• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jooo a holky hlásím,že v Libverdě je zase velká sláva jako každý rok .Je to teď pá,so,ne.Takže kdo touží ukázat dětem zvířátka nějakej ten traktor,tak je možno :grinning: .Dneska je to 18h.,zrjtra taky a v ne do 16h.Včéra jsem jim proběhla s kočárem Libverdou akorát,když připravovali stánky s obžerstvením :sweat_smile: .
17. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se tam chystame,neboj nic!Mozna uz dneska,vzbudi-li se Max nejak rozumne!Ale abych si nevzala prachy,jinak zase dovezu milion kytek! :grinning:
17. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vcera jsem koukla Maxovi do tlamky a jsou tam vsechny!!!Celych 20!!!Hura,treba konecne prestane nosit bryndak!
17. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Libverda...no dnes nic, jdu si zklidnit hormon na trénink a zítra bych měla jet s kolegou na svatbu-školení do Mostu...ale babičku bych tam s klukama vyslat mohla...nebo je tam vzít v neděli...

Jinak co se týče našeho kurzu, tak mám tip na paní, chovající morčátka a zakrslé králíčky, tak yvyrábí postrojky, obojky a vodítka na mazlíčky od krys přes větší hlodavce, kočky, psy až po koně. Kdybyste něco potřebovali. Pak tam máme paní, co chce rozjet obchod s biokosmetikou, paní vizážistku, kosmetičku a stylistku, paní, co chce dělat čerstvé bagetky na přání plněné...jo, pána zprostředkovávajícího obchodní styky přes hranice (právě i pro obyčejné lidičky, vyřízení reklamací v Německu zakoupeného zboží atp.), pána s autodopravou (3,5 -5t) a paní, co zprostředkovává různá školení a vzdělávací kurzy, paní účetní. A mě, fotografku :grinning:
V pondělí máme závěrečné zkoušky, musíme odprezentovat svůj podnikatelský záměr. Už mám trému :confounded:
17. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, zapomněla jsem vám napsat super hlášku, co měl Macek. Sedíme u našich u svačiny, na stole se povaluje zvláštní předmět, Macek ho údajně vytáhl z papírového pytlíku již několik let odpočívajícího v nice pod hodinami v kuchyni. On si s tím tak pohrával, přišel děda a říká mu: "jestlipak víš, Martine, co to je?" Macek tázavě kouká, stejně jako my všichni ostatní."No to je čerpadlo z ostřikovačů v autě, oni ho vyndali, protože teče, ale ono neteče". A Martin na to chvíli kouká a pak říká: "No, protože tam není voda, víš, dědo!" :grinning:

A když už jsme u těch hlášek, tak při jednom z ranních dohadování padlo toto od Ondry: "Já nechci chodit do školy, já budu radši klidně hloupej a budu hrát fotbal!"
17. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro :grinning: :grinning: :grinning: - hlavně to druhý :grinning:
Papírový fotky jsem měla vždycky super - ale ty, na kterých mi záleží si nechávám dělat tady:
http://info.24print.cz/

Maki, Didinka má krásnou váhu - to je kousek :wink: A Maxík šikula - tam jsme vám v patách my - už máme zoubků 18 - 2 vylezly tento týden. Teď neslintá, tak zase udělám inventuru a snad už taky brzy dobryndákujeme....???!!!
17. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell spíš prolítla, já mazala s Dádou na kačky a taťka nás vyzvedával, tak abychom si je užili:slight_smile:))
17. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
dekuju,už se v tom hrabu a vymejšlim si :slight_smile:!!!!!!!!!!!!!!!
17. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, jo jo, to znám - posílám přes ně často fotopohledy. Mívají i akce - měla jsem třeba 10 velikonočních s vlastní fotkou zdarma, atd... :slight_smile:
Tak si to užij :wink:
17. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, tak hotovo :slight_smile: Snad se sestřence k dvacátinám bude líbit.
17. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nááááááááádhhera :slight_smile:
17. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,tak ještě jinak,já ty informace zamíchala do sebe.Tak prej před zmrzlinou jste se zdravili to ví ,že si to byla ty :grinning: a pak v parku mi prej řikal,že jseš asi támhle pod stromem.........no já čuměla všude možně......neb těch stromů tam je povícero,že.A jestlis tam někde byla tak hooodně daleko od nás :grinning: a tk daleko já bez brýlí moc nevidim.možná is brejlema teď zrovna :grinning: .Jak řikám jedním uchem tam druhým ven :grinning: .
17. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,ježiš to je nádhera :dizzy_face: :slight_smile:
17. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,fakt krásný,jsi děsně šikovná....
17. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je parada!!! :grinning:
Byli jsme na Libverde.Nasrali me,bo za plny vstupny tam bylo stanku 5 a pul,vsichni najedou az zitra.Nicmene Max byl u vytrzeni z kraliku a z agility vycviku. :slight_smile: Pujdeme asui jeste v nedeli dopol jednou. :slight_smile:
17. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo holky, úplně se červenám, díky :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky! To byste nevěřily, co se nám dnes stalo! Odjíždím na trénink, Ondra byl venku, Macek chtěl nahoru (do bytu). Vzala jsem ho tam, sedl si ke stolu a kreslil si. Jdu si sbalit dolů věci, s tím, že hned přijdu. Sbalila jsem si, jdu se s ním nahoru rozloučit. Zase hysák, že mu po mně bude smutno. Ale dolů za babičkou nechtěl (chystala dědovi svačinu), vzal si lego a hrál si s ním. Tak jedu, babička že za ním hned jde. V klidu se převlíkám na zimáku a telefon. Mamka. Že prý nebudu věřit, co se stalo, ale že Macek je v pořádku...no a než se vykoktala, už se mi ježily vlasy hrůzou, co tak azse mohl vyvést...a ona že jí ještě zdržel Ondra a když už šla nahoru, slyšela křik "mamí, mamí"...vešla dovnitř a Martin stál na parapetu OTEVŘENÉHO okna (samozřejmě byla všechna zavřená, když jsem odcházela)...že prý mi chtěl zamávat...muslel tam stát dobře 10 minut (jestli se mu teda to okno podařilo otevřít hned)...je to asi 10m vysoko :astonished:
17. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Leni, dort je naprosto skvostnej, červenat se vůbec nemusíš.
17. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, díky. Ty jo a z toho, co se u vás stalo, bych asi měla infarkt!!! Jako že fakt :zipper_mouth:
17. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft normálka mě polilo horko...
17. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,sileny!!!
17. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se loučím, jdu koukat na Vyprávěj. Miluju tenhle seriál. Tak pa
17. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,videla jsem to ve zpravach.Dobra krava... :angry:
17. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ten dort je náááááááááááááááádhernéééééééééééjjjj :hearts: :hearts: :hearts: - já obecně obdivuju, když někdo něco umí rukama - jsem hrozně ale opravdu hrozně nešikovná. Takže pro mě je nepochopitelné, jak někdo něco takového může stvořit... Smekám!!!

Laro, mě by kleplo i po tom telefonu!!!

Kačena za ženská - to museba být nějaká tooo... menšina, ne?!
17. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft no mě teda taky sklapla huba hrůzou :confounded: ,ty hele já na tvym místě už bych žrala prášky na nervy.Co ho to proboha napadlo?Bože si snad taky pořídíme nějaký zámky na okna..........Jaňule by ráda furt čučela,co se děje na dvoře..představa,že jí něco podobnýho napadne.......už teď mám infarkt. :confounded:
17. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: dort upllnne nadhernej!!!!!! Uz prijimas objednavky???

Lara: ja jsem ted na tohle docela otrla - Tonik nechodi, ale vyborne leze zlvaste miluje schody a stolicky :o, ale 10m je docela vejda ...

bell: manza pracuje u povodi - technickej pracovnik :slight_smile:, takze dite od prirody, nekde se odreagovat musi ... ale jinak taky ucitel :grinning:
17. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: dort upllnne nadhernej!!!!!! Uz prijimas objednavky???

Lara: ja jsem ted na tohle docela otrla - Tonik nechodi, ale vyborne leze zlvaste miluje schody a stolicky :o, ale 10m je docela vejda ...

bell: manza pracuje u povodi - technickej pracovnik :slight_smile:, takze dite od prirody, nekde se odreagovat musi ... ale jinak taky ucitel :grinning:
17. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, máma byla bledá ještě když jsem se vrátila a mně bylo zle opravdu pouze i po tom telefonu....a když jsem ještě přišla a viděla ty tlapičky namatlaný na tom skle...brrr...hned v pondělí letím shánět nějaký ty bezpečnostní potvory. A to mi ve středu paní učitelka ve školce povídá, jak jsou s Ondro oba úplně různí, že Martin ve školce držkuje a leze po skříňkách a skáče dolů...
17. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek