• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahojky,
jééé Veru, Bell vy pořádáte závody v kaufu jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
Veru tak stejný výraz jako Petík měl včera i Davídek, akorát byl tedy opřen o DVD :grinning: :grinning: :grinning: hekal tedy fest, ale nakonec se (i bez řevu) dílo podařilo, ale teda lituju ho, zase kamínek :unamused:
noc jako obvykle, navíc nám klekly baterky v noční bludičce, tak jsme museli improvizovat po tmě, Dáda se řachnul o postýlku, já si ukopla palec, ale pak jsme chrněli až do 7:45 :sunglasses: :sunglasses: a možná bychom i déle, nicméně nám izolují základy baráku tak tu jezdí takové rypadlo a odhrabává hlínu, tak se klepe celý barák :unamused: dnes začali v 7:30 :angry:
dnes úklid, protože jsem se vyčerpala oknama a včera nic nedělala, tak to tu vypadá jak po výbuchu :astonished: a odpo k babičce, jdu na kontrolu k dr. tak si Dáda užije bábinky :wink:
18. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Daneček je po dlouhé době ve školce. Scénka byla. Ale musel tam, jdu v poledne na gyndu na kontrolu po té revizi.

Co se tatínků a vycházek s dětmi týče, tak to ten náš neabsolvuje. Ale jako zase když si chci jít s kamarádkou večer posedět na vínko atd., tak pohlídá, to jo.
18. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.U nas rano sedivak,pekna zima,fuj...
Noc taky docela divna,nejdriv blbla mala,myslela jsem,ze ji boli bricho,ale ona se budila hlady.Holky,ja se z ni picnu,k veceri mela 180 mlika a pak na dorazeni asi za hodinu jeste 60.A o pulnoci vychrupla dalsich 180. :confused: No a Max mel taky nejaky lehky spani,ve 3 si to prihasil ke me a ve 4,15 se dozadoval mlika... :confused: Uz davno se v noci na jidlo nebudi.No,nicmene si ho vydupal pak byl teda teprve do 8,15 klid.
18. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
USÝWÁWÁÁQÁŠÉĚ+ÍQ
18. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
u nás teda tatínek dost funguje.Každý druhý víkend je doma se Šímou sám,tak se postará.Když chci někam jít,taky pohlídá.Ale sám si malýho ven moc nebere.On by si i vzal,ale já si zase chci Šímu užít,když mám volno,tak to ani moc nevyžaduju.Ale nebyl by to problém.
Dneska jsem byla u Ivany Chutný a jsem pozitivně naladěná.Je moc milá a prýští z ní optimismus.Naštěstí nemám čaje(Terka říkala,že jsou hnusný),mám byliny
ky v tabletkách a nějaký sirup..spolu s dvěma stovkama za první konzultaci to bylo dohromady 1045,- Kč,což není málo,ale čekala jsem i víc.Tak uvidíme,snad to brzo zabere a bude po problému.
18. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,my jsme kaufem proběhli fakt jen pro pečivo a nějaký jogurty :grinning: .Stačila jsem jen šáhnou po knedlíku neb jsem prostě měla neskutečnou chuť na knedlik s vajíčkem :confused: ,ale fakt obrovskou :grinning: .U kas jsem si vzala na cestu nanuka,abych vydržela :grinning: a jeli jsme si vyzvednout Janičku k našim :slight_smile: .Jinak naše nákupy bývají nepoměrně delší :grinning: .Já si tě fakt vůbec nevšimla a to jsem manžu vyslala napřed neb jsem ještě skočila do kiku (kde jsem teda zasejc ještě něco pokoupila Janičce),takže jsem tě možná cestou někde míjela jak jsem klusala za nim k pečivu :fearful: .

Jinak u nás noci klidný......relativně....Janička ta se už nebudí,nebo maximálně na čůrání(jenom ten první měsíc po porodu Jájinky se budila častějš než ona neb byla celá rozhozená).Dneska zrovna začla kňourat,tak se jen vyčůrala a zase hned padla.Na jídlo už dávno ne...to vlastěn neznám od dob,co jsem jí odstavila od nočního kojení.Akorát Jájinka.....jenže to je vyřešeno tím,že prostě tak od těch dvou do rána spí se mnou v posteli.Občas se vzbudí přicucne se a hned spí neb bych, tak tipla, nemá vůbec hlad,ale maximálně žízeň......ovšem nejspíš jen hledá maminku,aby mohla spokojeně chrupkat dál.Takže jsem taková noční mlíkárna :sweat_smile: ..ale vlastně se u toho i docela dobře vyspim.Na dnešek se dožadovala přicucnutí jen dvakrát a skoro mě to nai nevzbudilo :sweat_smile: .Vstávaly jsme všechny tři v 7,50 :slight_smile: ani jedna počůraná nebo prosranděná ...takže dnes zcela ideální ráno :grinning: .
18. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petrunko, moc díky za info o návštěvě na "číně". Po tom, co jsi napsala, se tam těším. Ona teda vypadá optimisticky už na té fotce na stránkách. Uvidíme, co vymyslí se mnou. Psala mi o nějakých tabletkách. A vy jste si jen povídaly nebo tě i nějak testovala nebo na co se ptala?
18. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jdu od dr. a jsem pěkně nasr....á ale je to asi moje chyba, měla jsem se ukázat na jaře (dle mého kontrola stavu, zda zase ty výrůstky v moč. trubici nebudou chtít ven), jenže ono se to po porodu asi trochu zatáhlo neb to na jaře už vidět nebylo, pak to trochu zlobilo tak jsem se raději na tu urologii objednala... chceme to druhý miminko a absolvovat operaci polypů v těhotenství asi nic moc....
ALE po dnešní konzultaci s dr. mám dojem, že jsem úúúúúplnej debil, prý co po ní vlastně chci, když jsem nepřišla v květnu? tak jí říkám, že se to tak nějak ztrácí a objevuje a že chceme mimi, ... no a ona se na mě ani nepodívala v jakém stavu to tedy je, nic, skoro beze slova mi podala zprávu, že to mám dát sestře a nazdar.... a v papírech mám napsáno, že jsem se na to v květnu vyprdla a TEď jsem přišla s tím, že chci potvrdit, že to v těhotenství nebude horší, což je blbost, já to právě chtěla vyřešit ještě před....
tak jsem z toho fakt na prášky a nevím co s tím...... :angry:
18. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, to bych tedy byla taky nasr... - to si jako může dovolit????? :unamused: :confounded: Existuje jiný urolog? Nebo co v UL? To přece nejde toto.... :frowning2:
Petrunko, to je super, že tě paní Chutná dobře naladila - to už je půlka úspěchu :wink:
Držím palečky.......
18. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klárko, to je teda síla. Co to je za doktorku, prosím tě? Tohle je přístup, kterej jí teda "reprezentuje" :frowning2:
18. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru,
moc pěkné fotky, ostatně to jsou vždycky, jo kdo umí, ten umí! :sweat_smile:

Leni,
tak co Daneček ve školce, v pohodě? Jaroušek měli dneska divadlo o Smolíčkovi, vy taky?

Sin,
taky se mi zdá že by si to neměla dovolit, ale co naděláš! Asi bych si to nenechala, ale v tu chvíli člověk nedokáže pořádně zareagovat, takže naprosto chápu! Hlavně aby bylo všechno v pořádku a podařilo se další mimi!

No u nás spaní maximálně do sedmi, protože Jarouška musím šoupnout do školky, ale oni jsou kluci celkem nespavci oba, takže bývají vzhůru! Teď už oba spí, kolem sedmé většinou, takže ráno není problém a co se týká vstávání v noci, tak Jarda si přijde pravidelně každou noc, jenom vyjímečně spí až do rána v pokojíčku, ale nějak to neřešíme, protože celkem začal žárlit, až teď si uvědomuje že je ve školce a já s Rostíkem doma :confused: tak to nechceme hrotit a Rostík vstává na první kojení tak po čtyřech hodinách a pak až do rána tak po 2-3 hodinách! Nají se a hned spí, ale budí se často, taky pěkně přibýráme, mám takový dojem že m moc mlíko nestačí, i přes den jsou to tak dvě hoďky, ale nechci ještě přikrmovat a problém mi to nedělá, tak to nějak nehrotím, holt je jedlík :grinning:
Taťku máme na týden pryč, tak jsme sami, chjo :fearful: :slight_smile:
18. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,jen se mě ptala na spoustu věcí okolo zdraví,kam chodím k doktorům,co beru za léky..ohledně menstruace,porodu.Pak mi koukla na nehty,jazyk,vlasy.Byla opravdu moc příjemná a pořád přetrvává dobrý pocit a optimismus.
18. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
holky díky za podporu, jsem prostě truhlík no, nikdy ze mě nebude otevřená tlama, která by jí prostě řekla od plic co si o jejím léčení myslím... jen jsem chtěla aby na mě jukla a řekla, bude to tak a tak, půjdete na operaci ať to nezlobí, nebo ne, je to tak ok, v těhu to kdyžtak nějak vyřešíme... a teď jsem prostě za debila, který pomalu ani neví, jak se děti dělaj, že to přes močák nejde...chjoooo, já prostě nemám rychlé reakce a než jsem se vzpamatovala, že jako vůbec nepochopila co po ní chci, tak jsem byla venku z ordinace :unamused:
Veru já se právě chci zastavit ještě na gyndě, aby na mě při roční prohlídce juknul i z téhle stránky a napsal případně další doporučení a objednám se do UL, protože to fakt nemá smysl :frowning2: sice to budou chlapi, ale co se dá dělat, když ženský zklamou....
Leni, je to uroložka tady v nemocnici :unamused: já vím, že doktořina je náročná práce, ale já už mám fakt občas pocit, že ty lidi jen otravuju a zatěžuju svýmy problémy....ale co s tím???? tak ať se na to vyprdnou a jdou do výzkumu
18. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klárko,to ze mě taky ne.Já vždycky vím až po chvíli,co jsme měla říct..asi bych se v té chvíli na nic nezmohla... :frowning2:
19. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte kdo maluje podle fotky???????????dekuji :wink:
19. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,no prosim tě ty jseš jak já.Vždycky vylezu od někud z ordinace a jsem hned naprdnutá,že vlastně zasejc nic nevim :rolling_eyes: .A pak ještě ke všemu přijdu domu a Jára mě podrobí křížovýmu výslechu..co si řekla,co ti řekli,zavolej tam,běž tam znova,to neni možný ke komu to chodíš ....:rolling_eyes: :grinning: .Každopádně doktorku můžeš vyměnit,když vám vázne komunikace.Já takhle uvažuju o obvoďačce.Pamatuju si jak jsem mívala problémy,že jsem po noční směně občas zvracela kudy jsem chodila až jsem se sotva na nohou držela.Dvakrát jsemmusla jet z práce rovnou k ní na injekci,abych se dala rychle dohromady.A já jí popisovala jak a kdy se mi to stává a ona mi furt psala nějaký prášky,pak mě poslala do Ústí na sondu do žaludku....což je fak t hnus fialovej nechutnej...tam mi řekli,že zdravějšího člověka neviděli :sweat_smile: a poslali mě zpět ke svý dr. a jí teda nakonec (asi po půl roce) napadlo,že by to třeba mohla bejt zablokovaná krční páteř.......a byla :confused: ...a to jsem jí to hned od začátku popisovala tak,že mi vždycky ztuhne šíje a krk,začne se mi motat hlava,potom se mi udělá zle od žaludku...... :rolling_eyes: .No a taky jsem prodělala zápal plic.........léčený,na její radu, paralenem bez neschopenky :fearful: a teprve,když už jsem měla přes týden horečky 39 a neklesaly a skorem jsem už i měla dost potíže s dejcháním,tak mě tehdejší přítel odvez na pohotovost a dostala jsem se na rentgen plic a konečně nějaký zabírající léky.A to prosím vůbec nemarodim a když už k ní zajdu,tak mám vždy špatnou diagnozu :fearful: Pak jsem ještě byla chvíli naprdnutá na svoji gyndařku,že mi špatně odhadla velikost Janičky před porodem o kilo :astonished: :astonished: :astonished: .Ale už jsem jí to odpustila neb jinak má bezvadný přístup...hlavně k maminkám :slight_smile: .
19. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo aj eště mě moje obvoďačka rozesmála....když jsem tam po šestinedělí po Jarušce šla na očkování,tak se mě poptala,jestli mě ještě bere ten ischias,co mě trápil v těhotenství a já jí řikám,že ještě jo.....a tim rozhovor skončil :fearful: .jenže já chtěla bejt rychle venku neb tamna mě čekala mamka s kočárkem a Janičkou,takže jsem se neptala dál.......proč se ptá a její to valstně jedno :fearful: .Naštěstí mě to fakt přešlo asi se mi to jen v těhu rozdráždilo hormonama.
19. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
tak u nás to dnes dopadlo tak, že jsem večer nemohla usnout, takže jsme to s manžou zalomili v obýváku a malý si vychrupoval v ložnici, takže přesun malého do pokojíku neeee, ale přesun rodičů do obýváku!!!!! no toto!!!! :grinning: :grinning: a spinkal dobře až na dvě vykviknutí a ve 4h jsem si ho tedy vzala k sobě, ale hned to zalomil a chrupkali jsme až do půl 7 :wink: takže rodičovskou radou byl schválen odsun miláčka do pokojíku, a to o víkendu, možná ho fakt v noci rušíme (chrápáním:slight_smile:)), tak se třeba vyspí líp, no uvidíme, kdyžtak bude stěhování národů v opačném směru.

Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no přesně, já si ještě na bráně v nemocnici říkala, proboha, to abych se tam snad vrátila a řekla jí, že to je vlastně všechno jinak, že jsme si neporozuměli, ale pak jsem si vzpomněla jak na mě koukala, jak na blázna, kterej otravuje a šla jsem nasr....á domů :astonished: o víkendu se zkusím domluvit se sestřenkou, jestli by mi pohlídala nějak na dopoledne malého a objednám se do ÚL, na netu na pana doktora pějou chválu, tak snad mě neobjedná až na leden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a třeba by to šlo vyřešit ambulantně.... třeba no....hlavně abych byla ok a mohli bychom zkusit holčičku :grinning: :grinning:
to máš tedy ale fakt dobrou obvodní, ale je to s nima těžký no.... já mám svou dr. ráda je hodná, ale když jsem před několika lety měla hroznou srajdu a blinkala jsem fakt dlouho, tak jsem volala jak dopadly výsledky stěrů a prý že je to dobrý, tak říkám, že ale pořád zvracím a mám průjem, tak jsem měla jíst suchý housky dokud to nepřejde...no naštěstí přešlo samo asi za 5 dní :confounded: ale na žádnou fibroskopii nebo něco jiného mě neposlala.... :confounded: takže dokud jsem zdravá tak ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem, já jsem dneska dala Danečka zas do školky a jela jsem se podívat ke kamarádce na dvojčátka. Jééé :slight_smile:

@prin Pavlíko, no vymýšlím si ráno, že půjdeme za tetou apod. a tak vyjdeme v pohodě. V pondělí mi Daneček začal plakat před školkou a vypuklo to nejvíc v šatničce, dneska mu to došlo až když si ho převzala paní učitelka. Tak snad bude líp....
20. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Tak to je moc prima, že je ti pořád fajn. Já jsem právě byla zvědavá, protože prý čínská medicína souvisí hodně s jazykem a podle barvy jazyka se diagnostikuje. No a světe div se, poslední dobou mám jazyk načernalý, nejde to vyčistit, prostě má takovou barvu a nemám ho takový mít po čem. Divný... tak se jí na to aspoň zeptám. Hmmm, nehty mám teď docela šalený, protože jsem si sundala umělý a teprve svoje nehty zotavuju... to bude zajímavý :slight_smile:))
20. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Aha, tak s žádnou uroložkou nemám zkušnost. Ale teda fakt bych se jí asi zeptala, jestli si den předtím blbě nezasouložila :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a všimly jste si, že každou středu jsou na Masarykově náměstí ty farmářské trhy jo?
20. říj 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Sonda do žaludku. Myslíš gastrofibroskopii? Bléééé, tak to bych už fakt nemusela nikdy absolvovat. :confounded:
20. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vypindala a zas letím .... :grinning:
20. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,uz ty trhy jsou,jo?Nevic od-do?
20. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, když ona fakt vypadá jako knižní panna :grinning: :grinning: :grinning: tak možná že to pramenilo z toho :grinning:
20. říj 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, právě, že už párkrát byly a já o tom taky nevěděla. Ale dneska jsem jela okolo a jsou tam. Každou středu někdy od devíti nebo desíti, nejsem si jistá. Končí to někdy kolem třetí. Prý snad v budoucnu budou odpoledne dýl, což by bylo určitě dobrý.

Sin a jsme doma :grinning:
20. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem měla obavy, aby fakt ráno nebyl sníh a my zase nemuseli cestovat pravěkým způsobem (busmo), naštěstí se to nepotvrdilo... :sunglasses: Zatím.

Sin, já taky vždycky vím přesně, co jsem měla říct, až když je po všem... :frowning2:

Leni, díky za info, to je super, že jsou trhy, když jsem v práci... :angry: - tak snad to prodlouží... Bylas tam?

Já mám super obvoďačku, jsem moc spokojená, důvěřuju jí, takže aspoň že tak.
20. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Osobně jsem tam nebyla, chystám se tam příští středu. Dneska jsem jen projížděla autobusem okolo. Ale byla tam mamka a říkala, že v pár stáncích je zelenina hodně dobrá. Že koupila květák, kterej vypadal, že ho právě utrhli a byla moc spokojená. Stejně tak mrkev, celer. Prý je to nějaký stánek, který je nejblíž vchodu do stojžeru. Jinak jsou tam i trdelníky, kdo je má rád.
20. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak manža včera psal první písemku z AJ a má za 2 :sunglasses: to jsem ale učitelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dádulka měl dneska kakací den a přes poledne jsme spinkali přes 2 hodinky, takže docela úspěšný den :wink: jo a už umí vylézt na gauč a na svou jídelní židličku :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek