• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@singid,Max to na me parkrat ve meste taky zkusil,jako ze nema nozicky a provesil se za ruku.Nomalne dostal po prdeli,jenou,dvakrat a uz si to potreti nelajznul....Na zem sebou teda nehodil jeste nikdy...Tuk,tuk. :grinning:
12. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak v noci bojovka "jen" od půlnoci do jedný, ale už jsem byla tvrdá, nechala jsem ho v postýlce, šla k němu, pohladila, držela chvilku za ručku, pak mu zazpívala a šla od něj, sice jsem tedy vstávala 5x, a pak už jsem se smířila s tím, že bude řvát, ale bylo mi to jedno, po celém tom dni, kdy prudil, jsem si říkala tak ať!!!! no a párkrát heknul a chrněl až do rána do 7:15 a to si ještě myslím, že ho vzbudil manža.... :astonished: tak nevím, sousedi si pár nocí asi užijou, ale já už fakt nemůžu, chtěli jsme ho přesunout do pokojíku,ale takhle....

Maki no přesně, prověsí se a když tu ruku polevím, tak se až svalí na zem, tam se sice nemrská jako ryba na suchu, ale brečí... večer to předvedl i manžovi a ten jako hlava rodiny, že ho srovná... :grinning: nicméně jsem se musela smát, protože mu dal jednu na prdel, ale ta byla faaaakt jen symbolická, taky jsem mu řekla, že to teda jako nic moc... :grinning:

dneska jdou kluci k zubaři, tak to si asi Jani užijete, malej bude určo řvát a asi kousne do prstu :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem se snažila mu čistit zuby takovým tím návlekem na prst, to jsem si dala,au au au, takže kartáčkem, ale vypadá to spíš, jako bych měla v ruce nůž jak řve... :confused: :sweat_smile:

a chtěla jsem se ještě zeptat, Dáda poslední dobou mlátí hlavou do zdí, třeba ve výtahu stojí a najednou prásk hlavou o stěnu, jako by dělal berany berany, ale takovou šlupku... nebo se rozeběhne proti dveřím a bum, jsou to hrozný prdy a dělá to i u mě v posteli o její čelo, ale nebrečí, že by ho to bolelo, jen mi to přijde takový sado-maso :rolling_eyes: :frowning2:
13. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a přeji vše nej k narozkám, hlavně ať doma nikdo nezlobí a ať se splní všechna přání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...

Bell, přeji ti krásný narozeninový den, hodně lásky, radosti, štěstí a zdraví a příjemnou oslavu :slight_smile: :hearts:

Sin, Petík taky jednu dobu řezal hlavou do zdi a všeho, co mu přišlo do cesty :grinning: - asi nějaké "období"... :confounded:
U nás jak ve švýcarských hodinkách - vzbudil se ve 23:35, dokonce přišel za námi do obýváku :grinning: a chtěl MÍÍÍÍÍÍÍ! Tak ho dostal a mazal. A ráno zase jak hodinový stroječek v 6:08. Aspoň bude po o spát.

Od zítra hlídá týden děda - mamka jede na plavbu po Nilu, tak musím hošíčka vždycky unavit, aby u dědy hezky zakápnul.
Dnes jdu do práce později, tak jsem stihla jednu pračku vyprat a pověsit, abych měla nějaké to žehlení na zítra (jako bych ho už neměla kopec i takhle - kde se ty hadry pořád berou???)
Hezký den všem :slight_smile:
13. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda spíš dopoledne,

taky sledujete, jak už v Chile vytahují ty zavalené horníky? Já to mám zapnuté živě na ČT 24 a teda bulim u toho jak želva. Ach ty hormony :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavli, on Daneček běžně vstává taky v sedm, to byla výjimka, že pak vyspával.
13. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, vše nej nej nej, nejlepšíííí :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky mi hormony pochodují:slight_smile:)))))) ale je to krásný, že to má šťastný konec :wink:

Veru, já nevím, kdyby se takhle jako ty hadry množily i peníze.....co? no nebyla by to krása???? bychom jich měli jak šlupek :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: Děkuji všem za přáníčka :slight_smile: .Zasejc jsem o rok starší...sakriš :astonished: !
Dneska už se tu podruhý pokoušim přidat příspěvěk...ale copak to jde s těma mojema divoškama.Teď sice Janička spí,ale zasejc mi tu pod křeslem leze Jaruška.Furt mi chce ožírat kolečka :rolling_eyes: ....je to teda pěkný dežaví :grinning: neb přesně takhle je ožírala Janička :grinning: .Navíc mi Jájinka vyrazila decj neb je tu na koberci pohozený dětský kladívko a já ve snaze odvést pozornost od těch koleček jsem ho vzala a říkám jí : " Hele to je kladívko,s tim se takhle klepe! " a ukazuju jí jak.No otočim se zpátky k počítači a najednou rány jako z děla.....to mrně fakt začlo třískat kladívkem do podlahy jak hluchej do vrat :grinning: :grinning: :grinning: .Já myslela,že ho jenom oslintá a ožere :grinning: .
13. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak add hadroví panáčci.Já nechávalaJaničku klíďo se svalit.byla z toho vyjukamá :rolling_eyes: a pak si dávala pozor kam se svaluje.J8ra teda v šoku z toho,ale co jsem měla dělat,když to na mě zkoušela celej den.Nejelpší bylo,když už jsem byla těhule aona se mi pověsila na ruku...nejlíp,když jsem ještě měla i nějaký tašky s nákupem apod. :rolling_eyes: .No ana zadek jí klíďo venku dám.Když si to zaslouží něčim fakt nepřístojnym,tak dostane doma stejně jako venku.To by mě pak mrška taky mohla klíďo vydírat venkovníma hysterákama.........ty jí jsou taky dobře.Ale je fakt,že venku bejvá podstatně hodnější než doma (teda úplně stoprocentní pravidlo to nejni,že :grinning: )
13. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Daneček je taky sádlo-máslo, teda teď už tolik ne, ale měli jsme období, kdy mydlil hlavou do zdi, do skříně, do výtahu. Já se bála, aby si nerozbil hlavu, protože to kolikrát byly fakt šlupky. Říkala jsem mu, že jestli to bude takhle dál praktikovat, tak bude blbej. A přestal :grinning::grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám se nějak mlácení hlavou vyhlo :grinning: .Kupodivu i hysteráky na zemi kopajíc kolem sebe.Ale o to víc si užíváme jinýho zlobení :grinning: .

Sin,tak řikal Jára,že se na vás těší ve čtyři :grinning:.No klíďo může bejt vyrvál.Jára je zvyklej a já jedu s hokama do parku.Ob patro vejš už jsou jen důchodci a ti jsou nahluchlí :grinning:.
13. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
taky všechno nejlepší k narozkám a hlavně zdraví, zdraví... :sweat_smile:

Nám se mlácení hlavou taky vyhlo, ale co chodí do té školky, tak nejenom že je teď velice chytrý a furt tady rozumuje, ale taky pekelně zlobí a jestli zlobí venku nebo v obchoďáku, dostane na zadek a hotovo! Jóóó a už jsem použila i vařečku a to teda bylo...no ale pomáhá to, stačí se jenom zmínit :grinning:

Maki,
Rostík to má jenom na ručičkách, ale takhle to začalo i Jardovi a teď byl tak moc osypaný...no hrůza,ale já si myslím že to měl ze "stresu" ze školky! I když to bylo relativně v pohodě, tak přece jenom změna...
13. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nové fotečky :slight_smile:
13. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
super, jako vždy :sweat_smile:
13. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin ooo, díky
13. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell dobrý :grinning: malej sice plakal a nechtěl ty velký ruce ve svý pusince, ale bylo to jen chvilku, prý bude mít brzy další dvojku dole, tak že by ta protivnost pramenila z toho??? no a manža byl taky statečnej, ten ani neplakal (teda myslím mého manžela):grinning: :grinning: :grinning:

teď odpo malej zase zkusil pokles v kolenou, tak tedy už jsem mu ji mázla a jak hned šupajdil po dvou... tak aspoň že to zabralo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra pojedeme do parku, dneska jsme tomu venku moc nedali, ráno tu byla mamina a odpo nákup a zubař, tak zítra se taky vyvětráme...

jdu klohnit karbanátky, aby měl manža na zítra obídek, pak diktátek a něco málo z angličtiny.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky..dneska byl fajn den..
dopoledne jsme byli ve městě něco zařídit a odpoledne byla akce ve školce na zahrádce.Byl tam oheň,spousta rodičů a ještě víc dětí..moc fajn.
13. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,vse nej a hodne zdravicka!!!
Leni,moc hezky fotky! :slight_smile:
13. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuju,kuju všem za přání :slight_smile: !

Sin,tak Jára řikal,že si Davídek trochu popotáh nosánkem,ale prej pak přestal a zvládnul to v pohodě :grinning: .

Leni,to jsou výborný fotky :grinning: .Hlavně to vypláznutý duo :grinning: :grinning: :grinning: .
13. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Já se musím smát, jak si hrajete na žáka a paní učitelku :slight_smile: vau :grinning:
13. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju :slight_smile:
13. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady v kládám první lžičky a naše první pokusy o zrychlený přesun :slight_smile: :
13. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Leni a Bell, fotky jsou krásný :slight_smile:
Daneček s mamčou jsou super duo a Jájinka je šikulka a taky koukám, jaká je z Janičky slečna veliká a má krásný vlásky :slight_smile:

Venku jako mlha??? Že by se dala krájet...!!! My jdem do práce - tedy já. Petík k našim, ale mamka v noci odletěla, takže hlídá táta, snad to bude v pohodě. On má největší blok z přebalování kakání (a Petík včera nekadil, tak v noci na žízeň dostal zředěnou švestkovou šťávu, slavila sice úspěch poránu, ALE tak nějak se mi zdá, že toho bylo málo... :grinning: :grinning: :grinning: !!!!)
Odpolko hlídám synovce, tak aspoň bude legrace - mohlo by se to venku vybrat, abychom šli pořádně ven...

Sin, jak se ti líbí role učitelky? :wink:
Zavedla jsi doma žákajdu?

14. říj 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
v noci Kongo a to pořádný, Veru nebylo to slyšet až k vám????? :frowning2: a vypadalo to tak nadějně, vstala jsem k němu v půl 3, trochu poplácala a vypadalo to, že usne, pak najednou že neeeee, tak jsem si lehla a Dáda žvatlal v postýlce, pak začal řvát, tak dostal napít vody, znovu řev, tak jsem si lehla smířená s tím, že to tedy asi lehké nebude, nakonec manža nevydržel a vstal k němu, tak malej dostal hysterák, že jako neee máma ale táta a řval tak dlouho až z toho začal štkát (takový to heknutí mezi brekem) a to u něj manža celou dobu stál :unamused: :unamused: já to fakt nechápu, uřval se ke spánku ve 4 :rolling_eyes: :rolling_eyes: po dobrým nespí, po zlým nespí, tak já fakt už nevím, to snad jedině to přežít... pak už jsem manžovi říkala, že už si asi další miminko dělat nebudeme... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

ad učitelka a žák, holky já bych ho bila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on je tvrdohlavej jako mezek, včera čeština, pár chyb, ale on to tam flákne a pak mu říkám, no to ne,a on na to, že to taky vidí, že to je blbost, tak proč to tam píše????!!!!! někdy mi přijde, že to chce mít jen rychle za sebou... a už říká ty řeči, že to asi nezvládne a bla bla bla... :wink: :wink: takže né žákajdu, ale rákosku bych potřebovala :grinning: :grinning: :grinning:

@Bellatrix13 no moc neplakal, ale kdybys viděla tu rychlost s jakou se snažil dostat z toho křesla, manža nás vyšteloval hodně vysoko a pak to chvilku trvalo než to zase sjelo dolů a Dáda by nejraději skočil.... :sunglasses: :sunglasses: to má asi po mamince:grinning:
14. říj 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
krásné fotky, a Jaruška je tak nějak hodně velká se mi zdá :sweat_smile:

Sin,
vydrž, vydrž, ono ho to přejde a pak si rádi pořídíte druhé! My to teda s Jardou nezažili, zato teď má stavy řvací, zrovna včera se vztekal a řval že chce jít spát do obýváku a když jsem nepovolila, tak se mohl po...ale taky se uřval do spánku, no co naděláš! :confounded: :wink:

Já jsem teda holky totál nevyspalá, ikdyž já moc spát nepotřebuju! Jarda se v noci vzbudil že chce čůrat, tak v pohodě, ale Rostík je teď furt na prsu a to ve dne v noci, začínám mít podezdření že mu to nestačí, ale zase nevypadá že by strádal, to fakt teda ne, tak nevím nevím co s ním provedu :sweat_smile:
14. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sháním dětskou promítačku Diax, ta se dá sehnat v pohodě, ale ty filmy do toho...nevíte jestli náááhodou někdo neprodává?
14. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko

@bellatrix13 Bell, koukala jsem na ty fotečky na FB a teda super! Hlavně mě udivilo, jak jsou obě holky přes kopírák a hlavně jak jsou podobné i tobě. Moc se mi líbí, jak Jájinka pořád visí na Janičce, jak se na ní směje a sleduje jí :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Haha, ne že bych to dědečkovi přála... ale vím, že můj tatínek má taky velký problém s přebalováním kakání, naštěstí už tohle nemusí řešit, už mu Daneček chodí na nočník. Ale když měl ještě plínu, mamka šla venčit psa a Daneček hodil samozřejmě kákoše. No a táta ho v tom nechal hodinu chodit, než mamka přišla a taky si udržoval od toho smraďocha patřičnou vzdálenost :grinning:
14. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid TAkže učení je u vás sádlo-máslo jo? :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek