• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo a holky,v Hyperce maji slevy na detsky zbozi,na hadry,nejaky hracky,jidla,i na pliny.Ja tam Maxikovi koupila bomba nepromokavy kalhoty,vypadaji jako rybarsky,jsou jakoby pogumovany,az do pasu a na ksandy.Akorat jim teda tezce nesedej velikosti,uz jsem byla vytocena,ze nemaji 98,co nosi normalka a pak na to koukam a 86-92 je obrovsky...Tak jsem to riskla a je mu to paradne,dokonce ma delsi nohavice. :wink:
9. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
mně se teda Majda s Františkem tak moc líbila.Po pár písničkách jsem vzdala snahu o to,aby Šimonek seděl,byl úplně unešenej.Pořád se vrtěl do rytmu,smál a poskakoval...
Bell,díky za kompliment..jo,korále jsou krásný,akorát mi je pořád Šíma bere...taky se mu líběj :grinning:
9. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Bell,odolala jsi nákupu balonku před divadlem?já zvolila rychlý úprk.Šimonek sice trochu protestoval,ale rychle ho to přešlo.Jako,kupovat balonek za pade..to ať jdou někam...
10. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je Adamovi UŽ 15 let!!! Nepíšu to tady proto, že bych očekávala gratulace, to vůbec, už je velký a mimo tento klub jaksi... Jen jsem chtěla poznamenat, že i po těch 15 letech mě to dojímá - stejně jako každičký rok. Přes to, že je ve "velmi citlivém věku", že je s ním občas těžko vydržet (a to má jeho puberta celkem hladký průběh, ža na jeden průser, který už je tedy za námi).
Nikdy se v den jeho narozenin neubráním vzpomínkám na ty první dny, kdy byl se mnou, na jeho mimi období, první krůčky, slova, věty, školku, první školní den. Jen si říkám, co bude dál a jak to asi ponesu, až za pár (ano, opravdu za pouhých pár) let vyletí z hnízda. Jsem ráda, jaký je a doufám, že jeho dospívání zvládneme i nadále v pohodě a bude z něj skvělý člověk....
Tak - už jsem se dojala k slzám, takže nedělní lyrická chvilka končí.

Všem hezký sluníčkový den - my jdeme na zahrádku přesazovat rybízy :wink:
10. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,věřím,že nečekáš gratulace,přesto jednu posílám..samozřejmě Adamovi k narozeninám,ale taky Tobě,že jsi tak úspěšná ve výchově.Mějte i nadále pohodový vztah
10. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,i já posílám gratulace občanovi :grinning: ! Holka ani to neřikej,že taky budem jednou takhle vzpomínat, jak ty roky letí a děti rostou jako z vody :confused: ,člověk se tu nervuje,že se nesmí házet s hračkama na zem a kdesi cosi a najednou budou velký.......a budem se dojímat :slight_smile: .Tak přeju hladký průlet zbytkem puberty :grinning: !

Petru,kdepak neodolali...teď tu leží modrá nafukovací housenka(či co to je) na zemi jak mrtvola a Janina se na ní už ani nemrkne :rolling_eyes: :sweat_smile: .Ale včéra jsme jí museli mít.Já teda byla v šoku,když jsem zahlídla jak maminky sypaj z rukávu pajsky......no ale tak jsem jí vysypala taky no :sweat_smile: .A to jsem byla v pokušení se jít mrknout,co že to tam prodávaj za dárkové předměty......měli tam DVD a pexeso a nějaký CDéčko s bůhvíčím ..předpokládám,že s KŠ ,ale pak jsem zahlídla z dálky ceny a to jsem fakt šla spěšně pryč....bohužel jsme hned na to zakopli o ty balonky za pade :sweat_smile: .Jsem doma manžovi řikala,že baba s balonkama musela mít solidní vejvar.Stoupla si přímo do vchodu,že jí prostě nešlo obejít a nezašlápnout jí.Takovej megapuget balonů ,jeden za šílený prachy a horda školkovejch dětí :fearful: .
10. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Tak to já si pro jistotu dárkových předmětů nevšimla,prolítla jsem divadlem jak střela,páč jsme pospíchali domů pro věci a pak k dědovi..ale odolala bych i tam,stejně jsme neměla s sebou moc peněz.Ale ty balonky byly docela blbá tečka za hezkým odpolednem v divadle.
10. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Veru to je hezký :wink: :wink: :wink: taky jednu gratulaci posíláme, i když už je "velký" :grinning:
Bell, Petrunko, no tak tomu říkám vejvar... my byli včera v zoo a viděla jsem v buse pak takový housenky, tak jsem si říkala, že je asi něco na nábřeží, že děti vozej balónky.... :wink:
v zoo ok, Dáda si všímal jen velkých zvířátek (medvěd, osel, kůň :grinning: :grinning: ) z malých jsem si jistá jen opičkou, a to asi proto, že mu někoho připomínala :grinning: :grinning: :grinning:
ovšem terno bylo, když jsme se šli projít na zámeček na vyhlídku a skejsli jsme u houpaček, měli tam pověšenou tu pro mini děti, takže tam jsme byli půl hodinky a pak zase zpátky... :grinning: :grinning: přikládám foto
10. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a velký úspěch měla "zeď nářků" nevím co jí povídal, ale stál tam dlooooouho
10. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau,holky,nechcete nektera koupit Giant Pack Pampers velikost 3, 3-9 kg.186 ks za 500 kc?Emcu uz skrtej,ma na stehynkach cerveny otlaky.
10. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@makinka.1 Martinko, kdybys někdy potřebovala pohlídat Didinku, tak se mnou můžeš počítat! Fakt :slight_smile:
10. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Ty šmínky a všeho s mírou... to jsem mysela tak, že toho používám sice dost, ale skromně a nejsem namalovaná jako lehká děva :grinning:
10. říj 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jé, tak to se těším, až se mi narodí druhej prcek a pokecáme o kosmetice. Jsem si už i s Danečkem zvykla, že s tím vším se musím namalovat do 10 minut, jinak si doost stěžuje.
10. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verčo, už 15? Ty jo, to fakt hrozně letí. Tak i když nečekáš ty gratulace, tak mu přeju všechno nej a ostatně, slavit by to měly i maminky, které v den narození dítěte dostávají největší záhul, že? Takže i tobě vše nej. A věřím, že až bude Danečkovi tolik, tak si ho taky budu představovat ještě v plenkách.
10. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jsi hodna.Ted uz je to v pohode,vratila se nam teta Radka z vyletu. :wink:
Verco,to uz je dospelak!Gratulujeme! :slight_smile:
10. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a děkuju, já mu to snad ani nemůžu říct, že jsem se tady ventilovala a nasbírala gratulace :grinning: :grinning: :grinning: - to by si asi protočil oči až do hlavy :grinning:

Sin, krásný fotky, jste si to užili, co?
My včera taky, viděly jste na FB :wink:

Dneska taky super, keře mají nové místo a příští víkend zasadíme túje - už se těším. Pokračování v létě = bazén. :slight_smile: Ale to až po stěhování.

Bell a Petru, to mi fakt přijde skoro stejně nechutný jako střelnice na kolotoči - tyhle balonkový baby, co zatarasí vchod!!! :angry: :angry: :angry:
10. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,krásný fotečky :grinning: :grinning: :grinning: ,čoveče a nepotřeboval třebas jenom čůrat.....třeba si řikal,že je to taková pěkná zeď jen jí počůrat :grinning: .

Jinak add balonky ve vchodu do divadla.......jako na pěst to bylo neb jí opravdu nešlo minout :rolling_eyes: ,ale člověk by to i zkousnul....dětem se balonky líběj....ale tak maximálně do dvacky :astonished: .Tohle bylo fakt jen vydírání :rolling_eyes: .

Maki,čoveče až si před nějakym dalším převážení dáte o svačinu navíc tak už nás máte :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak my už taky nosíme 4kový pamprdy.Já se furt statečně držela trojkových,ale nakonec jsme to už vzdala a ulevilo se nám,že nemusim Jájinu do nich tak soukat.Sice má na váhu skorem o kilo míň než Janička ve stejnym věku,ale přeci jen nějaký faldy na stehýnkách má :grinning: .

A Veru hlásím,že jsem dnes viděla Adama v parku pod zámkem! A byla mi z něj zima neb šel jen v tričku :grinning: a já jsem sice taky horkokrevňouš,ale v tu chvíli jsem měla na sobě bundu a srkala jsem horkou čokoládu z kelímku :grinning: .

JInak holky to musim jako napsat jak se mi tu některé pěkně motáte do snů :grinning: .Na sobotu se mi v noci zdálo,že otevřeli v Ústí novou IKeu :sweat_smile: ..a byli jsme tam všici čtyři ,Jára ,já,Janička,Jaruška ( :sweat_smile: )tak jako bloumáme jako vždy.najednou Jára,že už musí někam jít a něco zařídit a najednou tam stála Lara,že jestli bych jí nepohlídlala Macka,že musí někam běžet za Ondrou...a pak tam najendou byly nějaký turnikety mezi kasama a východem a šlo se dostat ven,jen po přiložení účtenky :fearful: a pak najednou,že Macek potřebuje čůrat,pak najednou že potřebuje čůrat Janička,pak tam najednou byli turnikety i ve vchodu do vnitř Ikey...no opecená jsem z toho byla.... :grinning: :grinning: :grinning: a z tý báječný nový ikey si pamatuju mlhavě jen oddělení textilu neb jsem tam furt honila děti sem tam schovávajíc se do závěsů .... :grinning: :grinning: :grinning: .
No a na dnešek jsem ve snu byla s oběma holkama v DM e z ničehož nic se tam objevila Verča s Petíkem.No a Verča byla najednou nějaká hodně hubená.Měla na sobě světlý oblečení vlasy na mikádo..a samozatmavovací brýle.....až mi skorem připomínala Iris v mladém vydání(což je manželka Heinera-jednoho fotografa tady v příhraničí :grinning: ) a Petík měl na sobě zelenou šusťákovku,chytil Janičku kolem ramen a něco jí řikal.......už fakt nevim,co ale ráno jsem si to ještě pamatovala a chechtala se tomu :sweat_smile: .No prostě.........asi bych si měla dát pauzu v navštěvování obchoďáků :grinning: už mi to nějak leze na mozek :grinning: .
10. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tys mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: - doufám, že se ten tvůj sen splní a já jednou budu šmrncovní ženská... :wink:
A s obchoďákama si fakt dej pohov, nebo ti z toho švihne :grinning:
Adam je otužilý - a on s námi odpolko pracoval na tý zahradě, tak se zapotil a pak asi musel větrat. Teď chodí buď v tričku nebo v bundě :wink:
10. říj 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Tak tady sedím ještě v pyžamu s žirafou a Daneček už sem stihl nanosit auta a dělá si tady kolonu. To je teď jeho nová zábava. Musíme se psem, ale když se tak kouknu z okna, moooc se mi nechce.
11. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
Bell :grinning: :grinning: :grinning: ad ta zeď, ona byla z takového kamene, co se na sluníčku leskne, a protože to "pálilo" :grinning: tak se mu to líbilo :grinning: :grinning:
a balonky, no říkala jsem to manžovi a ten říkal, že paní tedy na pěst byla, že by jí to pěkně vytmavil, zvlášť když by nešla obejít.... :frowning2:

malej se naučil zapínat větrák, akorát tedy když ho zapne tak prchá a řve, asi mu nedošlo, že to zpíná on :grinning: :grinning:
teď tu běhá s pixlou fixek, vyndavá a dává je zpět, ještě nepřišel na to,že se dají otevřít a všude s nimi psát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem krásný den,

Veru, sice opožděně, ale taky přeju vše nej nej k narozeninám, je náhodou krásné že tě to dojímá, jenom máš pravdu že to moc letí...chjo! :confused: :slight_smile:

sin,
moc pěkné fotečky! Jste si to tam užili co?! :sweat_smile:

leni,
taky se mi ven nechtělo, ale naštěstí vzal do školky Jardu Michal, tak jsem nemusela!

No u nás děs víkend! V sobotu řev a vstek že jako Jarda nebude obědvat a jelikož jsem na to neměla nervy poslouchat, tak jsem ho strčila do pokojíčku, kde následně na dvě hoďky usnul, což nebylo v našem případě nic moc, protože večer to zalomil až v půl desáté! Ráno už po šesté vzhůru a od té doby prudil! No nic, po obědě kupodivu zase spal, ale po hodině jsem ho vzbudila, opět prudil, tak jsme šli na zahrádku, to bylo fajn, ale večer usnul v devět pak byl od jedenácti u nás v ložnici a do jedné brečel, vstekal se a nakonec že ho bolí ouško, ale nic tam nemá, tak uvidím! Vstával po šesté, do školky šel a už si nestěžoval, tak buď pudeme na ušní a nebo jak si Michal myslí, k zubaři :unamused: Dneska to zalomí asi v pět odpoledne, nebo nevím a to nám odjel taťka do Německa a vráí se až v noci! Vůbec nevím, co to jako bylo!?

Holky, taky vám teď děti tak zlobí a brečí a vztekají se? No musíme to nějak přežít, ale doufám že to nebude nadlouho, nebo mě odvezou :sweat_smile:
11. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
větrák je fajn, nám Jarda před týdnem v Německu v Ikea zapnul čudlík a vyhlásil tím poplach :grinning: Mají tam ty čudlíky v úrovni dětských očí, tak to zkusil :grinning:
11. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky asi budeme muset po novém roce do Motola, aby se Rostíkovi podívali na tu cistu co má pod bradou, tak uvidíme!
11. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a hezké mrazivé ráno :slight_smile:

Prin, díky.
Rostík je krásný a celý tatínek mi přijde - na té fotce vpravo zejména :wink:
Jarda je tedy šikulín - poplach v IKEA :grinning: :grinning: :grinning: - evakuovali vás??? :grinning:
Možná ho fakt něco zlobí, chudáka malýho, tak ať to není nic hrozného...
11. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
díky moc za pochvalu i povzbuzení!
Naštěstí to bylo v pohodě, mi tak přišlo, že jsou tam na to zvyklí :dizzy_face: :grinning:
11. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,dobry sny,hele,tu Ikeu bych v Usti brala!!! :grinning:
Prin,krasnouckej chlapecek!Max teda zlobi jak kdy,nekdy je na zabiti,ale ted uz je par dni docela hodnej.Obcas ma zachvatek-jako videla Bell na plavecaku,ze... :grinning: No jo,hrozne chtel jit plavat a zla matka ho nevzala do bazenu.Treba dneska je od rana zlatej.Chodi mi davat pusinky,krasne si hraje s masinkama a rano koukal z postele na Sezam celou dobu pekne v klidu,stihla jsem se nasnidat-taky v posteli :wink: a jeste v klidu oblict Emcaka.
11. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavlínko, u nás je vztek na denním pořádku. Je to vzácný den, když je Daneček hodný :slight_smile: Tak držím palce, ať z té bolístky nic není a nemusíte lítat po zubařích a ušním :frowning2:
11. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Jejda, Rostík je fešák, roste jako z vody, ani ho nepoznávám :slight_smile:
11. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tátovi dali částečný invalidní důchod, ten první stupeň. Kdybyste věděli o nějaké prácičce na zkrácený úvazek, kde by si mohl přivydělat, prosím prosím, písněte mi :slight_smile: Nejvíc by se mu líbilo někde na vrátnici, rozvoz jídel atd.
11. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek