• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@terezam22 Terez, díky moc. A kolik to tak u ní stojí? Ona mi jednou dávala svůj letáček, když jsem se s ní potkala v čekárně u doktora. A tehdy ještě nebyla moc známá a já jí nevěřila, tak jsem to vyhodila. Ale slyším na ni docela dost chvály.
7. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni ona už čínskou medicínu dělá 14let!! :wink: je to bývalá zdravotní setřička mě jí doporučila kamarádka shodou okolností její spolužačka ze střední,takže jsem věděla že jdu do jistýho!!
Leni podle toho co Ti předepíše...
A zrovna dnes ráno jsem koukala že byla v TV někde v regionálním vysílání :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezam22 No já jsem teď koukla, že dokonce v té své ordinaci je od roku 2000. Tak to mě překvapilo, já o ní vím tak přes rok, dýl ne. Už jsem jí taky napsala.
7. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí

@lenik_25 : Jé, Leni, jedna z mých prvních prací v práci byly vizitky pro paní Chutnou...tuším v r. 1999 :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@larakroft Fakt jo? Tak to jsem ale zavostalouš.
7. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za odkaz na tu paní Chutnou..jdu to přelouskat.Už se mi i ozvala a asi se k ní objednám,tím,hádám,nic nezkazím.
7. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky odsávačku jsem našla!Byla ve skříňce s léky!No nejsem blbec?Jsem tam teď hodila oko,no ale zase jsem aspoň nahoře(v ložnici po dědovi) uklidila :grinning:
ložnice se totiž používá pro nás když jsme nemocní....a jako odkládací prostor,taková mezipřeprava než zase mám čas vlézt na půdu! :grinning:
Tam jsem byla nedávno a roztřídila jsem věci malé-mimi,pak větší na Kristíka a velký na Jiříka,z toho jsem dnes poslala 9,5kg těžkou krabici holčině co čeká chlapečka,(prodávala jsem jí kočár,no a nějak jsme se spřátelily :slight_smile: takže už rok a půl si píšeme,posíláme balíčky k Vánocům,no teď jí přijde mega balík :grinning: )páč ta půda už by se musela nafouknout.......a čekat na to že ty moje dvě sestřenky do toho vlítnou...no kéž by,ale.............
7. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, přesně tak, nic tím nezkazíme a možná naopak. Taky mi hned odepsala a už jsem jí volala a jsem objednaná na 27.10. v 9,30. Chtěla jsem, aby to bylo po tom, co přijde mateřská, ať mám s sebou fufníky a nemusím se bát, že mi nevyjdou finance.
7. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé holky to je fajn!!! :slight_smile: držím palce :wink:
7. říj 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj drndy, tak já přijdu z práce a nákupu (taky jsem viděla Petrunku - upravenou!!) a vy tady toho napíšete... :-O

MIrando, nesmutni, já jsem DOST po třicítce a tedy do práce se líčím, ale jinak na doma fakt ne - všek to rozežírá kůži - URČITĚ!!! :grinning: :grinning: :grinning: to jsem tedy já a rozhodně bych se nad sebou měla zamyslet, což už tedy pár dnů, týdnů, měsíců a let dělám .-D

Tu léčitelku navštívila moje kamarádka kvůli otěhotnění - jela sem za ní z Mostu a dost jí chválila, tak ať vám, holky, pomůže :slight_smile:
Leni, za první sezení + nějaké směsi bylinek na čaje platila myslím 1200,-
7. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca111 jé,Verčo,jsem tě neviděla..
já tý paní ještě nevolala,ale chystám se brzo..nechci z práce,nikdy nevím,kdy mi někdo přijde...ale nebude to teda levný,snad se to vyplatí,zatím slyším na ni jen chválu.Ale taky budu asi muset počkat až po výplatě...
7. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca111 Ty vogo, tak to je dost peněz, ale jestli si jí i ta tvoje kámoška chválila. Moje známá k ní chodí už asi dva roky pravidelně a nemůže si jí vynachválit.
7. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Petru přesně, taky jsem jí narovinu řekla, že po 25. a dřív ne.
7. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru, mělas tam nějakou paní / slečnu a já kmitala s Petíkem v bugině - a tedy ta moje úprava nic moc :grinning:

Holky, ona měla hodně různých čajů a směsí, tak proto to asi stálo tolik. Ještě jí zkusím písnout, kolik to bylo přesně, jestli chcete... :wink:
7. říj 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, to bys byla hodná. Třeba ti písne, jaká byla základní cena za tu "asi hodinu"sezení a konzultace a tak.
7. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
já u paní Chutné byla a tenkrát jsem to měla bez té konzultace (bylo to přes kamaráda) a jen za čajíky a takový sirupek s velkou dávkou železa jsem dávala 1000,- (trapas, prachy mi teda vyšly tak akorát ale překvápko :wink: )
a ty čaje jsem vlastně ani nepotřebovala, neb jsem byla vlastně už těhule, měla jsem je brát po menzes a k tomu nějak nedošlo, takže to funguje :grinning: :grinning: :grinning: jeden byl megahnusnej, smrděl jak maggi a další radši byly zabalený ve stříbrných foliích aby to asi nesmrdělo:slight_smile:))))) jak jsem byla těhule, tak se mi z toho zvedal kufřík jen jsem to cítila :grinning: :grinning: :grinning:

jinak pan zubař byl megahodnej a já to dokonce přežila bez injekce!!!!!!! ale teda propotila jsem i džíny, a vypadala jsem asi hrozně, protože se mě ptal jestli jako "dobrý???" :grinning: :grinning: :grinning: šikula!!!!!!!

já jdu na koblížky, jsem tak navrhla, že by jako mohly být a manža se toho hned chytil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Sin, ještě řekni, že je manža klohnil a smažil :grinning: Jinak jsi to u pana zubaře zvládla na jedničku :slight_smile:
7. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin koblihy mi děláš chutě:grinning: já mám nějakou žravou dnes......už jsem koukala na recept :grinning:
u jakýho si byla zubaře?Já jsem taky vždy hotová strachy!!!

JJ taky jsem vždy u tý Ivči kolem 800 až 1000kč nechávala...
A jak píše Sin ty čaje byl fakt hnus :grinning:
7. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, já navrhla, že bych je udělala a manža se toho chytil jako že joooo, že je mám uklohnit :grinning: :grinning: :grinning: kdyby je dělal on, tak máme spíš zásobu míčků na tenis :grinning: :grinning: :grinning:

Terez chodím nově k manželovi Bell a nemůžu se vynachválit :grinning: Leni, na jedničku... no jak se to vezme, celý včerejšek jsem vymýšlela, jak si řeknu o injekci a nakonec to bylo šup šup, že jsem ani říkat nemusela :grinning:
7. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ještě k úpravě zevnějšku, :rolling_eyes: já se moc nemaluju, neb i antialergická řasenka mi způsobí, že mě večer hrozně pálí oči a pak taky jsem večer tak uondaná, že mě nebaví to ze sebe smejvat (a jak píše Veru, v noci mi to žere obličej :grinning: :grinning: ), takže já se maluju jen když někam jdeme (na focení, nebo divadlo a tak) a vlasy díky tomu, že je mám krátký, tak je prostě ráno upravit musím....
a oblečení... no snažím se chodit aspoň čistá :grinning: :grinning: zrovna nedávno se mi zastesklo po pracovních hadrech, kostýmek, vysoké lodičky, halenky, ozdůbky....viděla jsem tak hezky oblečenou paní, měla úžasný boty,... tak jsem si jen tak povzdechla :grinning:
7. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak doufam,ze takhle nedopadne nas Max!!!Za den ma povoleny 3 dily a ne najednou... http://www.novinky.cz/koktejl/213136-trilety-chlapec-je-beznadejne-uvezneny-ve-svete-masinky-tomase.html
7. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, Petík má taky děsně rád telku - ale naštěstí jen něco, nicméně to opravdu hlídám, on by u toho dost rád seděl hodně.
Takže ráno smí Františka, u našich v poledne chvíli BeBe a někdy ještě večer Františka. Občas Teletubbies (ty miluje a mohl by je v kuse asi tak půl roku...) nebo autíčka (Smoby) - ale tedy hlídám to. Ten článek už jsem četla a taky mi bylo blbě!!!

Klárko, ty jsi upravená taky vždycky, když tě vidím...!
7. říj 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni...paní mi psala,že za konzultaci 200.-KČ.By mě zajímalo,jak často se tam pak chodí,protože je to fakt hodně peněz....
Ten článek je šílenej.Šimonek kouká taky,ale jak kdy.Někdy se dívá tak hodinku ( ani ne v kuse) a jindy holt dýl.Zatím mi nepřipadá,že by mu to nějak vadilo ve vývoji...ale do budoucna je to dobrý hlídat
7. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, Petru, už mi odepsala kámoška, tak tu pasáž kopíruji:

Ahoj,
jukám do chytrého diáře a vidím:
1535 Kč, ale brala jsem si krom konzultace i Rumělku, čajíky a ještě nějaký sirup s obsahem železa.

Takže tak...
7. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky jedeme Skolku a obcas neco na Minimaxu.Tinky Vinky nebo jak se jmenuje jeste NIKDY nevidel a vubec se nezlobim. :grinning: Dneska jsme to probiraly s Bell,jak je z nich na nervy.... :grinning:
7. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted me dostal Max.Cistim mu zuby a jak jsem nad nim sklonena,tak mi zanoril prst do nosni dirky a rika "vlasy" :grinning: No,asi bych mela se sebou neco zacit delat a nazhavit pinzetu! :grinning:
7. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki tak to jsi mě dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dáda kouká na TV jak kdy,ale on spíš u toho dost pobíhá, takže ráno tak trochu jukne na školku, pak občas tanyny když mám óčko nebo rádio... občas když někde chytnu pohádku tak jen tak skoukne a zase maže dělat lotroviny... to musí být fakt uvázanej v křesílku, třeba při snídani, aby vydržel... a co ho fakt bere je Sezam :grinning: :grinning: a hodně reklamy s miminkama, to běží k tv a ukazuje na ně.... tak snad to nepřeháníme :wink:

Veru, tak to potom ta upravenost je asi záležitostí úhlu pohledu :wink: :wink:

koblihy jsou hotový a jdu vyzkoušet manžu z periodické tabulky prvků.... :grinning:
7. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo,Elma ma taky rad!U nas teda bezi telka dost,to se priznam,jsem skoro celej zivot zvykla ji mit jako kulisu,treba muziku nebo i zpravy,takze si na to musim davat bacha a vypinat ji taky nekdy.A Max ma navic docela vydrz,bavi ho i takovy na jeho vek divny porady,treba v nedeli rano Kalendarium :confused: a pak Toulava kamera,odpol kouka na Cerne ovce a AZ kviz.Teda koukal by,kdybych ho na to vsechno nechala cucet. :grinning:
7. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki - jsou takový strojky na vystříhávání chloupků v noce - a nebolí to jako pinzetou ........ :slight_smile:
Petíka taky baví AZ kvíz... :grinning: - se nám tedy vzdělávají, že???
A Teletubbies běželi jednu dobu na Barrandově a on na mě narazil a zamiloval si je. Ono to asi uplně blbý nebude, když to dostalo spoustu ocenění a natočila to BBC, ale každopádně čeho je moc, toho je moc!!!

Sin, no je fakt, že nosím brýle :grinning:
Umí???
7. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
V nose samozřejmě a může se to i ve dne :grinning: - má to Petr, ale moc to nechce používat, prej že ho to lechtá :grinning:
7. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek