• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@larakroft No Laro ani to neřikej,ještě teď mi je šoufl potom,co jsem si to přečetla.Boože držim ti palce ať se těm tvejm klukům dobrodružnejm nic nestane.
17. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,u povodí.....já tipovala tak na horskou službu nebo tak něco :grinning: ,ale to je bez tak hned vedle,že :grinning: .S těma skálama.....tim se tedy jako leadcos vysvětluje.Jsem si řikala proč se jako někdo zcela dobrovolně a rád přistěhuje do Děčína :grinning: ........no jako je tady krásně , to zasejc jooo a skal tu máme jako máku :grinning: .
17. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 , @miranda77 : To já jsem taky poměrně otrlá, páč on už je odmalička "spařadlo" (spářá po výškách), pamatuju si asi před dvěma lety jsme byli s Ondrou u psycholožky Brázdové a Macek tam lezl po křesle a paní psycholožka se hroutila a já ji musela uklidňovat... No tak teď má Martin hity, že zkouší ze kterého nejvaššího schodu skočí bez pádu (4.-5.), skáče na moji matraci na zemi z vršku klouzačky nebo z parapetuokna u postele, z parapetu okna v obýváku skáče do gauče ... samozřejmě mu nadávám a zakazuju a i biju...nic nepomáhá...ale fakt by mě v životě nenapadlo, že to okno bude otvírat...ani já jsem snad před ním to okno neotvírala...a hlavně vylezl na okno, na které obvykle neleze...vlastně na něj vylez poprvé a hned toto...no toto...teda ... :confused:
17. zář 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

ještě jednou moc děkuji za pochvalu dortíku :slight_smile: Dneska ho musíme nějak dopravit do Chrochvic.

Laro, my jsme si loni nechávali dělat plast okna a hned jsme se domlouvali s pánem, že pak se stačí ozvat a udělají nám kliky se zámky na klíč. Prý to už ani potom není drahé.
18. zář 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Leni dort úžasnej, makačka jak blázen co? ale mašle se fakt povedla:slight_smile:)))) ta přeprava je vždy nejhorší:slight_smile:))))
Laro :astonished: :astonished: :astonished: já bych se klepala ještě druhý den, to by byl šok!!!
my dnes máme taťku v autoškole, za chvilku popádíme ven, upeču kuřátko a až přijde taťka, tak vyrazíme do ulic, sháníme kalhoty a další drobnosti tak to zkusíme dnes dát dohromady....
jinak už spinká Dája 1x denně a večer docela usíná v pohodě a hlavně spí víceméně celou noc, uffff
@bellatrix_13 já se pak po parku potulovala, než dorazil manža, ale moc jsem se rozhlížet nemohla, neb by mi dítě někam padlo:slight_smile:))) a slepá jsem i s brejlema :grinning:
18. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ještě ty trubičky jsi si vyráběla sama? nebo někde koupila, vím že se dají vyrobit z čoko (makačka, blééé), ale myslela jsem že bych to nahradila slabýma hořickýma trubičkama :sunglasses:
18. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, díky. Makačka to byla, ale to zdobení mě fakt baví. Ty trubičky jsou něco jako hořické, prodávají to u nás vietnamci, slaboučké trubičky plněné oříškovou náplní, je toho taková větší vanička. No a čokoládou jsem je potírala sama mašlovačkou.
18. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dort je nádhernej,byla bys tak hodá a trocha víc mi popsala jak si ho dělala a hlavně zdobila?Písni když tak do IP :wink: Děkujuuu

Laro většina Tvých zážitků je k pobavení,ale tohle no síla,se divím žes nejela hnedka domů....mě by fakt šlehlo,se divím že jsi jěště normoška! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, jojo, jakmile se k tomu dostanu, teď jedeme na oslavu k sestřenici.
18. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,klidně to zveřejni :slight_smile: pro všechny,tak jsem zvědavá :slight_smile: .
18. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj v pohodě :wink: jasně můžeš písnout i tady veřejně :slight_smile:
18. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 to je spousta krasnych fotek ... :o ... ted jen vybrat ty nejnej na zaramovani ... to mi prijde nejtezsi ;)
18. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 to je spousta krasnych fotek ... :o ... ted jen vybrat ty nejnej na zaramovani ... to mi prijde nejtezsi ;)
18. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 JJ jak řiká Miranda a teď,který vybrat,co! :wink: Moc hezký jsou Petru ,kdo vás to fotil? :slight_smile:
18. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahojky při neděli.

Petrunko, fotky jsou moc pěkný a ten Popravčí vrch už mě taky napadl jako místo na focení - je to tam takové ... zvláštní :wink: Včera jsme jeli do Žlebu a koukala jsem na něj - jako malá jsem tam docela často chodila. Tak správnou volbu.
Ve Žlebu jsme vyrazili na prochajdu po cyklotrase - šli jsme asi 1km tam a pak zase zpátky, tam je tak hezky. Po skalách naproti samý horolezec, sluníčko svítilo - no krása :wink:
Včera jsme jen tak pro info změřili a zvážili Petříka - nanečisto, trénovali jsme na 2 roky - což je za měsíc a kousek. Tak má 90 cm a 16,9kg. :-O Tu váhu neměl Adam ani v 5 letech :grinning: !!! A já proč jsem z něj vždycky večer tak utahaná...
Venku je tedy megakosa - 6°C!!!! To se ta zima docela rychle hlásí. A já bych tak uvítala krásné babí léto.

Přeji vám všem hezkou neděli.
19. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..krásné,leč chladné ráno..já dneska před cestou do práce dokonce musela trochu oškrábat sklo u auta..chjo,vždyť je terpve září..
díky za pochvaly fotek,vyřídím fotografovi..fotil nás jeden ségry dobrej kamarád.je to mladej kluk-21,tuším,chodil na gympl.Fotil i ségry maturiťák a mně se jeho fotky moc líběj,tak jsem poprosila Báru,aby mi to domluvila a vzniklo tohle.Já se sobě obvykle na fotkách nelíbím,myslím,že nejsem moc fotogenická,ale tady to není tak zlý,na některých se sama sobě i docela líbím..:slight_smile:
19. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 tak takovou váhu nemá ani Šimonek..má něco přes 16 kg a v červnu mu byly 4 roky..:slight_smile:
19. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, na těch fotkách ti to opravdu sluší :wink:
A s tou váhou ... no já jsem říkala, že mu necháme udělat tričko s nápisem: "Já nejsem opožděnej, já jsem jen velikej...!" :grinning: Ono se to do školy bude hodit :grinning:
19. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 :grinning: :grinning: :grinning: ....ovšem nevím,jestli by takový triko nosil..a díky ,mám z těch fotek radost
19. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak teď by ho asi nosil, že?! :grinning:
19. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
fotky jsou krásný Peťo :wink: taky mi to přijde na tom Popravčím vrchu takové zvláštní.... jednou jsem tam byla na rande ( :grinning: ) a bylo to v zimě už za tmy... romantika hadr, a pak začali dole v tom baráku výt psi a bylo po.(romantice :grinning: )... pak už jsem se bála, bylo to fakt strašidelný, no a mazala jsem domů... až časem jsem zjistila, že ten chlapec, co jsem tam s ním randila, se bál víc jak já :astonished: :astonished:
mě teď prcek spinká, manža taky leží, ale ten má tu rýbu, takže je marod :unamused: včera jsme ještě stihli zajet do Fora v UL, kalhoty jsme sehnali, tak to je super (ale že to byla fuška, obyč černý pláťáky a jak to dalo zabrat), pak do Pizzerky na svačinku, Davídek šel do dětského koutku, balila ho tam nějaká holčička (byla v tom umělohmotným domečku a pořád říkala Dájovi "poď dovnitš" :grinning: :grinning: :grinning: "poď neboj še" :grinning: :grinning: :grinning:) a abychom v klidu zbaštili tu pizzu dostal Dádula ten okraj na žvejkání, to jsem ale macecha:slight_smile:))))))))
tak se mějte krásně, pa
19. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid jasně,macecho... :grinning: :grinning: :grinning: ...
Holky,před pár dny jsem objevila ve školce palkát,že tu bude v divadle představení Majdy s Františkem (pro neznalé-z televizního pořadu Kouzelná školka).Je to 9.října a už je skoro vyprodáno.Naštěstí existuje rezervace přes net,tak si jdu zítra vyzvednout lístky.To se bude Šimonkovi určitě líbit a my dva to taky nějak přežijem...aspoň jednou vyrazíme za kulturou.Doufám,že to Šimonek vydrží a nebude vyrušovat.
19. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 by jsi se divila, jaké pohledy jsem tam zachytila od "starších" zkušených mamin :grinning: ale jak mu šmakovalo:slight_smile:)))
19. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid ani mě to nepřekvapuje..ale tyhle pohledy ignoruju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..takže jsem taky macecha :grinning:
19. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 : holky, čím ty děti krmíte??? Dája má ve 3 letech 92cm a 13,5g ... a vypada celkem baculate :o
19. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je Popravčí vrch??? U nás ve Žlebu???
Jinak my měli ráno pouhých 5stupnu :o.
19. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristík váží 10kg :grinning:
19. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ,my máme 101cm a 17,5 kg :grinning: .....já nevím no nosíme oblečení pro děti 4-5let :grinning: .....Janička jí tak nějak všechno...vlastně ani nijak ve velkym nořství,zobe jak vrabec...akorát,že babičky jí cpou sladkostma,já jím dám jen občas,abych jí taky udělala radost,ale spíš jen za odměnu za něco.Tak já nevim z čeho roste...asi fakt z vody :grinning: .Jájina už má taky náběh........
19. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Mirando,naproti Žlebu přes vodu :grinning: .Je to u silnice na Hřensko hned pod Kváďákem..tedy Kvádrberkem....tedy Stoliční horou :grinning: .
19. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Mirando,naproti Žlebu přes vodu :grinning: .Je to u silnice na Hřensko hned pod Kváďákem..tedy Kvádrberkem....tedy Stoliční horou :grinning: .
19. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek