• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Joooo Mirando,FB tady na mě mrká,že máš dneska narozky :slight_smile: .Tak všechno nejlepčí a hlavně hodné děti :grinning: !
12. zář 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOO A Petru,krásný fotky :slight_smile: .

A ty trhy by byly moc fajn.....takové bedýnkování bez bedýnek :grinning: .Nechápu proč to ti soukromý zemědělci nezačli městu vnucovat už dřív a muselo to napadnout až město a ptát se jich.Evidentně je dost lidí,co by si rádo koupilo regionální ovozel :slight_smile: a takhle by si každý pokoupil přesně to,co chce nebo potřebuje a nemusel čekat,co v bedýnce najde,že :grinning: .

A teď už jdu fakt spát :slight_smile: ......bodrou ..... :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, dodatečně všechno nejlepší k narozeninám! :slight_smile:
13. zář 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a my máme za sebou první odchod do školičky :slight_smile: Mně bylo blbě už od včerejšího večera. Takový ty pocity, že ho tam přece nenechám samotnýho, aby si nemyslel, že ho odkládáme... a to jsem si myslela, jak to vezmu s nadhledem. Danečkovi se jak na potvoru ráno nechtělo vstávat, ale jak se řeklo "školka", tak vyskočil jak střela. Doma nesnídal, bylo to na něj moc brzy, tak snad jim tam sní sváču v půl devátý :slight_smile: Šli jsme tam s ním oba, já i Tomáš. Moc dětí tam ještě před sedmou nebylo, takže ho budu vodit později, tak na půl osmou. Byl v pohodě, sice trochu nespokojen se svojí značkou zeleného bubínku (chtěl červené auto), ale dobrý. Pusu jsme s taťkou dostali, ale o náš odchod už se nestaral. Paní učitelka na mě podruhé udělala skvělý dojem. Už teď jí milujeme, Lucinku! :slight_smile: Jsem zvědaváááá!! Tak tady je pár fotek z prvního školkového dne:
13. zář 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme o tom Rubešovi na 100% rozhodnutí, pojedeme tam. Já mu prostě po zkušenostech ostatních mamin věřím.
13. zář 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni, to je super jak to Daneček zvládl, jen tak dál :grinning:
já s Utz asi neporadím, mě dělal v 11t utz Šedivý, dle zprávy i šíjové projasnění, pak ko v ústí v nem. (Veru, taky jsem "blbě" chodila a bylo prd vidět, tak jsme museli znovu na srdíčko ve 3týdnech věku, byl tam pak mladý dr a vše v pohodě) a 3D jsme si nechali dělat u Zahrádky v UL a bylo to super, udělal si čas v sobotu dopoledne, byli jsme tam přes hodinu a chtěl 1000,-
jinak dnes noc plná vášně, manža nespal asi do 1h protože šel poprvé do práce, a Davídek si v 1:30 usmyslel, že spinkat nebude, takže brutus, mlíko ve 2:30 nezabralo a odpadl asi až ve 3:30, to už jsem byla hotovka, pak jsem odpadla a vzbudilo mě manželovo chrápání, v 6:15 mu zvonil budík a v 6:30 se probral ten budík co se mnou chrněl v posteli :frowning2: takže jsem hotová, navíc zlatíčko huláká jak někde na stadionu, asi ho vezmu ven a udám těm trávníkářům co v 7h začli kosit......... :rolling_eyes:
a dnes jdeme na to očkování proti Meningokokovi, myslíte, že reakce bude horší než na hexu?????
pa a hezký den všem
13. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Bell, já vás viděla u rohlíků - tedy my byli u rohlíků, ale vy jste tam bujaře hovořili s někým, tak jsem se neto... neprojevovala :grinning:

Leni, tak super jste to zvládli - do kolika tam Daneček bude? Je to šikulín - vůbec si neumím představit, že Petřík půjde do školky - ne kvůli mně, ale on je prostě takový ... jiný :grinning:

Sin, no to jsou noci jak ze žurnálu. Ať se manželovi líbí. Davídek asi vycítil tu jeho nervozitu...
U nás taky noc na prd - ty pětky nám dávají strašně zabrat - naštěstí už jsou dvě zcela venku, tak snad bude brzy trápení konec.

Venku je hnusně, ale my musíme na poštu, takže půjdem ... no :slight_smile:
Pak bych se tam dostala až v pátek, neb jsem další tři dny v práci a to poštu stíhám horko těžko.

Hezký den všem.
13. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 tak jsem volala na bazen ...chodime s Vami a minulou lekci jsme omluveni :D, tak to dopadlo skvele!!!
13. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zase nějak nestíhám...Jára byl minulý týden doma, protože smrkal, kašlal...no v sobotu brzo ráno jel s tatínkem na loď a vrátili se včera večer, no nadšený byl, paráda :slight_smile:
Ale dneska, jak dlouho ve školce nebyl, tak tam vůec nechtěl, brečel jak blázen, no nakonec teda šel a ve školce si ho učitelka vzala teda fakt z řevem jak blázen, nějak mu ty delší pauzy nedělají dobře :unamused: Navíc tam byla známá taky s klukem, ale co ten dělal..to byl Jarda zlatý, ale když ho viděl jak se vzteká, tak mu to moc nepřidalo, jsem odpoledne zvědavá :confused:
No a ve středu ho beru po obědě, protože jedeme k našim na moravu, jsou tam hody :sweat_smile: ale zase bude delší pauza, takže jsem zvědavá :fearful:

Leni,
je moc fajn že to Daneček tak krásně zvládnul :sweat_smile:
13. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeejda ... ja jsem s bedynkama docela spokojena, ale samozrejme trhy jsou lepsi ;)!!!!!!!!!!!!
hrusky a jablka nechavam dojit cca 1tyden - jsou cerstva a nestravi dny i tydny cestovanim a skladovanim na krame, jen u nas doma :D - a pak jsou vytecne ...
svestky jsme ted meli tak akorat na jidlo ...
ani jedno rajce nebylo praskle ... coz mi prijde uzasne v tomto pocasi :o
jinak vim (tchan je zemedelec a taky pestitel), ze ovoce/zelenina, ktera dozrava tady bude mit jinou chut nez to, co vozi ze slunneho jihu ...
taky se mi libi, ze tam daji zeleninu, kterou bych si treba v krame nekoupila ... treba ted jsme meli patison - nekoupila bych ho v zivote ... takze jsem donucena se podivat do kucharek a varit neco noveho :o - nove chute
a jak jsem uz psala ... je to rychle, zadne vybirani na trhu (na ktery se ted tezko dostanu) ci v krame a to ted docela ocenim, protoze nerada chodim nakupovat - no ale nerikam, ze to tak budu delat porad
ted mi to prijde super ...
13. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
neboj enbude reakce :wink:
13. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak gratuluju Danečkovi :slight_smile: ,držim place ať jsou všechna rána školková v poklidu :grinning: .

Veru,no joo,potkala jsem v tescu spolužačku s rodinou :grinning: .Ještě,že ty obchoďáky jsou.My si furt slibujem návštěvy a nakonec se setkáme jen na těch nákupech :grinning: .

Mirando,takže zítra v plavečáku :slight_smile: .Maj nově vyzdobené šatničky..........a některé maminky tam vodí děti už v normálních plavečkách(né v těch jednorázových).V loni nám totiž instruktorky kladly na srdce,že děti do 4 let musí mít plenkové plavky nebo plavky s vnitřní gumou a žádné jiné :rolling_eyes: .....a maminky dost nadávaly.zvlášť u těch větích dětí.......tak nevim no asi to už padlo.Já asi vezmu oboje a hodim si v šatně korunou :grinning: .Jinak add bedýnky.my jsme teda minulou měli fakt děsnou,takže už jsem v pátek další nebrala.Uvidim, možná se nechám zlákat na mošt a med :slight_smile: .
13. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Leni,Daneček je třída,jak to krásně zvládl a děsně mu to sluší..:slight_smile:
Sin..manželovi hodně štěstí v nové práci..
Verčo-ať už se petíkovi klováky vyklubou a je to v pohodě.Zuby jsou fakt děsný...
13. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju. Danečka už mám doma, prý ani nefňuknul, možná se mu jen nelíbilo, že musí jít spát. Byl hodnej. Nenakrmil se sám, oběd mu dala paní učitelka, svačinu odpoledne nechtěl, nějakej tvaroh. Ale domů šel hrdě s nektarinkou. Jinak když děti ležely v postýlkách a četla se pohádka, tak Daneček jim do toho furt kecal a opakoval, co paní učitelka čte, no tak je rušil... usnul až ve 13,45 a ve 14,00 ho pracně budili, protože byl čas na budíček.

Jinak jsem byla na utz. Dneska jsem 6+1tt a holky, byl vidět jen gestační váček a nic v něm!!! Jsem z toho úplně v šoku, Daneček byl vidět už v 5tt a v 7tt jsme viděli bít srdíčko. Tak prý mám přijít zas za týden, že může být ještě brzy. Nebo to prostě zaniklo... na to vůbec nechci myslet, to je strašný!
13. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,drž se,to musej být hrozný nervy..moc na tebe myslím,aby to bylo dobrý
13. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni, hlavně zachovej klid!!!
13. zář 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 asi jsem tě moc nepovzbudila...nevzdávej to dopředu a pokus se být tak v klidu,jak je to půjde..
13. zář 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažím se. Je to prostě 50 na 50, tak to neovlivním.
13. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dnešní noc-v 1.30h budíček,Kristík dostal mlíko,do 3h se kroutil v postýlce,pak šel k nám do postele,tam si stále lehal na manžu,ke mě nechtěl ani nechce když má na výběr mezi námi dvěma(no mě má pořád že..)
Byl i celý teplý,dala jsem mu brufen v sirupu,do rána to přešlo.
Dopoledne měl uřvaný,chtěl kakat a byl na nervy,neobědval-nechtěl.
Po vyspinkání se opět nenajedl teplého jídla,jen dost pije a měl kousek buchty,jídlo odmítá,dělala jsem pro kluky kuře na paprice....
Jiřík docela pokašlává,takže fakt to je tady veselý..
Já si udělala 10flašek marmelády z hrušek,jablek,ostružin-takový mix.
Jsem zvědavá na dnešní noc...

Leni Daneček je velkej šikulín a moc mu to ve školce slušelo :slight_smile: ,na Tebe tedy myslím,ale neboj,nesmíš se nervovat dopředu!Držím palce!!

Prin bože hody na Moravě hmm závidím!! :slight_smile:

Kámošky kluk šel dnes taky prvně do školky,jěště jsme se neviděly tak nevím jak to tam zvládl...
13. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
klídek,já tot ak mela taky,šimon se ukázal v 7tt :wink: ,myslim na tebe :wink:
13. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jen žádnouu paniku.Ještě může bejt opravdu brzy něco pořádně vidět.Držim palečky :slight_smile: .
13. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám přišli botky,jsem z nich nadšená :slight_smile:

mirando,přidáváme se ge gratulaci :slight_smile:

13. zář 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, pěkný botky. A u tebe nebylo nic vidět nebo taky prázdný gestační váček?
13. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám jít na utz za 7-10 dní, tak uvažuju, že bych se donutila to vydržet a že bych tam šla ne v pondělí, ale až ve středu... ty jo, ale vydržet to.
13. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejdřív nic,pustili me domu v 6tt z prásdným váčkem,že mám přijít za tři dny i s vecma,kdyby bylo nutné čištění a huráááá,byl tam,jen strašej,uplne zbytečně,neboj se mimi tak je,jen se nekde courá :wink: ,me taky segra řikala,že ho mám asi na ledvine nebo co :grinning:
13. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo :frowning2: Kéž by to tak bylo. Stačilo, že se někde couralo 8 měsíců...
13. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni, já měla PM 22.12 a srdíčko bylo vidět až 9.2, první 30.1 taky byl vidět jen váček 2mm a za týden už srdíčko bouchalo, tak se hlavně nestresuj!!!!!!!! držím palec
13. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, klídek, mně taky v 5. tt nic nebylo vidět - jen váček a pak jsem šla na UZ až za dobrých 10 - 12 dní a bylo tam srdíčko a bilo :hearts: :hearts: :hearts: Hlavně klid, stejně to neovlivníš, jak sama píšeš a pokud tam mimi je - a že jako JE - tak bys mu nervováním akorát ublížila...

Natt, ty jsou božíííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já nakonec upustila od žlutého zimního outfitu, neb mi jich dost uniklo, takže jsem přesedlala na mou milovanou zelenou a až dorazí komboška, tak doladím boty...
13. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
neboj bude to tak,ten týden bude dlouhý,ale neboj ukáže se a všechno bude o.k.,kdyby bylo neco spatne,domu te nepustí.tak klídek,mimi se Vám ukáže,jj já vim,neni to lehké,my co čekali dýl jak ty to víme,jak je každý mesíc dlouhý a jaký to bylo,ale mimi se uchytilo,by,o brzo videt na testecj,takže opravdu klídek,je tam kde má být!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a opravdu je na všechny závery brzy,každé tehu je jiné,nesmíš to srvonávat s Danečkem,ten byl pokud si dobře pamatuju rychle :slight_smile:,sourozenec se hold courá,ale bude :_)
13. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek