• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
AHoj, můj příspěvek by mohl začít jako ten od BELL :grinning:

Ad mazání - Excipial U - CHVÁLÍM - akorát jsem si ho vždy pěkně cvakla - stojí kolem kilča.

Ad trouba - mamka mívala v plynový troubě tašku - střešní tašku - starou dobrou bobrovku a dost si to chválila - voda a jiné nepomohlo...

Ad Bell, to mě mrzí, že jste měli Den Debil - ale tak máš to za sebou.
My v plavečáku zapomněli předminule rukávky a byly tam - i stále mnou nafouknuté :wink:

Ad jídlo - my jsme taky těstovinožrouti - milujeme Panzani - a teď se chystám na tu jejich novinku - minitěstoviny, neb velké vrtulky se do Petíka blbě soukají... :grinning:

Ad plenky - ještě bych k Maki doplnila, že Pampers Sleep and Play jsou značně menší než stejná velikost Active baby :grinning:
6. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
my na dnešek opět noční bojovka asi od 2:30 až do 3:45 :confounded:
a jdu k zubaři :unamused:
takže dneska budu asi navrčená... :unamused:
7. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, držím palce, aby zubař byl na tebe hodný :wink:
A bojovky jednoho dne přestanou a můžu ti slíbit, že přijde doba, kdy ho budeš ráno heverovat z postele - asi tak zaaa...... 14 let :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zlaťouši :slight_smile:

@makinka.1 Martinko, včera jsem to s troubou zas zkusila, tak jsem zase slyšela "no jo no". To víš, nejdřív musíme udělat koupelnu a pak šetřit na novou kuchyň, s kterou se koupí trouba. Takže budu ještě tak dva tři roky připalovat, počítám...
Máš nějaký dobrý receptík na lasagne? Mám je moc ráda, ale v životě jsem je nedělala.

Recept na buchtu od Lary měl mega úspěch. Tchýňuška si odnesla ještě domů a manžel to málem jedl i s plechem.
7. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jé, vy jste hezky pořídili, rodinko. A Bell, úvod tvého příspěvku mě pobavil :slight_smile: Hlavně, že všichni mažeme. Kdo maže, ten jede, to víš...
7. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Na ty mini těstoviny se taky chystám.
7. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid My měli dneska noční bojovku 3x, ten nám dal! Potvora.
7. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak malej je nastydlej-kapky Pamycon+Mucosolvan na kašel..chjooo,v noci se budil sotva dýchal,no a já nemůžu najít odsávačku že :angry: mám jen ten konec do nosu,no jdu hledat noo
7. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ááách jo, nastává to období, kdy nám prďolkové budou marodit jeden za druhým, co? Tak ať je malýmu brzy dobře.
7. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi tak nějak.....jj díky snad se dá do kupy,je dost protivnej,chce být u mě,hledám tu odsávačku ale nemůžu se hnout,hned brečí..

Potkala jsem v Tescu Peťulu,maká chudák
7. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 ALe teď mám krátkej tejden,tak to jde :slight_smile: .Koukala jsem,že ti to seklo :wink: ..možná časem dojde i na tvoji známou s čínskou medicínou.Snažime se už půl roku a pořád nic..já vím,není to nijak dlouho,ale přeci jen..po Šimonkovi na první pokus je to doba nekonečná....
7. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a mám u sebe zrovna recept na Excipial,tak můžu pak nahlásit,kolik jsem platila.
7. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko klidně Ti dám na ní telefon:slight_smile: je fakt dobrá!!
7. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Mám radost, zvládla jsem nejpodstatnější část vánočního úklidu :grinning:

@lenik_25: Tak to mám radost (no neříkala jsem, že je děsně dobrá? :sweat_smile: )

Já letím s Mackem dolů péct žemlovku k obědu, máme jablek, kysleý to je, děti to syrový nechtějí, štrůdl nejedí...
7. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,věřím..zkusím to nadhodit doma,ale asi by to jen tak neprošlo..Martin si pořád myslí,že to prostě půjde samo,že...a snad má pravdu.Nemá náhodou internetové stránky?
Jinak,Šimonka včera bolelo bříško,moc toho nesnědl,ale teplotu neměl.Spal celou noc a ráno ho zase pobolívalo,ale to měl i prázdný žaludek.Každopádně neměl teplotu,nijak zvlášť si nestěžoval a vypadal zdravě a vesele,tak jsme ho poslali do školky s tím,že se mají ozvat,kdyby něco.Zatím nikdo nevolal,tak snad dobrý.Docela mě ale učitelka potěšila,hned ho objímala a říkala,že to zvládnou,kdyby mu něco bylo a nebylo to akutní nebo vážnější.Ale to jsem jí říkala,že nemusí,že je manžel doma,aby to zase nechytily ostatní děti.Martin si akorát potřebuje trochu odpočinout,protože je po noční.Žádný kyselý obličeje,že není úplně stopro zdravej...Dokonce říkala,že tam má i piškoty a křupinky,kdyby nechtěl jíst oběd(mají žemlovku,což asi jíst nebude).Já jsem s naší školkou fakt spokojená.Tuhle tam měli kouzelníka,pořád zvou divadlo...
7. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Jojo, měla jsi pravdu. Mňamózní. Ono mi to připomíná perník, ale takovej nadýchanější. A poleva nemá chybu. Jinak Daneček má naštěstí čerstvé ovoce rád a čím kyselejší jablíčko, tím lepší. Zrovna teď jedno dlabe.
7. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ty máš známou přes čínskou medicínu? Možná by to bodlo kvůli mému dalšímu otěhotnění. Co ty na to?
7. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 přesně proto bych to vyzkoušela já :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo a proč to říkat chlapovi?On ani nemusí vědět že do sebe láduješ hnusnej čaj :grinning: nebo nějaký bobule!Já teda brala čaj na tu MS abyl to fakt hnus,ale vydržela jsem to :wink:

Počkejte najdu její stránky a hodím Vám to sem-myslím i pro Léňu,ale ona se zabývá čímkoli pokud máte některá jakýkoli zdravotní problém..........
7. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

Kamenická 322, Děčín 2
Tel./zázn.: 412 527 796
Mobil: 723 438 142

E-mail: info@ivanachutna.cz

Mapu naleznete zde...
7. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To první nefunguje,ale aspoň takhle......
7. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,máš pravdu..asi bych to vyzkoušela a Martin o tom nemusí ani vědět..teda,nelhala bych mu,ale říkat dopředu to asi není nutný,stejně by to zapomněl :grinning:
7. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za kontakt
7. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš zač:slight_smile:
Já děkuju za poklonu :wink: jsem někde slyšela nebo četla že by ženská po 30 neměla chodit nenallíčená a neupravená(ne že by se mi to vždy povedlo),ale zase člověk neví kdy a kde koho potká :grinning:
7. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,tak už jsem jí napsala mail a uvidíme...
Děkovat nemusíš :grinning: ..mě teda třicítka teprve čeká(ale už brzy..) a líčení je u mě řasenka a občas lesk,upravená teda většinou chodím..ale asi bych se nad sebou měla zamyslet :grinning: :grinning: :grinning: Občas totiž tu řasenku vynechám i úmyslně,prostě nemám náladu.. :grinning:
7. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru já jsem na tom podobně :grinning:
Chojoo malej ani neobědval a to předevčírem a včera snědl plnou misku polívky,no a šup je mu zle a jídlo jde stranou..
Odsávačku budu hledat,jen co usne..,za 10min jedu na rychlo pro Jiříka do školy.
7. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženská po třicítce ... nenalíčená, neupravená, někdy se zapomenu i učesat... tak to jsem já :( ... občas mám na sobě i nějaké zbytky jídla, když si zlatíčka o mě otřou pusiny ... asi bych se nad sebou měla zamyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terez: ještě odsáváte? už teď mám problém toníka udržet :( ...
7. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:
http://www.ivanachutna.cz/
tyhle stránky???
7. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando jj tyhle stránky:slight_smile: fajn aspoň holky uvidí s kým se popřípadě setkají!Je fakt mooc fajn!!
Odsávat budu jen co jí najdu :confounded:
7. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek