• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No a jak jsme žili celý týden...v sobotu jsem jela s kamarádam fotit svatbu do Mostu - do toho přesunutýho kostela - no byla jsem z toho úúúúplně nadšená. Funguje vlastně jako muzeum, i když vysvěcený je, pro milovníky historie to jako výlet doporučuju, ale s dětma to bohužel není :frowning2:
V neděli jsem děti vytáhla (s pomocí tety Matéty) na Libverdu, když pominu cukrovou vatu, popcorn a balónky, tak je nejvíce nadchli strakatí králíci zvící baseta za 700 a chtěli je domů. mě nejvíc uchvátily všely, o ketrých jsem se moc dověděla :slight_smile: A papušci byli super. A telátka. Koníci samozřejmě. A ty slepičky. A sukulenty... :sweat_smile: Jo, koupila jsem si náušničky a pro babičku k blížícím se narozkám máme dárek, doufám, že to ty moje rádia nevyzvoní. Po obědě jsem se šprtala na pondělní závěrečnou zkoušku kurzu, měli jsme si nacvičit prezentaci toho podnikatelského záměru, tak jsem to pak večer rodince prezentovala, ale děti rušily a babička se furt ptala na to, o čem bych byla mluvila v následujícím odstavci.
V pondělí jsem testík zvládla na plný počet bodů (ještě se spolusedící kolegyní - no dvě blondýny a Krhounkové :sweat_smile: ), ale už jsme ho v průběhu těch 3 týdnů psali 2x, vždy s komentářem pana lektora k vyhodnocení, takže to by člověk musel být fakt debil, když si to předtím přečetl správně vyhodnocené, aby to neudělal. Vzhledem k tomu, že ostatní členové komise (vlastně jen pan ředitel školící agentury) se měli dostavit až později, stihli jsme všechny záměry už vlastně probrat, kromě těch dvou výřečných pánů...ještě se před panem ředitelem měl probrat ten můj, když jsem se tak pečlivě připravila, jak jsem se podrřekla, ale nakonec se taky probral ještě před jeho příchodem :wink: Takže certifikát jsme dostali všichni a šlo s ena slavnostní oběd zakončený zmrzkou k Franzi Josefovi :slight_smile:
26. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
:wink: -no neříkala jsem to???????? :wink: -GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taky rýmujem a kašlem :unamused: :unamused: :unamused:

bell,
ne ne my máme na vysavač,odsává si sám od malinka,takže sousedi mi jsou víš co??????????taky je slyšim při každym jejich sexu,asi jim řeknu,at si pořídej novou postel,jednou to vzbudilo i šimona a to tu bydlim měsíc :angry: a pani je 3 týdny po porodu :angry: :angry: :angry: ,takže víš co mi mužou i když maj mimino,když muzou halekat a vrzat,muzu odsávat :slight_smile:!!!!!!!!!a pani dole řikala,že ji to nevadí,že to chápe :wink:

no to jsem musela vyfotit :grinning:
26. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úterý, středa a čtvrtek byly těžce pracovní, celý dopoledne jsem proklečela na kolenou a řezala pasparty a rámečkovala, ruce jsem si úplně zedrala od toho rozevírání klipů...jo ale odpolko v úterý jsem byla domluvená s kolegyní s kurzu, že se k ní pojedeme podívat - chová v Ludvíkovicích morčátka a králíčky a má 2 koně, kobylku si pamatuju z Jánské coby hříbátko malinký...kluci se těšili, ale jen jsme vystoupili, zahlídli trampolínu, profrčeli kolem králíkáren a chlupáče jsem obdivovala sama. Nakonec jsme tam zkejsli do 7 a stejně řvali, že nechtějí domů. Úkol jsme s ondrou psali už v pyžamu v 8 :sweat_smile: A to si ještě Ondra půjčil od Radečka kofolovou kuličkovou hru fotbálek a Martin odstrkávací motorku, jaký už máme doma si 3 :angry:
Středa odpolko trénink kluků, ve čtvrtek jsem se ségrou ty fotky po obědě navěsila a večer jsem šla na trénink (se odreagovat). V pátek jsem dopo pomáhala na oplátku śégře s prací pro tátu, fotili jsme Olivátko, je potvora už krásně hravá, naučila se sama na bedýnku, uvařily jsme oběd a ona mi napekla na vernisáž šneky z listového těsta. U oběda strašná hádka (napřed se snažil táta rozhodit mě, jak jsem špatná máma, ale lčela jsem...tak prý na mě "A neřvi!"...jsem se divila, že přece mlčím...prý abych neplakala...proč bych plakala, že?...tak se strašlivě pustil do ségry, že co je to za blvbost, jít v sobotu v 7 ráno na pohovor a kdo to kdy viděl...ségra se tedy chytla anakonec byla nazvána i ko*otem. No fakt! :astonished: Vyzvedla jsem Macka ze školky (těsně předtím se durch pročůral prakticky od hlavy k patě, hodili jsme Ondru na volejbal a šli jsme s Mackem věšet ještě jmenovky k těm fotkám...pilně mi pomáhal...pak rychle pro Ondru...sbalit na zítřejší cestu...nachystat se...honem na vernisáž...nervy :slight_smile: Ale dál už to víte :wink:
26. zář 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ačkoli jsem byla tak rozrušena, že jsem na vernisáži zapomněla sestru :sweat_smile: Kecaly jsme s holkama vevnitř, pak už tam najednou nikdo nebyla a já taky musela ještě do Žlebu ke druhé kolegyni pro Ondrův dort (dnes má 7!) a ono už bylo po 22. ... no a ona byla trdlo na tý zahrádce a pak mi volá...V sobotu ráno zase straes a zmatky, pro naši rodinu tak typické...odjezd na Moravu: Dlouho dopředu bylo známo, že já jedu s klukama a s babičkou roomsterem a zůstávám do úterka. Děda měl jet zase na nějaké hokeje a ségra byla závislá na něm, neb má psa. On ale chtěl jet v 5 ráno a ona měla ten pohovor v 7, že (kvůli tomu vlastně byla ta hádka). Takže on pojede s babičkou a psem transportérem napřed a my se ségrou v klidu po pohovoru. Už večer Ondra prohlásil, že se mnou teda rozhodně nejede. Ráno i Martin prohlásil, že se mnou rozhodně nejede. Markéta zaspala a pohovor nestihla. Řev. Markéta musí jet s našima, psem a dětma. Nechci jet zcela sama a odmítám se stresovat odjezdem zároveň s nimi přem louvám Martina aby jel se mnou. Po incidentu, kdy jsem ho vraítla z auta vyčistit si zuby odmítá jet se mnou. Jedu na Moravu zcela sama.
No u babičky super, z hodů jsme stihli žádání o mladšího stárka, počasí se poměrně vydařilo, prošli jsme se po rynku a zhlédli výstavu místního fotografa Radka Frýsy, kterému se teta neopomněla pochlubit, že jsem taky měla včera vernisáž, takže jsme se rázem stali VIP hosty :grinning: Pak zase honem domů k babičce, kde jsme se všichni sešli a přáli babičce a Ondrovi a jedli pili hodovali :slight_smile:
Dnes ráno táta, Matéta a pes odjeli, my se vypravili do kostela, Martin tam zlobil jako čert, zato Ondra se modlil přímo ukázkově. V půli mše potřebovali oba čůrat, ač jsem je oba hnala na záchod těsně před odchodem. Prošvihli jsme tím pádem nejoblíbenější část obřadu - házení mincí do ošatek :sweat_smile: Po polední siestě (trvala do 15,30 a i tak jsem je nemohla vzbudit), jsme šli na návštěvu k maminčině sestře, kam nás poslala maminčina švagrová, že se tam sejdeme...sice o tom maminčina sestra nevěděla a nebýt telefonátu, který je vzbudil, s maminčiným bratarem a jeho ženou bychom s etam nesešli, ale byla to moc fajn návštěva :grinning:
26. zář 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,super..Závěrka je nejlepší!!!!!!!!!!Moc gratuluju...
26. zář 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad. rýma: Martin má taky vodovku. Ondra má asi alergii na komáří štípnutí a navíc jeho krev chutná komárům nevíce, takže je nateklý od uší až po prsty (naštěstí jen na rukou).

Ad. gratulace: Leni, gratuluji k "žlučníkovému záchvatu"! držím palečky, ať už to máš bez nervů a problémů až ke zdárnému konci :wink:
Terez, Kristíkovi vše nej!
26. zář 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě fotky: Babička a její 4 pravnoučátka, chybí ještě nejmenší František od druhého bratránka, který spinkal v kočárku, no a maminka s kloučky, že :wink:
26. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
i Ondráškovi vše nej :slight_smile:,peknej dortík :slight_smile:
26. zář 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Leníí GRATULUJU!!!!NO TO JE SUPÉÉR!!Musíš bejt šťastná jako "blecha" :grinning:

Laro děkujem,pochlub se pekla jsi Ty?Dort je krásnej!! :wink:
27. zář 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro Ondorvi vše nej k 7narozeninám:slight_smile:
Teď jsem dočetla Tvoje storry..........no mě by už kleplo :grinning:
27. zář 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny :slight_smile:

Děkuji. Jsem šťastná. Už i žlučníkové křeče přešly, tak jdu dneska se sestřenkou a Danečkem do Hefaistos. Jen tam budu na čaji a vodě a budu ještě dneska jíst jen suchary.

Laro, krásné fotky. Ta s babičkou by se mi moc líbila černobílá.

27. zář 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je jasné-oslav to třeba vodou a suchary!Jen když je co slavit!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro.........nepřála by sis někdy méně rozvětvené příbuzenstvo?! :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Ondrovi taky všechno nejlepší k narozkám! :slight_smile: Hele a nemám je náhodou až ve středu?Nebo to je Zdenda..ale ten by je měl mít až 1.?Asi :fearful: No když tak všechno nejlepčí i Zdendovi :grinning: (radši dopředu než později,že :grinning: ) !
27. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem napsat : nemá je náhodou až ve středu ..... :grinning:
27. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
klasicky nestíhám, nějak mě ty moje děti dávají zabrat :sweat_smile:

Leni,
mám velkou radost a moc moc gratuluju!! :sweat_smile:

Terez,
dortík moc pěkný a určitě chutnal co? Hlavně že byl oslavenec spokojený!

natt,
to se ale muselo Šimonkovi dost blbě spát ne? :grinning:

laro,
taky gratulace veliká!

Já jsem byla s Rostíkem v poradně a máme 63cm a 6300g :sweat_smile: No a Jaroušek ve školce už v pohodě, minulý týden ho učitelka moc chválila že už vůbec nebrečí a zvládá to moc dobře, no a už nefňuká ani ráno :sweat_smile: Dneska jim přijede divadlo, tak jsem zvědavá! Jo a jsme v noci bez plen...tolik aktuální informace :wink:
27. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, kdepak já dort! To kámoška z kurzu :slight_smile: Je moc šikovná a dorty má jako koníčka.

Bell...mí příbuzní...já jsem fakt ráda, že jich mám tolik :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v Hefaistu dobroš. Daneček si pěkně pohrál, my se sestřenkou pokrafaly, potkaly jsme se tam s Natt. Jsem se rozšoupla, dala jsem si dva černé čaje :grinning: :grinning: Teď obědvám suchary.
27. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo Laro, vše nej tvým chlapům :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft No já vim,že vy jste taková velká family a vcelku se máte všici rádi :grinning: ..... já osobně už bych z té přehršle lidí měla tik v oku :grinning:
27. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jé, Jájinka se krásně směje :grinning:
27. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,k nam se neda uz dostat,Brezovka je zavrena,vylil se ten potok,okolo vychodniho nadrazi to taky nejde,tam je to zaplaveny pod viaduktem,takze Roman jel ze Staraku k nam pres Benesovskou a pres Breziny. :angry:
27. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to je síla, co? Ty jo, to je teď každou chviličku, to nikdy nebylo!
27. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Bell, Zdenda je 30. :slight_smile: Já si podle toho pamatuju Járu, že to má o týden...a ty zas stejně jako moje teta Pavla :slight_smile:

Holky díky, gratulace klukům vyřídím :wink:

Dnes tu velmi deštivo zejména dopoledne (jako ostatně včera celý den), takže jsme na skok sjeli do Hradiště koupit fungl novou knihu o slováckých krojích, baterky do Ondrova stolního hokeje narozeninového, po obědě jsem si zdrhla do polí fotit (původně kaštany u křížku, pak se z toho vyklubaly 2 srnky a jak jsem se za nima hnala ve strýcových gumákách, málem jsem zašlápla zajíce), pak návštěva u bratránka, kde jsme se nakonec opět sešli všichni :slight_smile: A zítra dopoledne jedeme přes Jihlavu domů.
27. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,díky :slight_smile: .Jájinka se směje skorem furt,ale nejvíc jí umí rozesmát Janička :grinning: .

Maki,jéžiš to už se to u výchoďáku zasejc nedá projet :rolling_eyes: .No je to hnus s tim deštěm.Na netu už jsou zasejc zprávy,že na Liberecku jsou už nějaký evakuace :rolling_eyes: .....chjo a v pátek byl ještě takovej krásnej podzim.

Laro...a nemáte v rodině narozenýho někoho 5.dubna? Když vám tak jako pasujem do těch datumů..Jájinka je zasejc rozená 10.4 na dědka :grinning: .......že by se tam někam zapasovala i Janička :grinning: .I když u vás mám pocit,že se spíš hůře hledají dny,kdy někdo něco zrovna neslaví :grinning: :grinning: :grinning: !
27. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, a gratulace k mírám :slight_smile: a ke školkování :slight_smile: .Kluci se snažej seč můžou,aby vám dělali radost,co! :grinning:
27. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak zase hnusný deštivý ráno :unamused:
u nás naštěstí po pár dnech konečně noc bez bojovky, na včera jsme byli vzhůru od 1:30-3h, ale už jsem neměla mlíko, nezbylo by na ráno, tak jsem ho ukojdala bez a taky to přežil.... na dnešek krásný spinkání až do 7:30 ufff, tak snad už se zadařilo a budeme jen o jednom spánku přes den....
Dádovi jsem zjistila už deroucí se zoubek, pravá dolní dvojka :wink:

Prin to je super, že kluci dělají radost

Maki hrůůůůza, být lidmi na tom Liberecku (ale oni i v Hřensku už jsou zase vyplavení) tak mě asi vezou rovnou do Bohnic.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

28. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,uz snad konecne prestalo prset.Ale stejne je hnusne.U nas noc nic moc,mala mela nejaky boleni,tak porad kvikala a Max ma tu rymu (ja ostatne taky :angry: ),takze se budii navzajem a ja se skoro nevyspala.K ranu jsem si k Maxovi musela lehnout,bo brecel a kvartyroval se k nam,tak jsem chtela nechat vyspat aspon Romana-zitra jede do prace. :unamused: Jenze pak zacla knucet mala,takze jsem si ji vzala k sobe do postele a k Maxovi sel Roman.Zda se,ze dohaneji to nocni nespani,bo chrnej jeste ted...Mala teda nakonec dala hajiky do 8,takze jakztakz....
28. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neprestalo... :angry:
28. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

chčije a chčije :frowning2:

Dneska jsme si přivezli mého taťku z lázní :slight_smile: Hurááá :slight_smile:

Odepsal mi doktor Rubeš na sms. Potřebuje po příštím ultrazvuku napsat, kolik plod měří a udělá mi ten screening.
28. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek