• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Takjsem vás letmo prolítla jedním okem......víc jich totiž v bdělém stavu neudržím :unamused: :grinning: .

Natt,to je super,myslim,že líp už to dopodanout ani nemohlo,tak uff,uff :slight_smile: .
15. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zbytek napíšu asi až večer.....neb dnes je tak úžasnej den,že si ho radši zbytek vychutnám doma v tichu zalezlá a už radši nebudu nic dělat....pro sichr :rolling_eyes: :grinning: .N

15. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Natt, tak to jsem za tebe ráda, dopadlo to poměrně dobře, i když škoda každý stovky natož tisícovky... :wink:

Laro, nehroutíš - ty hoooodně vydržíš :wink:

Bell, copak???

Holky, já jsem na sebe strašně pyšná, dneska ráno dal Petr auto do servisu s tím, že bude asi zítra, nakonec mi volal, že to je, tak jsem pro něj došla a s Petíkem dojela, kam bylo potřeba + samostatně dorazila bezpečně až domůůůůů!!!!! JUPÍÍÍÍÍ!!!
Ve škole pohoda, ale ty 3 dny mi fakt zatím stačí. Ovšem dnes jsem dostala platový výměr a to jsem měla krásný den :hearts:
15. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas asi radi viry - zatimco Tonik s Dajou jsou uz OK, tak to ted pada na mne a manzu ... oba nas boli v krku, tak jsem dnes zalecili cesneckou ;) ...

natt: tak to je krasna sleva u policie ;) huraaa!!!

verca: ucitele dostali pridano??? Ze bych se vratila do prace? :D

bell: jak se to dela? nic nedelat? :slight_smile:
15. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, ani náááhodou, ale já učila od února na 0,286 úvazku a teď na 0,571 a k tomu rodičák a už to je slušný :grinning:
15. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ále Veru,nic.respetkive nic,co by jste tady každá neznala :grinning: ....na co šáhnu to se pose....tento,že jo,děti dnes uřvánci,hlava třeští.......taková standartní dovolená(mateřská) :grinning: jen dnes to má trochu grády :grinning: ,ale už asi dobrý.......chvilku jsem si mylsel,že se mi z toho všeho nsad bude chtít brečet,ale jak jsem byla už unavená,tak ani to brečení nešlo........asi si tělo řeklo,že by to byla zbytečně vydaná energie :grinning: .Podívej na Laru...ještě se drží holka :grinning: !!!

Mirando....nic nedělání :grinning: ......ymslím tím pokud možno se už o nic ani nepokoušet :grinning: a jen plnit předem stanovené úkoly,čůrání,kakání,kojení,spinkání,kreslení......do hodiny H kdy jdou obě spát :grinning: .Čoveče já jsem si myslela,že si úča :grinning: .Já mám na to nějakej čuch :grinning: ..nebo už máte nějakej tik,co vás prozradí :grinning: .Kámoška taky....furt byla vcelku normální....i když babička úča,maninka úča......a jak začla učit ona....taky jako dobrý...akorát,že má takovej tik.....že by snad i manžovi doma nejradši psala poznámky do žákajdy :grinning:
15. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak tys tak dobře pokoupila,jooo.Já ani nevim jestli se tam ještě dohrabu.myslela jsem že dnes.........ale radši jsem už odpoledne nevycházela z baráku....... :grinning: .

Natt,co bylo zajímavýho na schůzce ve školce?Já jsem tam volala a ptala se,jestli je to pro mě životně důležitý,když nastupujem beztak a ž v druhym pololetí.....tak prej že ne,že mi všechno řeknou až při nástupu :slight_smile: .Asi teď to řeknou všem naráz a pak těm, co se tam budem trousit postupně už to nebude takovej problém říct soukromě :sweat_smile: .
15. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, pak ti ukážu finální dort, hotovej bude v pátek. Ale asi bych se nad tím vším zbláznila, tak jsem si udělala čoko ozdoby předem. Mám hotovo. Ta transfer folie, to ti je věc! Moc se mi to líbí. Uvidíme, jak pak tu mašli sestavím. Slepuješ jí pak k sobě čokoládou nebo krémem?
15. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, super, jak ti jde řízení. Jen tak dál...

Holky, Daneček strašně ruší děti ve školce při usínání. Furt kecá, místo aby spal. Takže dneska kvůli němu třeba spaly jen 4 děti a že jich je tam hafo. Takže si ho musím brát domů po obědě. Jo a nechce tam jíst. Což je taky problém.
15. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jj to jo,ale aspon tak :wink: ,že to neni tech 20 litříku,to bych si to šla asi hodit :wink:

bell,
tak schuzka,no co ti budu povídat :wink: ..............rukavičky jen palčáky,co si pmamtuju,papírové kapesníčky,platby platit v čas a nezapomenout na jméno,máte mladou učitelku,nejakou čerstvou asi a starou :slight_smile:,vypadaj solidne,sbírat sber,maj z toho pak peníze na deti,platit detem na kroužky a akce půl ročne,pak bude vyučtování je to 500kč,balíček na mikulášskou a dáreček na ježíška,maličkost,podepsanou...............když bude nekdo chchtít,tak sponzorskej dar,bud pro skolku,nebo svojí třídu,(papíry,hračky,pastelky a atd...........)čim bys jim chtela přispet,pro deti chodit a vyzvedávat v čas :wink: ,omlouvat do 7h ranní(telefonicky),počkej jeste si vzpomenu,jo všechno podepsané :wink: ,jídlo krájej,jen se sami najíst :wink: a učit je se oblíkat,vetší deti pomáhaj :wink: ,pití maj k dispozici celej den :wink: ,jestli si jeste vzpomenu napíšu ti to ju :wink:
15. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a byla tam velká diskuze ohledne detí s rýmou :confounded: ,já nevim no................ale byl to boj :frowning2:
15. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,díky.No hele děti s rýmou..............ty tam prostě budou.Jako dohady o tom bejt můžou,ale fakt jako to by spoutsa dětí nemohla do školky vůbec.Já už se s tim taky smiřuju,že něco chytnem.No uvidíme.Až začne Šimonek chodit,tak poreferujem.To budeš vidět hned ráno,když tam přijdete, kolik jich je tam se soplem u nosu :sweat_smile: .

Sin,neboj........všechny zuby bolej stejně :grinning: .A ještě mi s Lenikemprozraďte co je ta transfer folie a kde se dá sehnat :grinning: :grinning: .
15. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani práve nevim,jedna maminka se dneska fakt rozčílala,že je maj hned poslat domu s mámou,ale já nevim,přece nemuze být máma s každou rýmou doma,to te ani dr nenechá doma,takže nevim,prej,že nebyli venku,ale to je jasný,dyt od pondelka prší,takže já nevim noooooooo,prej chce denne pro svoje díte procházku i odpoledne a deti s rýmou ji nezajímaj,já nevim naše učotelka řikala,že s rýmou malou jo,ale s teplotou už ne,top prej stejnak volá,že at si mamka vezme dítko domu :zipper_mouth: ,což je jasný :wink:
15. zář 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky me zajímá co to je :wink:
15. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jak problém,že nejí jako vubec???????????od rána?????????ruší deti??????takhle ho to asi nenaučej,když ti ho daj na spánek domu,to je jasný,že doma spát bude :slight_smile:,ale šimon asi taky spá nebude,nespí odpoledne,snažim se ho to zas nejak naučit,ale on proste neusne,to bycjh to pokaždý zalomila já dřív :slight_smile:
15. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: "Kámoška taky....furt byla vcelku normální..."
ted si mne vydesila :O

skolka a ryma: tak to vam muzu napsat, ze to byl nejhorsi (zatim) zazitek ze skolky ... zelenou rymou usopleny deti a s nima tam byla nase Daja ... no nemela jsem s toho dobrej pocit a to jsem jeste nevedela, co vsechno za zdravotni komplikace nas doma ceka :(

leni, co to je ta transfer folie???

verca: tak to jo ... kdyby nam ten rodicak chteli nechat naporat ;D, deti jako deti :slight_smile:))))
15. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj poránu - kooukám, že to tady večer pěkně jelo - a já opravovala písemky :grinning:

Holky, s tou rýmou - no nevím - když jste doma na rodičáku s druhým dítětem či máte babičku nadostřel, to se to tpak snadno udělá, aby děti byly doma, když mají rýmu. ALE jsou mamky, co prostě musí chodit do práce a nemá jim kdo vypomoct - tak já to prostě chápu, když jsem byla s Adamem sama v Praze, pracovala jsem na ŽL, tak jsem taky neměla moc na vybranou. Občas jsem ho nechala doma, ale byl tam sám (o patro výš, než jsem učila) a chodila jsem ho kontrolovat co 1,5h, ale fakt nářez...
Myslím, že s rýmou chodí děti s rodiči i do obchodů atd, takže v zimě to je takový putovní suvenýr no...

