• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Sin,já jsem si jeden čas moc ráda kupovala s Janičkou pizzu.......neb ona chroustala ty tvrdý okraje a já ten vnitřek :grinning: .Pak jí to,ale nějak přešlo a je to teď obráceně,takž už to pro mě ztratilo na kouzle :unamused: :grinning: .
19. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, Petík nejí skoro nic sladkého :wink: - prostě mu to nedávám - tedy občas sušenku, ale nemá to snad ani každý den. Vařím mu stále zvlášť - hodně zeleniny a má rád mléčné výrobky. Řekla bych, že jí zdravě a vyváženě - no a za čeho jako roste? :grinning: To netuším. ALE - nevím, kolik měla vaše malá při narození, Petřík se narodil o 2 týdny dřív a měl 4,49kg, takže solidní základ pro svoje současné výkony :grinning:
A na Janičku nemá!!!

Terez, to je super, 10 kg měl Petík v 6m.... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jak píše Bell, Popravčí vrch je přes vodu a je na něj z té strany takový zvláštní pohled :wink:

Petrunko, jéé, František - to by se Petíkovi taky asi líbilo, ale počítám, že by vydržel tak 10 minut ... Takže zatím nic. :frowning2:
19. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak ve mně stoupá nervozita, zítra ráno jdu na ultrazvuk. Držte mi moc palce prosím :slight_smile:

Danečka teď měřili a vážili ve školce, výšku si nepamatuju, váha 12,5 kg.

Dneska další jobovka, manželovi se často motá hlava, tak si u táty změřil tlak a měl 173/105. Tak hned zítra šup k doktorovi :frowning2:
19. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni..držím i na nohách..zítra ti bude veselo,uvidíš...
19. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni drzime vsichni palecky. Budu na tebe myslet a tesim se na radostnou sms.
Ten tlak je tedy dost, chtelo by to resit.
19. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc. Jako kdyby bylo mimi vidět, tak bych fakt měla happy day :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,bude... :slight_smile:

Víte,co teď platí na našeho chlapečka?Když něco nechce dělat-jít na záchod,když už dlouho nebyl,oblíkat se..pojmu to jako hru,závod...že nebudeš na záchodě první,já jdu taky a budu tam první... :grinning: .Nevím,jak moc to je výchovný,al funguje to i třeba na jídlo.. :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

# # # # # # # #
# # # # # # # # Myšlenka dne:
# # # # # # # # Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc...
# # # # # # # # :grinning:
# # # # # # # # Dej jí semeno bude mít dítě,
# # # # # # # # dej jí dům a udělá vám domov,
# # # # # # # # dej jí potraviny a udělá vám jídlo,
# # # # # # # # dej jí úsměv ona vám dá svoje srdce.
# # # # # # # # Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané.
# # # # # # # # Takže jak jí dáte hovno, buďte připraveni přijmout tunu
# sraček.....
# # # # # # # #
# # # # # # # # My ženy jsme andělé....
# # # # # # # # A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na
# # # koštěti!
19. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi přišlo na meil :grinning:
19. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni držím palce a myslím na Tebe,snad to s chlapem bude taky dobré..
19. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 a u spaní to taky prochází? nebo vyhrává maminka :wink:
19. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslíme na tebe, palečky držíme a těšíme se na dobré zprávy :wink:

Petrunko, myslím, že to je náhodou super metoda - nic nevýchovného na tom nevidím :wink:

Terez, tak to se mi fakt líbí!!!

Já jsem dneska viděla Didinku, ona se na mě smála a pak se mě dokonce styděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a to hlavní jsem zapomněla - je MOC krásná a celý tatínek :hearts: :hearts: :hearts:
19. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,držím palečky,všechny co mám :slight_smile: .
19. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,no vidiš a mě přijde Didi i Max hodně moc podobný Maki :fearful: :grinning: .

Maki,čoveče já jsem si teprve teď všimla,jakej kousek to máte dolu k trati pod barákem :grinning: .My šli dneska pěšo s kočárkem do města podle zahrádek (podívat se do sportu na botky) a Jára si všim,že ten váš barák je vlastně hned kousek od trati a je vidět mezi stromy :astonished: .Nemáte tam nějakou díru v plotě?Dyk už jste vlastně jednou nohou v Březinách,ale tim jak se to objíždí až skoro ze Staráku,tak mi to nevim proč přijde jako pěkněj flák cesty :grinning: .
19. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terez, :grinning: :grinning: :grinning: co řádek,to pravda pravdoucí :grinning: :grinning: :grinning: .
19. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a hlásím,že Jájinka dnes zkoušela dělat píďalku po zádu :grinning: .Pokoušela se zvednout zadeček a vyzvednout se na kolínka a couvala při tom :grinning: .Pak jí to teda zmohlo, tak se na to už vyprdla a zasejc se jen plazila,ale byla u toho děsně roztomilá jak s epokoušel zcouvat naší postele pryč :dizzy_face: .Já jen jistila a hchectla se jak se holka snaží a zápasí :grinning: .Ach jo proč ty prťat nejsou furt takhle roztomilí a vyrostou :fearful: :grinning: .
19. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, mně zase přijou oba na tatínka - znám ho už dlouho :wink: - tak asi proto? Maki taky říkala, že ji Didinka celý tatínek...

Jaruška je tedy šikovná, kampak se chystá? :wink: Asi nějaký výlet nebo co... :grinning:
19. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni neboj to bude dobrý, držím palce!!!!
Maki, Didi i Max mi přijdou po mamince:slight_smile:))))
Terez, jo jo, pravda pravdoucí :grinning: :grinning:
Petrunko dobrý :grinning: ale u nás tedy, pa pa maminka jde pryč je znamení pro "jupííí můžu vyrazit do světa sám" a peláší na úúúúplně jinou stranu, takže my si budeme muset asi počkat až do toho doroste... a spánek na 100% vyhrává maminka :grinning: :grinning:
Jani, šikulka píďalkovatá :grinning: :grinning:
19. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 u spaní vyhrávám já,ale zase to není tak často,když chodí do školky a večer neuspáváme,přečteme pohádku a jdeme pryč :slight_smile: :grinning:
19. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jé Petru to zkusím na Janičku taky :grinning: .U nás teda zabírá,když něco nechce - nechce jíst nebo se oblíkat či podobně...že řeknu,že já teda taky nechci a že to už odnesu nebo že to s nim za ní nebo,že nikam nejdem p a hotovka.....tak vždycky chvilku kouká a pka najednou všechno z toho děsně potřebuje :grinning: .Akorát uspávání.....no už se mi daří přečíst pohajdu,zhasnout,dát pár pusinek..pak se teda ke mě ještě chvilinkumalinkou boudí.........ale statečně odejdu.Občas se za náma vrací do obejváku,ale většinou už opravdu usne sama v klidu.Já vim,že to umí i podstatně mladší děti než my,jenže Janička byla pěkně dlouho závisláček na mamince,takže to slavíme jako mega úspěch,že u ní nemusim bejt tak dlouho než usne :sweat_smile: .

Jooo holký,já si udělala radost a koupila si další dvě knížky o dětech.Jedna je : Jak naučit děti pravidlům a ta druhá : Každé dítě může dobře spát .Tak se pustím do čtiva.Už jsem teda nějaký kapitoly stihla přechroustat o chvilkách klidu na WC :grinning: ..........no zatím tam nepíšou nic,co bych už nevěděal,ale pro sichr je přečtu celý......co kdyby v tom byly nějaký spásný rady,co jsem ještě nikde nečetla :slight_smile: .
19. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno zlatíčka, tak jedu do nemocnice, pak napíšu. Jsem nervózní jak pes.
20. zář 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, držíme palečky, tak neboj :wink:
20. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi nepomohlo, i když vám moc děkuji :frowning2: Minulý týden odhad 6+0tt a prázdný gestační váček, dneska odhad 6+2tt a opět prázdný gestační váček. A podle poslední MS jsem 7+1tt. Za deset dní další kontrola, ale už počítám s tím horším a je mi mizerně.
20. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pořád doufej,držíme ti všichni palečky :slight_smile: Vdrž a pokus se na to nemyslet až tak moc.Opravdu jseš ještě v moc krátkým termínu....vydrž :slight_smile: a neboj :slight_smile: .
20. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,to není moc dobrá zpráva,ale jak říká Bell,vydrž..myslíme na tebe
20. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,a jakej tam byl doktor?co přesně povídal?
20. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl tam Šimáně. Gestační váček je stejnej jako minulý týden, prostě žádné utěšování asi nemá cenu. Teda já si to myslím. Embryonální struktury bývají vidět v 5tt, nejpozději v 7tt, já jsem v 7+1tt a NIC. Takže Bell, on to zas tak krátkej termín není.
20. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, on mi toho moc neřekl, prý se to OBČAS stane, že je mimčo vidět později, navíc je u mě zhoršená viditelnost ultrzvukem no a pak řekl "No zkusíme to ještě za týden až deset dní". Tak tam půjdu až příští středu.
20. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já vím, že útěchy jsou nic moc, ale on ten UZ v nemocnici zas žádný zázrak není, tak zkus aspoň trochu věřit. Vždyť už jsme tady probíraly, o kolik se sekli s porodní váhou - u mě 10 dní před porodem o 0,9kg!!!! Drž se a DOUFEJ!!!
20. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek