• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Sin,já už jsem taky bez plen,najíst se umim vcelku zdatně(i vydatně :grinning:) sama a aj nějaký to čtení,psaní,počítání zvládnu :grinning: :grinning: :grinning: a to je mi teprve 30 :grinning: :grinning: :grinning: !
3. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Přesně, na nočník a plíny pak ženskou nesbalej, tak jim to jednou dojde :grinning:
3. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Vodou barvitelný omalovánky podle mě najdeš všude, kde maj dětský knížky a omalovánky. Je na nich většinou napsáno, že stačí jen štětec a voda. My je kupovali v knihkupectví ve Fóru vedle DM.
3. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOOO, MÁLEM BYCH ZAPOMNĚLA:

Myslivna v Huníkově je od minulého pátku zavřená, páč po nich majitel chtěl nekřesťanskej nájem. Ale přestěhovali se. Teď se Myslivna jmenuje Zelená hospoda a je v Srbské Kamenici hned za obecním úřadem... velkej zelenej barák. Porce pořád mega.
3. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a telefon na tu hospodu si nechali přesměrovat, pořád platí 412582994
3. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell :grinning: :grinning: :grinning: manža teď dělá pro Kiu, tak se pobavil.... :grinning: :grinning: :grinning:
a vidíš, jak jsi šikovná :grinning: :grinning: :grinning:
a já nebyla za školou ani jednou :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
akce dětské hřiště dnes odpo, skluzavka měla úspěch, ale když jsme Dádu poprvé spustili, tak měl nefalšovanej vyděšenej výraz :sweat_smile:
3. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,ja myslim,ze naprosto nemate kam s nocnikem spechat,je jeste malej,aby chapal,co se po nem chce...Treba na redukcni prkynko ja Maxe nedostanu ani nahodou jeste ted...
3. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,diky za info,ja planovala Myslivnu na 40.narozky. :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Zelená hospoda je Zelená hospoda odjakživa :grinning: ,ale předpokládám,že prostě jen změnila nájemce..k podstatně lepšímu :slight_smile: .Já do hospod moc nechodim,ale tuhle zrovna fakt znám :grinning: .Ovšem když tam teď bude přestěhovaná "Myslivna" .No tý brďo :sweat_smile: ...to musim říct Járovi.Mívaj totiž v Myslivně školení zubařský,tak předpokládám,že se budou školit pro změnu v Srbský :fearful: :grinning: .

Sin,počkej......měsíc sem měsíc tam a nakonec ho z tý klouzačky potáhnete až v noci dom a ještě s brekem,že nechce :grinning: .Jinak já za školu chodila.....jen když jsem se tam nudila :grinning: a fakt do knihovny...přečíst si něco zajímavějšího :fearful: do studovny :grinning: .To ještě bejvala v zádu v hlavní půjčovně :grinning: .Ale omluveno jsme vždy měla :sweat_smile: to jooo...neb jsem uměla písmo a podpis táty :grinning: .
3. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, hele... já tedy nechci být domýšlivá, ale jestli jsi myslela mě, tak já působím naproti :grinning: :grinning: :grinning:
Mamce vyřídím, já si o ní taky myslím, že je super (a to mě neučila - naštěstí - :grinning:)

Sin, no přesně to, co razím já - s tím nespěcháním a nenucením - ale kdybych neměla Petíka a jen zkušenosti od Adama, tak by mi spousta dětí přišlo pozadu :grinning: - pan Bůh mě vyučil příkladem :grinning:
Kde je to hříště? Mně to je hrozně povědomý.....

Leni, díky za info o Myslivně :wink: - toto je lepší místo, máme to na trase.

U nás se dnes přes den OPĚT nespalo!!!!! :angry: Tak šel večer dřív a uvidíme, jak to bude zítra. Radši fakt snad ráno přivstanu, než abych měla šichtu v kuse celý den... to je masakr toto!!!
3. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,na omalovánky mrknu.Já na ně fakt ještě nenarazila :slight_smile: ,ale moc se mi to podle popisu zamlouvá :slight_smile: .
3. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš Veru,ty jseš na obchodce,ju?!.Sákriš, gympl by byl lepčí :grinning: nechceš se přestěhovat?Já tě mám porád fixlou na gympl jak jsme se onehdá bavili o tom,že si nejspíš měla manžu ve skupině,když si začínala :astonished: .
3. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,to hřiště......vypadá jako by bylo u stavárny :fearful: ?!
3. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky,
Bell jj hřiště je za stavárnou :grinning: Bell taky jsem uměla podepisovat, hojně na úkoly, často do žákovský (nudná sdělení rodičům, co jsem stejně zařídila sama), takže se třeba máma hrozně divila, že na zš se pořád podepisovala a na obchodce nic :grinning: :grinning: jo a můj tatík měl zafixováno, že chodím na gympl, takže když na něj vyšla řada s rodičákem, tak byl jak Kodet v Pelíškách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky z toho našeho kluka bude čtenář, pořád mi tahá z poličky Malého Bobše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru u nás se přes poledne spí, nicméně převažují noci, kdy máme bojovku (na včera třeba od 4:30-5:45), dneska dobrý, ale vstával už v 6h, což už se dlouho nestalo.... :confounded: asi se mu tlačí další zub, zadek má zase opruzenej jak blázen.... :astonished:

já se přiznám, že dokud jsem neměla dítě, tak mi každé děcko, co ještě ve dvou letech mělo plínu, přišlo jako divný, že ho ta máma nechá v plínách (že je ta matka líná, no bože hanba mě teď fackuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) atd... prostě neznalost, dneska když vidím ten hysterák s nočníkem, tak jsem taky už poučená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. říj 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem si to myslela, že to hřiště je za stavárnou - jsem to poznala... :wink:

Bell, nechci se přestěhovat - ale člověk nikdy neví, co mu osud přinese, že?!

Já taky chodila za školu a rozhodně ne do knihovny :grinning: a omluvenky jsem si taky spíchla sama - měla jsem dva omluvné listy, musela jsem to k dr střídat - do jednoho mi pak psala omluvenky mamka a do jiného já :grinning: ... :sunglasses:

Náš hošíček spí od 19:45......... a jen se v 5:30 toulal bytem s náloží v plíně, tak jsem ho odchytla, přebalila a spí ... Takže už to vidím v barvách s tím jeho spaním dnes po o...!!!

Včera jsme zase zkusili nočník - vydržel tam přesně 3 vteřiny, pak znechuceně s ječením utekl. Ale shodli jsme se s Petrem, že to už nebyla tak brutální nevole jako před tím a že to prostě budeme nacvičovat, až mu ten předmět zevšední. Takže my jako nenacvičujeme čůrání do nočníku, ale vlastní sezení na něm...!!!

Sin, však jsem psala, že do zkušenosti s Petříkem jsem měla na 2-leté děti v plíně a nemluvící naprosto stejný názor...
4. říj 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,on clovek rychle zmeni nazor,obvzlast,kdyz ma doma pekne vykutaleny kousek batolete... :grinning: Max napriklad zasadne kadi do pliny,a to uz poctive chodil na nocnik a z boba se radoval.O dovoleny mel zacpu a od ty doby zasek,do nocniku jen cura.
4. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,...tak u nás se tahá ven..né z police,ale z krabice... Němý Bobeš :grinning: :grinning: :grinning: .

Joo holky,já jsem se popravdě nikdy ani nad plínama ve dvou letech nepodivovala.Mě spíš děsilo,že nás jako děti dávali v roce do jeslí :astonished: ,to mi přijde víc neskutečný než plíny ve dvou letech :grinning: ,ale každá doba má něco svého,že :grinning: .Zvláštní ovšem je,že fakt ještě existuje spousta maminek,co se řídí radama našich matek :rolling_eyes: ačkoliv už bylo toliko napsáno a vyřčeno,že se věci mají dělat jinak :confused: ...divné :grinning: .
4. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou evrybády,

tak mám vytřeno, umyté a uklizené nádobí, nakoupeno,umytá okna, vyprané záclony, 2x vyvčeného psa a upečené 3 nohavice štrůdlu... na ten měla přijít tchýně, ale omarodila nám, takže bude mít áčko. Dítě spí a já jsem se konečně dostala k jídlu.
4. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ježíš ty jseš radioaktivák :grinning: .To u nás je to dnes úplně obráceně...lenora čouhá ze všech koutů :sweat_smile: .I holky teď ještě vyspávaj. :grinning:
4. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neboj, asi se jdu taky natáhnout. Ale jak znám Danečka, tak vystřelí z postele, sotva já začnu usínat.
4. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, Leni, mě bolí ruce jen to čtu :grinning: :grinning:
U nás Lenora a Nespavka - to je zase den :grinning:
4. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
u nás lenorka a spavka :grinning: ideální kombinace :grinning:
4. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daneček si odpo dal 3 hodiny a to po hooodně dlouhé době. A já jsem si dala dvě hoďky. Myslela jsem, že se jen válím a nespím a kouknu na hodiny a místo 14,00 bylo 16,00 :sweat_smile:
4. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mám dotaz-už asi 14dní +- mě bolí jedno prso,nesetkala jste se s tím některá?Na gyndu když tak půjdu ale asi příští týden,zase nechci plašit když jsem tam pečená vařená.......
Ale celkově mám to prso větší a na osáhnutí nateklý.......
5. říj 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

hmmm Terez, napadá mě jedině nějaká zanícená žlázka??? mě tedy zatím bolely prsa vždy jen při kojení, ale při odstavení se mi stalo, že jsem chtěla začít cvičit, posilovala jsem prsní svaly a druhý den jsem myslela, že mám zánět, že už nekojím, bolelo to jako prase, prsa citlivá... a to jsem zase až tak necvičila... ale když už to je 14 dní, tak bych neváhala a mazala k dr. :confounded:
já mám tenhle měsíc doktorovskej, oběhám snad vše co mám :sweat_smile:
5. říj 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin no kdybych cvičila nebo kojila tak to k tomu přikládám,ale nedělám ani jedno.... :confused:
5. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Terez, určitě bych šla k doktorovi.
5. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Byli jsme na hexe a mam po nalade.Moje podezrani se potvrdilo.Nechtela jsem stresovat,ale mala ma suchou kuzi a flicky na nohach a rukach a bohuzel,jak jsem si myslela-ma atopickej ekzem. :frowning2: Mudra rikala,ze se nemam bat,ze to ma fakt malicko,ale preci jen nam napsala seznam masti,nekterou z nich mame zakoupit a promazavat.Ja radeji zkusim nejdriv konopi,nez se vrhneme do lekarny.Nicmene bazen s chlorovkou je pase,mame tak mesic az dva pockat a zkusit slanou voduJidelnicek zatim neupravila,rikala,ze zatim neni treba.Alergie na cokoliv casem byt muze,ale taky nemusi,to se pry projevuje az u batolat.Mam vyhodu,ze je to i alergolozka,ze nemusime jeste do jiny ordinace.Ach jo...
5. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim z vychodu ... jsme tu babicky a dedy a uz jsem dospala snad vsechny spankove deficity za posledni rok ;) ...

Leni: tak jsem rada, ze to vsechno tak dobre zvladas ... moc drzim palce, at se vse v dobre obrati!!!! Jinka my ted taky bereme Ribomunyl, ale pry nam vsechny testy vysly dobre ... no tak tedy nevim, ale snad se toho dejchadla brzy zbavime ...

Maki: tak to taky nejsou dobre zpravy ... s kuzi jsme si s Tonikem taky uzili, ale snad to AE nebude...tak at se to brzy srovna!!!

sin: Nase doktrora smerem k Tonymu take neco rikala o nocniku, ze to snad mame zkouset, ale ja delala, ze neslÿsim :D - po zkusenostech s Dajou to necham na jaro a leto ...

Ted trenujeme s Dajankou nocni spanek bez plinek ...No, uz je to mesic a pokud ji v noci nedame vycurat je mokro...Jak dlouho to trvalo u Vas?
5. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek