• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@verca111 ha, tak se mi vybavuje situace u MUDr. Černé, když ordinuje od osmi a ženský i v zimě stepujou před zamčeným barákem už před šestou ráno.
24. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

V pátek a sobotu jsem prezentovala Ambi Pur Car v Ústí nad Labem,moje mamka hlídala :slight_smile: u nás doma..,ale zvládly to!

Verčo jj přesně takhle to chodí u mudr.Černé...........

My máme na noc plíny 4+ :wink:
24. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
hmmmmm, Veru tak to je trefné, já jdu zrovna zítra na gyndu, ale mám pocit, že tady v DC snad nikdo neobjednává, zas na druhou stranu, když je pak problém a je třeba ho řešit akutně tak prostě vyrazím a jdu, nemusím se stresovat, že mě objedná až třeba za dva dny (nebo taky týden)... ale zítra si přivstanu, naštěstí Šedivý maká od 7:15 a když tam přijdu tak deset min před 7 tak jsem první, max. druhá...

jinak u nás víkend takový nijaký, já měla bolení břicha a manža bolení duše, unavený je až hrůza, naštěstí prcek na tu bídu spinká jakž takž....a máme 8 zoubek, konečně !!! se prořezal
24. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ahojky, ty prezentuješ? :slight_smile:

@singid Moje nová doktorka (Bezáková) objednává. Ale i tak objedná na 11,00 a jdeš na řadu ve 12,00-12,30. Furt lepší než Černá. Naštěstí máme dobré objednací doby, tak jsem u ní ráda.
24. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 : No přesně vím, ke ketré paní doktorce autorka článku chodí :grinning:
24. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...já jsem úplně vyřízená :-P
Zařizuju si teď ten živnosťák a vyběhávám dotaci z pracáku...to je až neuvěřitelný, kolik všemožnejch lejster z kolika úřadů je třeba vyběhat. Do toho je doma stále víc a víc dusněji kvůli našemu nedodělanému bytu...holky to je fakt neuvěřielný...myslíte, že je normální dělat jeden záchod 3 měsíce?
Furt se nám dějou různý renoncy - jako třeba včera...v pátek jsem vařila zeleninu na bramborovej salát, pěkný biomrkvičky, petržílky acelérek od babičky...no a ten vývar jsem nechala v hrnci stát, že...príma základ na sobotní polévečku. Ráno hážu pračku pračku tmavýho prádla...na 40...no a posléze jsem dostala od mamky, že jsem jí tam vyprala i černou košilku a triko, co si ona pere na 30 na jemný :confounded: No košilku jsem přehlídla atriko jsem omylem považovala za svoje nový z Tesca :sweat_smile: A pak jdu dělat tu polívečku...a hrnec umytej...že prý v něm byla nějaká špinavá voda :grinning: No prostě strasti společného soužití.
Jinak Ondra ve škole dobrý, škrábe sice jako kocour, ale paní učitelka ho chválí a má stále samý jedničky, Macek už se ve školce lepší a lze jej tam odložit už bez odtrhávání paní učitelkou. Jednou mi dokonce zapomněl i zamávat :sweat_smile:
24. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí

Otec rodiny se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek.
Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi.
Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku.
V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení.Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl, jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky.
Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou.

Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jak se měl celý den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: „Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: „ Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: „Co jsi, do prdele, dělala celý den? “
„Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes ........... jsem nedělala nic!“
Jak toto nepošleš pěti dobrým přátelům, přijde svět o pět usmívajících se lidí.
24. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky něco pro zasmání :grinning:

Leni jj dělala jsem to do 5týho měsíce těhu,nyní občas,když mi holky zavolají a jdu ráda :slight_smile: :wink:
24. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je slabý, u naší to platí vše na 100% - jsem přesvědčená, že to psala nějaká její pacientka ...!!!
24. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,to je na 1000% pacientka Kosarky!
I s tou garazi a malyma kresilkama....
24. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
i s tema kočkama :grinning: !!!!!!!!!!!teda Veru,kdes to vyhrabala????????už se těším na unor :grinning: :grinning: ,asi umrznu :slight_smile:
24. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, :grinning: :grinning: :grinning: jak píše Maki je to na 1000% jasný,že je to u Košařky :grinning: :grinning: :grinning: .Už stačilo popsat jen jednotlivé záhonky před tou garáží :grinning: .Klíďo mohla i napsat,že paní asistentka v klidu zastane těhu poradnu i za doktorku v její nepřítomnosti :grinning: :grinning: :grinning: .A jestli ta fotka pod tím patří autorce,tak i tu nejspíš od vidění znám....pravděpodobně z fronty :grinning: :grinning: :grinning: . Jára pokaždý otáčí oči v sloup,když jdu k ní,že to je prostě neskutečný jít k doktoru a dostat se na prohlídku jen,když je příznivá konstelace hvězd :grinning: .Jenže ona má fakt příjemný přístup ke svým pacientkám.....že i po tom překonání předpeklí od ní člověk odchází s úsměvem :grinning: .
24. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak abych upřesnila, jak jsme dneska trávili den... :slight_smile:
24. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pro srandu udelala ucet na Reflexu a procetla si diskusi pod clankem o "nejmenovane" gynekolozce.Parkrat v diskusi padlo jmeno naseho mesta.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,Terez.když bych tak smíchala vaše dva příspěvky dohromady.......tak tak nějak se cejtim zrovna i já :astonished: :grinning: .Rodina je úžasná,manžel taky.....ale občas jsem radši,když už všichni spí :rolling_eyes: :grinning: .Nebo nejlépe,když už spí celý barák :grinning: .

Sin,no hele ani se tvýmu manžovi nedivim....mít rodinu,chodit do práce a po práci se ještě učit.....ale to zmáknete :slight_smile:

Maki,to to víš,že Jájina u píchání dírek na náušničky řvala jako tur :frowning2: trvalo to je chvilinku,ale já jí musela držet a ona na mě tak zoufale koukala a brečela.No úplně mě z toho ještě pěknou chvíli bolelo na hrudi(snad jsem měla náběh na infarkt či co).Dala jsem jí pak k prsíčku a ona se uklidnila přitulila se ke mě...a bylo dobře,pak už se na nás jen usmívala :slight_smile: Pamatuju,že u Janičky mi i slzy tekly.Ale zasejc představa,že by mi ty kočičky moje mučil někdo úplně cizí...:confused:Naštěstí celá akce is nandaváním náušnic byla fakt cca 5 minut...možná i míň.Bylo to šup,šup ...pích jedno ucho, pích druhý a bylo to.Janička se ani nestačila přijít podívat proč Jájina tak řve.

Jinak u nás víkend takový........normál.V sobotu prochajda po okolí.Dneska odpo jsem sjeli do Olympie na ty dinosaury.Jako bylo to pěkný,ale Janičku to zaujalo méně než jsme čekali.Autíčka na mince jí byly přeci jen milejší :sweat_smile: .Takže se svezla na všem co tam maj...několikrát.Pak jsme jí koupili botky a Jájině dvě bodýnka(neb jich má po ségře málo,že :sweat_smile: ) a jeli jsme dom.Akorát jsem v ruce v CA držela kabelku......megakabelku......už už jsem s ní šla ke kase..ale zasejc jsem jí tam vrátila neb mi přišla drahá na to,že to byla taková umělina...ovšem teď na ní zasejc myslim.....no to je fuk zůstala tam :grinning: .

24. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,jéžíšku tak všechno nejlepší Petíkovi k narozeninám :slight_smile: !!! A´t vám dělá jenom samou radost :slight_smile: !!!Trička parádní :grinning: :grinning: :grinning:,dortík v aspiku taktéž,kdopak ho dělal? :slight_smile: .Teda .......dva roky,boože.Holky my už máme velký děti,co.Nejdřív jsme si řikaly kde a jaký dorty sehnat k prvním narozkám....teď už minuly druhý...... no tě pic :fearful: .
24. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten článek vyštrachnul náhodou na webu můj táta - pro info, kdo by nevěděl, naši s Košařkou sousedí, takže má přehled... Dal mi to přečíst a já padala do kytek - to je tutovka... Tak prej jí to hodí do schránky :grinning: :grinning: :grinning:
Spíš by to ale měla dostat Vendula.

Laro, tak ať máte byt brzy hotový, to jsou trable.... :confounded:

Bell, díky díky, no jo, letí to. Trika jsem dělala svépomocí sama, dortík aspikový taky - je to jednoduché jako facka, na to, že je první, tak se vydařil a vypařil :grinning:

24. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto je autorka clanku...
24. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Veru,Petíkovi vše nej..
Tu autorku článku z Reflexu znám osobně.Je tutově z Děčína....
24. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je z Decina,v ty diskusi to pise. :wink:
24. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petikovi prejeme vsichni hodne zdravicka a stesticka!!!Posilame pusu! :slight_smile:
24. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Tak jsem se taky přihlásila ....čoveče v tej disksi udělali z autorky úplnýho dementa......ovšem předpokládám,že to všechno jsou z hlavního města,že :rolling_eyes: .Mě taky každej řekne,že si mám najít jinou dr.,když ta moje nebere objednávky a nedá se k ní jít v rozumnym čase apod........ale Děčín vskutku není Praha :rolling_eyes: .A když autorce není zatěžko jet z Prahy až do Děčína ke své doktorce..i když je to děs se k ní dostat......pak je nesjpíš lepší než,co jí drahá Praha nabízí.K Járovi taky jezdí lidi z Prahy a to je tam zubařů jak nasr..........že :sweat_smile: .
24. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Trička i dortík jsou na jedničku :wink: .Čoveče docela mě to inspirovalo........že bych taky mohla zkusit nesladký dort :sweat_smile: .Byla by to příjemná změna :slight_smile: .
24. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verčo, moc hezké fotky a super trička, co mají kluci na sobě! Jináč kdo dělal ten "masový" dort? To by se mi líbilo pro Tomáše k narozkám.
24. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 A Péťovi přeji za celou rodinku všechno nej nej k jeho narozeninám.
24. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Já jsem ale dilča, dočítám pozdě. Ten dortík jsi dělala ty jo? No paráda. Je to složité?
24. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky :slight_smile:

Dorty jsem dělala oba, ale ovocný se nepočítá - koupila jsem korpus a bylo to mik-fik :grinning:
Aspikový je jednoduchý jak facka, když to zvládne takový kuchyňský ignorant jako jsem já :wink:
Jak jste si jistě všimly, nevlastním ani dortovou formu, ale ani to nevadilo...

Takže - zakoupíte směs na želatinu od Dr Otekera - mletou - je kvalitní a hezky tuhne.
Rozděláte jí do hooodně kořeněného nálevu - v množství podle návodu. Takže já jsem tam dala nálev z Kunovjanky + lák z okurek + tak 150ml vody (na půl litru). Do formy (já použila skleněnou zapékací mísu, takže jsem dort pak dělala jakoby naruby - horní image dospodu - do dortové formy by to šlo opačně, to co je navrchu, až nakonec) jsem nalila cca 1,5 cm aspiku a nechala ztuhnout. Pak jsem vrstvila obsah - dala jsem tam ty kytičky (aby byly na vrchu), pod ně červenou papriku jako středy, vajíčka, okurky, vrstvu šunky - pak by asi bylo lepší nalít další vrstvu želatiny a nechat ztuhnout, dále jsem dala vlašský salát, zase šunku, pak jsem si všimla, že jsem nedala vajíčka, tak šup tam s nima, nakonec sýr - vrstvu a zalila jsem to želatinou uplně a nechala ztuhnout. Když to chcete dostat z něčeho jiného, než je dortová forma, dá se to nahřát do vodní lázně na chvíli, povolí to, pak rychle vyklopit na talíř a nechat zase ztuhnout. Nenahřát moc - vytekla by želatina!!! :wink:
A je to...

Ad článek z Reflexu - já jsem tedy přesvědčená o tom, že Košařová je skvělá dr a kdo toto nezažil, nepochopí...!!!
24. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě tak napadá,estli ta autorka nechodila náhodou na jazykovku :sweat_smile: .Páč mi trochu připomíná jednu holčiku z nižšího ročníku,co nám jednou recitovala báseň o žábě :grinning: ........já ani nevim proč si to pamatuju :grinning: .
24. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

@verca111 Moc moc děkuju za postup. Uvažuju, že bych to zkusila.
25. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nic to není. Když si dáš do googlu aspikový dort - vyhledat obrázky, tak tam je spooooooousta inspirace :wink: Pak se pochlub!
25. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

ad článek, to je právě ono, já si prostě chvilku počkám (dneska tedy skoro 3h :rolling_eyes: byla jsem tam v 7 a už jsem byla 12tá :rolling_eyes: ) ale zase dr. za to stojí...(a nic proti pražákům, ale oni mají trochu zkreslený pohled na svět :sweat_smile:) probrali jsme tam i tu urologii,krásně mě uklidnil,, říkám že s doktorkou jsme se nějak nedohodly a on, to spíš nepohodly ne? :grinning: kouknul na to, napsal inteligentní zprávu a i chtěl abych se tam vyskytla až budu mít po tý urologii, že na to ještě jukne kvůli tomu miminku co plánujeme, no je to fakt machr :grinning: :grinning: hecla jsem se a hned zavolala do UL na objednání, ale mám přijít kterékoliv út/čt od 7-11, tak uvidíme, snad to půjde, malého dám k sestřence a pojedu asi rovnou zítra, čím dřív, tím líp ne? (nebo taky co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

Veru koukám, že oslava se povedla, trika jsou super, dortík úžasný, prostě bezva :wink: a svítí vám dýnička? :grinning:

Terez u nás už se manža ani neptá :grinning: a potěšil mě táta, dnes hlídali s maminou když jsem byla na tý gyndě a pak mi táta říká: tak ti tak marně přemýšlím, jak se tohle torpédo dá bez úhony přežít??? :grinning: :grinning: no, řekla jsem mu, že to má doživotní psychické následky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Laro, tak to je brutus, společný soužití bych nebrala ani za zlatý prase, vidět rodiče párkrát do týdne to je v poho, ale soustavně s nimi žít.... to už bych asi nezvládla... a záchod... my takhle jednou měli ruplej odpad, bylo to v pátek a ten machr instalater co přišel, tak se vymluvil, že nemá náhradní trubky, že je musí objednat a bla bla bla, a přišel až v úterý!!!!! a to je o tom, že nesmíte splachovat, vypouštět vanu, pračku.... no bydlela jsem u rodičů... naštěstí to bylo ještě bez prcka.... :cry:
25. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek