• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, no masakr!!!!
14. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Maki :grinning: :grinning: :grinning: chlapi zásadně barvy neřeší, sáhnou a jdou.,... :grinning: :grinning: a chudinka Didi, ještě že vám ji nikdo neukradl :wink:
Leni jjj to bude v pohodě :wink:
Natt botičky super a ta cena parádní, nás už taky čeká nakupování, v so nebo ne vyrazíme do Fora do UL, manža shání gatě do práce, možná jukneme i do německa, tak rovnou shlédneme i botičky...

U nás reakce na očkování zatím žádná, tak to snad i zůstane :sunglasses: ráno jsem šupajdila k zubaři, úúúúúžasný, našel mi 4!!! kazy, dva hned odvrtnul a zabetonoval, ale bylo to super, nebolelo to tak moc, že bych si řekla o injekci a hlavně rychlý, dělal dva a když jsem se po prvním vrtání psychicky hroutila na další, tak řekl, že už je to oboje dvoje šup šup :grinning: :grinning: :grinning: příště další dva a navíc na předních zubech, achichjo... tímto veřejně chválím dr. Schmitta :grinning: :grinning: :grinning:

mějte se zatím krásně já jdu patlat buchtičky se šodo, mňam mňam :grinning:
14. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, kdyby byla reakce na meningokoka, tak byste jí už měli. Ta je po pár hodinkách, ne až druhý den.
14. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hlásím se po dvoutýdenní zkušenosti se školou, školkou a zároveň kurzem ... nestíhám absolutně nic (ještě zpracovávání fotek ze svateb, chystání výstavy), zážitků mám na celou stránku zase nejmíň, snad už se dnes večer dostanu alespoň k telegrafickému vylíčení průběhu těch dvou týdnů :wink: Jinak vernisáž výstavy by měla být v pátek 24. 9. ve 20h va čajovně Ve Vlnách (termín se mi už 2x změnil), dokdy budou viset fotky zatím nevím.
14. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň přihodím fotky z 1.9. a ze soustředění :wink:
14. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
meki,
no to věřim :unamused: ,chudák Emča tak sedela,to nikdo nehouk????????? :grinning: ,ale ne kvuli penežence,me to povídej,me stačilo ted tech 12 :angry:
14. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, Maki, to tedy bylo adrenalinové ráno.... bych měla po kojení!!! Ale tys to zvládla - kafčo jistě zabralo a už to je OK, ne? :slight_smile:

Sin, ty máš ale šikovného pana zubaře :grinning: :grinning: :grinning:

Laro... krásní šašci a těším se na tvůj telegram :grinning:

Já dneska škola, Adam s dědou si v pohodě přehodili trpasíka, který u našich spal skoro 3 hodiny - on jako takhle dohání ty svoje noční směny !!! :grinning:

Pak úprk v dešti na zastávku - pláštěnku sice měl, ale nesnáší kapucu, takže pláštěnka mu je slušně řečeno na kosočtverec...

Terez, tak si na garáž dáte mašli, no...! :wink:

Jdu kuchtit večeři - ty dny nějak moc rychle utíkají - to bude tou prací ... :sunglasses:
14. zář 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,

Laro, už mám ten termín vernisáže napsaný v kalendáři. A do čajovny chci zajít už delší dobu, tak ukecám svou nej kámošku a snad vyrazíme.

Verčo, na kosočtverec :grinning: To jsem se zasmála :grinning:

Já už ukuchtila, dneska pečené plněné papriky a nové brambory.

Daneček ve školce super! Ani nefňuknul, spinkal tam, byli i na procházce, jen míň jedl.
14. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže zítra převolání :frowning2:((((((,už ted se bojim,jestli nepojedu domu busem,ani nevim pomalu kolik se tam hází :frowning2:(((((((( a malej jde poprvé na hlídání k tetě Kátě :frowning2:((((,já mám nerva,on má nerva,dneska jsem se vzdálila na hodku,byl tu s tátou a celé mu to prořval :frowning2:(((((((((((((!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,to je luxusni hlaska...kosoctverec,vyborny,to se chyti. :grinning:
14. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže:
Poslední prázdninovou neděli u nás probíhal obří veleúklid po našem přestěhování nahoru (rychle, než se vrátí tatinek :sweat_smile: ), přijela babička z Jihlavy, aby mi hlídala kluky, páč pondělí jsem nastupovala na kurz. PO půlnoci jsm emměla vyzvedávat na letišti rodiče a děti...samozřejmě volali, že odlet je zpožděný, jenže už bylo poměrně pozdě, abych si šla ještě lehnout. Na letišti strašný řev (oznámila jsem rozbití auta tetou Matétou), že jsme zrádkyně a lhářky, to po celou cestu, seřvány byly i děti (že povídaly). Do postele jsem ulehla v 5. Budíček v 6.
Úterý kurz, Martin řev, že chce se mnou, né s tou druhou bábou. Babička Majka je nesvá, jestli z ní není dědek nervózní (a to se on před ní ještě krotí :sweat_smile: ).
Středa - ráno hysterie z nestíhání, Martin odveden do školky celkem bez potíží, s Ondrou jsme dorazili poslední (ovšem nikoli pozdě), takže sedí v lavici sám (29 prvňáků). Zpěvem písně "jestli to nebude láska" si získal novou přezdívku. Po zahájení letím na kurz.
Čtvrtek. Ondra chce do školy pěšky s babičkou (odjíždí v poledne), já vezu Martina. Hysterický záchvat, kopání, prchání, řev...zabuchuji dveře a prchám. Přicházím pozdě do kurzu.
Pátek. Oba hysterické záchvaty. Přicházím pozdě do kurzu. V polední pauze jedu pro kufr a aby mi děda dal do |Bruce rezervu (při koupi měl jen lepící sadu). Prý práce na 10 min. Do kurzu jsem přišla pozdě. Odcházím z kurzu dřív, abychom stihli být ve 3 na Mácháči. Ondra nechce z družiny. Martin ještě spí. Na Mácháč jsme kupodivu dorazili včas. Náš pokoj byl jen o chlup větší, než koupelna k němu náležející. Ondrova palanda nemá zábranu. Ložní prádlo kupodivu vypadá čistě a voňavě. Nemám pro děti pití a jídlo. V kempu není otevřený kiosek. Ondra chce hrát fotbal. Martin se nepouští mojí nohavice. Večeře . špagety, smažák nebo guláš. Ondra chce špagety, Martin smažák. Ondra nechce špagety (je tam sýr), Martin nechce sýr. Jím dva sýry bez hranolek, zato se špagetami. V noci je děsivá kosa, slibované topení jsem na pokoji nenašla (druhý den jsem tomu byla celkem ráda...v pokojích, které měly (fungující) topení, měli i myši). Sobota - honba za pokladem ve stylu klaunů. Ondra chce hrát fotbal a Martin se nepouští mojí nohy. Před oběděm je konec, nakládáme auto a obědváme ve Dřeváku (chaloupce) v Jestřebí. Jedeme na slibovaný výlet do labyrintária v Loučni. Nádhera, doporučuji. Zrovna tam probíhaly cukrové slavnosti.
14. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jako to je fakt maso...mít více takových rán,tak by měl člověk tik :grinning: .Jenže chlapi,že.... :grinning: .Hlavně,že děti máte ydoma všechny a prašule se po pečlivé detektivní práci našli...doma... :grinning: .Brácha mi jednou vyprávěl jak jeho kámoš byl s manželkou nakupovat...a nějak se v krámě rozdělili...a on nakupoval a nakupoval,šel ke kase,zaplatil,naložil do auta............a doma se divil kde je manželka :grinning: :grinning: :grinning: (teda oni jsou nesezdaní,takže přítelkyně,abych byla přesná) :grinning: :grinning: :grinning:.

SIn,pochvalu jsem vyřídila :grinning: ,moc děkuje :grinning: .(snad si to nerozmyslíš,kdyby tě příště musel vrtnout nějak víc :grinning: ) .

Veru,problém s pláštěnkou na kosočtverec :grinning: je například u nás vyřešen čepičkou do deště :slight_smile: taková rybářská -pogumovaná akorát,že s kytičkama :slight_smile: úplně náhodně sehnaná v tescu :sweat_smile: .

Laro,já už termín vernisáže doma hlásila.............a Jarin se hlasitě divil,kde že nějaký Vlny v Děčíně jsou :grinning: .Každopádně dej vědět jak dlouho to tam bude.Mohli by jsme se tam nenápadně mrknout při nějaké odpolodní prochajdě :slight_smile: .

Natt,já si myslim,že ti řidičák nevemou.No uvidiš,držim palce :slight_smile: ať to dopadne co nejlpíp :slight_smile: .

Terez, :grinning: hlavně žádnou mašli na garáži :grinning: :grinning: :grinning: ...zkuste si tam jen dát stuhu :grinning: :grinning: :grinning: .
14. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulé pondělí: Ráno hysterie (na rozvrhu je VV - Ondra ji "nenávidí a rozhodně nebude nic vytvářet", Martin nechce do školky), přicházím pozdě do kurzu. Ondra nechce z družiny. Rodičovské sdružení ve školce. Máme rýmu.
Úterý: Ráno hysterie (TV - Ondra řve, že má rýmu, nesmí běhat a bude mít angínu), přicházím pozdě do kurzu. Ondra nechce z družiny. Rodičovské sdružení ve škole.
Středa...ráno už jen stres, hysterie opadá. Přicházím pozdě do kurzu. Ondra nechce z družiny. V notýsku je zápis: VŠI! Prohlédněte dětem hlavy. Prohlížím dětem hlavy. VŠI! A já se kua taky drbu. I babička s dědou (po návratu z výletu spal Ondra u nich). Šampónem za 260,- káčé se drbe celá rodina. Nic nezbylo.

Holky, už ani nevidím, pokračování příště :wink:
14. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

To jsem ráda, že vás kosočtverec nadchnul :grinning:

Já jsem tedy náhodou měla v batohu klobouček plátěný, takže hlavu jsme ten kousek zachránili a kupodivu v Želenicích si od autobusu k baráku nechal kapucu. Ale zase byla scénka kvůli klouzačce - měla jsem mu jí dal tajit!!!! :grinning: :grinning: Celý barák ví, že jdem domů - ječí, že chce na klouzačku, já ječím, že nééé, že je mokro. A když náhodou klapne klouzajda, tak pro změnu panáček mačká ve výtahu ten zvonek pro uvízlé - takže až jednou uvíznem, budou si lidi říkat, že to je ten chlapeček, co si rád zazvoní... :confounded:

Mažu do práce, dnes už bude doma mamka, tak jí předám její firmu a zas bude o trochu méně starostí :wink:

Hezký den všem

PS: Zdeni, myslím na tebe..........
15. zář 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

dítko ve školce, spokojené :slight_smile:

Laro, pěkně se odvšivte! :slight_smile:

Natt, moc moc na tebe myslím a držím palce. Pak napiš, jak to dopadlo.

Verčo, náš panáček má zakázáno ve výtahu zvonit. Už se o to taky mockrát pokoušel, to víš, nejnižší čudel.
15. zář 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nas ditko naposledy za zari ve skolce a nespokojene :frowning2:
15. zář 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

U nás zase prořvaná noc!
po uložení do postýlky řev-upokojil se až si s ním lehl táta do velký postele,usnul...
V noci v 00.30h řev to už se probudil u sebe v postýlce,nic mu nebylo po chuti,flašku s mlíkem vzteky začal vylejvat,v tom jsem mu zabránila-vztek a řev.
Vzali jsme ho postele,nikdo z nás na něj nesměl sáhnout,hned se oháněl,chtěl auto,dostal ho i s mašinkou,vzpápětí vše po nás vzteky hodil,po jaký době vypil lahev mlíka,neusnul.....až po hodině a něco...
Ráno stál za dveřma a já myslela že je v postlýce a dveřma jsem ho nabrala :frowning2: takže řval zase už od rána.....nyní díky mě!!!
15. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt myslím na Tebe,pak písni jak to dopadlo...
15. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Laro-jako obvykle,super story:slight_smile:
Zdeni,myslím na tebe,drž se
Já za chvíli jedu za kamarádkou,je těhule,tak ji jedu rozptýlit,je dost doma sama...
15. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Laro obdivuji tvou psychiku, já už bych se hroutila :grinning:
Veru my zase jezdíme rádi výtahem celkově,takže jsem včera z auta vytáhla nákup,lilo jako z konve, nacpat Dáju, nákup a sebe do našeho mini výtahu, splavená jsem dorazila do bytu a Dádulka, že by se ještě svezl výtahem, tak jo, jeli jsme ještě jednou dolů a nahoru, a pak že ještě, ale to už jsem zarazila, takže řev jak v opičárně :grinning: :grinning: a na čudlíky ještě nedosáhne :grinning:
Bell, jsem hrdina, bojim se jako blázen ale už jsem se na to vrtání objednala, jdu 27. a manža s prckem 29. tak už budeme celá rodinka :grinning: :grinning: ale sestřenka mě včera vyděsila, že přední zuby hrozně bolí, tak asi dojde na slibovanou injekci :frowning2:
a s tím zapomínáním dětí, máma za mlada s tetou zapomněli bratránka na tyršovce před drogerkou, kecaly a vzpomněly si až v křížovce u kostela, takhle rychle prý teta už nikdy neběžela :grinning: :grinning: :grinning:
a jinak manža měl včera ve škole diktát, 3x za 5 tak byl z toho pěkně přejetej, ale prý takhle dopadli všichni....tak si vždy vzpomenu na ty hlášky z Marečku podejte mi pero :grinning: :grinning: prý mají ve třídě i Hujera :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Natt, já myslím, že ti řidičák nechají, to bys musela mít alkohol nebo tak, ale to by byl za chvíli národ bez řidičáků....tak držím palec
15. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
téééda, to jsou zase příběhy :unamused: :sweat_smile:

Natt,
držím mom moc palce!

U nás hurááá, školka v pohodě i ráno :sweat_smile:
Tak já jdu nakrmit, přijde tchýně pohlídat, protože si musím skočit nutně k holiči, pak zabalit, vyzvednout dítě ve školce a hurá na Moravu :sweat_smile:
15. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, držím palce! Já myslím, že to taky nebude tak horký... :wink:

Sing, ale já se hroutím! :grinning:

A to jsem se holky tak rozohnila, že jsem úplně zapomněla napsat, že spolu s přestěhováním a začátkem školního roku nám začalo i počůrávání (což znamená v té ranní hysterii ještě hodit půl postele do pračky, aby to stihlo do večera uschnout) :frowning2:
Ve čtvrtek se počůrali oba (Ondra jen pyžamo, nestihl vyběhnout z postele, Martin komplet večtně mě, páč s ním musím i spávat). V pátek jen Martin. Zato se u snídaně i připokáknul. V sobotu Martin opět komplet. Takže jsem začala kluky v noci na čůrání budit a hurá, po dvou týdnech už se zase nepočůrávají. Ťuk ťuk.
15. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma!malej ani nevedel,že jsem pryč a komedie nedelal :slight_smile:,jen až když videl maminku,což je normální asi žeeeee a na magastritátu mi bylo řečeno,že policie mi chtela dát pokutu od 25t-50t a řidičák na 2r.,ale prý to tam pročetli a přehodnotili na pokutu 1000 - 2500 tisíce a řidičák mi zustane,což je paráda,hold za blbost se platí,tak jsem ráda,že to tak dopadlo,aspon tak.díky všem,co na me mysleli :slight_smile:

večer,vše poctive dočtu :wink:

bell,
jdeš na tu schuzku????????jdu se šimonem :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, hurá, to je dobré! (a ano, že dítě začne řvát v momentě, kdy se maminka vrátí, je normální) :wink:
15. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt ufuf tohle je v pohodě!!!
15. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,super!
Holky,byla jsem hrabat na burze hadru v DDM v Brezinach.Super jsem nakoupila.Max ma na letosek paradni zimni bundu,puvodne jsem ji chtela jen na zahradu a do lesa,ale bude paradni i do mesta a na pristi rok dokonce 2,jednu perovou Tom Taylor,uplne uzasnou,lehockou,za 70 korun!!!No nekupte to!!!Didi ma teplouckou mikinku,2 tricka s vanocnima obrazkama a suprovou kombinezu Topolino za 90 kacek!Jo a spaci pytel a teploucky rukavice.To vse dohro za 530 korun!Timto dekuji Bell za zverejneni informaci o burze!Vezla jsem tam pradelni kos hadriku po Didi,lec brali jen v pondeli a vcera,nicmene jsem pani ukecala.Ovsem,kdyz jsem videla tu haldu mimincich oblecku,tak si myslim,ze nic neprodame... :confounded:
15. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
taky jsem tam nakoupila,tak se pak pochlub :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, tak šťastnou cestu :slight_smile: A je fajn, že si Jaroušek začíná ve školce zvykat. Ono to fakt půjde.

Natt, uf, tak to dopadlo podle tvých představ, to je super.

Sin, jak se ti dělala ta čokoládová mašle na dort? Teď jí budu dělat sestřence na dort a zkusím to i s transfer folií.

15. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni docela v pohodě, je lepší dát tam trochu víc čoko, ale ne moc, pak to kape a nechat zatuhnout, s tou transfer folií to půjde asi ještě líp:slight_smile: držím palec, určitě se pochlub:slight_smile:))
15. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek