• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ty jo,zeny,ted volal R.ze ho pustej hned dneska v 15 hodin...To teda cumim.A to mu mudr.rikal pri predoperacnim vysetreni,ze tam bude celej vikend... Tak budu mit fakt dalsiho maroda na krku.Budu ho muset vodit i na zachod...
22. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Marti, to zvládneš, on se bude "ve svém" cítit líp.
22. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,to urcite bude.Maxik pojede k babi,aby po nem porad neskakal,jako ma ve zvyku...
22. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 - tedy chudák Roman a chudák ty, jestli ho vyšoupnou takhel brzy... Stonající hclap je fakt nářez, tak hodně sil!!!

@lenik_25 - pěkný fotky, super - chtěla bych být tak fotogenická jako ty...!!!

Hm, koukám, že s termínem to je maso - já zatím můžu v PO a ST odpolko ...
22. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,ono je to Centrum jednodenni chirurgie,takze minimalni hospitalizace.Uz je na caste domu,dostal pry dve injekce na bolest a stejne to boli jako prase....Pry ma uzivat brufen.
22. říj 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jo jooo, tak to dává docela smysl, že ho pustili. Tak ať je brzy v pořádku a pozdravuj ho :slight_smile:
22. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyridim.Uz je doma,nohu celou zabandazovanou.Rikal,ze to zatim neboli,ale leky ma v pohotovosti.Taky si musi 5 dni pichat leky proti srazeni krve,na trombozu.Pekne do bricha,uz to pry umi,jednu si bodnul hned tam pod vedenim sestricky.Jo a vcera jsem mu tu nohu musela celou oholit,to byl docela narez,uz si nikdy nebudu stezovat,az se budu odchlupovat :grinning: Testli jsme aspon Gilette Mach 3 x Gilette Fusion.Jasne vyhral starej model Mach 3. :wink:
22. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, vy jste ale testeři :grinning: :grinning: :grinning:
Prosím tě, až zase budete něco testovat, tak sem ty výsledky hoď rovnou :wink:
Já si do břicha píchala taky, nic to není :wink: Díky tomu máme Petíka... Ale je fakt, že nejsem chlap...

Holky, dnes jsem koupila Pampersky - velikost 6!!!!!!!!!!!!!!!!!! - potřebujeme je nutně na noc v 5-kách je Petík ráno mokrý... :grinning: :unamused: :confounded: :sunglasses:
22. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Fotogenická jako já? :grinning: :grinning: :grinning: No vidíš, tak to mě nenapadlo, že jsem fotogenická :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 :grinning: Byste mohli do reklamy na holicí strojky, co? :grinning: Prosím tě a kdo ho dovezl domů?
22. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vezla ho tam Radka s Martinem,pojali to jako vylet,jeli do Dvora Kralove do ZOO. :wink:
22. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 tak to jo
22. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Maki, tak to držím palce, ať to v pohodě zvládnete, hlavně R.:slight_smile:
jéjej,tak termín bude asi oříšek, já můžu út a čt odpo, to má máma ranní a Dádu by si vzala, a s Dádou můžu kdykoliv.-)))
Leni fotečky krásný, já bych zase chtěla fotit jako ty a Verča :grinning:
a tedy kolem Petrunky vždy proběhnu ani nemrknu, tak snad příště :wink: :wink:
Terez dortík bych si taky dala....:slight_smile:))
jo a já na dnešek naspala jen 3,5 hodiny, nejdřív jsem měla bubáky v hlavě, usnula jsem až v 1:30 a malej vstával v 5, takže nic moc a dnes to zalomím brzy :unamused: :unamused:
tak hezký večer všem
22. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,jejda ženský vy jste toho nakrafaly :grinning: .Tak než jsem se stačila dočíst,že jde Roman na křečáky,tak už je zasejc doma :astonished: .Maki,přeju pevné nervy v obskakování marodů!Předpokládám,že Emička to zvládne levou zadní.....ale to mužské pokolení.... :sweat_smile: ....

Leni,chválím fotečky :wink: !

Jinak teda s kafárnou......juj :fearful: ...tak já mám teda volno asi tak nějak furt krom úterka odpoledne,kdy jsem s Janičkou na plavčo.......a ve čtvrtek s otazníkem neb to jsem dopo s Jájinkou na plavču a z tý teplý vody mám vždy pocit,že mě postihla křivice :sweat_smile: .......neb se mi všechny svaly nahřejou přehřejou a pak zasejc rychle smrští.............no,ale možná bych to svalstvo odpo ještě někam mohla dovalit :grinning: .Jinak teda po,st,pá......by eventuelně šel ...tak zkuste někdo hodit do placu nějaký datum a hodinu :fearful:

Veru,my taky u Janičky taky řešili,když se přiblížil druhej rok,že nám plína v noci prostě všechno čůrání neudrží :rolling_eyes: ......děsný!To bylo snad obden,kdy jí to ,aspoň trohu, vyteklo bokem. :rolling_eyes: Ovšem ani větší velikost moc tedy nezabrala.
22. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,naše židlička je od nějakýho 4baby :grinning: ,ale vlastnosti má úplně stejné jako od chicca a jako fábula od babypointu..a ještě určo i nějakých dalších značky....jak jsme to tak projížděli na netu a očumovali po Práglu,tak nám přijde,že to snad mrskaj všechno ve stejný továrně(v Chíně :grinning: ) jen na to dávaj jiný nálepky.Takže pak už jsme jen vybíraly podle barviček :grinning: .A Jájinka hned zjistila jak je fajn okusovat kšíry a dávat si nožičky na stoleček :rolling_eyes: ....nebo nejlépe nožičky do pusy..........samo i s mrkví či kaší zároveň :fearful: ůůůůů.Ale jinak se jí v tom moc líbí :grinning: .
22. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vykecala z podoby....a jdu zasejc žehlit :confounded: ...poslední dobou na můj vkus žehlím až nějak moc zbytečně hodně :zipper_mouth: ..fuj,fuj.fuj !
22. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,vy ve ctvrtek plavete?My ne,je statni svatek!
Fabulu mame my.Uz je na trech mistech prasklej ten umelej potah. :angry:Je teda fakt,ze je v denni permanenci,Max ji pouziva dodnes a ted uz i nas spekounek.Bell,kolik stala,jestli se muzu zeptat?
Pampers 6?To ani nevim,ze je. :confused: Max jede ve 4+ a v poho.Prochcal se ted za posledni dobu jen jednou,nechala jsem mu pustenej curek vody ve vane,kdyz se koupal,nabiral si do kelimku tou odmerkou z Nutrose a "varil".Jenze to taky pak vsechno co uvaril vypil.... :grinning: A v noci to teda bylo znat!Jinak pliny stihaj,ale je fakt,ze on neni moc ziznivy dite,spis ho nutim pit.
22. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak mě jako nestraš, jo??? Šestky jste určo neměli :grinning:

Maki, Max jede ve 4+ - předpokládám, že se do nich vejde i váhově... :sunglasses:
Velikost 6 - měli J E D E N balík - a pak v 6 ještě tréninkovky, ale ty jsou na noc na prd, neb to teče pak bokem....

Bell, já to Chicco koupila použité - oproti jiným, co jsem viděla, jsem si pochvalovala, že to má 4 kolečka, nevím, jak 4baby a Babypoint, ale např Peg Pérego měla jen 2 a to je nic moc. Teď jde židlička sloužit ještě bratrancovu miminku, takže pohoda - amortizace :grinning:

Maki, fotky pěkný - a ta podobaaa :slight_smile: :hearts:
22. říj 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no joo to už je zasejc další svátek :fearful: ....no to taky neplavem...ale zasejc nevím zda se teda nevyrazí na nějaký rodinný výlet :fearful: .No hele židlička nás přišla na 1519,- Kč i s dopravou :fearful: .Což nám přišlo jako vcelku ještě rozumná suma...všechny ostatní sumy nám přišli už dost nerozumný :fearful: :sweat_smile: .Podle mě se musej začít ty plastový potahy praskat na všech židličkách.Dřív či později.....ani si nedovedu představit,že by to někomu po čase neprasklo :confused: ,když vidim jak v tom řádí Jájina.Stejně je to děs...židlička......a peněz jak za kozu.Dítě z toho vyroste a jako designový doplněk do obýváku si to rozhodně dávat nebudem :grinning: .

Veru,šestky jsme teda fakt neměli :fearful: :grinning: .za to teď má Jájinka 4+ :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ouplně omylem.Jára čapnul celou krabici plen v tescu,že je jako za rozumnou sumu...a já teprve dnes zaostřila na ta čísla ,když jsem si přerovnávala věcičky k přebalováku.....tak nevim asi budem muset skočit ještě pro další balík menších neb z těhle nám Jájina určo vypadne :grinning: :grinning: :grinning: .

Týýýý brďo...koukám na hodiny :astonished: :astonished: :astonished: .Tak dobrou......či dobré ráno! :astonished: :grinning:
23. říj 2010 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Maki,teda čoveče fakt je Didi celej Roman :astonished: .......taky je z ní pěkně poprděnej co :grinning: :grinning: :grinning: !
23. říj 2010 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cha,Bell,tak to jste na tom stajne,Max i Ema maji oba 4+,Ema taky vlastne omylem,pac jsem se prehmatla a kdyz jsem to zjistila,tak jsem videla,ze neni duvod ji kupovat 4. :grinning: Nevypadne z nich,neboj! :grinning: :grinning:
Verco,vahove se do nich vejde asi jeste dlouho.Hele,ja mam totiz takovyho tucha,ze Emule Maxe s vahou prebehne a nebude to dlouho trvat...Zni to divne,ale on se zasek na 13,5 kg a ona pribyva silene.Ja vim,ze se to okolo roku zpomali,ale presto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bell,dobra cena,za tu zidli.Jsem zvedava,jestli vam taky krupne.V cem byla Janicka?Meli jste jinou?Radka prodava tu Chicco Polly,jak jsem tu nabizela,mam 100 chuti strelit Fabulu a nechat si ji,pac ta Chicco je sice pouzivana daleko min,nez ta nase,ale je taky ve 100% stavu,ani jedna diraNova stala okolo 4000 :confused: .Mam obavu,ze Fabula neprezije do ty doby,nez z ni odrostou.Max se do ni jeste 2 kila vejde :grinning: ,jak dlouho Ema se uvidi,ale ty praskliny jsou shit,kdyz mel Max v lete kratasy,musela jsem davat pod nej polstarek,bo jecel,ze to skrabe,a to to bylo zalepeny. :unamused:
Podoba?Ano,tohle detatko tatinek nezapre ani nahodou! :grinning: :grinning: Poprdenej je z obou,Emu furt ocumuje,jak desne vyrostla.Ze to prej neni mozny...
23. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Maki, fotečky krásný, podoba se fakt nezapře :grinning: :grinning: :grinning:
Bell vy máte určo ten typ "jungle" ne? my máme antarktidu :wink: a zatím drží bez trhlin :wink:
a plenky máme taky 4+ :sunglasses:
23. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak R.spal v noci docela dobre,mel ejn jeden brufen,akorat musel mit podlozenou nohu,tak se nemohl moc hybat.
23. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, :grinning: ..jen,aby nám Jájina nepropadla ven z plíny bokem :grinning: .Jára jí teď řiká Harapes :grinning: neb jak je dlouhá a taková hubeňounká,tak v punčocháčkách vypadá jak baleťák.....s tou bezvlasou lebkou... :grinning: .Ale od včéra si vysloužila přezdívku Pirátka neb jsme jí večer píchli dirky na náušnice ...no to jsem se úplně včéra zapomněla pochlubit .MÁME UŽ NÁUŠNIČKY :slight_smile: .Tak že teď vypadá dost srandovně neb ta holá leb,náušnice....už jí chybí jen papoušek na rameno :grinning: :grinning: :grinning: ..No hele o tej židličce,cos tu inzerovala jsem fakt na chvílí uvažovala........ale pak jsme jukali na net a líbila se nám ta hnědo,krémovo,oranžová....tak to vyhrála.Navíc je úplně nová...... jsem zvědavá jak dlouho plast vydrží :fearful: .Na Janičku jsme měli..a máme stále židličku z IKea.Ona fakt v Jájině věku už seděla sama jako,když spolkla pravítko,takže problém s vybíráním židličky nebyl :sweat_smile: .A sedí v ní dodnes ta je prakticky nezničitelná :grinning: .Teda sedává už i normálně u stolu,ale přeci jen ze židličky nám od jídla neodchází :sweat_smile: .

Sin,máme Africa :slight_smile: ,vy máte tu s tim lednim medvídkem,že jo.Mě přišlo,že jsem jí už někde viděla :slight_smile: .
23. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz je pichnuta,princezna...Tak vecer koukejte na Piraty z karibiku,at jste stylovy. :grinning: My nausnice nemame jeste ani koupeny.Rvala hodne?
23. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nestíhám dočítat,jen jsem okoukla fotečky :wink:

me teda Fábula drží,ted je pučená a taky v poho,takže klepu :wink: ,jsem s ní spokojená :wink:

my dneska Olympie,fotky na FB :wink:

jinak spánek u nás nic moc,asi to bude ouplnkem nebo co.já nespim malej nespí,předevčírem jsme si hráli do 3 do rána v pokojíčku,jako,že vyspalí :unamused: ,malej usnul ve 4,já v půl 6 :angry:
23. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit :slight_smile:

Maki, hezké fotky, ta podoba! Fakt to teda Roman nemůže svalovat na pošťáka :grinning:

Natt, ty jo, já ti ještě nevrátila ty prsteny na auto, když tě tady tak vidím. A to už jsem tři měsíce paní. Promiiiiň. Musíme je dopravit od tý tety. Tam to teď bylo složitější, protože tetě umřel tatínek po půlročním zápolení s rakovinou. Tak to šlo nějak mimo nás.

My máme na noc plínky č. 5.

Včera jsme byli na výletě ve Mstišově, Daneček krmil jeleny a prasata. Všechno krom prsat tam bylo přežraný. Na sušenej chleba nám jeleni prděli, radši si dali jablíčka. Ale dobrý prase všechno spase, že... takže jsme tu mega tašku pečiva nakonec vyprázdnili. Byly tam i jízdy na ponících, trapolína a po cestě se tam mezi dětmi procházela žebravá nenažraná koza, která se nechala hladit. Cestou dom mi manžel koupil krásné zimní botky. Dost zainvestoval, ale když viděl ty moje rozzářený oči :grinning: :grinning: :grinning: No a dneska big nákup a odpoledne trávíme doma :slight_smile:
24. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vám moc děkuju za pochvalu podzimních foteček. Brzy dodám ještě ty z obory ve Mstišově.
24. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My měli krásný den :wink:

Hele, co jsem našla na netu - @Bellatrix13, @maiknka.1 a @nattally - přečtěte si to - nezdá se vám, že podobnost NENÍ NÁHODNÁ?????!!!!!
http://www.reflex.cz/clanek/zivot-a-styl/38987/predpekli-zvane-gynekologicka-ordinace-proc-je-to-takove-trauma.html
24. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek