Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
bellatrix13
19. zář 2010
Sin,já jsem si jeden čas moc ráda kupovala s Janičkou pizzu.......neb ona chroustala ty tvrdý okraje a já ten vnitřek 😃 .Pak jí to,ale nějak přešlo a je to teď obráceně,takž už to pro mě ztratilo na kouzle :-| 😃 .
verca111
19. zář 2010
Mirando, Petík nejí skoro nic sladkého 😉 - prostě mu to nedávám - tedy občas sušenku, ale nemá to snad ani každý den. Vařím mu stále zvlášť - hodně zeleniny a má rád mléčné výrobky. Řekla bych, že jí zdravě a vyváženě - no a za čeho jako roste? 😃 To netuším. ALE - nevím, kolik měla vaše malá při narození, Petřík se narodil o 2 týdny dřív a měl 4,49kg, takže solidní základ pro svoje současné výkony 😃
A na Janičku nemá!!!

Terez, to je super, 10 kg měl Petík v 6m.... 😎 :-p 😃

Jak píše Bell, Popravčí vrch je přes vodu a je na něj z té strany takový zvláštní pohled 😉

Petrunko, jéé, František - to by se Petíkovi taky asi líbilo, ale počítám, že by vydržel tak 10 minut ... Takže zatím nic. 😞
lenik_25
19. zář 2010
Ahoj holky,

tak ve mně stoupá nervozita, zítra ráno jdu na ultrazvuk. Držte mi moc palce prosím 🙂

Danečka teď měřili a vážili ve školce, výšku si nepamatuju, váha 12,5 kg.

Dneska další jobovka, manželovi se často motá hlava, tak si u táty změřil tlak a měl 173/105. Tak hned zítra šup k doktorovi 😞
petrunka01
19. zář 2010
@lenik_25 Leni..držím i na nohách..zítra ti bude veselo,uvidíš...
mami29
19. zář 2010
Leni drzime vsichni palecky. Budu na tebe myslet a tesim se na radostnou sms.
Ten tlak je tedy dost, chtelo by to resit.
lenik_25
19. zář 2010
Díky moc. Jako kdyby bylo mimi vidět, tak bych fakt měla happy day 🙂
petrunka01
19. zář 2010
@lenik_25 Leni,bude... 🙂

Víte,co teď platí na našeho chlapečka?Když něco nechce dělat-jít na záchod,když už dlouho nebyl,oblíkat se..pojmu to jako hru,závod...že nebudeš na záchodě první,já jdu taky a budu tam první... 😃 .Nevím,jak moc to je výchovný,al funguje to i třeba na jídlo.. 🙂
terezam22
19. zář 2010

# # # # # # # #
# # # # # # # # Myšlenka dne:
# # # # # # # # Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc...
# # # # # # # # 😃
# # # # # # # # Dej jí semeno bude mít dítě,
# # # # # # # # dej jí dům a udělá vám domov,
# # # # # # # # dej jí potraviny a udělá vám jídlo,
# # # # # # # # dej jí úsměv ona vám dá svoje srdce.
# # # # # # # # Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané.
# # # # # # # # Takže jak jí dáte hovno, buďte připraveni přijmout tunu
# sraček.....
# # # # # # # #
# # # # # # # # My ženy jsme andělé....
# # # # # # # # A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na
# # # koštěti!
terezam22
19. zář 2010
To mi přišlo na meil 😃
terezam22
19. zář 2010
Leni držím palce a myslím na Tebe,snad to s chlapem bude taky dobré..
mami29
19. zář 2010
@petrunka01 a u spaní to taky prochází? nebo vyhrává maminka 😉
verca111
19. zář 2010
Leni, myslíme na tebe, palečky držíme a těšíme se na dobré zprávy 😉

Petrunko, myslím, že to je náhodou super metoda - nic nevýchovného na tom nevidím 😉

Terez, tak to se mi fakt líbí!!!

Já jsem dneska viděla Didinku, ona se na mě smála a pak se mě dokonce styděla :-p
verca111
19. zář 2010
No a to hlavní jsem zapomněla - je MOC krásná a celý tatínek ♥ ♥ ♥
bellatrix13
19. zář 2010
Leni,držím palečky,všechny co mám 🙂 .
bellatrix13
19. zář 2010
Veru,no vidiš a mě přijde Didi i Max hodně moc podobný Maki 😕 😃 .

Maki,čoveče já jsem si teprve teď všimla,jakej kousek to máte dolu k trati pod barákem 😃 .My šli dneska pěšo s kočárkem do města podle zahrádek (podívat se do sportu na botky) a Jára si všim,že ten váš barák je vlastně hned kousek od trati a je vidět mezi stromy :-o .Nemáte tam nějakou díru v plotě?Dyk už jste vlastně jednou nohou v Březinách,ale tim jak se to objíždí až skoro ze Staráku,tak mi to nevim proč přijde jako pěkněj flák cesty 😃 .
bellatrix13
19. zář 2010
@terezam22 Terez, 😃 😃 😃 co řádek,to pravda pravdoucí 😃 😃 😃 .
bellatrix13
19. zář 2010
Jooo a hlásím,že Jájinka dnes zkoušela dělat píďalku po zádu 😃 .Pokoušela se zvednout zadeček a vyzvednout se na kolínka a couvala při tom 😃 .Pak jí to teda zmohlo, tak se na to už vyprdla a zasejc se jen plazila,ale byla u toho děsně roztomilá jak s epokoušel zcouvat naší postele pryč x-) .Já jen jistila a hchectla se jak se holka snaží a zápasí 😃 .Ach jo proč ty prťat nejsou furt takhle roztomilí a vyrostou 😕 😃 .
verca111
19. zář 2010
Bell, mně zase přijou oba na tatínka - znám ho už dlouho 😉 - tak asi proto? Maki taky říkala, že ji Didinka celý tatínek...

Jaruška je tedy šikovná, kampak se chystá? 😉 Asi nějaký výlet nebo co... 😃
singid
19. zář 2010
ahoj holky,
Leni neboj to bude dobrý, držím palce!!!!
Maki, Didi i Max mi přijdou po mamince🙂))))
Terez, jo jo, pravda pravdoucí 😃 😃
Petrunko dobrý 😃 ale u nás tedy, pa pa maminka jde pryč je znamení pro "jupííí můžu vyrazit do světa sám" a peláší na úúúúplně jinou stranu, takže my si budeme muset asi počkat až do toho doroste... a spánek na 100% vyhrává maminka 😃 😃
Jani, šikulka píďalkovatá 😃 😃
petrunka01
19. zář 2010
@mami29 u spaní vyhrávám já,ale zase to není tak často,když chodí do školky a večer neuspáváme,přečteme pohádku a jdeme pryč 🙂 😃
bellatrix13
19. zář 2010
@petrunka01 Jé Petru to zkusím na Janičku taky 😃 .U nás teda zabírá,když něco nechce - nechce jíst nebo se oblíkat či podobně...že řeknu,že já teda taky nechci a že to už odnesu nebo že to s nim za ní nebo,že nikam nejdem p a hotovka.....tak vždycky chvilku kouká a pka najednou všechno z toho děsně potřebuje 😃 .Akorát uspávání.....no už se mi daří přečíst pohajdu,zhasnout,dát pár pusinek..pak se teda ke mě ještě chvilinkumalinkou boudí.........ale statečně odejdu.Občas se za náma vrací do obejváku,ale většinou už opravdu usne sama v klidu.Já vim,že to umí i podstatně mladší děti než my,jenže Janička byla pěkně dlouho závisláček na mamince,takže to slavíme jako mega úspěch,že u ní nemusim bejt tak dlouho než usne :-N .

Jooo holký,já si udělala radost a koupila si další dvě knížky o dětech.Jedna je : Jak naučit děti pravidlům a ta druhá : Každé dítě může dobře spát .Tak se pustím do čtiva.Už jsem teda nějaký kapitoly stihla přechroustat o chvilkách klidu na WC 😃 ..........no zatím tam nepíšou nic,co bych už nevěděal,ale pro sichr je přečtu celý......co kdyby v tom byly nějaký spásný rady,co jsem ještě nikde nečetla 🙂 .
lenik_25
20. zář 2010
Dobré ráno zlatíčka, tak jedu do nemocnice, pak napíšu. Jsem nervózní jak pes.
verca111
20. zář 2010
Leni, držíme palečky, tak neboj 😉
lenik_25
20. zář 2010
Tak to asi nepomohlo, i když vám moc děkuji 😞 Minulý týden odhad 6+0tt a prázdný gestační váček, dneska odhad 6+2tt a opět prázdný gestační váček. A podle poslední MS jsem 7+1tt. Za deset dní další kontrola, ale už počítám s tím horším a je mi mizerně.
bellatrix13
20. zář 2010
Leni,pořád doufej,držíme ti všichni palečky 🙂 Vdrž a pokus se na to nemyslet až tak moc.Opravdu jseš ještě v moc krátkým termínu....vydrž 🙂 a neboj 🙂 .
petrunka01
20. zář 2010
leni,to není moc dobrá zpráva,ale jak říká Bell,vydrž..myslíme na tebe
petrunka01
20. zář 2010
Leni,a jakej tam byl doktor?co přesně povídal?
lenik_25
20. zář 2010
Byl tam Šimáně. Gestační váček je stejnej jako minulý týden, prostě žádné utěšování asi nemá cenu. Teda já si to myslím. Embryonální struktury bývají vidět v 5tt, nejpozději v 7tt, já jsem v 7+1tt a NIC. Takže Bell, on to zas tak krátkej termín není.
lenik_25
20. zář 2010
Petrunko, on mi toho moc neřekl, prý se to OBČAS stane, že je mimčo vidět později, navíc je u mě zhoršená viditelnost ultrzvukem no a pak řekl "No zkusíme to ještě za týden až deset dní". Tak tam půjdu až příští středu.
verca111
20. zář 2010
Leni, já vím, že útěchy jsou nic moc, ale on ten UZ v nemocnici zas žádný zázrak není, tak zkus aspoň trochu věřit. Vždyť už jsme tady probíraly, o kolik se sekli s porodní váhou - u mě 10 dní před porodem o 0,9kg!!!! Drž se a DOUFEJ!!!

Začni psát odpověď...

Odešli