Bell, cože to jako máme za tik???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak učitelský tik mě docela pobavil :grinning: :grinning:

Bell určitě??? já včera manžovi říkala, že asi na to vrtání nepůjdu, mě to takhle vždy chytne v posteli, za tmy, jako že dostanu strach a on mi řekl, že jestli nepůjdu tak mi to osobně odvrtá svou novou akuvrtačkou.... :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:

jestli můžu tak transfer folie je taková průhledná folie na které jsou takovou směsí másla (a něčeho) udělaný obrázky (třeba hvězdičky), vy si folii nastříháte, pomatláte čokoládou a když to zaschne tak folii sloupnete a máte čoko s hvězdičkama, třeba tady na té stránce jsou dva čoko dorty a mašle jsou díky transferfolii takový krásný:slight_smile:)
http://dorty.artmama.cz/user/304/images?page=5

my byli včera venku, dvakrát bez kočárku, ale je to záhul, takže kočárek jooooo :grinning: :grinning: :grinning: musela jsem se 3x houpat na houpačce a výtahem jsme jeli na 2x :rolling_eyes: :grinning:

a rýma a školka, chápu, dneska prostě lidi musí do práce, je to nepříjemný, pak se to točí pořád do kola, ale bohužel se nedá nic dělat, nedokážu si představit, že 3x do měsíce řeknu, že malej má rýmu a musím být doma... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale zelená rýma nebo teploty, tak to už je síla :frowning2:
16. zář 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

transfer folie je prostě folie s jakýmkoli vzorem (prodává se to na netu), rozprostře se na to rozteklá vlažná čokoláda, nechá se to v lednici ztuhnout a když se ta folie stáhne, na čokoládě vznikne nádherný jedlý vzor. Ukážu pak finální výsledek.

Natt, to mi bylo taky divný, že si ho při usínání neusměrněj, ale je fakt blbý,že tam nejí. Ale vůbec! První den prý snědl všechno, druhý den vynechal u oběda druhé jídlo (doma je zvyklý, že ho má až po probuzení) no a včera prý nesnědl nic a taky skoro nic nevypil. Pak přišel domů a vyžral nám to tady.

Jinak souhlas s tou rýmou. Pracující maminky prostě nemůžou být doma každých 14 dní s rýmou. Takže chápu. Světlá rýma, ne nějaká zelená, je ok. Kašel tuberák a teplota ne.
16. zář 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Lenik_25 já to lepila spíš krémem, někdo i čoko ale měla jsem strach aby mi nepovolila ta mašle a na ten první dort, to jsem do krému spíš zapíchala a ostatní smyčky držely na těch prvních, takže žádný velký lepení
16. zář 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin mám stejnou transfer folii, jako je na tom druhém dortu, tomu dál ke konci. Tím udělám velký plát na vršek dortu. Mašle bude do zlata.
16. zář 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, já jsem si právě taky říkala, že to radši zapíchám do krému :slight_smile:
16. zář 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny,prosim help me!!!!Poradte jaky koupit na noc pliny,aby neprotekly.Emca se rozhodla spat jen na boku,protyka ji to nekudy okolo nohy nebo briska,ma ji utazenou,jak jen to jde a stejne je pochcandena.Dneska jsme prevlikali 2x,predevcirem 3x.Plina skoro sucha,vsechno venku. :confounded: Ma Pampersky.Uz fakt nevim,nejdriv jsem myslela,ze uz nestiha velikost 3,ale ono to neni lepsi ani se 4.Latkovy se ji bojim dat na noc,ona je takova citlivka,ze ji rychle zcervena dupka,ale kdyz nebude zbyti,tak je dostne,treba to zrovna pomuze...
16. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 no ja jsem uz psala, ze my jsme moc spokojeni s plinama s DM drogerie ...
16. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, clever z Billy. Ale víš co, každému dítěti sedne něco jiného, takže zkoušet...
16. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se cleverky taky nikdy nepročůraly... ty z DM jak kdy... :astonished:
16. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koupila 3 druhy.Oranzovy Pampers Sleep and play,DMkovy a jeste nejaky novy v Kaufu,meli jen maly baleni.Uvidim.Kdyby to prochcala,jakoze by plina uz nestihala,tak to pochopim,ale ono ji to proste nejak vytece ven,plina skoro sucha...Az pojedu okolo Billy,koupim Clever.Diky za rady.
16. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak my jedem furt v pamperskách.Teda jsem taky v pokušení vyzkoušet něco jinýho.Ty sleep and play jsem teda u Janičky nesnášela.....už nai nevim proč,ale myslim,že neměli ty eslatický pásečky na zapínání nebo tak něco.A hagýsky :sweat_smile: ,ty nám protejkaly bokem.Teď u Jájinky furt pamperskujem.........ale zasejc v noci plína drží,drží,drží a ráno už jí má kolem nožiček tak vytahanou,že když se posrandí dřív než zareaguj tak to teče ven :rolling_eyes: .Ona totiž každý ráno krátce po probuzení a hned sejří :sweat_smile: ,pak za chvilinku hned znova a zhruba do hodiny ještě jednou.Teda myslim jako pořádný srandění.Pak přes den už jen menší.takže jí ráno položim na přebalovák lechtám ne bříšku a čekám až se vytento všechno a pak jí teprve přebaluju .....a za tu hoďku znova teda.Tim se nám dost protahuje odhcod z domu.teď se prostě standartně vypravujem dvě hodiny :rolling_eyes: .Pak když tak písni,který plíny z těcho co si testla měly ty elastický pásečky.Klíďo koupim cokoliv hlavně ať to má ty elasťáky :grinning: .U nás nutnost jsme furt v pohybu .to mi připomíná,že Jájina zjistila,že dřevěná ohrádka po plovoucí podlaze klouže :rolling_eyes: .takže sis ní doklouže úplně na jiné místo než kde normálka stojí.Už se těším až bude větší a bude stát....a doklouže si s ní kam bude potřebovat :rolling_eyes: .takže zas budem muset vymyslet jak to upevnit na jedno místo :fearful: .

Holky add úča jo, :grinning: ...přiznejte si,že máte tik co se pochval a poznámek týká :grinning: :grinning: :grinning: .To se pozná hned.Pamatuju si jak brácha kdysi v nějakym pravěku měl jednu známost a ta slečna učila v nějaký zvláštní škole(dnes speciální,že :grinning: ) a byly jsme na čundru a ona mi řiká : "podáš mi prosím ten hrnek?" já jí ho podala a ona na to : "výborně,děkuju ti" ..... :grinning: :grinning: :grinning: Tak tím myslím ten tik,že takhle hovoříte i s dospělýma nejen s dětma :grinning: :grinning: :grinning: .Běžný civilista řekne Dík či Děkuju :grinning: ! V opačném případě taky.Byla jsem na návštěvě u kámošky úči a ona dokojila dcerku a chtěly jsem pokecat.Potřebovala jí odložit na chvilku a volá manžela a dává mu instrukce jak jí má vzít,kam s ní má jít , jak dlouho to bude trvat a když se nadech(že chtěl asi něco namítat)......tak už jsem viděla ten výraz v očích nezlob nebo tě zapíšu do třídnice :grinning: :grinning: :grinning: .
16. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOoo holky tak jsem jukla na ten odkaz ,co dala Sin na dorty......... a pak jsem prostě zadala transfer folie do vyhledávače a pak jsem se dostala k různejm ozdobám,vykrájovátkům,zdobítkům,formám.......až na stránky,co jsem si prohlížela ještě před rokem,když jsem si myslela jak doma budu píct krásný dorty :grinning: :grinning: :grinning: .Teď mi zbyde čas, tak na bábovku.......maximálně :grinning: ..Občas i na nějakou jinou buchtu,ale pouze rychlé nezbobící recepty :grinning: .
Ale teda maj takovejch krásnejch věciček na zdobení......kdyby to měl člověk všechno koupit :astonished: ,tak se nedoplatí.Už jen ty různý vytlačovátka do marcipánu :astonished: .
16. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak add rýma....jako když je to dítě evidentně nemocný,tak bych maminky hnala to je jasný,ale s tekutou průhlednou standardtkou :sweat_smile: ............tu maj přece skorem furt.Janička teda né,ale co není může být :fearful: .

Natt,to ta maminka, co hce stůj ,co stůj pro dítě procházky :grinning: ,má pocit,že celá školka bude skákat podle ní...to má holka trochu bláhový představy..Od toho tam ty vychovatelky jsou....juknou na teploměr nebo z okna a musej ony rozhodnout ,jak s dětma naložej,tak aby to všichni přítomní přežili :grinning: .
16. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,podam info,mam neblahy tuseni,ze je dneska v noci prubneme vsechny. :confounded: I kdyz ja se v ni nevyznam,treba na vcerejsek mela do 5 jednu pemprdu a v poho,den predtim spotrebovala 3 pyzama :confused: .Susim zrovna na slunicku matraci.A to jsem ji chtela na zimu na spani koupit baby pytel s ovcim koziskem od Pecha,jestli nevychytame ty pliny,tak bude mrznout kocicka v obyc pytli,,bo mit denne pochacanou ovci,to teda nedam.... :angry:
16. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek