rhodosu 35stupnu, porad slunicko, jen obcas foukal vetsi vitr-vsude neco letalo...lehatka, obleceni, pisek
cestovalo se dobre, jen jsme z toho asi nemocny-klimatizace v letadle byl pro nas docela sok ... :(
Krkonose by byla asi lepsi volba ;)

jeste jsem nestihla docist, jak jste se meli - kazdopadne krasne svatky i narozeniny vsem!!! ;) A hlavne spousty zdravi!!!!!!
10. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,my máme Krkonoše rádi,ale jinam než po Čechách s malym mimčem stejně nemůžem..nebo tedy můžem,ale já na to moc nejsem ..... :grinning: až nám Jájinka trochu odroste,tak se určo pojedem taky rádi mořit do tepla :grinning: a nahory si snad zajedem taky někdy v zimě :grinning: ...na to se teda těšim jak malá :slight_smile: až holky začnou lyžovat :slight_smile: .Jinak teda vítr u moooře to musí bejt něco...to já ráda :slight_smile: všechno pak tak hezky smrdí mořsky :sweat_smile: .

Terez,přeju ať jste fit :slight_smile: !
10. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavčo fajn - vyzdobili šatničky a ten kout u zadního whirlpoolu - už tam nejde koukat z venku :wink:
Petík usnul cestou domů - nesla jsem ho kontinuálně až do postýlky bez obídku.
Za chvíli ho předám bráškovi a jdu na pedikúru - už se těším.

Terez, snad to bude OK - i když tyto dny s ledovámi rány a teplými odpoledny jsou fakt hrozný :frowning2:
10. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mami,
at zlusí kamamrádku dr.Podolskou je na staráku,ale jestli bere netušim,ale když si pak zavolá přímo z porodnice,asi ji veme,když je to v míste bydliste,ale holky ti řeknou víc :slight_smile:
10. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusí kamarádka :unamused:
10. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vítám dovolenkáře zpátky:slight_smile:))) šup sem s tím sluníčkem:slight_smile:)))
ten můj chlapeček se mění v pěknýho ďáblíka, včera jsme byli na otevřeních dveřích IZS, venku pak začlo pršet, tak jsme zalezli do těch garáží a začali si prohlížet vystavený hasičský auta a Davídek, že půjde ven..tak jsme ho odchytli a on se začal vztekat, sedat si na zem, div se nezačal válet... no jsem zvědavá, co bude dělat za rok... :astonished: :frowning2:
pak jsme šli nakrmit kačenky k rybníku a Davídkovi málem vypadly oči, jak se mu káči líbily:slight_smile:)))))
dneska umatlám dortík pro synovečka a jedeme na oslavičku, tak se mějte parádně, papa
11. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím po odmlce. Nebyla jsem schopná ničeho. Marodíme doma všichni. Zánět nosohltanu. Jdu vás dočíst.
11. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, dodatečně přeju Dájovi všechno nejlepší k prvním narozeninám! Hodně zdravíčka a lásky.

11. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, parádní fotky, taky na mě dýchla ta atmosféra, což se teď hodí. Mám nos jak bambuli, krk napuchlej a nově mám bonus, při kašlání mám pocit, že mě někdo řeže v krku...

Holky, hodně mi pomáhá silná hovězí polívka s knedlíčkama. A taky piju těhotenský bylinky s medem a citronem, heřmánkový čaj, šípkový čaj, vincentku (kloktám, piju, dávám do nosu) a taky jitrocelový sirup. Nic víc, nic míň, ale zdá se, že za dva dny z toho budu venku. Jen škoda, že nevyšel ten výlet za mým taťkou do lázní, měli jsme tam jet dneska. Je hrozně smutnej, že tam nejedeme, moc se těšil i na Danečka.

11. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: tak jsem koukala, ze uz chodite plavat ... no nam taky nikdo nevolal :( takze doufam, ze na nas nezapomneli a plavat budeme :(

leni: mne pomahala taky cesnecka a taky jsem kloktala slanou vodu ...

sin: blahopreji manzelovi k praci ... !!!
my mame v roce 8kg a 75cm - Tonik nam trosku pohubnul, ale snad to bude ok, spatne nevypada :slight_smile:

Jinak ma jeste antibiotika ... asi taky angina a prudusky samozrejme k tomu :(
11. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, tak přeju Toníkovi brzké uzdravení, ať mu je chudinkovi lépe.
11. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky...přeju brzký uzdravení všem marodům..
My byli na hasičích dneska a bylo to moc hezký.Kluci si i vyjeli na plošině na jeřábu a líbilo se jim to.Fakt pěkný,plno aut,skoro všude si mohly děti vlízt..fakt dobrá akce.Pak jsme koukali ještě na ukázku vyprošťování z auta,stříkání z historický stříkačky....Navíc máme synovce u dobrovolných hasičů,takže nám ukázal jejich auto úplně s i výkladem...Jo,a Šimonek si pak ještě u policajtů dýchl do přístroje,jestli náhodou nepil...Odpolko jsme vyrazili na hřiště,když je tak krásně a zítra se chystáme k našim,tak se opět vylítá na zahradě a já se zrelaxuju..
Nevím,jestli ty odkazy půjdou,ale měly by tam být dvě fotky,co jeden ségry kamarád včera vyfotil..moc se mi líbí,jak fotí,myslím,že se můžete klidně kouknout i na další,že to má přístupný...
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=319884&fbid=151298781559063&id=149546748400933&ref=nf
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=319923&fbid=151312808224327&id=149546748400933&ref=nf
11. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, pěkný fotky. A moje mamka dneska vzala Danečka taky na hasiče. Má rýmu a kašel, ale bez teploty, tak je to lepší, než aby s náma marodama byl při takovém počásku doma. Za chvíli nám ho přiveze.

Holky matky, co jste byly u Rubeše v Německu? Kde konkrétně ordinuje? V Sebnitz? A můžete mi na něj dát mail nebo telefon prosím? Ráda bych se k němu brzy objednala na screening v 1. trimestru.

Jo a novinka... slyšela jsem, že na Masarykově náměstí mají být (nevím bohužel od kdy) farmářské trhy, kde budou nabízet své produkty čeští zemědělci. Tak asi ovoce, zelenina, vejce, med, možná i maso... nevím. Ale už se na to těším. Myslím, že je to ještě lepší nápad, než bedýnky, můžete si vybrat, co chcete, kolik čeho... tak jsem na to zvědavá.
11. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,to je super..doufám,že ten nápad nezapadne,určitě bychom se na trhy zašli podívat.
11. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.ziju,ale vcera probehl vylet do Praglu a dneska oslava Romanovych 41+Radcinyho svatku,je to narocny. :grinning:
Tak vas jen zdravim!!! :wink:
11. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak se dejte rbzy do kupy :wink:
11. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
My dneska poletovali, dopolko jsem zgruntu vzala kuchyň od podlahy po strop, v poledne byl táta u nás na obědě, když se babi moří (Bell, to je super výraz!!!) u toho moře a odpolko jsme výletili.

Leni, ty trhy by byly super - tak snad to klapne.
Asi ti dá info Maki, kdyby ne, tak já ti Rubeše objasním.
11. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak je mi líp, i když teda vykašlávám a zalejhaj mi uši. Zlatá vincentka!!!

Holky, prosím o to info o Rubešovi a hlavně jak dopředu se u něj objednává.
12. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Mirando,hele tak do toho plavečáku radši zavolej :slight_smile: .Já taky volala a nebejt toho,tak plavat nechodíme,nejspíš :rolling_eyes: .Tady je číslo : 773 649 920.
12. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lenik_25 Leni,tady je číslo na Rubeše : 603 240 874 .Myslim,že je dobrý se objednat včas dopředu.MYto teda měli rychlý,ale spíš jenže to šlo tak jako oklikiou přes jeho maželku a tak nás tam vmáčknul ještě v rozumnym termínu,když jsem chtěla kolem toho 20.tt na ten 3D a vzpomněli jsme si dost pozdě.Podle mě se už klidně můžeš objednat hned.
12. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačila jsem vás dočíst,ale nějak nemám časodepsat,tak až večér :slight_smile: a marodům přeji brzké vyzdravení :slight_smile: !
12. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo a Bell, moc vám děkuji za info. Číslo jsem si napsala a jakmile budu vědět, že je mimčo v pohodě, tak se objednám. Stejně se myslím první vyšetření při tom screeningu dělá v 11tt, nejpozději ve 13tt. Tak bych se objednala během 14 dnů. Ještě se chci zeptat, když se u něj platí 50 Euro za vyšetření a ten screening se skládá z odběru krve, pak screeningu (utz) v 11tt a pak ještě ve 20tt, tak to budu platit 3x???
12. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,me delal jen ten UTZ v 11 tydnu,zkombinovalo se to s odberama krve taky v Cechach.To vysetreni se sklada jakoby z tehle trech ukonu,aby to bylo co nejpresnejsi,ale ja uz tam ani snad ve 20tt nebyla,delala mi UTZ Kosarka.Nejdulezitejsi je to sijovy v 11 tydnu,toho se tu nedockas.
12. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já jsem se ho u Danečka dočkala u Apolináře, ale moje doktorka prý posílá do Ústí a prostě já víc věřím Rubešovi. A tu krev jsem myslela, že bere taky on. Ale co, tak krev mi vezmou v Ústí a šíjové projasnění mi udělá Rubeš. A v tom 20tt tam pojedu.
12. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak moc děkuju za info
12. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já to měla bez krve - jen NT a v kombinaci s tripple testem :frowning2:
Ve 20. tt je UZ orgánů - pro mě byl tedy důležitý a byla jsem po plodovce a nevalném vyšetření srdíčka v UL, takže Rubeš se smál, až se za břicho popadal, když jsem mu četla ze zprávy, že to je pro můj habitus (celkový vzhled) nevyšetřitelné (v UL na monitoru UZ bylo jen a jen zrnění) a zobrazil mi Petíkovo srdíčko přes celou tu plazmu, co tam má a viděli jsme naprosto všechno.
Jinak jsem měla polyhydramnion (nadměrné množství plodovky) - vždycky omldíval, navíc Petík o 6 týdnů větší, takže jsem tam byla celkem 4x - pozval si mě 2x na dopplera. Ale nelituju toho - navíc on je tedy ale velice chrizmatický pán :hearts: a hlavně kde jinde by se nám někdo podrobně 30 - 40 minut věnoval, že? :slight_smile:
12. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to se dělá chodit do Tesca bez Janičky??? :grinning:
12. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,já na vás jukala,když jsme stáli už u kasy.Takový významný pohledy jsem házela,ale neviděli jste mě tak jsem tam nechtěla hulákat přes půl tesca :grinning: .A vy jste mě i přesto zmerčili?! :grinning: No joo bez Janičky.Tu jsme v sobotu v poledne odvezli na chajdu za našima ať se vyblbne na zahradě a jeli jsme do rajchu.Dneska jsem si roztřídila dětský hadry z pytlů a do pytlů :grinning: ...do tesca pro něco dobrýho a hurá si vyzvednout Janičku....zrovna před chvílí usnula :rolling_eyes: ...na třetí pokus neb na chaloupce v osm do postele nemusí,že :rolling_eyes: :sweat_smile: .

Koukám holky,že na hasičích byli všichni krom nás :sweat_smile: .My jsme teda jeli v pátek odpo zasejc do parku pod zámek a všimla jsem si cestiu,že je v hasičárně :sweat_smile: nějaká akce,ale když už jsme byli na hřišti a pokoušela jsem se Janičku navnadit estli se chce mrknout na hasiče,tak mě přesvědčovala,že chce na Labutě...takže jsem šli krmit :sweat_smile: .

Leni,myslim,že když mu zavoláš a poptáš se ho,tak on ti sám určo doporučí kolik je těch UZ důžetitých a kolik méně a když bys chtěla všechny no tak absolvuješ všechny.Láca to neni,ale stojí to v přepočtu stejně jako u Zahrádky v UL,takže je to na tobě kolik vrazíš do jistoty.Hlavně se vykurýruj a buď v pohodě :slight_smile: to miminko potřebuje nejvíc.Doktorů a UZ si za tu spoustu měícců ještě užiješ :sweat_smile: .
12. zář 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek