• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
taky hezký den,
u nás taky noc hruza,to mám za ten včerejšek,ale me nechtel :grinning: ,chtel tatku,tak to chudák schytal,usnul v poho,vzbudil se v půl desátý a usnul v půl jedný :angry: ,taky zuby ,prostě když už je tatka doma,vyhrál ho,to ho maminka nezajímá
14. pro 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Byli jsme se podívat na trzích na zámku.Šli jsme hned ráno na desátou a to bylo fajn.Stánky už byly otevřené a bylo ještě málo lidí.Pěkně jsme si to prošli,nakoupili svařák medovinku a plno blbinek :slight_smile: .Příjemná atmosféra :wink: .Viděla jsem Péťu(Dorotka má fakt super bouli :slight_smile: ) a pak i Maki,ale ani jedna mě asi neviděla.S Maki jsme se míjely,ale asi mě nepoznala :wink: .
Opět jsme nakoupili vínko a sýry,takže bude večer žranice,ňam :slight_smile:
14. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile: u nás nyní klídek,Kristík spí,Jiřík tu má kamaráda koukají na dvd auta :sweat_smile: já slepila cukroví a jsem zralá do postele,ale to si jěště počkám :frowning2: jdu poklidit nic jiného nezbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užijte si odpoledne :wink:
14. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,vitam Terezu22.
Dneska jsme byli na zamku,trhy nic moc,zdalo se mi to nejak chudsi,nez to byvalo.
Maxik uz je zase nejhodnejsi miminko,tatka prijel domu,tak preci nebude zlobit! :grinning:
14. pro 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ ŽENSKÝ,
také vítám novou mamču, dej nějaké foto do alba, ať vidíme dětičky.
My dnes byli taky na trhách, viděla jsem Kamilu s malou a Bell s celou rodinou, Peťko měla jsi se přihlásit :wink: , ale ono bylo dost lidí, člověk by se hned ztratil, já koupila manželovi medovinku, ale schovám mu jí pod stromeček, dali jsme si tem párek v té bramborové placce a cejtim ten česnek pomalu ještě teď, hm, pro mě nic moc, příště si dám normální klobásku. Jinak celkem pěkný, no jasně mohlo toho být víc, ale oproti té zabijačce v létě to bylo super.
14. pro 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem potkala Kamilku s Eliskou. :wink: Petru,ja te vubec nezaregistrovala,je fakt,ze nemam na lidi pamatovaka,takze se vsem predem omlouvam,klidne do me priste drcnete,ja jsem fakt v tomhle hrozna... :grinning:
To me ta klobasa v placce moc chutnala,jedla jsem to poprve v Krumlove.Mnam.
14. pro 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já bych šls na trhy hned, nějak mě to ale poslední roky míjí :(
No...aspoň jsme se šli podívat k obchoďáku, měli vozit na ponících...čekala jsem nátřesk a že to bude stát dvacku za 2 kolečka...tý brďo...nikdo tam nebyl, jezdilo se zadarmo a objeli celý parkoviště i obchoďák...Ondra dostal helmu a jel sám, Macka jsem pak posadila na poníka, zapózovali i s Ondrou...super...tak jsme jim šlo koupit aspoň kilo mrkve...ti měli radost! :grinning: (poníci i vodiči)
14. pro 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ,no joo my na těch trzích byli taky,ale když já byla zabraná do koblížků a do placky s česnekem :grinning: a nevěděla co cpát do pusy dřív :grinning: ,tak jsem nestačila poznávat ani lidi,který dobře znám :grinning: natož jenom z fotek.To mě dyž tak aspoň někdo dupněte na nohu nebo,tak něco ať se dívám po lidech pořádně :grinning: .Jak mám jídlo v ruce.......a nebo naopak nemám a hledám,kde ho najdu....... :sweat_smile: .Jinak trhy dobrý,ale je pravda,že letos byly o něco chudší mi přišlo.....No asi jo.Chodíme tam pravidelně,tak holt někdy jim to pochválíme a někdy pohaníme.....stejně příště půjdem zase :sweat_smile: .
14. pro 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,koblizky jsem mela taky.A moc dobrej cajik od Gresika a byl gratis! :wink: To je jasny,ze pujdeme zase! :wink:
14. pro 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koblížky jsme měli taky,jsou skvělý.Ale Šímovi se hrozně líbilo už to,jak je pekli-ten strojek.Pořád chtěl vysazovat a koukat tam.Stáli jsme tam snad čtvrt hodiny :wink: :slight_smile:
14. pro 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,no tohodle doktora neznám,ale hlavně,že si to měla v pohodě :slight_smile: .Já si pamatuju,když mě dr. zašívala,tak jsem se jí ptala estli je všechno v pořádku,že chcem tři děti .Tak se po mě jenom tak podívala a smála se :sweat_smile:,že jsem blázen .A že je všechno v pořádku jen jsem ztratila trochu tej krve. :slight_smile: .Tak já se tu moc těšim,že si uplácáme další mimčo :slight_smile: .Zatim mě manžel od toho trochu odrazuje a má pravdu,protože tahat malou nejni žádná hračka......tak snad až začne běhat....uvidíme :wink: .S dětma jsou starosti........ale že jo no :slight_smile: stojí to za to :wink: .
14. pro 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky bych dala ráda,ale neumím zmenšit :angry: a můj chlap taky ne,tak musím počkat na někoho kdo poradí :dizzy_face:
14. pro 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ten strojek zaujal aj mě,pokaždý na něj ve frontě zírám...........a přemejšlim,kde se dá sehnat :grinning: :grinning: :grinning: ....no,ale však oni zasejc nějaký slavnosti budou,tak to snad bez nich vydržim :sweat_smile: .Nám to Puclina v podstatě prospala,jenom na začátku koukala na koníčky a pak jí tchýně vozila sem tam až nakonec klimbla.My jí vždycky tak zabalíme,aby nám ten náš poklad nenastyd a jak se nemůže moc mrskat,tak hned chrní :slight_smile: .
14. pro 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, Kubik je taky kouse, co?! :slight_smile: Ja ho znam od jeho cca 10 let...
Ani si nechci predstavit, kolik nas Kolodej bude ve 3 mesicich vazit. Segry kluk mel ve 4m 8 kg a ja se ji smala... :slight_smile:
Bell, to nehledej tu vahu – ja fakt nesoutezim :grinning: – klokanku jsem razantne zamitla, to by se mi zada uz opravdu rozpadly!!!
X-ladner si zatím chvalim, jen nevim nevim, jak dlouho se ještě vejdeme do te korbicky :grinning:

My jsme taky byli na thru na zamku, videla jsem Lenika, dala si klobasku, ozelela svaracka a medovinku... snad pristi rok. Ten strojek na koblizky je vazne super, ja tedy nejsem moc technicky typ, ale tohle me opravdu okouzlilo...
14. pro 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje segra ma 4měsíčního kluka a má to co náš Jarda v 8m., ale je kojený, takže to není tak hrozné! Jo a co se té krosny týká, tak my máme od Deutra a je super, máme ji v albu. To pohodlí malého a toho kdo ho nosí za ty prachy stojí...
14. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky....kluci jsou teď s tátou ve sprše, byly provedeny "fotbalové sestřihy" (jinak by se dobrovolně ostříhat nenechali...teda Ondra - Macek dělá všechno po něm)...no a jak usnou , tak musím dobalit drobnosti...a zítra v 8 ráno frčíme na letiště. Tak se nelekejte, kdybych se dýl neozvala (leda by ve zprávách hlásili něco o popadaných letadlech), páč než se doma srovnáme a i tak tam je šrumec...a ještě teď před těma svátkama...se nezastavim...no už abysme byli doma :wink:
14. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, kdyby to ve zprávách hlásili, tak vám všem přeju hezký svátky a všechno nej do Novýho roku...hlavně zdravíčko! :wink:
14. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no joooo,tak hlavně ať nic nehlásej a zahlaš se pak sama :sweat_smile:
14. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi malá usnula vzorně úderem 20h bez kňourání bez přemlouvání...... :astonished: ,tak čekám estli nefiksluje :sweat_smile: .......Teda to musim říct...někdo tady psal,že v pátek je úplněk.....Tak naše malá je snad náměsíčná,budila se každou půl hoďku a vždycky si jen sedla a zase usnula a nebo se překulila na břicho postavila se na čtyři a zase zpátky žuchla do postele :astonished: .....tak jsem jí měla u sebe v posteli a vždycky jsem jí chytla schoulila k sobě a chrněli jsme dál.Ráno jsem vypadala jak zombie,ale ona ani ne,tak se snad přitom ani neprobudila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Prin,teď koukám na tu krosničku,ta je teda exkluzivní :slight_smile: ,ještě jdu hledat ,kde maj k ní víc popis a fotky :wink: .
Jinak ,teda holky, vy tady házíte pěkný kilíčka miminek :sweat_smile: .Já jsem skoro začínala mít obavy estli nejni naše Puclina buřtík,ale jak to tak čtu,tak je to ještě laňka :grinning: .
14. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak koukám, že na vánočním trhu jsme byly skoro všechny. Konečně se u u nás něco děje...koupily jsme si s Elí koblížky, čajík u Grešíka ( to bylo fajn, skvěle zahřál) a zdarma jsem dostala rybí polévku od primátora.Chvilinku jsme koukaly na pohádku a hurá do Tunelu. Zapíjeli jsme s celou rodinou narození synovce Jonáše. Má 4 týdny a již váží 5290g :fearful: a má 57cm - malý obřík...
Potkala jsem jenom Makinku, nikoho jiného jsem tam nepoznala.
Tak vám přeji hezký zbytek adventní neděle. :dizzy_face:
14. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo ještě pro Verču........nám se vešla do korbičky 5 měsíců :confused: ,pak jsme to vzdali a šla do sporťáku,beztak už se začínala zvedat do sedu a v korbě řvala jako tur,páč chtěla vidět ven,takže jsme jí víc nosili než vozili :grinning: .Jo a měli jsme míň,v průkazce v 6-ti týdnech je 5,750 :slight_smile: .
14. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tos me "fakt uklidnila" s tou korbou - 5 mesicu mu bude v breznu, jenze s fusakem uz ho tam asi nenacpu driv... Nevim, jestli sportak jde polohovat do uplneho lehu - pry ano...? Mam model 2008.
14. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas Max sel do sportaku taky v necelym 6 mesici.Korbicka od Quinny je taky mala.Ted delaji snad vsechny kocarky takhle prtavy. :unamused:
14. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mám za sebou celkem klidný večer :slight_smile: Kristík usnul po nakojení odpadl jak švestka a drze :grinning: vytuhl na mě v křesle tak jsem ho od 20h do teď držela a koukala na TV na tu Kanadskou noc s Dagmar Havlovou,ne že bych jí musela,ale tuhle roli sehrála dobře...celkově ten film byl povedený.tak jdu do sprchy než nastane další kojení nebo si K uvědomí,že ho nedržím :grinning: je to číslo.... :wink:
14. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
hlásím se po delší době. V úterý sem s malou a s mojí ségrou a jejíma dětma odjeli za rodičema do Pece. Užili sme trochu lyžovačku, haldy sněhu, jednou i plavčo ve výřivce a včera sme dojeli domů. Trochu mi blbne net a hlavně teprve teď se mi podařilo vás dočíst a zkouknout fotky.
Pbauer musím říct, že boule vážně stojí za fotku, jsem ráda, že Madlenka neni jediná kdo má pořád modrý čelo :grinning: ....leze už jak drak a navíc zdokonalila stoupání, takže hačí už moc nee, a pořád aby ji člověk držel nahoře. A samozřejmě jako správná ženská je hrozně zvědavá a všude chce dosáhnout a vidět.
Vítám nové maminky.
Máte hezké míry, Madlenka je teda hubeňour, ale když ségra s mojí mamčou viděli co dělá ráno, když sní flašku mlíka a my začnem snídat, takže sní ještě minimálně půl krajíce chleba a ještě by mohla další tak nechápaly.
Rya malá taky nechtěla kaše, myslim, že už sem to tu i psala a na horách sem vyzkoušela místo sladké kaše zeleninovou polívku zahuštěnou jednou lžící rýžové kaše a ona baštila úplně nádherně. Třeba bude Vendulka taky spíš na zeleninku než na sladký. Uvidíš co řekne doktorka.
Jinak my na horách spali docela dobře, bály sme se se ségrou, ale holky celkem zvládaly. Ona má o rok starší holčičku než je Madlenka.
Jdu chrupčit, zítra brzy vstávám...dobrou noc :slight_smile:
14. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno,
bell,
jestli nic nenajdeš, tak ti ji nafotím, ale prodává ji Hudysport a je ve více řadách, no my máme tu nejvyšší.

Taťka nám dneska odjel do Prahy tak jsme sami, ale jenom do večera :sweat_smile:
15. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak noc sla,ale jsem vytočená vstávám ve čtvrt na 7 ,že musim ke Košařce na kontrolu,přijedu tam v 7:10 jelikož byly závory a za mnou už nekdo stál,tak jsem nemohla vycouvat a byla jsem 13,tak to nechápu,tak jsem se jen nahlásila a jela jsem vytočená domu :angry: ,já tomu systému tam nerozumim,to je děsný,od kolika tam proboha stojej v tý zimě??????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,jen už kvuli tomu bych odesla jinám,ale postě neni šance :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. pro 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Nattally, moji rodice bydli pobliz Kosarky, ja k ni taky chodim - to je hruza, vid?
Predstav si, ze ty zensky tam stoji od 6, max od pul sedme!!!!!
15. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

taky se hlásím k těm, co byli na trzích. Pěkně jsme vymrzli - tam snad víc fouká vítr nebo co. Viděla jsem Péťu s Martinem (my jsme přicházeli a oni odcházeli) a potom Maki s rodinkou :slight_smile: Loni jsme byli na trzích v Praze a byli jsme pěkně zklamaní, zboží se ve stáncích hodně opakovalo a bylo tam snad víc suvenýrů než vánočního. Příští rok to jistí Úštěk!
15. pro 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
šílený,já nevim proč to neni na objednávku,to nejde přece...........hned se na to zeptám :angry:
15. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek