Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
7. říj 2010
@terezam22 Terez, díky moc. A kolik to tak u ní stojí? Ona mi jednou dávala svůj letáček, když jsem se s ní potkala v čekárně u doktora. A tehdy ještě nebyla moc známá a já jí nevěřila, tak jsem to vyhodila. Ale slyším na ni docela dost chvály.
terezam22
7. říj 2010
Leni ona už čínskou medicínu dělá 14let!! 😉 je to bývalá zdravotní setřička mě jí doporučila kamarádka shodou okolností její spolužačka ze střední,takže jsem věděla že jdu do jistýho!!
Leni podle toho co Ti předepíše...
A zrovna dnes ráno jsem koukala že byla v TV někde v regionálním vysílání 🙂
lenik_25
7. říj 2010
@terezam22 No já jsem teď koukla, že dokonce v té své ordinaci je od roku 2000. Tak to mě překvapilo, já o ní vím tak přes rok, dýl ne. Už jsem jí taky napsala.
larakroft
7. říj 2010

@lenik_25 : Jé, Leni, jedna z mých prvních prací v práci byly vizitky pro paní Chutnou...tuším v r. 1999 🙂
lenik_25
7. říj 2010
@larakroft Fakt jo? Tak to jsem ale zavostalouš.
petrunka01
7. říj 2010
Díky za odkaz na tu paní Chutnou..jdu to přelouskat.Už se mi i ozvala a asi se k ní objednám,tím,hádám,nic nezkazím.
terezam22
7. říj 2010
Holky odsávačku jsem našla!Byla ve skříňce s léky!No nejsem blbec?Jsem tam teď hodila oko,no ale zase jsem aspoň nahoře(v ložnici po dědovi) uklidila 😃
ložnice se totiž používá pro nás když jsme nemocní....a jako odkládací prostor,taková mezipřeprava než zase mám čas vlézt na půdu! 😃
Tam jsem byla nedávno a roztřídila jsem věci malé-mimi,pak větší na Kristíka a velký na Jiříka,z toho jsem dnes poslala 9,5kg těžkou krabici holčině co čeká chlapečka,(prodávala jsem jí kočár,no a nějak jsme se spřátelily 🙂 takže už rok a půl si píšeme,posíláme balíčky k Vánocům,no teď jí přijde mega balík 😃 )páč ta půda už by se musela nafouknout.......a čekat na to že ty moje dvě sestřenky do toho vlítnou...no kéž by,ale.............
lenik_25
7. říj 2010
@petrunka01 Péťo, přesně tak, nic tím nezkazíme a možná naopak. Taky mi hned odepsala a už jsem jí volala a jsem objednaná na 27.10. v 9,30. Chtěla jsem, aby to bylo po tom, co přijde mateřská, ať mám s sebou fufníky a nemusím se bát, že mi nevyjdou finance.
terezam22
7. říj 2010
Jé holky to je fajn!!! 🙂 držím palce 😉
verca111
7. říj 2010
Ahoj drndy, tak já přijdu z práce a nákupu (taky jsem viděla Petrunku - upravenou!!) a vy tady toho napíšete... 😮

MIrando, nesmutni, já jsem DOST po třicítce a tedy do práce se líčím, ale jinak na doma fakt ne - všek to rozežírá kůži - URČITĚ!!! 😃 😃 😃 to jsem tedy já a rozhodně bych se nad sebou měla zamyslet, což už tedy pár dnů, týdnů, měsíců a let dělám .-D

Tu léčitelku navštívila moje kamarádka kvůli otěhotnění - jela sem za ní z Mostu a dost jí chválila, tak ať vám, holky, pomůže 🙂
Leni, za první sezení + nějaké směsi bylinek na čaje platila myslím 1200,-
petrunka01
7. říj 2010
@verca111 jé,Verčo,jsem tě neviděla..
já tý paní ještě nevolala,ale chystám se brzo..nechci z práce,nikdy nevím,kdy mi někdo přijde...ale nebude to teda levný,snad se to vyplatí,zatím slyším na ni jen chválu.Ale taky budu asi muset počkat až po výplatě...
lenik_25
7. říj 2010
@verca111 Ty vogo, tak to je dost peněz, ale jestli si jí i ta tvoje kámoška chválila. Moje známá k ní chodí už asi dva roky pravidelně a nemůže si jí vynachválit.
lenik_25
7. říj 2010
@petrunka01 Petru přesně, taky jsem jí narovinu řekla, že po 25. a dřív ne.
verca111
7. říj 2010
Petru, mělas tam nějakou paní / slečnu a já kmitala s Petíkem v bugině - a tedy ta moje úprava nic moc 😃

Holky, ona měla hodně různých čajů a směsí, tak proto to asi stálo tolik. Ještě jí zkusím písnout, kolik to bylo přesně, jestli chcete... 😉
lenik_25
7. říj 2010
Verčo, to bys byla hodná. Třeba ti písne, jaká byla základní cena za tu "asi hodinu"sezení a konzultace a tak.
singid
7. říj 2010
ahojky,
já u paní Chutné byla a tenkrát jsem to měla bez té konzultace (bylo to přes kamaráda) a jen za čajíky a takový sirupek s velkou dávkou železa jsem dávala 1000,- (trapas, prachy mi teda vyšly tak akorát ale překvápko 😉 )
a ty čaje jsem vlastně ani nepotřebovala, neb jsem byla vlastně už těhule, měla jsem je brát po menzes a k tomu nějak nedošlo, takže to funguje 😃 😃 😃 jeden byl megahnusnej, smrděl jak maggi a další radši byly zabalený ve stříbrných foliích aby to asi nesmrdělo:-)))))) jak jsem byla těhule, tak se mi z toho zvedal kufřík jen jsem to cítila 😃 😃 😃

jinak pan zubař byl megahodnej a já to dokonce přežila bez injekce!!!!!!! ale teda propotila jsem i džíny, a vypadala jsem asi hrozně, protože se mě ptal jestli jako "dobrý???" 😃 😃 😃 šikula!!!!!!!

já jdu na koblížky, jsem tak navrhla, že by jako mohly být a manža se toho hned chytil :-p 😃
lenik_25
7. říj 2010
@singid Sin, ještě řekni, že je manža klohnil a smažil 😃 Jinak jsi to u pana zubaře zvládla na jedničku 🙂
terezam22
7. říj 2010
Sin koblihy mi děláš chutě😃 já mám nějakou žravou dnes......už jsem koukala na recept 😃
u jakýho si byla zubaře?Já jsem taky vždy hotová strachy!!!

JJ taky jsem vždy u tý Ivči kolem 800 až 1000kč nechávala...
A jak píše Sin ty čaje byl fakt hnus 😃
singid
7. říj 2010
Leni, já navrhla, že bych je udělala a manža se toho chytil jako že joooo, že je mám uklohnit 😃 😃 😃 kdyby je dělal on, tak máme spíš zásobu míčků na tenis 😃 😃 😃

Terez chodím nově k manželovi Bell a nemůžu se vynachválit 😃 Leni, na jedničku... no jak se to vezme, celý včerejšek jsem vymýšlela, jak si řeknu o injekci a nakonec to bylo šup šup, že jsem ani říkat nemusela 😃
singid
7. říj 2010
jinak ještě k úpravě zevnějšku, 8-( já se moc nemaluju, neb i antialergická řasenka mi způsobí, že mě večer hrozně pálí oči a pak taky jsem večer tak uondaná, že mě nebaví to ze sebe smejvat (a jak píše Veru, v noci mi to žere obličej 😃 😃 ), takže já se maluju jen když někam jdeme (na focení, nebo divadlo a tak) a vlasy díky tomu, že je mám krátký, tak je prostě ráno upravit musím....
a oblečení... no snažím se chodit aspoň čistá 😃 😃 zrovna nedávno se mi zastesklo po pracovních hadrech, kostýmek, vysoké lodičky, halenky, ozdůbky....viděla jsem tak hezky oblečenou paní, měla úžasný boty,... tak jsem si jen tak povzdechla 😃
makinka.1
7. říj 2010
Tak doufam,ze takhle nedopadne nas Max!!!Za den ma povoleny 3 dily a ne najednou... http://www.novinky.cz/koktejl/213136-trilety-ch...
verca111
7. říj 2010
Maki, Petík má taky děsně rád telku - ale naštěstí jen něco, nicméně to opravdu hlídám, on by u toho dost rád seděl hodně.
Takže ráno smí Františka, u našich v poledne chvíli BeBe a někdy ještě večer Františka. Občas Teletubbies (ty miluje a mohl by je v kuse asi tak půl roku...) nebo autíčka (Smoby) - ale tedy hlídám to. Ten článek už jsem četla a taky mi bylo blbě!!!

Klárko, ty jsi upravená taky vždycky, když tě vidím...!
petrunka01
7. říj 2010
Leni...paní mi psala,že za konzultaci 200.-KČ.By mě zajímalo,jak často se tam pak chodí,protože je to fakt hodně peněz....
Ten článek je šílenej.Šimonek kouká taky,ale jak kdy.Někdy se dívá tak hodinku ( ani ne v kuse) a jindy holt dýl.Zatím mi nepřipadá,že by mu to nějak vadilo ve vývoji...ale do budoucna je to dobrý hlídat
verca111
7. říj 2010
Leni, Petru, už mi odepsala kámoška, tak tu pasáž kopíruji:

Ahoj,
jukám do chytrého diáře a vidím:
1535 Kč, ale brala jsem si krom konzultace i Rumělku, čajíky a ještě nějaký sirup s obsahem železa.

Takže tak...
makinka.1
7. říj 2010
My taky jedeme Skolku a obcas neco na Minimaxu.Tinky Vinky nebo jak se jmenuje jeste NIKDY nevidel a vubec se nezlobim. 😃 Dneska jsme to probiraly s Bell,jak je z nich na nervy.... 😃
makinka.1
7. říj 2010
Ted me dostal Max.Cistim mu zuby a jak jsem nad nim sklonena,tak mi zanoril prst do nosni dirky a rika "vlasy" 😃 No,asi bych mela se sebou neco zacit delat a nazhavit pinzetu! 😃
singid
7. říj 2010
Maki tak to jsi mě dostala 😃 😃 😃 😃 😃

Dáda kouká na TV jak kdy,ale on spíš u toho dost pobíhá, takže ráno tak trochu jukne na školku, pak občas tanyny když mám óčko nebo rádio... občas když někde chytnu pohádku tak jen tak skoukne a zase maže dělat lotroviny... to musí být fakt uvázanej v křesílku, třeba při snídani, aby vydržel... a co ho fakt bere je Sezam 😃 😃 a hodně reklamy s miminkama, to běží k tv a ukazuje na ně.... tak snad to nepřeháníme 😉

Veru, tak to potom ta upravenost je asi záležitostí úhlu pohledu 😉 😉

koblihy jsou hotový a jdu vyzkoušet manžu z periodické tabulky prvků.... 😃
makinka.1
7. říj 2010
Jo,Elma ma taky rad!U nas teda bezi telka dost,to se priznam,jsem skoro celej zivot zvykla ji mit jako kulisu,treba muziku nebo i zpravy,takze si na to musim davat bacha a vypinat ji taky nekdy.A Max ma navic docela vydrz,bavi ho i takovy na jeho vek divny porady,treba v nedeli rano Kalendarium =-) a pak Toulava kamera,odpol kouka na Cerne ovce a AZ kviz.Teda koukal by,kdybych ho na to vsechno nechala cucet. 😃
verca111
7. říj 2010
Maki - jsou takový strojky na vystříhávání chloupků v noce - a nebolí to jako pinzetou ........ 🙂
Petíka taky baví AZ kvíz... 😃 - se nám tedy vzdělávají, že???
A Teletubbies běželi jednu dobu na Barrandově a on na mě narazil a zamiloval si je. Ono to asi uplně blbý nebude, když to dostalo spoustu ocenění a natočila to BBC, ale každopádně čeho je moc, toho je moc!!!

Sin, no je fakt, že nosím brýle 😃
Umí???
verca111
7. říj 2010
V nose samozřejmě a může se to i ve dne 😃 - má to Petr, ale moc to nechce používat, prej že ho to lechtá 😃

Začni psát odpověď...

Odešli