• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
jo a holky, kdyby jste náhodou některá nakupovala hračky přes internet od Lamaze, tak dejte vědět,, mám kuponek na 20% slevu a nevyužiju ho, tak ho ráda věnuju! Je to ale jenom přes net! :wink:
14. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,teda Jaruska je nejaka napred,skoro leze a jak to vypada snad nepotrebuje ani oporu na sezenei??? :confused: To Emca je pri jidle v sedacce polozena do pololehu a na kolena ani nahodou...
S prebalovanim kakani ma problem kazdej dedecek.Radky tchan se dokonce poblil,kdyz musel malyho prebalit.Nas tchan na mimina nesaha,dokud jim neni aspon tak 3/4 roku,minimalne.Malou jeste v ruce nemel. :confounded:
14. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem za pochvalu těch našich divošek :sweat_smile: !

Maki,no Jájinka sama nesedí,to víš,že ještě ne.Teda když se sama přitáhne a má se čeho držet tak jo,ale jinak nevydrží.To přijde předpokládám až po tom lezení,teď trénuje stabilitu na čtyrech :slight_smile: .My totiž jinou židličku než tuhle nemáme(Janička totiž touhle dobou už lezla i sama seděla,takže na první lžičky už byla ready do židle) a lehosedajdu co má na hraní si jaksi nechci zdevastovat mrkvý :astonished: .Takže na tu chviličku jí šoupnem do židle,ona se drží stolečku ,zbaští mrkev a jde zase hned ven :slight_smile: .Každym dnem asi už zkusíme i kaši a tu může dostat klíďo i v lehosedajdě.....ta se dá umejt :sweat_smile: :grinning: .
14. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,no vidíš a Jára je tak zvyklej děcka povozit na křesle :grinning: ,že myslel jakou mu tim udělá radost :grinning: .On to dělá hlavně s těma nejmenšíma,aby si na něj zyvkly.Kolikrát děti fakt tu pusu neotevřou....tak holt při prvních návštěvách se vozej...než najdou důvěru ve strejdu v bílym :grinning: .To máme takhle s Larou pěknej příběh...respektive Ondra.Jednou jsme na chvilinku hlídali Ondru s Mackem na hřišti u polikliniky,aby si Lara mohla skočit k doktoru.Tak si tak jako Ondra spokojeně pohrál se strejdou Járou.....No a pak měli přijít se zubama a Lara Ondrovi řikala,že jedou zase za tim strejdou.....no a on byl chudák tak natěšenej ani dospat nemoh,chtěl jet už večer-páč si myslel,že se jede zase na hřiště :grinning: .Kdyby jste viděly ten výraz,když přijeli sem do Březin a strejda se před nim zjevil v bílym :grinning: :grinning: :grinning: a došlo mu,že o hřiště tu vůbec nejde :grinning: :grinning: :grinning: .
14. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to bych si nedovolila :grinning: ale někdy mám fakt chuť :grinning: :grinning:
@prin to ti závidím, já někdy taky v noci vstávám a je to v pohodě, včera jsem tedy měla krizi, taaaaaaak se mi chtělo spát, ale horší je, že když se proberu, tak mám problém usnout :frowning2: takže třeba dnes to malej zakápl ve 4, ale já byla min do 5 ještě vzhůru, takže jsem suma sumárum naspala od 22:30-2:30 a pak od 5-7:30, na mě tedy málo

jo a dědeček a plenky hmmmm, máte se i tak, náš taťka celkově neobstojí ani jako hlídač :stuck_out_tongue_closed_eyes: , minule mi říká neboj já ho hlídám (byli spolu v pokoji a my s maminou v kuchyni), ale protože ho znám, tak jsem stejně jukala... a ještě že tak, suší si tam ořechy a malej už s jedním v puse, tak říkám tátovi, jak ho hlídá, když kluk už má půl ořechu málem v sobě, tak se na mě tak podíval a říká: jsem se nějak zapomněl :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 :grinning: :grinning: :grinning: chudák kluk, ale musím říct, že jsem se divila, že Dáda neřval už když viděl ten bílej plášť, páč má z něj taky amok, ale křeslo se mu líbilo, koukal koukal, pak světýlko to taky šlo, ale prst v puse, to tedy moc neeeeeee, naštěstí jak začal pobrekávat, tak tu pusinu pootevřel....

a pro zasmání, včera jsem říkala manžovi, stejně ti zubaři mají práci, v takových malých otvorech se musí hrabat a spravovat... a manža se zamyslel a říká, no jo, a co teprve gyndaři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to tu zase rychle prolítla ... stále nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už jsem z toho nerv ...

leni a bell : moc krasný fotky!!!
Bell: obě holky jsou koukám pěkný šikulky ... :sunglasses: divošky. Jesl-ti pak si se pochlubila, jak Janička polévala v bazéně děti při focení ... :grinning: :grinning: :grinning:
jeee a taky všechno nejlepší ..pozdě, ale přeci :wink:
14. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid No teda po tom, co jsi řekla, by mě asi napadlo totéž, co manžu :grinning:
14. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
no já to spaní nespaní mám po mém tátovi a kluci po mě, kdyby byli po Michalovi, tak chrápou do oběda :grinning: Ovšem teď, když chodíme do školky se mi to hodí!
14. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
babynews-bol-logo-gif (37 kB)Uložit
babynews-top-gif (4 kB)Uložit
inzerce-adactive-cerealni_napoj-JuniorDrinkKakao-jpg (122 kB)Uložit
inzerce-adactive-cerealni_napoj-JuniorDrinkVanilka-jpg (118 kB)Uložit
babynews-bottom-gif (3 kB)Uložit
Uložit vše
14. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak nic noo :grinning:
14. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak bobek u dědy se nekonal - nekonal se totiž doposud - tak asi šetří pro tatínka?? :slight_smile: :sunglasses:

Zubní historky Ondry je fakt dobrá :grinning: :grinning: :grinning: - chtěl jít už večer :grinning:

Sin, ne nebylo to tady slyšet, asi ho přeřval Petík :grinning:

Zítra nejdem na plavání - vyskočilo mu ječné zrnko - takže jdem do čekárny na oční :frowning2:
14. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nestíhám nic, je to hustý, jak se snažím věnovat oběma klukům a přitom musí být oba oddělení...navíc jsem začala dopoledne chodit na "školení". Takže lítám jak utrženej vagón. Ale musím vám napsat úžasnou perličku, co včera vypustil Ondra.
Sedíme u oběda a Ondra zničeho nic povídá: "Až budu velkej, koupím své ženě Kájině o.b." Tak já, aby se to u jídla nerozmazávalo, jsem jen houkla, že si to ona koupí sama. A děda samozřejmě né, hned se začal vyptávat komu...a pak prej: "A co jí koupíš?" "o.b.!"...."Tampóny? A proč?" a Ondra chudák:" No přece aby si užila ten pocit jistoty!" :D

Jinak spála jakoby se vytratila už v neděli, ještě v sobotu polehával a pak už byl k neudržení. My v sobotu vezli do Prahy kotě, já, Macek a ségra se svým novým přítelem. Vzali jsme to jako výlet, kotě bude bydlet na Zmrzlíku, což je dědinka o 6 číslech a asi 60 koních :grinning:, takže jsem byla v 7. nebi :dizzy_face: No a pak jsme jeli do středověké hospůdky, i s těmi kočičinýma novýma majitelema, jsou to moc fajn lidi :slight_smile: Jo a v neděli se běžela Velká, takže televizní svátek...no a jak je hezky, tak když jsem s Mackem venku, beru foťák...v úterý jsme fotili u Kaple (měla mi přijít nějaká holčina na focení, ale nedostavila se, no její chyba, nafotila jsem aspoń pár hezkých věcí pro sebe), dnes jsme byli na Kváďáku a na Labský stráži :slight_smile:
Zítra jdeme s Ondrou na kontrolu, tak to jsem zvědavá :slight_smile:
14. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Laro, na Kváďák a Elbwarte se chystám tak za týden - tedy snad ještě bude počasí. Mně totam přijde ještě málo žlutý :grinning:
15. říj 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Terez,
všechno nejlepší k svátku :sweat_smile: Jóóó a ten tvůj včerejší příspěvek...jak píše Lenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru,
tak snad to bude v pohodě! Zrovna teď to řešila ségra, synovec, jsou mu dva roky, to má taky a dali jim na to nějakou mast, ale pořád se mu to zvětšuje a má červené očičko, tak snad to u vás bude mít lepší průběh!
15. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
u nás super noc, spinkali jsme všichni!!!!! celou noc :grinning: takže jsem byla vyspalá už v půl 6 :grinning: ale Dádulka vstával až v 7:20, dneska ho miluju moc moc moc moc moc moc moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Laro :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fakt perla :grinning:
Veru tak ať je očičko v pořádku a hlavně aby vás vzali přednostně??? mě vždycky s**e, když si hrajou na pořadník, ale berou si do ordinace svý známý přednostně, takže pak je v čekárně hafo dětí a "protekční" dospělí jsou vysmátí za půl hodinky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jinak my včera "výlet" do města, brali jsme to přes kapli, byli tam nějací chuligáni, tak jsem raději metelila dál... :confused: návštěva jordánky (všechny hračky co máme doma tam byly hrozně přitažlivý :sweat_smile: , ale chodil za mnou ten prodavač, asi abych něco nelupla, to mě štve, když vás v krámě vyloženě stopujou.... :confounded: ) tak má Dáda nový domeček se zastrkávátkáma, telefon (haloooo kdo volá?? máš novou zprávu :grinning: :grinning: :grinning: ) u kterého zjistil, že je úúúúplně jinej než ten mámin, ale stejně ten mámin má radši :rolling_eyes: a pak jsme ještě pořídili dřevěný metr, abychom mohli tu naši lásku měřit :grinning:
v chiccu jsem pořídila šálku a rukavičky, paní mě lákala, že mají nové zboží a slevy (overálky, bundy,...), šálka vyšla na 100 a krásné jemňoučké rukavičky za 50,-, tak se tam ještě v sobotu stavíme. No a pak zase mega nákup v DM, ale proměnila jsem body za kupony, tak to bylo trochu snesitelnější :grinning:
15. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin děkuju!:slight_smile:
Příspěvek :grinning:

Leni fotky jsou fakt parádní,no a jazyková nejlepší:grinning:

Bell dodatečně k narozkám vše nejjnejj...

Děda můj dnes 85let!!!! :slight_smile: :wink:
A 28.10.mají s babi diamantovou svatbu 60let!!!!Takže jsme zajistila matriku,svatbu a pak restauračku u Franze pod Dlouhou jízdou,chci aby to bylo komplet svatba se vším všudy!Sezvala jsem příbuzenstvo.
Zítra přijedou k dědovi gratulanti,tak mám upečený korpus na dort,věnečky ,dnes vše zdobím....
15. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
teda moc gratuluju ke spaní a užij si to do zásoby :grinning: To byla asi odměna za ty probděné noci :sweat_smile: No já jsem byla minulé pondělí nakupovat v lidlu, a koupila jsem šálu, rukavičky a čepičku za 89,-kč :sweat_smile: No a zimní boty a pyžamo a teplákovku...no radost jsem měla, nakupuju tam ráda, jenom musí člověk moc brzo :unamused:

Tak si skypuju ze ségrou a prý spadl taťka z lešení, no snad nic hrozného, tak uvidíme! Oni naši zateplujou barák a mění plastová okna za plastová, tak se taky nenudí! Akorát když se něco stane, tak je na prd že jsem tak daleko :fearful: No jo no, co se dá dělat!
15. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dost hotová z té ztracené 9leté holčičky,říkám si zda jí vůbec najdou živou???!!!
Na tohle fakt komouši ať byli jaký byli ,ale tyhle šmejdy zavřeli,nebo dali provaz,nyní těch pedofilů běhá ani nevíme :angry:
15. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,
krásný věk! A svatbu takhle měla babička s dědou taky, to bylo tak strašně krásné po těch letech a tááák se mi chtělo brečet!
15. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
Terko,vše nej k svátku.:slight_smile:
Já si užívám volna,dítko ve školce,manžel v práci...možná lehce poklidím,ale spíš si budu užívat klidu..Večer dovezu Šímu k našim na víkend a zítra opět do práce...
V pondělí jdu k Ivaně Chutný,tak jsem zvědavá..po telefonu byla moc příjemná.
Jo,holky,co chodíte do DM..taky máte doma termohrnky?My máme a Šimonkovi se děsně líbí a v podstatě si ho zabral.Tak jsem chtěla u Kaufu včera vzít ještě jeden,ale už nejsou..no,neva,ono ho to za chvíli přestane bavit a já si ho vezmu do práce..
15. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin jj právě oni naši vše slavit doma,slavit doma,ale moje mamka i babi by to oddřely!!Chápeš příprava-jídlo,zákusky bych udělala jasný,ale víš jak nemůžu se tam honit celý den+děti do toho,to jsem nechtěla a tak natajno jsem vše zařídila s tím že to platím já+jejich další dvě vnučky od jejich syna...

To víš naši koukali,babi nejdřív "hodila"obličej že to chtějí mít doma,ale tam je problém mají dost malý baráček,nedá se tam hnot při větším počtu lidí...
Kuchyňka je jako dlaň a zkrátka babi a mami by byly mimo a tam by zavřený dělaly vše............
15. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Terez, všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
15. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavlínko, teď to čtu! Tak ať je taťka v pohodě. Dej vědět.
15. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 S tou devítiletou Aničkou je to smutné. A včera jsme se s Tomášem doma shodli, že to asi dopadne špatně. Vím, že nemáme malovat čerta na zeď, ale jestliže našli tu aktovku a o kus dál flašku od pití... Kdyby holčička utekla sama od sebe, tak to nikde nepohodí a nechá si to u sebe :frowning2: Hrůza, já bych asi zešílela. Snažím se to ale vypouštět z hlavy, bylo toho na mě v poslední době hodně, tak si nesmím připouštět další problémy. Nejvíc mě ale štve, že kdyby jí ublížil nedejbože nějakej úchyl, o kterém psycholog řekne, že má poruchu, je vlastně všechno "v pořádku", protože ON za to nemůže... děs.
15. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Terez vše nej k svátku :wink: a s babi a dědou máš pravdu, je hrozný když někdo chce něco svého oslavovat a nakonec to dopadne tak, že všichni se sjedou a ten dotyčný oslavenec trčí v kuchyni a vaří všem kafe a chystá zákusky (takhle dopadla naše mamina při druhé svatbě :confounded: ). Jinak krásný věk, náš děda má za měsíc 90. nar. tak uvidíme, jestli bude nějaká sláva, teta má také malý domeček a děda už na nějaké trajdání po hospodách není (za chvíli už chce domů.... :astonished: )
Prin, jj do zásoby, to jsem jen zalepila tu díru, více takových nocí :grinning: :grinning:
Leni, no, taky jsem včera manžovi říkala, že chudák holka, jestli už někde neleží mrtvá, tak ji určo někdo někde drží a moc fajn se asi nemá... po tom, co se stalo u nás v rodině, tak na šťastné konce nevěřím, a to byl dospělák... navíc blondýnka, hezká holčina... chjooooo, já bych umřela stát se to mému dítěti, taky jsem manžovi říkala, že už jen z tohoto důvodu by mi nevadilo, kdybych měla samé kluky, ne že by se jim to nemohlo stát, ale ta šance je tam přeci jen nižší.... tohle by podle mě nemělo být :frowning2: :frowning2: Petr říkal, že stát se to nám, tak toho člověka sám zabije a fakt mu to věřím, že by to udělal.... :frowning2:
15. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, všechno nejlepší k svátku.
15. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..bohužel si taky myslím,že to s tou holčičkou nedopadne dobře..
Klárko,mně tohle manžel takyv říká,že by zabil člověka,který by ulbížil mně nebo malýmu..a taky mu to věřím,bohužel..nic by nevyřešil,ale asi bych ho nezastavila a to je jinak fakt kliďas....
15. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek