Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
petrunka01
22. zář 2010
@terezam22 a jakej kurz?
terezam22
22. zář 2010
Péťo už jsem odepsala 😃 no nevšimla jsem si....
Jé holka je to nějakej aministrátor či co!!HIHI já totiž v mateřským centru před prázdninama řekla že do toho jdu ,ale jen tak na honem tak vím prd..... 😃 zítra se dozvím víc,písnu!
petrunka01
22. zář 2010
Terko,dík za odpověď..tak jsem zvědavá,co napíšeš o kurzu.
Holky,náš Šmonek dělal teď dva dny ráno scény u vstávání..hysterák na celý panelák,že nechce vstávat,ale zároveň tam nebude ležet sám,musím s ním..jenže to mám ráno samozřejmě na minutu rozvzžený,když jdu do práce..no,naonec se po chvíli uklidnil a normálně odešel s úsměvem do školky.Tak jsem zvědavá na zítra..
makinka.1
22. zář 2010
Par novych videi a hlavne prvni lzicka!!! 😃 http://www.youtube.com/watch?v=cQnZhFynB7s
verca111
22. zář 2010
Maki, fotky krááásnýýý - Maxík má tedy háro ♥ ♥ ♥ !!!
bellatrix13
22. zář 2010
Holky,mě dneska blbne net to je děsný i teď doufám,že k vám příspěvěk dorazí.Ale fakt musim nahlásit,že Jájinka dneska řekla MÁMA x-) x-) x-) a pka hned baba 😃 .Je to kouzelnej andílek.Ona prd víc co to znamená jen se jí to hezky řiká,ale já byla úplně na měkko div jsem jí láskou nesežrala.Ona už pár dní si zkoušela řikat MA a BA .Včera začla takovej ten kulomet mamamama a babababa a dneska se jí podařilo dát dohromady jen mama a pak to byla ochotná ještě několikrát zopakovat a pak už zasejc jen ten kulomet.No,ale já byla v sedmym nebi x-) 🙂 a ještě jak to vyslovuje tou skorem bezzubou pusinkou x-) .Janička mě dneska taky pěkěn odkecala .já už teď na večítr byla nějaká stahaná neb jsem byla s oběma holkam dneksa pozařizovat rodičák v UL a ještě nějaký nákupy ve Foru a Jájinka kňoukala,Janička furt něco chtěla a tak řikám....jéžiš dejte mi už na chvilku svátek 8-( a Janička na to :Janičce dej taky svátek,potože já sem teď hodná ! 😃 😃 😃 😃 😃

A jdu vás dočítat 🙂 .
bellatrix13
22. zář 2010
Maki,fotečky krásný 😃 .Čoveče Emča se teda moc na mrkev netvářila 😃 si asi myslea něco ve stylu.....mluvilo se o jídlu a teď mi cpete jenom mrkev 😃 .No hele tej cestičky pod tratí v tunýlku si Jára všim a patal se mě,jestli se tam tudy nedá někam tam k vám dojít 😃 .Ten má,ale oči a odhad já si toho ani nevšimla...........je teda fakt,že je to tam teď zrovna dost džunglozní 😃 .

Veru,a jseš si jistá,že se z té fotky s PETŘÍKEM nechceš jen vymluvit ? 😃 😃 😃
bellatrix13
22. zář 2010
Petru,v Bělásku je několik kurzů.Maj to na netu,Já už na to jukala vloni.Taky by to nebylo k zahození 🙂 .
makinka.1
22. zář 2010
Jara ma dobrej odhad.Driv tu louku sekali ty lidi z toho baraku,ale ted uz na to kaslou.Navic je to spis bazina.No a za tunylkem je dzungle,nemit ty holiny,tak tam nelezu,musela jsem seslapat dvoumetrovy koprivy.V lese uz je to O.K.
verca111
22. zář 2010
Bell, ne ne neee, ale je to boží (když to není Petřík 😃 )

Maki, tys v těch krásných šmrncovních holinách byla v bažině??? 😮
terezam22
23. zář 2010
Ahoj děvčata🙂

Kristík má dnes narozeniny🙂 😉 toto uteklo....
singid
23. zář 2010
ahoj holky,
Maki fotečky krásný, a video 😃 jak se Emča oklepala, ta si musela říkat ble ble ble 😃 😃 😃
singid
23. zář 2010
jééé Terez tak vše nejlepší, ať maminka moc nezlobí 😃
petrunka01
23. zář 2010
Ahoj..Kristíkovi vše nej
bellatrix13
23. zář 2010
Všechno nejlepší Kristíkovi k narozeninám 🙂 !!!
nattally
23. zář 2010
Kristíkovi taky přejem vše nej nej a sestřičku 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
terezam22
23. zář 2010
Děkujeme za gratulace 🙂
Opět malej třetí den nekaká,už od včera "tančí"chytá se za zadek a říká kaka,auau,po mé otázce zda chce kakat řekne:ano,chceš na nočník?:řekne-néé,zdrhá a většinou se vykadí do plíny někde bokem,doby kdy si sedl na nočník a vykadil jsou dávno ty tam,ale minule tu byla sousdka s klukem dala ho na náš nočník a Kristík protestoval, tahal mě k němu a říkal :nooo!!!
Nyní taky začal jíst sám,prostě aby si sedl a já ho krmila nehrozí,ale taky podle toho to vypadá,sní dobře jogurty,to jo,ale dnes polévku jedl ve stylu-vybíral vodu(napodoboval že tam plave žába)a srkal,na mojí větu maminka pomůže:řval-néé,a upozornění že má jíst zeleninu a rýži při mém nandání na lžičku,okamžitě prstem shazoval a říkal:nooo(jako co si to asi dovoluju)takže našich 10kg asi bude mít dlouho,tímhle stylem...mě klepne! :-p
Takže máme doma veselo,kdyby aspoň jedl vše..
lenik_25
23. zář 2010
Ahoj holky,

nejdříve ze všechno přejeme všechno nejlepší Kristíkovi k jeho narozeninám 🙂

My jsme dneska pěkně pokoupili. Teda nejdří jsme nechali skoro čtyři stovky v lékárně za ketof, flixotide a ribomunyl pro Danečka, páč má zase sníženou imunitu podle výsledků krve na alergu. No a pak jsem se rozhodla, že mu udělám podzimní nákup. Zašli jsme do Stellinky a koupila jsem mu krásnou čepici s autama a suprácký manžestráky zlevněný ze 469 Kč na 150 Kč. No nekupte to! No a bundu jsem si tam kupodivu žádnou nevybrala. Líbila se mi tam silná mikča uvnitř s kožíškem, jenže co když zaprší, že? Byl by okamžitě promáčenej a bylo by po parádě. Tak bundu jsem koupila za 150 Kč u Kongů. A je červená, tak snad si ho lidi nebudou plést s holčičkou.
verca111
23. zář 2010
Kristíkovi vše nejlepší a mamince hezké vzpomínání.

Terez - když nám nejde kadit, tak nasadím "švestičkovou dietku" - přesnídávku a pití ze švestek - zabírá to 😉

Leni, hezky jsi pokoupila 🙂 - šikulka.

Já včera nechala dost peněz v DM - brala jsem v cenovém bonbonku na slevy 2x dvojbalení Pampersek, tak jich doma máme tedy asi až do Vánoc 😃 a mlíko a ještě pár věcí... Ale ta úúúúúúúúúspora 😃

Jdem ještě na písek.
makinka.1
23. zář 2010
Verco,kolik tam ted stoji Pampersky?Mam 2 kupony se slevou,tak jestli maji dobrou slevicku,tak tam skocim.Dneska me dostali v Tescu,vidim ceduli AKCE Pampers,tak tam jdu a ten giant pack byl za cenu 730 tusim...co je to za slevu toto???Kdyz v Kaufu je meli za necely petikilo? =-)
Kristikovi vse nej!!!
makinka.1
23. zář 2010
Jo a Emca dneska mela bramboru s cuketou a mnam,uz se neoklepala a otvirala pusinu statecne!
verca111
23. zář 2010
Maki, mají v akci dvojbalení za 659,- vel 3 96ks, vel 4 82 ks (nevím, co dáváte) 4+ 74 ks a 5 68ks (krát 2). Vzala jsem dvě dvojbalení, uplatnila na každé slevu 25% + slevu 10% na celý nákup (brala jsem vel 5 = 272 ks) a vyšlo mě to na 890,- - tj 3,27 za jednu plínu - v menší velikosti to vyjde ještě líp 🙂
makinka.1
23. zář 2010
Verco,tebe budeme vysilat na pruzkumy do obchodu!Podavas ucelene a velmi fundovane zpravy! 😃 Ja tam zitra skocim,bereme velokost 4,muze je mit jak Max,tak Didinka,taky mam 2 slevy 25% a 10% na celej nakup,jako ty. 😉
makinka.1
23. zář 2010
Jo a ano,sve hodobozove holinky jsem vzala do baziny. 😃
makinka.1
23. zář 2010
Jo a dnesni zazitek.Stala se nam-teda me,takova prekerka,jeli jsme dopol na vylet do Hrenska (tam busem,zpet parnikem) a kdyz na Didi dorazil hlad,zjistili jsme,ze jsem doma nechala flasku.Zalitovala jsem,ze nekojim...Co ted?Na lodi uprostred Labe?Vyzadali jsme si od servirky cejchovanou sklenici,odmerili vodu,umichali mliko a dali ji to po lzickach.Koukala jako zjara,ale vcelku solidne se najedla.Ja bych si teda nafackovala,nicmene ve zvladani stresovych situaci jsme prebornice,ze?
Jo a naivne jsme si mysleli,ze busova zastavka jmenem Dolni Zleb-hranice bude naproti Zlebu u privozu,aby se jen vystoupilo z autobusu a dalo se prejet na druhy breh.Nenene,nic takoveho,zastavka jsem asi 1,5 km ZA privozem,zpet pry podle ridice lze dojet po lesni cesticce nad silnici,na kterou vedou zarostly uzky polorozboreny schudky,pro kocarek a batole tedy nepouzitelny,stejne jako silnice DC-Hrensko,kde se prohaneji Dederoni v duchodovym veku s sedym zakalem a Vietnamci,ze... :-| Tak jsme holt dojeli az do Hrenska a nahodou akorat jel parnik do DC,takze jsme se ani neprosli,bo Max ze na lod JOOOO!Takze spolu s Mnagou zpivam:"I cesta muze byt cil...." 😃
verca111
23. zář 2010
Maki - díky za poklonu 😃
Pokud vezmeš 2x dvojbalení ve vel 4 a uplatníš popsané slevy, tak tě jedna plena vyjde na 2,71!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tedy mlíko jste vyřešili elegantně - gratuluji. A zastávky na dementních místech??? To je ale překvapení, že??? ]-(
makinka.1
23. zář 2010
To je pekna cena,to me ani nebude tolik stvat,kdyz Didi prebalim a ona se do 2 minut zesere jako Amina. 😃
bellatrix13
23. zář 2010
Veru,takhle nějak chodíme nakupovat do DM taky 😃 .Poseldní dobou tam tedy běham hlavně pro vlhčený ubrousky babylove.Chtělijsme vyzkoušet taky nějaký jiný ubrousky neb pampesrkový jsou tady v ČR dost drahý a v rajchu maj poslední dobou nicmoc akce(kupovali jsme je výhradně tam neb v akci vyšlikolikrát i na třetinu,co tady).Takže nejdřív jsme zkusili hugýskový ubrousky a z těch nás málem treflo neb měli konzistenci.....no jako mokrej papír.....takovej hnuj už na omak a dokonce i pouští vlákna 8-( .Pak jsem si vzpomněla na kuponky z DM a ejhle vidím,že maj slevu 60,- na jejich 4 pack ubrousků babylove.Takže jsme to prubli.......4pack stojí 129,-Kč a s 60,- slevou vyjde na 69,-Kaček, děleno čtyřma.....paráda 😃 .Vzali jsme je a k našemu potěšení jsou opravdu velmi podobné pamperskám a Jájinka je snese na zadečku bez problémů.Takže minule jsem vzala dva ty packy a teď o víkendu jsem jela ještě pro další 3 čtyřpacky :-N .....snad nám to chvilku vydrží.Ještě mám dva kuponky 😃 .

Maki,bezva story 😃 😃 😃 .Takovej bezva tip kam taky nejezdit 😃 😃 😃 Čoveče na vás je přesně vidět jak se dneska to krmení dětí moc dramatizuje 😃 .Emča se natláskla a nic jí nechybí 😃 .A máš recht ,že člověk s dětma se naučí toliko improvizací...... 😃 ..kam se hrabe takovej skautskej oddíl 😃 .

Jinak my dneska zasejc odpolko v parku pod zámkem,pak rychlý nákup a dom.Bože mě ten park tak chybí.Já jsem ten náš starej byt v centru furt tak proklínala kvůli parkování a řevu a schodům s kočárem.....ale měla jsem všechno kousek a každej den jsme byli v parku a bylo se kde procházet.Tady v Březinách jsme sice vlastně jednou nohou v lese,ale prostě se tu nikde nedá procházet v přírodě :-o s kočárkem a pobíhajícím batoletem.Všude jen auta nebo řeka s vysokou zdí u břehu 8-( .
verca111
23. zář 2010
Bell, já taky dělám blhkáčový orgie v DM 😃 - akorát mám asi definitivně poslední kuponek... 😞
Park pod zámkem taky miluju a teď jsme dost často na Meriánské louce - tam to naše zvíře může lítat 😉