• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak jsem se pokusila dočíst......ale Jájink mi teď vrzá v postýlce a stále nespí.....v půl esátý s evzbudila a ne a ne ji uspat :astonished: asi je dneska nějaká přzážitkovaná.Dopo jsme byli na prbim plavání a navečír jsme slavili manžovi narozky.
Jinak k tej upravenosti....chá chá :grinning: to jako u mě..já teda používám řasenkua konturku na rty v kombinaci se cherry jelením loem,co barví :grinning: a toď vše ....a navíc mám blbý vlnitý vlasy takže jsem nucená skorem denně používat žehličku na vlasy aspoň na ofinu..ovšem při prvnim náznaku venokvní vlhkosti je veškérá s naha k ničemu :sweat_smile: .....tak je snad i lepší se o žádný upravování nesnažit :grinning:....jak píše Miranda...vyjít z domu alespoň čistá :grinning: .

Noo a add televize.tdy ten článek na mě působí jako by byl psán pro jeden zaniklý časposim jménem HROM,estli si ho pamatujete :grinning: ........a estli né,tak ten dotyčný chlapeček musí bejt poněkud dost chudší duchem :grinning: .......a to i bez televize :grinning: .U nás teda se to dost střídá.Máme svoje oblíbený pořady(kouzelná školka) v kombinaci s rádiem a chozenim ven.Nedá se říct,že by jsme čučeli celej den na bednu,to spíš máme puštěný rádio nebo se mnou čučí do PC neb když se sem přes den dostanu,tak jí mám samo u sebe na klíně.Respektive spíš na mě Jaňule ďunďá pouštění dývek....především Elma,že :grinning: pak pana Beana a Krtečka..poslední týden teda frčí Shrek.....no a jak psala Maki Teleblbísky :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Bože jakou já na ně mám alergii.Teď se nám naštěstí už daaří je vídat čím dál tím méně a méně a když bůh dá tak už je snad neuvidim nikdy :rolling_eyes: :grinning: .Páč Jaňule je takovej čumil konverzační a chce si o tom co vidí povídat,takže jsem nucená všechny ty pořady sledovat s ní :rolling_eyes: :rolling_eyes: :astonished:
Jinak Kalendárium,Toulavou kameru a Svět 2010 a sobotní autosalon...sleduje taky neb na to prostě o víkendu čučíme všichni :grinning: .AZ kvíz ze zásady nesleduji :fearful: neb jsem ho kdysi mívala ráda a koukala jsem na něj.....postupem času se však u mě začly projevovat příznaky alergie stejné jako u teleblbísků :grinning: ...fakt už to běží moc dlouho a měli by změnit znělku :rolling_eyes: .
7. říj 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Bell a já zrovna čekala, že napíšeš, jak se maluješ každý den, neb jsi mi v tom parku přišla krásně upravená, namalovaná, jsem si říkala, s dvěma dětma, že to zvládáš super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru umí, ale má tendenci se to učit celý nazpaměť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prý tenkrát určitě měli o řádek míň a "museli" se to učit zpaměti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska žehlení :unamused: a odpo park, musíme taky do masny, zítra budou ptáčci :sunglasses:
8. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....
u nás teda vedou v televizi pohádky na kabelovce..ale moc času na to nemá,pořád vymýšlí lotroviny.a Navíc se snažíme doma moc nebýt,pokud to jde.Ale jinak měl taky období,kdy koukal na AZ kvíz,to ho fakt bavilo.
Zítra se chystám do Fora..chtěla bych se kouknout po nějakým kabátku pro sebe(budu mít narozeniny,tak předem okouknu..).A pak nás čeká František s Majdou v divadle.Četla jsem někde,že to trvá hodinu,to bychom měli zvládnout v klidu sedět..snad.. :grinning:
8. říj 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim Verco,ze je na to odchlupovaci masinka,ale myslim,ze me staci pinzeta,nejsem zarostla jako chlapi,mam tam 1,slovy jeden :grinning: chloupek :grinning: Jasne,ze ty Teletubbies asi nebudou uplne blby,jsou proste pro malicky deti,tem se to libi,to je jasny.Ale pro dospelaka to poslouchat znamena jistou retadraci,mozna casem i mozkovou smrt. :grinning: Uplne mi staci Kytiti Mititi.... :grinning:
A Bell keca,vcera jsem ji videla asi 20 m,inut po vylezu z bazenu a moc ji to sluselo!Cherry luj na pusu je vynikajici vec,pouzivam ho leta. :slight_smile:
Petrunko,listky uz asi nejsou,vid?Tys je kupovala asi dost s predstihem...
8. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Krostík u nás opět spal v noci,no spíše se probudil asi tak ve 22h a už se hrnul z postýlky za tátou...,kašlal a frkal chudínek... :frowning2:
Dnes ráno příprava oběda a on koukal na Teletubbies :grinning: ,docela to bodlo,páč jsem měla čas rozčtvrtit kuře a udělat koblihy :slight_smile:
Pak od toho sám odešel a v pokojíčku si stavěl kostky,přišel se pochlubit a já za "odměnu" mu šla vysát nos,tak si pořval,ale co se dá dělat....
Rád má Kouzelnou školku a mašinku Tomáše na Barrandově když je chytím...
TV mám taky puštěnou jako kulisu ,ale nekouká na to jako maniak,spíš když tam je reklama na hračky nebo na pudink (teĎ mi vypadl název ale tancují tam děti)tak mě vždy napomíná a odhání když "trsám a zpívám" s ním :grinning: ,pak má jěště rád reklamu na sýr asi-Báječná kráva :grinning:
8. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak s tím "šlechtěním"-u Jiříka protože to bylo hodné miminko od mala,jsem chodila v poho nalíčená ,oblíkaná a v podpatkách,kolikrát od nás z kopce až doměsta!Nyní by mě upadly nohy nebo bych si je nejspíše vyvrkla :grinning:
U Kristíka tak do roka a půl,nehrozilo nic,pořád mi byla zima a chodila jsem navlečená jak cibule,o kabelce že budu mít někdy jako doplněk jsem si nechávala zdát :grinning: no a přeci jen se to upravilo..tím že je větší,tak to jde líp..
Taky musím dřív vstát abych ten časík na sebe měla,to je ten problém :grinning: U MĚ!!
8. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
spal u nás Kristík,né Krostík :grinning:
8. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko..bohužel je úplně vyprodáno..já mám teda jeden lístek navíc..ale jen jeden,páč Martin má neočekávanou směnu v práci a nemůže jít.Takže jedině,že bych vzala Maxe s náma..ale nezná mě,tak nevím...
8. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo můžeš zavolat do divadla a zeptat se,jestli náhodou někdo nevyzvedl lístky,co měl rezervovaný..ale na netu je to jako vyprodaný
8. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeju hezký den. My už máme za sebou procházku a teď vařím kuře na paprice.

@petrunka01 Péťo, známá, co tam chodí, tam nechává 1000 Kč měsíčně.
8. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru, díky moc za zjištění.
8. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
K televizi: U nás vede Kouzelná školka. Jak začne, tak Daneček křičí "jéééé" :slight_smile: No a pak taky máme doma pár DVD, jako Krteček, Požární autíčko Finley nebo Tip a Tap a to si nosí sám, když se chce podívat. Večer dá večerníček a už se uklání společně s Večerníčkem, docela sranda :slight_smile: Televize u nás jede docela dost, ale vesměs pohádky. Zásadně vypínám krimi, kde i odpoledne je vidět, jak někomu řežou hlavu apod. Z pohádek nesnáším Billa a Bena, to je asi jediná závada na Kouzelné školce. Jako co dá dětem nějaký "Kititi mititi"?

Ke změnám ksichtu na obličej: Já se líčím docela hodně a vlastně jsem nenamalovaná jen když jsem nemocná a taky to na mě každej hned pozná. Občas vyběhnu nenalíčená se psem, abych nekecala a to fakt nejdu dál než za barák, páč nenamalovaná jsem fakt děs a hrůza. Používám make-up, korekční tyčinku, pudr, zdravíčko, stíny, řasenku, tužku na obočí, rtěnku, lesk, prostě všechno, ale s mírou...
8. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,jsi hodna,diky,ale Max by zboril divadlo,kdyby sel beze me. :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Juj, to je škoda, že už nejsou lístky, ani jsem o tom nevěděla. Jinak bych tam Dádulu taky hrozně ráda vzala.
8. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondra má spálu! :angry:
8. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Ajaj, chudák!
8. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro chudák malej!A jak se spála projevuje?Může to dostat i druhej kluk?
8. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, počítám, že tak na 90% to chytí i Martin :frowning2:

Projevilo se to u nás tak, že včera večer si stěžoval na bolest v krku, dnes ráno už měl i zvýšenou teplotu. Volala jsem do školy, že to třeba přes víkend vyleží, no a učitelka mi hlásí, že jim 8 dětí marodí s angínou. Tak jsem špekulovala, špekulovala, až jsem radši vzala Ondru k doktorce - čepy neměl, ale říkala, že se to rozjede a psala mu penicilin...Ondra se tam tak kroutil a natahoval si triko...až si ho mimoděk vyhrnul a sestra volá "jé a jak je vosypanej"...doktorka koukla, že prý jasná spála (takže v tý škole mají angínu tuty spálovou :angry: ) ... ta vyrážka je taková velmi jemná a hustá načervenalá krupička na břiše a hrudníku.
8. říj 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj,spala,fuj!Chudak(ci) :frowning2:
Petru,s divadlem je to stejne pase,zapomela jsem,ze tchenovci letej dneska vecer na Kanary a a Radka je v Klatovech,nemam chuvu pro Didi.Takze i kdyby listky byly,je to fuk.Ale je to dobrej napad,treba si je fakt nekdo nevyzvedl,holky,cinknete si tam!
Add slechteni a oblikani...Malovat se teda doma nedokopu ani nahodou,jen kdyz ma prijit navstava.Ven v okoli baraku ne,za humna uz se vetsinou primaznu,ale kdyz je hektickej odchod,tak si tak maximalne prepudruju noc a cherry pomada na rty to jisti. :grinning: Snimky s sebou nenosim,bo nenosim kabelku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takovou tu do ruky uz jsem nemela ani neopamatuju.I kdyz v cervenci mi Roman k svatku koupil tasku pres rameno,jen takovou mensi,je svetle bezova a decentni a da se vzit ke vsemu,tak ji zacinam nosit (teprve minulej tejden jsem zjistila,ze je dosti vehlasne svetove znacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ),treba do kramu je super,pac naco tahat mega prebalovaci tasku,kdyz jdeme pro rohliky,ze jo a mobil,klice a penezenku nekam narvat musim.No,nebojte se,kdyz jsem ji mela poprve venku,tak jsem ji malem zapomela v kavarne.Kouknu na kocar,prebalovaci batoh tam byl,tak si odkracim a az venku mi doslo,ze jsem mela i tasku MOJI,ne plinovou. :grinning:
8. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 "Používám make-up, korekční tyčinku, pudr, zdravíčko, stíny, řasenku, tužku na obočí, rtěnku, lesk, prostě všechno, ale s mírou..." :astonished:
já padám ........fakt jsem ráda, že vyjdu učesaná :rolling_eyes:
kabelku taky nenosím ... mám jen takovou taštičku, kterou přehodím přes rameno a skoro nikde ji nesundavám :wink:

jdu zpytovat svědomí ... nebo ... předsevzetí do nového roku??? :grinning:
8. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft jejda: tak ať to zvládnete v pohodě ... tím si asi musí děti projít , ne???
8. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,já zapla počítač až před chvílí.Janička spí u našich.úplně nenadále neb jí měla babička na chvilku pohlídat než skočíme s Jájinkou na očkování a pak už se tej naši můře malý domů nechtělo,že tam bude spinkat,takže si jí vyzvednu až zejtra dopo.Páč odpoledne jdem do divadla na tu Kouzelnou školku :slight_smile: .Dostala jsem se k tomu jak slepej k houslím.Jak psala Petrunka už před pár týdny,že to v divadle bude a ž už je to skoro všechno pryč....tak jsem jen mávla rukou,že jsem to prošvihla a tak snad někdy příště.No a ve čtvrtek ráno než jsem šla s Jájinkou na plavčo mi vollala kámoška,že má dva volný lístky neb jí vypadla parťačka,co s ní měla jít.Tak paráda hned jsme na to kejvla.Tatínek zasejc dostane flašku odstříkanýho mlíka, jako každej úterek neb to chodim na plavání s Janičkou,a jdem se kultuřit :slight_smile: .Jsem teda na to moooc zvědavá,estli vydrží sedět a nerušit :confused: .Jinak hlásím,že Jájinka má 7,650kg, 43cm hlavičku a 74cm na dýlku,trochu jsme zasejc šokovali Pánka jak je šikovná :sweat_smile: ,dostali jsme hexu a šli jsme dom :slight_smile: :grinning: .Akorát jí kočce pár dní dost slzí očičko,tak nám napsal kapičky a mastičku,aby jí to rychlo přešlo neb septonex,co jsem jí dávala moc nezabral.
Noo a děkuji za pochvaly,.že jako asi možná nevypadám až tak strhaně....úplně :grinning: .Jen jestli jenom nejste slušně vychovaná děvčata :grinning: :grinning: :grinning: .
8. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,ježíš spálu :astonished: .No tě pic.Přeju ať to máte rychle za sebou. :confused:
8. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo add kabelka..........já mám teda několik kabelek..ani jedna mi nepřijde jako ta "pravá",co by se dala tahat všude a všechno se do ní vešlo :grinning: .Takže povětšinou mám batůžek a připadám si jako celoroční turista,ovšem vzhledem k tomu,že chci mít volný ruce a přitom si cestou třebas něco i pokoupit......Přebalovací tašku tahám na kočárku samozřejmě taky.No a střídám to tak,že když jdem ven.......né daleko-stačí přebalovací taška kam šoupnu i svojí peněženku a doklady,když jdem dál tak i batůžek neb se někam musí napcat jedny rezervní tepláčky a kalhotky a ponožky,kdyby to Janičce nevyšlo s čůráním,aby mi neprostydla než se dobéřem dom,no a když jdem pro rohlíky tak mám jen svojí kabelku a tiše doufám,že nákup nebude trvat dlouho....... nebo maximálně do první katastrofy jako je prosranděná Jájinka nebo přičůrnutá Janička :grinning: (zatím tedy k žádně katastrofě nedošlo asi nakupujem dostatečně rychle :grinning: ).
8. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Laro, tak ať to zvládáte v pohodě :frowning2:

Add kabelky, já jsem taky momentálně členkou klubu celoročních turistů :grinning: - musím na trpaslíka mít volné ruce, neb jednou ho opravdu nezvednu :grinning: - tak jsem si koupila celkem decentní batůžek (akorát mi tedy přijde občas malej), kde mám deštník, pláštěnku, plínu, vlhkáče, papíráky, klíče, mobil, peněženku, penál, sváču, pití a pár dalších "nezbytností" a jsem ráda, že ho mám :slight_smile:
Občas si vezmu takovou textilní kabelku na dlouhém popruhu šikmo přes rameno, ale nějak upřednostňuju ten batůžek no... :pensive: - předpokládám, že kabelku a podpatky zase brzy objevím - počítám, až začne Petík chodit do školky.

Bell,, pěkný míry :wink:
8. říj 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro jejej spála, tak ať to kluky rychle přejde, taky jsem ji měla jako malá, sedím u snídaně a najednou mi máma nadzvedla šatičky a já celý stehna osypaný .... tak hysterák neb jsem se strašně těšila do školy, že mám jako nový ty šaty..... :grinning:

jo jo, Verča mě varovala, že dospěju do fáze batůžku :grinning: :grinning: :grinning: já zatím nosím takovou sportovní kabelku našikmo přes rameno, je malá ale na to oběhnutí paneláku je dobrá, vejde se do ní akorát doklady, peníze, flaška na pití a plínka na utírání nosánku... ale na delší tůry bereme plínovou tašku, občas narvanou k prasknutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,Lenka ma jen JEDNO dite,proto ma cas na malovani! :grinning: Ne,fakt,desne se mi smrskla kosmeticka priprava,co mame Emu. :wink:Clovek by neveril... Pockej,az se ji narodi dalsi prcek,pak pokecame o kosmetice,jo! :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pravda, ze kdyz bylo nejhur, nebyl problem zapomenout i domaci obuv na noze ... natoz kosmetickou upravu ... pred odchodem do mesta :grinning:

A jednou jsem taky nechala bundu v Belasku ... vubec jsem ji nepostradala, az za tyden jsem koukala a rikala si, ta bunda co visi na vesaku mi je povedoma - no byla moje :grinning: ...
9. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím,že Kouzelná školka byla super :slight_smile: .Janička kupodivu vydržela :slight_smile: .Do ploviny jsem o ní skorem nevěděla,to se jen ze svýho sedadla přesunula ke mě na klín,aby lépe viděla.Ovšem jak se došlo k Austrálii a že maj všichni skákat jako klokani :grinning: ...tak pak už to šlo jen stěží jí přimět v klidu sedět :grinning: .Naštěstí skákalo celé divadlo :grinning: ,dunělo to tam jak na nádraží :grinning: .Ještě před představením u šaten jsme se potakaly s Petrunkou :slight_smile: ,moc jí to slušelo aj korále měla pěkný jako doplněk....na ty já už zapomněla neb si nejsem úplně jistá,kde teď tyhle sarapatičky mám neb nebylo třeba jich po stěhování vůbec ještě hledat :sweat_smile: .

Jinak teda,abych pravdu řekla,já jsem té makeupové vizáži nedala moc ani s jednim dítkem :grinning: ...ale je fakt,že jsem kdysi mívala i pudřenku..a tu už teď fakt ani nemám(a ani nevim kam se vlastně poděla :fearful: ).
9. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,vedete o 140 gramu! :grinning:
Batuzek jsem taky planovala-ze dospeju do faze batuzkarky mi zase prorokovala doktorka Podolska :grinning: ,ale nejak to zvladame v pohode s tim,co mame.Strategicky mam ve vsech taskach(ta od Romci+tasticka Puma pres rameno od T-Mobilu :grinning: ) 1 plinu a vlhky i papirovy ubrousky :grinning: Prebalovaci taska je fakt velka,vejde se do ni vsechno,i nahradni hadry,ale fakt ji bereme jen na veliky pochuzky.Z hadru nosim jen nahradni bodycko a teplacky.Zatim katastrofa zadna)Teda jedna byla,vid Leni :grinning: ),kdyz se mala postandila naposledy ve meste,prebalila jsem bravurne na prednim sedadle. :slight_smile:Coz mi pripomina,ze bych asi mela obmenit velikost toho nahradniho body,tusim,ze tam bude tak 62. :grinning: Max uz je bez nehod. :wink: Ten potrebuje nutne jen kapesniky na ty jeho vecny slintaky.A kupuju antibakterialni ubrousky v Kauflandu,jsou super na ty jeho spinavy tlapky.
Pudrenku teda potrebuju k zivotu nutne,leskne se mi nos...
9. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek