• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@terezam22 a jakej kurz?
22. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo už jsem odepsala :grinning: no nevšimla jsem si....
Jé holka je to nějakej aministrátor či co!!HIHI já totiž v mateřským centru před prázdninama řekla že do toho jdu ,ale jen tak na honem tak vím prd..... :grinning: zítra se dozvím víc,písnu!
22. zář 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,dík za odpověď..tak jsem zvědavá,co napíšeš o kurzu.
Holky,náš Šmonek dělal teď dva dny ráno scény u vstávání..hysterák na celý panelák,že nechce vstávat,ale zároveň tam nebude ležet sám,musím s ním..jenže to mám ráno samozřejmě na minutu rozvzžený,když jdu do práce..no,naonec se po chvíli uklidnil a normálně odešel s úsměvem do školky.Tak jsem zvědavá na zítra..
22. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Par novych videi a hlavne prvni lzicka!!! :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=cQnZhFynB7s
22. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, fotky krááásnýýý - Maxík má tedy háro :hearts: :hearts: :hearts: !!!
22. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě dneska blbne net to je děsný i teď doufám,že k vám příspěvěk dorazí.Ale fakt musim nahlásit,že Jájinka dneska řekla MÁMA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pka hned baba :grinning: .Je to kouzelnej andílek.Ona prd víc co to znamená jen se jí to hezky řiká,ale já byla úplně na měkko div jsem jí láskou nesežrala.Ona už pár dní si zkoušela řikat MA a BA .Včera začla takovej ten kulomet mamamama a babababa a dneska se jí podařilo dát dohromady jen mama a pak to byla ochotná ještě několikrát zopakovat a pak už zasejc jen ten kulomet.No,ale já byla v sedmym nebi :dizzy_face: :slight_smile: a ještě jak to vyslovuje tou skorem bezzubou pusinkou :dizzy_face: .Janička mě dneska taky pěkěn odkecala .já už teď na večítr byla nějaká stahaná neb jsem byla s oběma holkam dneksa pozařizovat rodičák v UL a ještě nějaký nákupy ve Foru a Jájinka kňoukala,Janička furt něco chtěla a tak řikám....jéžiš dejte mi už na chvilku svátek :rolling_eyes: a Janička na to :Janičce dej taky svátek,potože já sem teď hodná ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A jdu vás dočítat :slight_smile: .
22. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,fotečky krásný :grinning: .Čoveče Emča se teda moc na mrkev netvářila :grinning: si asi myslea něco ve stylu.....mluvilo se o jídlu a teď mi cpete jenom mrkev :grinning: .No hele tej cestičky pod tratí v tunýlku si Jára všim a patal se mě,jestli se tam tudy nedá někam tam k vám dojít :grinning: .Ten má,ale oči a odhad já si toho ani nevšimla...........je teda fakt,že je to tam teď zrovna dost džunglozní :grinning: .

Veru,a jseš si jistá,že se z té fotky s PETŘÍKEM nechceš jen vymluvit ? :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,v Bělásku je několik kurzů.Maj to na netu,Já už na to jukala vloni.Taky by to nebylo k zahození :slight_smile: .
22. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jara ma dobrej odhad.Driv tu louku sekali ty lidi z toho baraku,ale ted uz na to kaslou.Navic je to spis bazina.No a za tunylkem je dzungle,nemit ty holiny,tak tam nelezu,musela jsem seslapat dvoumetrovy koprivy.V lese uz je to O.K.
22. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ne ne neee, ale je to boží (když to není Petřík :grinning: )

Maki, tys v těch krásných šmrncovních holinách byla v bažině??? :-O
22. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata:slight_smile:

Kristík má dnes narozeniny:slight_smile: :wink: toto uteklo....
23. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Maki fotečky krásný, a video :grinning: jak se Emča oklepala, ta si musela říkat ble ble ble :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Terez tak vše nejlepší, ať maminka moc nezlobí :grinning:
23. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..Kristíkovi vše nej
23. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší Kristíkovi k narozeninám :slight_smile: !!!
23. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristíkovi taky přejem vše nej nej a sestřičku :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za gratulace :slight_smile:
Opět malej třetí den nekaká,už od včera "tančí"chytá se za zadek a říká kaka,auau,po mé otázce zda chce kakat řekne:ano,chceš na nočník?:řekne-néé,zdrhá a většinou se vykadí do plíny někde bokem,doby kdy si sedl na nočník a vykadil jsou dávno ty tam,ale minule tu byla sousdka s klukem dala ho na náš nočník a Kristík protestoval, tahal mě k němu a říkal :nooo!!!
Nyní taky začal jíst sám,prostě aby si sedl a já ho krmila nehrozí,ale taky podle toho to vypadá,sní dobře jogurty,to jo,ale dnes polévku jedl ve stylu-vybíral vodu(napodoboval že tam plave žába)a srkal,na mojí větu maminka pomůže:řval-néé,a upozornění že má jíst zeleninu a rýži při mém nandání na lžičku,okamžitě prstem shazoval a říkal:nooo(jako co si to asi dovoluju)takže našich 10kg asi bude mít dlouho,tímhle stylem...mě klepne! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže máme doma veselo,kdyby aspoň jedl vše..
23. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nejdříve ze všechno přejeme všechno nejlepší Kristíkovi k jeho narozeninám :slight_smile:

My jsme dneska pěkně pokoupili. Teda nejdří jsme nechali skoro čtyři stovky v lékárně za ketof, flixotide a ribomunyl pro Danečka, páč má zase sníženou imunitu podle výsledků krve na alergu. No a pak jsem se rozhodla, že mu udělám podzimní nákup. Zašli jsme do Stellinky a koupila jsem mu krásnou čepici s autama a suprácký manžestráky zlevněný ze 469 Kč na 150 Kč. No nekupte to! No a bundu jsem si tam kupodivu žádnou nevybrala. Líbila se mi tam silná mikča uvnitř s kožíškem, jenže co když zaprší, že? Byl by okamžitě promáčenej a bylo by po parádě. Tak bundu jsem koupila za 150 Kč u Kongů. A je červená, tak snad si ho lidi nebudou plést s holčičkou.
23. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristíkovi vše nejlepší a mamince hezké vzpomínání.

Terez - když nám nejde kadit, tak nasadím "švestičkovou dietku" - přesnídávku a pití ze švestek - zabírá to :wink:

Leni, hezky jsi pokoupila :slight_smile: - šikulka.

Já včera nechala dost peněz v DM - brala jsem v cenovém bonbonku na slevy 2x dvojbalení Pampersek, tak jich doma máme tedy asi až do Vánoc :grinning: a mlíko a ještě pár věcí... Ale ta úúúúúúúúúspora :grinning:

Jdem ještě na písek.
23. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,kolik tam ted stoji Pampersky?Mam 2 kupony se slevou,tak jestli maji dobrou slevicku,tak tam skocim.Dneska me dostali v Tescu,vidim ceduli AKCE Pampers,tak tam jdu a ten giant pack byl za cenu 730 tusim...co je to za slevu toto???Kdyz v Kaufu je meli za necely petikilo? :confused:
Kristikovi vse nej!!!
23. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Emca dneska mela bramboru s cuketou a mnam,uz se neoklepala a otvirala pusinu statecne!
23. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, mají v akci dvojbalení za 659,- vel 3 96ks, vel 4 82 ks (nevím, co dáváte) 4+ 74 ks a 5 68ks (krát 2). Vzala jsem dvě dvojbalení, uplatnila na každé slevu 25% + slevu 10% na celý nákup (brala jsem vel 5 = 272 ks) a vyšlo mě to na 890,- - tj 3,27 za jednu plínu - v menší velikosti to vyjde ještě líp :slight_smile:
23. zář 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,tebe budeme vysilat na pruzkumy do obchodu!Podavas ucelene a velmi fundovane zpravy! :grinning: Ja tam zitra skocim,bereme velokost 4,muze je mit jak Max,tak Didinka,taky mam 2 slevy 25% a 10% na celej nakup,jako ty. :wink:
23. zář 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ano,sve hodobozove holinky jsem vzala do baziny. :grinning:
23. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnesni zazitek.Stala se nam-teda me,takova prekerka,jeli jsme dopol na vylet do Hrenska (tam busem,zpet parnikem) a kdyz na Didi dorazil hlad,zjistili jsme,ze jsem doma nechala flasku.Zalitovala jsem,ze nekojim...Co ted?Na lodi uprostred Labe?Vyzadali jsme si od servirky cejchovanou sklenici,odmerili vodu,umichali mliko a dali ji to po lzickach.Koukala jako zjara,ale vcelku solidne se najedla.Ja bych si teda nafackovala,nicmene ve zvladani stresovych situaci jsme prebornice,ze?
Jo a naivne jsme si mysleli,ze busova zastavka jmenem Dolni Zleb-hranice bude naproti Zlebu u privozu,aby se jen vystoupilo z autobusu a dalo se prejet na druhy breh.Nenene,nic takoveho,zastavka jsem asi 1,5 km ZA privozem,zpet pry podle ridice lze dojet po lesni cesticce nad silnici,na kterou vedou zarostly uzky polorozboreny schudky,pro kocarek a batole tedy nepouzitelny,stejne jako silnice DC-Hrensko,kde se prohaneji Dederoni v duchodovym veku s sedym zakalem a Vietnamci,ze... :unamused: Tak jsme holt dojeli az do Hrenska a nahodou akorat jel parnik do DC,takze jsme se ani neprosli,bo Max ze na lod JOOOO!Takze spolu s Mnagou zpivam:"I cesta muze byt cil...." :grinning:
23. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki - díky za poklonu :grinning:
Pokud vezmeš 2x dvojbalení ve vel 4 a uplatníš popsané slevy, tak tě jedna plena vyjde na 2,71!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tedy mlíko jste vyřešili elegantně - gratuluji. A zastávky na dementních místech??? To je ale překvapení, že??? :angry:
23. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pekna cena,to me ani nebude tolik stvat,kdyz Didi prebalim a ona se do 2 minut zesere jako Amina. :grinning:
23. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,takhle nějak chodíme nakupovat do DM taky :grinning: .Poseldní dobou tam tedy běham hlavně pro vlhčený ubrousky babylove.Chtělijsme vyzkoušet taky nějaký jiný ubrousky neb pampesrkový jsou tady v ČR dost drahý a v rajchu maj poslední dobou nicmoc akce(kupovali jsme je výhradně tam neb v akci vyšlikolikrát i na třetinu,co tady).Takže nejdřív jsme zkusili hugýskový ubrousky a z těch nás málem treflo neb měli konzistenci.....no jako mokrej papír.....takovej hnuj už na omak a dokonce i pouští vlákna :rolling_eyes: .Pak jsem si vzpomněla na kuponky z DM a ejhle vidím,že maj slevu 60,- na jejich 4 pack ubrousků babylove.Takže jsme to prubli.......4pack stojí 129,-Kč a s 60,- slevou vyjde na 69,-Kaček, děleno čtyřma.....paráda :grinning: .Vzali jsme je a k našemu potěšení jsou opravdu velmi podobné pamperskám a Jájinka je snese na zadečku bez problémů.Takže minule jsem vzala dva ty packy a teď o víkendu jsem jela ještě pro další 3 čtyřpacky :sweat_smile: .....snad nám to chvilku vydrží.Ještě mám dva kuponky :grinning: .

Maki,bezva story :grinning: :grinning: :grinning: .Takovej bezva tip kam taky nejezdit :grinning: :grinning: :grinning: Čoveče na vás je přesně vidět jak se dneska to krmení dětí moc dramatizuje :grinning: .Emča se natláskla a nic jí nechybí :grinning: .A máš recht ,že člověk s dětma se naučí toliko improvizací...... :grinning: ..kam se hrabe takovej skautskej oddíl :grinning: .

Jinak my dneska zasejc odpolko v parku pod zámkem,pak rychlý nákup a dom.Bože mě ten park tak chybí.Já jsem ten náš starej byt v centru furt tak proklínala kvůli parkování a řevu a schodům s kočárem.....ale měla jsem všechno kousek a každej den jsme byli v parku a bylo se kde procházet.Tady v Březinách jsme sice vlastně jednou nohou v lese,ale prostě se tu nikde nedá procházet v přírodě :astonished: s kočárkem a pobíhajícím batoletem.Všude jen auta nebo řeka s vysokou zdí u břehu :rolling_eyes: .
23. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já taky dělám blhkáčový orgie v DM :grinning: - akorát mám asi definitivně poslední kuponek... :frowning2:
Park pod zámkem taky miluju a teď jsme dost často na Meriánské louce - tam to naše zvíře může lítat :wink:
23. zář 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek