• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@lenik_25 Joo přesně to myslím...fakt jako znova bych už na to jít nechtěla :confounded: .Doktor tam byl u toho skvělej,takže jsem byla klidná a bylo to razdva hotovo.......ále dobrého po málu,že :grinning: .
20. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda teď to dočítám.......já myslala,že ty trhy budou až výhledově :astonished: .Kdybych to věděla,tak už jsem tam nejpozdějš dnes byla.takže ve středu jooo.To musim hned příští týden prubnout :slight_smile: .

A já se tu asi vypindat moc nestačim :grinning: ,tak jen honem honem než půjdu do hajan.Nakonec nám to nedalo... neb jsem užc htěla Jájince dávat papat dvakrát denně a nechtěli jsme jí rvát furt do rovný židličky,když sama ještě nesedí a nakonec jsme na netu našli židličku polohovatelnou,co nám rovnou padla do oka :slight_smile: jak se nám tu krásně hodí do barvy interiéru :sweat_smile: .V pondělí obejdnáno,dnes dodáno.Jájinka už v ní zblajzla svojí večerní kaši :grinning: :
20. říj 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

teda ty doktori ... clovek k nim jde s problemem, s duverou , ceka pomoc ... uz se branim
Od jedne doktorky jsem odesla ... bolel mne zub, nemohla jsme skousnout a doktorka mi chtela po rentgenu a jejim vysetreni ustni dutiny lecit streva SMectou :o. To byla posledni kapka a mazala jsem od ni pryc. Uz to nekdo zminoval ... je dobrej web Znamylekar.cz, tak to tam vsechno od te doby pisu, at ostatni vedi ...

Jinak se musime pochlubit...Tonik uz tyden spi celou noc od 8 do 8 :o ...
21. říj 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, že si neděláme v tom Tescu rovnou srazy, ne?!
Dnes tam v jednu dobu @petrunka, @singid, @Bellatrix13 a @verca111 :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
21. říj 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych je tam klidne delala,kdyby tam nechali tu kavarnu,co tam byla.... :slight_smile:
21. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme na prvnim plavani v Lednacku a super!!!Moc se nam to lilbilo,6 mamin s detma a hodna slecna instruktorka.
21. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 já teda kromě tebe nikoho jinýho neviděla.. :slight_smile: ..

@makinka.1 to je super,že se vám líbilo.. :slight_smile:
21. říj 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé Veru taky jsem si to říkala, možná by nějaký srazík bodnul???? :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pojdte pristi tyden dat kafe do kavarnicky na Prokopku,ne???
21. říj 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak joooo - jsou prázdninky :slight_smile:
21. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prdelky :grinning: :grinning: :grinning:

@bellatrix13 Jé, ta židlička je moc pěkná, hezky jste pořídili. Je i omyvatelná, jak tak koukám...
21. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Super, už se vyspíš! To se hodí, co?
21. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ona tam byla kavárna? Kde?
21. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 no jsem z toho uplne vedle ... jeste k tomu je Daja u babicky ...takze i dny jsou poklidne ...abych z toho neonemocnela :sweat_smile:
21. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando ten pocit znám když Dáda spinká celou noc :grinning:
Maki to není špatný nápad :grinning:
Leni, Maki myslí Hefaistos???? :slight_smile:
21. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned u vchodu,byla to net kavarna,jen asi 2 stoly.
21. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 a v kolik jste byli v tom tescu??? ja tam dnes byla taky ... ale uz jsme to jednou resili , ja cumim do regalu, takze pokud o nekoho doslova nezakopnu nevidim :( ... jednou jsem v kaufu chytla cizi kosik a pak jsem pul hodiny hledala, kde jsem nechala ten svuj, nastesti bez deti :sunglasses:
21. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 no my se potkaly asi kolem půl 5 :grinning: :grinning: , jo a nám jednou jedna paní čmajzla košík (ale bylo to v tescu) a my stáli u toho jejího a čekali až paní přijde, naštěstí za chvilku dorazila, červená až na zadku :grinning: :grinning: :grinning:

jo a pro pobavení, dnes mě potkala sousedka a říká: já minule vytírala chodbu a slyšela jsem jak si hrajete s malým, dělali jste asi kočičku ne? malý se tak smál, já se smála celou dobu, co jsem vytírala :grinning:
tak to jsem taky byla červená až až :rolling_eyes: :grinning:
21. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
jedu do madarska,nemáte ty jejich penízky????????HUF,prej je to v Dc náročný je sehnat..........madarský forinty nebo co to maj,musíme je mít do lázní :slight_smile:
21. říj 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
:grinning:

to se vás tam sešlo tolik??????????? :wink:
21. říj 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Ahoj..nějaký tam máme,o víkendu je tam Martin,tak se s ním můžeš domluvit..ale není jich moc
22. říj 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,nejak nestiham poradne docitat.My jsme totiz nemocinkaty,Emca ma rymu jako tram a kasle,ale zatim bez horecky,takze jen odsavame a kapeme Nasivin,zatim sleduju vyvoj.Noc ale uz treti za sebou desna.Dneska pulku noci spala vedle moji postele ve sportaku s vyvysenyma zadama,aby nelezela rovne. :unamused:
No ale hlavni nemocinkatej je Romca,dneska odjel do Hradce Kralove na operaci s varixama,stresoval vcera cely den a dneska v noci toho moc nenaspal.Je to v celkovy anestezii,desne se boji.No,nedivim se,ten chirurg mu rekl,ze takovy krecaky jeste nevidel a to dela tuhle praci leta a operoval i v jinych zemich,dokonce v USA.Takze ho drobatko vystrasil...Je fakt,ze tu levou nohu ma strasnou.Kazdopadne dneska jde na vykon a v pondeli by mel byt doma,jak pan doktor sliboval.Mam taky drobatko nervy,loucil se s detma,jako kdyz uz se nehodla vratit....No chlapi,auau.Ja sla dvakrat rodit na povel a spala jsem noci pred tim jako spalek.... :grinning: Vsak to znate... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,leni se ptala na internetovou kavarnu,co byvala v Tescu... :wink:
22. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj - fůůůj, mrazivý ráno!!!
Jako budu škrábat auto a pak se ještě pos... strachy cestou na plavání?! :frowning2: No jo, co mi zbyde, když jsem si nedohodla jízdu s kámoškou, že?!

@miranda77 - ano, zhruba mezi 16 a 17...

@nattally - @petrunka tam byla v prááááciiii :slight_smile:

@makinka.1 - tyjo, super nápad, my v Tescu v kavárně a děti by si šly hrát do hračkárny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@singid - tak to u nás si taky sousedi musí užívat naše hraní - máme obývák hned naproti vstupním dveřím a do obýváku dveře nejsou, neb by to překážely :slight_smile: :wink:

Petřík taky poslední dobou spí celé noci - akorát se ráno budí pročůraný, nám prostě nestačí Pampersky 5 na noc, takže musím vyrazit pro 6-ky :-O

Tak co, vyrazíme příští týden do kavárny???????????
22. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 - taky chválím židličku. My měli od Chicca taky polohovací (3 polohy), takže jsme využívali od začátku příkrmů a bylo to super. ...
22. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím ze zamrzlých Boletic. Dneska jsou to fakt se psem jen desetiminutovky a šup domů.

@verca111 Ta kavárna je super nápad, akorát nevím nevím s tím dnem volna. My budeme mít taťku doma, tak si ho budeme užívat. Ale hodilo by se nám to v úterý nebo pak v pátek. Ve středu jdu na čínskou medicínu.

@makinka.1 Tak to je mi líto Emči i Romana. Emičce posílám pohlazení a Romanovi hodně sil. To víš, to jsou nervy. Já se před revizí taky bála JEN té narkozy a nakonec jsem si říkala, že to bylo tak krátký a hlavně jsem se krásně prospala. Napiš pak, jak dopadl, jo? Oni to chlapi obecně hůř snášej, ale to víš, je daleko od vás a bojí se.... Jinak tak kavárnička v Tescu asi nefungovala dlouho, že ne? Já si jí totiž ani nevybavuju. Je fakt, že jsme tam dlouho nebyli. Jezdíme nakupovat do Lidla a do Kafulandu, plíny bereme v Hypce.

22. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár fotek ze včerejška...
22. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni krasny fotky.Diky za podporu tem mym marodum.Emca je pres den relativne v pohode,proto jsme sli i plavat,ale v noci to bylo blby,nemohla dychat.Tak kavarna tam byla chvili a uz je to i dost dlouho,to jsem jeste chodila do prace...
22. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hezký fotečky:slight_smile:
22. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek