• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahojky,
já taky dělám mega nákupy v DM, vždy je to palba, ale pak to aspoň 14 dní vydrží :grinning:

Maki pěknej výlet, a jednička s hvězdičkou za improvizaci :sunglasses:

já jdu dnes k holiči, tak snad budu vypadat jako člověk :grinning:

manža příští týden dodělá autoškolu, tak bude trochu líp, včera tam byl do 7 do večera, jel hned po práci,... :rolling_eyes:

Bell a máš pravdu, my tady v Želenicích máme sice relativní klídek, ale je fakt, že už to tu mám "oběhaný" a kolikrát nevím kam s malým, aby tam nebyla silnice, sráz, tlupa uřvaných děcek.... :confounded: takže taky moc ráda jezdím do města do parku, ale každý den se to nedá že.... :confounded: ale dneska, dneska jedeme:slight_smile:))) a hned po kadeřníkovi zamíříme na kačky a nechám ho proběhnout, půjde s námi babička, tak to bude lepší, takhle hlídat kočár a malýho, dá to zabrat:slight_smile:))

a včera jsme potkali Verču, když mazali s Petříkem na písek :grinning: :grinning: Petřík je úúúúžasnej, a jak krásně mluví a nestydí se :grinning:

24. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, ahoooj ! Díky za pochvalu - ale to mluvení berte, holky, s rezervou. On má svůj ohraný repertoár a tím oslňuje už dlouho a pokroky tedy NIC MOC :grinning:
Jo a ty VYPADÁŠ jako člověk - přišlas mi krásně upravená, tak nevím, co ta kadeřnice s tebou ještě vyvede :wink:

My se chystáme na plavání - pojedu tam poprvé autem. Ale tento týden kromě úterka jezdím autem každý den, tak se to pomalu lae jistě lepší. Tak snad zvládnu i ten plavečák - i když pátek a parkoviště u Kauflandu, to je tedy nářez!!! :unamused:
24. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem, dneska bude asi zase krásně :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nadherne,sedim venku a vyhrivam se. :slight_smile:
Dopol jsem vydrancovala DM,krome plinek jsem vzala i ten pack ubrousku Pamprs,za 199kc 6 kusu. :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, držete mi palce, v 8 mám tu vernisáž :confounded: Mám nervy už od včerejška :sweat_smile:
24. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Držíme,držíme :grinning: :grinning: :grinning: !!!
24. zář 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Veru, nepotkala jsi někoho jiného??? :grinning: :grinning: :grinning: mě přijde, že jsem kolikrát jak orvaná samice :grinning: až venku třeba zjistím, že mám flek od Dájova jogurtu na triku a tak no...a vlasy už jsem měla hrozně přerostlý... teď jsem na kluka :grinning: :grinning: :grinning: a to fest :grinning:
odpolko jsme krásně prožili v parku, měla jsem nejhlasitější dítě ze všech, potkala fůru známých, no krása :wink:

Veru s autíkem šikula :wink:
Laro, palce držíme, bude to určo super :wink: :wink:
24. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, přežila jsem to, bylo to fajn (bylo nás asi 10, vpodstatě rodina a blízké kamarádky :grinning:, no ale dva úplně cizí tam byli taky....posléze se zjistilo, že jsou to kamarádi kurátora a pořadatele :grinning:)...ale líbilo se a i náhodným návštěvníkům se to líbilo...takže vlastně....ÚSPĚĚĚĚCH!!! :grinning:
24. zář 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, super, moc gratuluju !!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro velká gratulace i ode mě,jsi holka šikovná:slight_smile:)
25. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo díky za info o plínách,už je máme doma taky :grinning:
Dnes v noci se Kristík vzbudil a pak brzy ráno před půl sedmou,2x se o d rána stačil posr...takže fakt jsem v zápřahu od rána!Oběd už mám skoro hotový..díky brzkému vstávání :wink:
25. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se dnes přes den nespinkalo - Petík se ráno v půl šestý sebral a šel si rát do obýváku, za třičtvrtě hodinky se vrátli, vlezl si ke mně do postele a spal do 8, takže jsem to tak nějak i čekala, že kolem 13.h na něj bude se spaním brzy a pak už jsem ho nepřemluvila. No jo, blíží se nám dva roky a spaní nás opouští. Věřím, že se zlepší ty noci... jako u Adama :wink:
Právě jsem sbalila a zítra jedem na něco jako víkend a budeme si užívat podzimní deštíček :grinning:
25. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo tak to u nás nehrozí,že by takhle usnul..prostěě jak se ráno vzbudí tak už "prudí" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V noci začal na novo-vzbudí se ,dá si mlíko(někdy hned odpadne a spí)ale většinou řve,chce do postele k nám,tam nás "oblejzá"neví jak si lehnout,dnes to chlap nevydržel a šoupnul ho zpět do postýlky,no řev byl fakt ohromnej,ale po nějaký době klid a usnul.........
25. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jesteze u nas se spi paradne.Emca na dnesek dala mliko ve 4,30 a hromadne se spalo do 8. :wink:
25. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holky,my dnes vstávali v 10,10 h :grinning: :grinning: :grinning: .Což bylo ovšem zapříčiněno tím,že Janička spala vedle u babičky a Jájinka se vzbudila v 6,36.....chvilku se tvářila, že je jako nový den,ale po přebalení a nakojení to s náma v posteli ještě zakápla a vybrala si svůj dopolední spánek hned ráno :dizzy_face: .
25. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,tak velká gratulace :wink: !!! A jak dlouho to tam bude viset? :slight_smile: Ať se taky můžem pokochat :slight_smile: .
25. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,my byli taky v pátek odpo(opět :grinning: ) v parku..........ale hlasitých dětí tam bylo jako máku :grinning: ......včetně nás samo :sweat_smile: .Takže podle řevu se tam asi nepoznáme :grinning: :grinning: :grinning: .
25. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli dnes na pohádkovem lese od Bělásku :wink: ,fotky na FB

a i takto se dá spát,po náročném dni

:wink:
25. zář 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár fotek z oslavy:slight_smile:
26. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt dívala jsem se na FB jj jste si to užily!!! :slight_smile: no Šíma spí fakt zajímavě :grinning:
Kristíka ani oslava nezdolala-v noci opět vzhůru..
26. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my poslední dva dny také vstáváme ve 4-5h a dáváme mlíko, pak to ještě zalomí, ale v to ráno je tak čilej, že to dá docela práci...
včera jsme jeli poprvé busem bez kočárku (Dáda ani nedutal) a pak vláčkem za mojí babičkou do Dobkovic (to už bylo pré pobíhat po vagonu a dorážet na cizí lidi)... :sweat_smile:
dneska půjdeme na oběd do Fabriky, máma pohlídá Dádu, tak si to snad užijeme :grinning:

Bell :grinning: :grinning: za nás byly v parku skoro samé holčičky a ty nebyly tak hlučné jako my :grinning: :grinning:
26. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme právě dobalili, naložíme auto a jedeme vstříc deštivému severu. Tak se tu opatrujte... :slight_smile:
26. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak z oběda ve Fabrice nic nebylo neb měli (opět!!!!) sanitární den :rolling_eyes: nevím jestli máme na to štěstí nebo to tam tak často šůrujou, ale dost nás namíchli.... šli jsme jinam, od Dáji si odpočali celé dvě hodinky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .. bylo to fajn...
navíc mám rýmu jako prase, takže jsem taková nalomená a otrávená :frowning2: snad to brzy přejde
26. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Terez, tak dort úžasnej! Kdo dělal? :slight_smile:

Natt, teda Šíma dobře spí :grinning: To jsem musela ukázat i manžovi :slight_smile:

Dneska story... včera mi bylo celý den špatně, málem jsem už šla házet šavli. Ráno od sedmi křeče do břicha. Ale takový, že jsem se kroutila jak paragraf a neudělala jsem ani krok. A co víc, byly přesně po 15 minutách a vždycky to trvalo tak 5 minut v kuse. Tak už mi to bylo jasný... mimčo nebylo 2x vidět, prázdný gestační váček, varování doktora, že při jakýchkoli potížích okamžitě přijet... no tak jsme jeli do špitálu a já už pomalu počítala s revizí. Vyšetřoval mě Závěrka. A závěr od Závěrky? Včera ke snídani jsem sežrala sýrovou pomazánku z Tesca a můj žlučník to jaksi nerozdejchal. A MIMINKO UŽ JE VIDĚT A BIJE MU SRDÍČKO!!! Takže bylo poprvé vidět až teď v 8tt.
26. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,OBROVITÁNSKÁ GRATULACE !!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ještě,že tě ten žlučník chytnul :grinning: aspoň jsi se nemusela trápit pochybnostma další noc navíc :grinning: .
26. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,moc se mi ulevilo,kdyz jsi mi poslala tu druhou sms s tou prima zpravou!!!Sedeli jsme zrovna ve Foru v kine,rekla jsem "Jůůů,parada!" asi docela nahlas,bo se na me otocili asi 3 lidi! :grinning: Gratuluju!!!
26. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,chválím dort i Kristíka.....to to uteklo :slight_smile: .

Natt, :grinning: a pak,že se dětem nechce spát .....ale utahat je do takovýho stavu je taky pěkná fuška :grinning:.

Jinak na nás začíná dorážet rýma :astonished: věc nevídaná...........Janička s ní přišla včéra od babičky :rolling_eyes:,takže teď odpo jsem jí k ní vyslali zpět expres rekomadno ať si jí taky kurýruje :grinning:.No je to zatim jenom taková ta vodovka.Snad z toho nebudem vodovatět celá family :sweat_smile: .

Joo to mi připomíná..Natt,vy máte takovou tu odsávačku hlenů na baterky,že jo.Jak moc je to vyýkonný?Už jsem po ní dneska pojukávala na mimáči neb si nějak nedokážu představit,že kdyby jsme v noci museli jedný nebod druhý kočce odsát nudly.že by jsem zapli vysavač :astonished: a budili je navzájem :rolling_eyes:.
26. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: posílám vám pozdrav z Moravy, jsme u babičky na narozeninách, hodách a slavili jsem i Ondru :slight_smile:

ještě k výstavě - potrvá tak dlouho, než by byl nový vystavovatel, nejdéle tedy přibližně do Vánoc. Čajovna má i zahrádku s pískovištěm, je to tam poměrně fajn, takže se tam dá i stavit s dětma a celkem v klidu prohlédnout, vydrží-li větší děti už na pískovišti samy (Martin teď třeba nevydrží, stále se mi odmítá pustit nohavic, zejména v neznámém prostředí).
26. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, SUPÉÉÉÉÉÉR:slight_smile:))) neříkaly jsme to???:slight_smile:))) to bude nějaký vykuk, že tě takhle napínalo :grinning: :grinning:
26. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tez mame rymu vodovku a trochu kasel.Teda Max ma,me zatim jen lehoucce skrabe v krku... :confounded:
26. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek