• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky moje zlatý, opravdu si moc vážím vaší podpory. Díky za to, co jste mi napsaly.
13. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zpětně si uvědomuju, že mi vlastně přišlo že je vidět srdíčko strašně brzy, já myslela, že bude až tak v 8tt... jo jo ušetřila jsem si asi dost nervů....
ale Leni neboj, dopadne to dobře, zdálo se mi, že máš druhýho kluka, tak to tak bude :wink: :wink: :wink:
13. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, jo? Tak to jsem zvědavá :slight_smile:

Natt, co ta výzdoba na auta? Přišla ti sms?
13. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho Leni...........me nešel tel,jsem zapomela,promin,no jak to rpovedem???????????jeste jsem koukala,že kolovali nekam dál vyzdoby :slight_smile:,sousedka co se vdává příští rok v kvetnu je obdivovala a já řikám,jéééééééé ty znám,tak se jí ptám,hele odkud jsou????????a ona,že by tvoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Leni,neboj,jeste je cas. :wink:Hlavne zadny nervy!!!
Natt,pekny boty,co ej to za znacku??
Ja si taky udelala radost botkama :slight_smile: http://www.skeble.cz/na-ven/barevne-holinky/barevne-holinky-hearts-sand
13. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zdeni, můžu si je v sobotu odvézt domů do Boletic, jedeme ke Gajdůškům na oslavu. A nebo jestli budeš mít cestu kolem nich... zas tě tam nechci honit. To já jsem dlužníkem.
13. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, krááásné, ty budeš fešanda tam na Chlumu :grinning:
13. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je novy modni hit,budu fesanda ve meste,to se normalka ted nosi do deste!!! :wink:
13. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha, já myslela, že chceš bejt krásná u slepic :grinning:
13. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
... že by třeba víc snášely při pohledu na tu krásu :grinning: Promiň, dělám si srandu, to mě bude pršet do bot :grinning:
13. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsem magor,abych dala takovy prachy za boty ke slepicim. :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
super holinky,jj koukala jsem po tech holkách po meste,asi je to fakt in v tomhle počasí,asi nejlepší,taky jsem uvažovala,ale nechtela jsem být magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsou z Hervisu,podle popisu pani a krabice -Kilimanjaro :wink: ,cena tam byla 1100kč,já dala 100 kč :grinning: ,stokrát jsem je zkoumala,nikde nic nemaj,a jsou fakt teplý a nepromokavý,sice žlutý,ale to přežijem,hlavne,že nejsou malinový :grinning:
13. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt,
malinový :grinning:

maki,
krásné, ovšem cena taky :sweat_smile:
13. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,super kauf.Na MMB?
13. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, za stováka??? Ty jo!!! Tak to je super kauf, jsou fakt pěkný. A malinová malýmu přece sluší, už to máte vyzkoušený :grinning:

Maki, ty mě bavíš :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 :o a ja vahala, jestli mam dat za holiny 400Kc :wink:
13. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jj na MMB :wink: ,taky jsem spokojená :wink: ,tak snad budou i za to stát
13. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.skeble.cz/koupelna/toaletni-papir/ to je od maki ze stránky,jak má holinky,ten černej je hustej a ten malinovej no parádní :grinning:
13. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to jsou super holiny - ke slepicím škoda :wink:

Natt, nejlepší je ten SUDOKU toaleťák :grinning: :grinning: :grinning: - ale ty bys ho brala jedině na malinovým podkladu, co?! :grinning:
13. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jinak já jedině malinovou,tu my rádi :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, :grinning: :grinning: :grinning: super hovlinky :grinning: .Já to tedy pochopila hned,že je to teď děsně úžasná moda :grinning: .Zorvna jsem o tom minule klevetili s manžou :grinning: .Ale já jsem tedy odvahu na zakoupení IN gumové obuvy ještě nenašla.Ale ono to fakt frčí až čumim jak moc :astonished: .JInak jukala jsem na to na těch stránkách jsou fakt super věcičky.......drahý jako prase :grinning: ,ale pěkný :slight_smile: .Škoda,že nemaj dekor ovce .... :dizzy_face: ,škoda přeškoda.Jinak sudoku toaleťák :grinning: ,ten snad bych i koupila :grinning: :grinning: :grinning: .

Natt,botky úžasný :slight_smile: .Něco takovýho si taky na zimu představuju.Zatím jsem ovšem na zimní výbavu moc nejukala :fearful: ,lae když tak koukám na teploměr.....asi začnu.Janička se z nějakýho záhadnýho důvodu začla těšit na Vánoce :confused: ,furt vzpomíná,že jsme tu měli zelenej stromeček a na něm vánoční kuličky(kouličky) a dááečky.Tak jí řikám,že vánoce budou až bude venku snížek............tak aby náhodou nezačlo sněžit už v říjnu :grinning: :grinning: :grinning: .
13. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam,ze Skeble.cz vas zaujala! :grinning: Me taky. :wink:
Tchanovci dostanou rucniky ala dorticek.
14. zář 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam,ze Skeble.cz vas zaujala! :grinning: Me taky. :wink:
14. zář 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

je mi líp, já věděla, že druhý den budu klidnější.

Daneček se těšil do školky, ve dveřích mi řekl čau, mávnul na mě a nazdar mámo! Tak pohoda.

Holky, co se týče hajzlpapíru, tak jedině s pirátem!! :grinning: Tchán teda miluje sudoku, takže pro něj by byl hajzlák jasnej :grinning: :grinning: :grinning:

14. zář 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, objednávej! To zubařské rodině nesmí chybět. Vypadá to suprově :grinning:
14. zář 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, tyjo to je hustá forma na led, to dej manžovi k Vánocům :grinning: :grinning: :grinning:
Jako sníh v říjnu mi skoro přijde reálný při těchto teplotách!!!! :angry:

Leni, to je fajn, že jsi klidnější. A Daneček je šikulín :hearts:

Já jdu za chvíli do práce, dneska hlídá nejdřív Adam, musela jsem ho omluvit ze školy - mamka je ještě v Africe a táta má od 8 v UL magnetickou rezonanci, tak až ho odmagnetují, tak zavolá Adamovi a převezme si Petíka a Adam pomastí do školy.
Hezký den všem...
14. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dnešní noc už byla lepší-sic se malej probudil,ale tatík mu flašu mlíka udělal :slight_smile:

Maki holiny jsou super!Chválím! :slight_smile: Sic jsem na modní vychytávky ujetá,tohle dotáhnout domů tak mě manža žene sviňským krokem :grinning: :grinning: :grinning: on ujeťárny a modní výstřelky bere minimálně... :grinning:
Občas ho taky dostanu něčím a pak si v tom vyjdu sama :wink:

Ale už vím kde budou holky na vánoce nakupovat :grinning: no my letos ani moc do vánoc nedáme-jen pro děti,páč chlap chce investovat do garáže,takže.....

Natt botky jsou super,za ty prachy neřeš barvu! :slight_smile:

My jdeme dnes k zubařce na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted vam popisu vcerejsi rano,at se taky trochu pobavite:
Rano jedeme na nakup a najednou zjistim,ze nemam srajtofli...To nepochopite,moje penezenka nikde,prevracenej celej byt,ja uz smirena,ze jsem ji v sobotu nechala v telefoni budce,odkud jsem voala Romanovi,bo jsem doma nechala mobil.Pro jistotu jsem se sla zeptat do vsech kramu,v kterych jsem v sobotu byla.Nic.Takze Roman s Maxem pujdou na nakup a ja s Emi zajedu aspon do banky stopnout karty.No nedalo mi to a jedu jeste jednou prohledat domu co se da.Nic.Pak teda uz smirena jedu do banky a najednou telefon,at vseho necham a jedu za R.do Kaufu.Jde mi naproti po parkovisti s Maxem bez nakupu,v ruce moji srajtofli.On sbalil moji misto svoji.Tvrdil,ze si nevsiml,protoze ji bral ze SVYHO supliku.A co tam teda jako delala moje penezenka...To fakt nevim,bo ja mu tam nelezu,takze jsem ji tam na 100% dat nemohla.Nicmene vyvstal novy problem,kde je jeho penezenka....No schrnu to,jeste jsme zasli pro ten nakup,ketrej musela predtim pokladni vystornovat,bo zjisti vymenu penezenky a z u pokladny a ja tam nemela hotovost a k moji karte PIN nevi.Tak platime,ja jsem vepredu,davam nakup do tasky,beru Maxe za ruku a jdeme,Roman za nami s vozikem a ja se u dveri otocim a koukam,ze nema Didi...Holky,on ji normalne nechal ve fronte u pokladny...Jak ji sundal z voziku,aby vyndal pohodlne nakup na pas,tak ji dal s vajickem na zem a nechal ji tam....Ty woe,to byla posledni kapka...Prijela jsem domu,vyhazela vsechno z auta a jela jsem SAMA k Radce na kafe,abych ho nezabila...
Hadanka ztraceny penezenky se vyresila hned po prijezdu-byla v jeho supliku,lezely tam rano obe dve.Podotykam,ze ja mam taky panskou penezenku-na jeho omluvu,ze je teda cerna a on ma hnedou s bylym prosivanim,to uz je vec jina....Problem byl ten,ze on v ni mel 20 000,to ztratit,tak teda asi u ty Radky spim..
14. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki to bylo teda ráno!!!Chvílema si člověk říká zda se v těhle chvilkách nemá jít zakopat.......
Ale zapomenout dítě v obchodě....to dokáže asi jen chlap!!
14. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek