• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky nejvíce mě dožírají Ti co nadávají na homosexuály -vždy´t ten si jde do klubů a setkává se s lidmi stejného vyznání,nikdy nesáhne po děcku jako pedofilové!!!

Sin no podle mě to je jedno kluk či holčička,vždy´t ten hajzl pedofil co asi před rokem zabil toho chlapečka....
Já bych takovejm dala provaz okamžitě,takovýho člověka živíme všichni a jěště on se po nocích do peřiny ukájí jak to "pěkně"provedl!!!A vlastně je chudák že má takovouhle úchylku!
Homosexuály a lesbičky by lidi ukamenovali,tomuhle grázlovi zkoumají "duši" kde se stala chyba..........
15. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a máme odvoleno
15. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky byla volit :wink:
15. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odvoleno :wink: bude nám to k něčemu???!! :grinning:
15. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsichni.Terez,vsechno nej! :slight_smile:
O termohrnku nemluvit,specialne jsem pro nej dnes bezela do DM a nemaji a nebudou.Taky jsem chtela v Kaufu Nescafe+hrnek. za 69 a nemaji,ale budou o vikendu-pry-ovsem dneska tam byla asi milisrda lidi a o vikendu to lepsi nebude....A taky jsem chtela postrik na travnik na plisen sneznou a nemaji a mit nebudou-nikdy,bo neodpovida normam EU. :angry: Jsem dneska vylozene uspela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Volby planuju az na zitra,snad nebude vylozene lejt,rada bych sla pesky,aby se Max vyvencil.Jestli nam to k necemu bude,je otazka....
S tou holcinkou to taky vidim spatne. :pensive:Taky to sacuju na nejakyho "nemocnyho pana" :angry: No,myslim,ze stat se to mymu diteti,tak nejen Roman by sel toho cloveka zabit,ja bych sla taky.Jsem vcelku mirumilovnej clovek,ale tohle se neda nijak odcinit.Tyhle uchyly bych vesela za koule na namesti,at je lidi ukamenujou.V tomhle jsem pro stredoveky metody!!! :angry: Jako dobre,chapu,ze ty lidi za to asi nemuzou,ze se narodej s takovyma choutkama,ale kazdej z nas preci dokaze svuj pohlavni pud kocirovat,nejsme slabomyslni nebo zvirata,ne?Tak sakra kdyz ten clovek zjisti,ze s nim neni po tyhle strance neco v poradku,tak by se mel jit lecit...Nejsou preci vsichni z nich patologicky nasilnici,ne???
15. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za přání:slight_smile:
15. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,všechno nejlepší k svátku :slight_smile: !

Holky já vás zkusim dočíst...co jsem tak v rychlosti pochytila tak se řeší ta ztracená holčička.Je mi z toho zle :frowning2: .Představa,že by se něco takovýho mohlo stát mým holčičkám...jak píše Maki...vlastnoručně bych někoho takovýho na místě oddělala :angry: .Žádný soudy,žádný zkoumání dušičky :angry: .
15. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak kontrola ok, v pondělí se jde do školy, jen na tělocviku a volejbale se nesmí zpotit :sweat_smile:
@terezam22 : vše nej k svátku, Terez, i když ti teď už z něj moc nezbývá :sweat_smile:
@verca111: No být tebou neváhám a razím, než ti to všechno spadne, páč už je tam žluto a oranžovo a barevno až až :slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, fakt jo??????!!!!!!
15. říj 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt...

(fotka je neupravená)
16. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tam toho moc vidět není :frowning2:
16. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nikde nikdo?já jsem v práci,tak nemám moc co psát.Šimonek je na víkend u našich a musím říct,že mě to neustálý shánění hlídání leze krkem.nevíte někdo o slušný práci,kde se pracuje nejdéle do 17:00?Pomalu mě ty směny začínají zmáhat... :frowning2:
16. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, to tedy není :grinning: :grinning: :grinning: - ale chápu, dneska jsem cestou do UL a zpět sledovala okolní kopce, takže věřím a popoženu to.

Petrunko, to chápu, že tě to štve - já bych to nezvládala asi....

My dneska fajn den - jeli jsme koupit tůje, dovezli je bez ušpinění auta, zasadili a je to krásný pohled... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
u nás noc opět dobrá, uvidíme jak dále :grinning:
jinak jsem si už připravila vánoční úklid, dnes proběhlo mytí všech oken, takže to máme z krku, záclony už visí, krásně to tu voní, no úúúúžasný, manža zatím utahal dítě venku a to už chrní :grinning: :grinning: :grinning: takže všem hezký večer :wink:
16. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Klárko,to jsi teda dobrá..taky se musíme na ta okna vrhnout,potřebujou umýt jak sůl... :pensive:
Dneska to vypadá na pěkný den,tak i moje nálada se lepší,i když se ven dostanu jen na chvilku při přestávce.Přeju vám všem krásnou a pohodovou neděli.
17. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a hezký víkend :slight_smile:

@singid Teda takovýho manžu ti závidím. Ten můj nikdy nevzal Danečka někam sám. Dneska chtěl jít k bráchovi a dvojčatům, co má. Já jsem nějaká extrem unavená, nechce se mi nikam. No myslíš, že půjdou beze mě? Ne.

Tak já jdu zalehnout, dokud spí dítě...
17. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,on manza nevenci???To Roman kdyz prijede domu,bere Maxe skoro vsude s sebou,kdyz ma najaky pochuzky...To te teda docela lituju. :unamused:
Tak nas vzali na plavco do Lednacka,pristi ctvrtek zaciname. :wink: Akorat netusim,kde to v poliklinice je?Prosim o navod,at tam nezabloudim! :grinning:
17. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, no jo, je to tak. Ještě spolu nikde sami nebyli. Když teda nepočítám, když pro něj manža jede autem 10 minut k našim a za dalších 10 minut už jsou doma :frowning2:
17. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ho musis nejak vic ukolovat...Clapi se musej porad drezurovat,jinak vlcej a lenivej! :grinning:
17. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak na dnešek noc nic moc, opět vyrvál, od půlnoci do půl druhý, přiznám se, že po tom hodinovým řevu už jsem mu jednu plácla na zadek, ale v tu ránu byl klid... :unamused: :unamused: :unamused:
@lenik_25 no já se spíš divím svému muži, já ho vždy tak zaúkoluju, jako " a nedávej mu tu tlustou čepici" nebo 1000 dalších rad, až mi už včera řekl, že mám zalízt do bytu a jít mejt ty okna :grinning: :grinning: :grinning: ale je na něj spoleh, tak jsem fakt moc ráda, i se sám nabízí, že malýho vezme třeba do krámu, ale prďola je ještě na některý akce malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@makinka.1 do ledňáčka sice nechodíme :grinning: ale když půjdeš do polikliniky ze strany (od rákosníčka), hned naproti bráně jsou dvoje dveře, který vedou k výtahu, od výtahu se dáš doleva a jdeš takovou klikatou chodbou bez odboček až narazíš na dveře s cedulí Ledňáček (ty jsou myslím napravo v jedné té zatáčce), tak snad nezabloudíte :grinning:
17. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju! :wink:
17. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, omlouvám se, dlouho jsem nic nepsala - moc na MK nechodím. Koukám na vaše fotečky a dětičky krásně rostou - no nám také, Šimůnkovi jsou 4 měsíce, váží 6150g a má 64cm. Stále není naočkovaný, nemá zahojenou jizvičku po očkování tbc.
Chtěla jsem vám dát super tip na výlet s dětičkami - dneska jsem jeli do Olympie a je tam výstava dinosaurů. Některé modely jsou pohyblivé, fakt moc hezký :slight_smile: . Kdo byl v Dinoparku, tak jsou to ty samé kusy. Všude bylo spustu dětiček, ale Elinka byla nadšená. Bude to tam do 16.11., tak můžete vyrazit, snad se toho prťata nebudou bát, pár dětiček tam plakalo :unamused:. Ale stojí to za to.
17. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, po víkendu :slight_smile:

tak k nám už může přijít zima ... máme teď za sebou víkendovou akci spojenou s přípravou dřeva na zimu a ovčími hody ... makačka, ale všude uklizeno a dřevo připraveno :o ... jen já jsem na odpis, takže příští týden budu asi marodit :(, vůbec nemluvím ... bell: do bazénu půjde v úterý manža :(

můj chlap je taky skvělej, když je potřeba sebere obě děti a vyrazí s nima ven ... (jen díky tomu jsem po té hordě lidí, co u nás byla stihla uklidit;)), ale omýtá okan teda nemám ... tichá závist singid!!!

kde je olympie??? v Ustí? my jsme na dino narazili v Liberci náhodou a Dája se zprvu bála, ale pak se jí to moc líbilo!!! Takže bychom vyrazili ...
17. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Olympia je v Teplicích.

Můj manža také vyráží s Elí ven, hlavně za sportem. Ráno byli plavat, v létě jezdí na kole. Je sice velká, ale když jsem byla v porodnici, tak se o ní v pohodě postaral. :wink:
17. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami,
pekne Šimonek roste :wink: ,jen tak dál

když byl Šimon náš malej,tak byl snad manža dvakrát venku sám,ale ted co ejs tarší,jedou busem,vlakem,k babicce,nechaj me pekne vyspinkat :wink: ,ted už to je v poho,ale teda zas pomáhal doma,koupal,krmil a atd,vstával,delal mliko,no co se dalo :wink: :wink:

do Olympie,určite zabloudíme :slight_smile:))

maki,
zase jsem byla aktivní co :grinning: :grinning: :grinning:

petrunko,
jo s prací je to desný.......budeš muset vadržet,než nebude další mimi,třeba se brzo podaří,nás to čeká taky :frowning2:(,já potřebuju na jednu smenu a to nejdéle do 16 h,kdy musim být ve školce :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

sin,
koukám jak vás zlobí Davídek..........třeba to brzy přejde,chce to pevné nervy,já to znám velice dobře,nám řval rok v kuse po nocích,spal pul hodky a to unavou :frowning2:

17. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Jééé, Kami, to to utíká :slight_smile: Šimonek už je velké miminko :slight_smile:
Co fotečky?

U nás tatínek taky funguje, dokonce i když u mě nejde o práci, ale "kratochvíli" - dopřávají mi samostatné courání po obchodech, nebo jdu s kamarádkou na vínko. Jdou ven nebo jsou doma, hlavně jsem v klidu a vím, že je o Petíka dobře postaráno. A mám v záloze ještě jednu chůvu.... :wink: Přesto jsem s Petříkem dost často sama, ale já si to celkem užívám... :wink:

Dneska jsme tedy vyrazili na ten Kváďák, aby mi to tam neopadalo, jak psala @larakroft ... No, cestu jsme zvládli po vrstevnici celkem v pohodě, ale nahoře, když jsem udělala teprve pár fotek, na Petíka přišlo kakání, ale nějak se nedařilo (2x jsem ho v lesňáku svlíkla, že ho přebalím, ale v plíně NIC, i když by mohl učit malý skunky...!!!) - pořád tlačil a tlačil, moc a moc ho to bolelo, takže pak už jen plakal a mazali jsme rychle dolů a k našim, kde hodil bobek téměř ve všech směrech identický s golfovým míčkem, chudák malej...
Pár fotek z dneška přidávám :wink:
17. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak něco jsem dočetla :slight_smile: .

Kamčo,Šinonek vám krásně roste,tak ať vám porád dělá jen a jen radost :dizzy_face: !

Veru,pěkný fotky....takže ´tam jak je na jedný opřen o bývalé pítko a má ten zvláštní výraz...tak to zrovna tlačil ??? :grinning:

Maki,já chodila do Ledňáčka vchodem jak jsou rehabilitace.Jsou to dveře hned dole u parkoviska směrem do dětskýho hřiště.Projde se kolem rehabilitací do zádu .Naražíš na dveře s nápicem Ledňáček.Maj tam zvonek neb to maj na kouli.Zouvá se hned za dveřema,kočárek se taky nechává hned u dveří s botama a bundama u recepce.No ak dyž se otočíš směrem k dětskému ,tak po levý ruce jsou šatna a po pravé ruce je bazén :grinning: .Maj to tam hezký,ale fakt malinký......janičce se tam moc líbilo kvůli tomu dětskýmu koutku,ale já jsem nějak nepřišla na chuť klouazvý podlaze v šatnách a jednomu přebalováku.Nevim.prej tam dělaqli nějaký dodělávky,tak možná už ta něco předělali k lepšímu.Jinak ti tam za nějakej ten peníz udělaj kávu a můžete chvilku u stolečky v tom dětskym koutku oschnout než se zasejc vydáte dom :slight_smile: .Tak ať si Emička hezky užije cachtáníčko :slight_smile: !

Mirando,Olympie je v Teplicích hend u hlavní tahu od Ústí,nedá se to minout.My tam si tak pojedem.V sobotu jsme si těch dinosaurů v Olympii všimli na billboardu .

No a jinak my měli v pátek oslavu těch mých narozenin.Pak šla se odebrala Janička k našim na víkend a my v sobotu ráno vyrazili směr Praha,aby si Jára odvolil a pak hurá po nákupech....takže holky maj zasejc něco nového na sbe z CA a z HM :sweat_smile: a já zase nic....klasika.Za chvilku budu chodit v děravých pytlích,ale hlavně že furt vidim něco zajímavýho pro mrňata :grinning: .No a pak Ikea samozřejmě,tam jsme taky pokoupili a nějakym zázrakem narvali do auta :slight_smile: .Takže už nám konečně visí zracadlo v předsíní a stojí tam konečně lavice,aby jsme s měli kde v klidu obouvat.A v obýváčku máme nový konferenční stolek....huráááá konečně :sweat_smile: ,takže ten co jsme tu měli jako provizorní nejspíš půjde zpět do sklepa....nebo holkám na hraní :sweat_smile: (beztak tuhle funkci už měl :sweat_smile: ).

Joo a mytí oken...no fuj ani o tom nemluvte :rolling_eyes: .10 oken,jedny balkonový dveře a 2 menší okýnka do prádelny a špajzky.....booože to nemůžu nikdy stihnout umejt do vánoc :astonished: :astonished: :astonished: .Rozhodně né s oběma holkama.Budu si muset na to vyčlenit víkend až bude Janička zasejc u babiček a Jájinka bude s tatínkem vždy v jiné místnosti než,ve které budu dělat průvan :confused: .Jinak u nás tatínek sám s oběma holkama teda rozhodně ještě nebyl.....tedy jednou,když jsem šla na schůzku rodičů ve školce po přijetí v červnu a to ještě měl při ruce babičku a byl s nima na dvoře :sweat_smile: .Ale Jájinka je ještě prcek,možná až bude větší a Janička taky,aby mu nikam neodbíhala,tak ej spolu někam vyšlu...nebo zanechám doma :grinning: .
17. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš.... jednim okem jsem přelítla,co jsem napsala..no snad vy mi rozumět :grinning: .
17. říj 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a teď už fakt nevim,jestli jsem už přála nebo né...ale radši Všechno nejlepší Terez k svátku :astonished: :grinning: !
17. říj 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ne ne - tlačil až jak je opřený o strom a má divný výraz :grinning:
A zapomnělas do vašeho nakupovacího scénáře napsat dnešní Kaufland, kde jste tedy prolítli rychlostí blesku - zkraje jsem vám byla v patách, ale u rohlíků jste mi tedy unikli o mnoho a mnoho délek :grinning:
17. říj 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek