Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
25. říj 2010
@verca111 Tak ju
lenik_25
25. říj 2010
Jupíííí, vánoční dárky skoro kompletnííííí 🙂
verca111
25. říj 2010
&lenik_25 - tak se pochluuuub!!! Já jsem vysátá narozeninami, tak potřebuju nějakou inspiraci... 😉
lenik_25
25. říj 2010
@verca111 U nás je to právě tak, že ještě před vánocemi má narozeniny Tomáš, teta, mamka, táta a svátek babička a Daneček. Takže k těmto příležitostem se kupují vyloženě blbůstky, protože to už by na vánoce nezbylo. Teď jsem ještě doobjednávala něco na netu. A pro koho chceš poradit? Mohla bych napsat jedině do IP, aby mi sem někdo z rodiny nenakouknul.
petrunka01
25. říj 2010
Ahoj holky..jdu jen pozdravit,konečně jsem se dostala na net,od rána v práci nestíhám,ale zase to utíká 🙂 .
Víkend normál,rodinná večeře,příjemný relax....

@lenik_25 Leni,mně klidně můžeš do IP nějaký ty tipy na dárky dát,já nevím pro nikoho a tím pádem nemám žádný..😞
singid
25. říj 2010
já chci takýýýý IP, taky jsem bez inspirace😞
makinka.1
25. říj 2010
Tak tu IP posli hromadne vsem!Ja taky nevim a darek nemam ani jeden...
terezam22
25. říj 2010
Verčo Petíkovi přejeme vše nejlepší k narozeninkám🙂

Dnes odpol jsme byly u kámošky,má 15měsíčního chlapečka,před garáží jsme měli kotě,tak ho můj chlap chytil a už ho máme v kuchyni 😃 😃 Děti ho tu honěj a mají zábavu!!!!!!!!!!!!!!! 😃
TO je fajn na mojí alergii na kočky!!!!!!!! :-S
lenik_25
25. říj 2010
Jejda holky, ale to jsou fakt blbůstky, nic extra nápaditýho! Možná jeden dárek je nápaditej - láhev vína s osobní etiketou dotyčného, dávají na to i fotku i vlastní text. Taky jsem si hodně vybrala na www.dedra.cz, kamarádka pro ně pracuje a mají tam fakt pěkný věci. Táta dostane k narozeninám koš na houby, protože jeho osobní se mu někde zatoulal. Mamka dostane hodinky s velkým ciferníkem, páč na malej nevidí. A táta k vánocům takovej ten mobil pro seniory, jak má velký displej a velká tlačítka a vzadu SOS tlačítko. Pak nějaké knihy apod.
lenik_25
25. říj 2010
No a Daneček si to těžko přečte, takže ten dostane velkou autodráhu s asi osmi autama, mašinkama, formulí apod. Pak garáže na autíčka, velké lego, krásnou dětskou knížku.
lenik_25
25. říj 2010
@terezam22 Terez a necháte si ho a budeš s tou alergií bojovat nebo jak to budete řešit? Snad jí zas nevyhodíte, když už jste jí vzali do tepla...
terezam22
25. říj 2010
Leni nedalo mi to šla jsem k sousedům zda není jejich(nedávno jim někdo kočku přejel) a taky že byla!Prý jí přinesl syn z intru-asi jí tam někdo vyhodil,kočička hrozně čistotná,pořád se myla a je přítulná,snad se jim neztratí nebo jí někdo zase nepřejede!!!
Chlap jí chtěl pustit ven,ale ona spí u nich v kotelně a taklhe by chudinka venku mrzla-hlavně tu běhají divočáci a mohli by jí roztrhat!Jsem je slyšela jak v lese chrochtaly!Jsem běžela k sousedům a od nich jako střelená 😃
nattally
25. říj 2010
ahojky,
Leni šikulka :_)

já už mám pro Šimona -koloběžku,patrovou garáž,auto na ovládání,brusle,knížku,babička dostane knížku a ten zdravotní polštář,naši nevim,máma mje na sto pro knížku,tu už mám,jinak společnej nevim,jo už vim,nechávám je vyfotit všechny vnoučata a nechám z toho udelat velikou fotku 50x70cm,musim juknout pod postel,co tam mám pro koho,nakupuju behem roku,ale letos jsem to nejak flákala koukám 😞...................taky je ten prosinec desnej,malej jeste narozky a svátek,dostane trampolínu 🙂
verca111
25. říj 2010
No tak s těmi dárky to dělám taky tak, že průběžně nakupuju. Pro synovečky mám ručníky se jménem, reflexní přívěsky na batůžky a Lego (za Billa body 😃), Adam dostane k svátku (na Štědrý den) jako vždy knihy, to miluje a asi i čeká a asi nějakou tu korunu, k Vánocům uvidíme - to se s ním domluvím. Naši poznámkový kalendář s fotkama naší a ségry rodiny - dělám každý rok, kosmetiku a ještě něco, to domyslím, manžel si objednal nějaké věci pro své koníčky 😃 - Petíka zatím neřeším, něco mám a něco pořídím - určo další knížky, autíčko na dálkáč - ale pro prcky,
Babičky nemám a se ségrou a švagrama si dáváme nějaký dobrý pitíčko jen tak symbolicky - stejně to pak spolu vypijem 😃, dárky jen dětem...
Tchýně s námi nekomunikuje, tchán dostane dalekohled - si ho přeje už pár let nebo co 😃
terezam22
26. říj 2010
Ahoj holky,

tak pár fotek když můj chlap-Lovec Pampalíny 😃 chytí divoký prasátko nebo kotě 😃 jak to pak dopadne 😃
petrunka01
26. říj 2010
Ahoj holky,dobré ráno...mně se chce spát... 😞
Díky za tipy na dárky..
@lenik_25 Jakou jste to koupili autodráhu a za kolik?Taky o ní uvažujeme .....
Pak se mi líbí ještě lego a auto na dálkový ovládání,knížky...

@terezam22 Terko,to je pěkná fotka s prasátkem..na mýho manžela tuhle vyběhla ráno,když šel do práce ,o něco větší prasátka ze zahrady.Byli to tři pořádní kanci a on se tomu smál,když mi to vyprávěl..já bych byla pos....á strachy
terezam22
26. říj 2010
Petrunko no já taky!Včera jak jsem je z rokle slyšela,no nic moc ,proto jsem taky pěkně běžela!Jak padne tma už je tu máme,hlavně rozryjí vše kolem baráku!
V zimě když chodím k sousedce třeba na vínko ,mám zapnutý telefon-písničky,no a minule jsem měla ten dětský volant a tím jsem "plašila" 😃 když jsem k ní dorazila,tak se ptá co jí nesu,říkám né Tobě ale plaším prasata 😃 no mohla se po... smíchy 😃
petrunka01
26. říj 2010
@terezam22 😃 😃 😃 ..no,takhle to zní komicky,ale určitě bych taky palšila prasata o sto šest 😃
petrunka01
26. říj 2010
palšila-plašila..hlavně,že to po sobě konroluju :-S
lenik_25
26. říj 2010
Ahoj děvčata 🙂 😃

@terezam22 Tak to jo, to je fajn, že má kočička rodinu 🙂 Haha, se mi líbí, jak plašíš dětským volantem 😃 😃 😃

@petrunka01 Kupovali jsme dráhu i s čerpací stanicí, mají jich fakt hodně druhů. Super ceny a hezké dráhy jsou v Dráčikovi. Teď ho budou otevírat v DC, my to kupovali ještě v ÚL.

Jo, zítra ráno už jdu na tu čínskou medicínu k Chutné.
mami29
26. říj 2010
Novej bobánek u našich. Já chci taky, jen přemluvit chlapa.
makinka.1
26. říj 2010
@terezam22 a jak skoncilo to prasatko? :-p Se zelim nebo se sipkovou??? 😃
Dracka uz meli otevirat minulej tyden.Sli jsme okolo,pani stala ve dverich,tak se tam Max hrnul,ale pry jeste nemaji papir od hasicu,tak maji zpozdeni.Stal pak s pusou nalepenou na skle a ziral dovnitr.Scena nastesti neprobehla...
Add hracky-holky,kdybyste nekde videli zeleznicni prejezd,nejlepe s blikajicim svetlem nebo se zvuky,byla bych -teda Max by vam byl vdecnej. 😃 Meji ho od Lega,jenze je na koleje z Lego City a my mame zatim jen Lego Duplo. :-|
petrunka01
26. říj 2010
@lenik_25 Leni,díky za info..a kde u nás mají toho Dráčika otevírat?A dobře zítra pořiď u p. Chutné.Dej pak vědět,jak na tebe zapůsobila
makinka.1
26. říj 2010
Petru,misto toho nabytku,vedle novyho DM pod mostem. 😉
petrunka01
26. říj 2010
@makinka.1 Díky..já si pak vybavila,že jste to tu asi psaly...tak to jsem zvědavá,kdy to otevřou,tohle je opravdu fajn hračkářství..
petrunka01
26. říj 2010
Terko,co Kristíkova ruka?
terezam22
26. říj 2010
Petrunko,dlouho brečel že ho bolí.........ale už to snad bude OK!Já na to koukala nic s ní nemá,spíš se mu tam asi natáhl sval..ale jak říkám on je prostě čípek!!
bellatrix13
26. říj 2010
Holky,Dráčik čeká až jim přidělaj jednu řadu světel či co,že nějak nevyhovujou normě.Ale snad už to každou chvíli bude 🙂 .

Terez,teda kolem vašeho baráku je vcelku nebezpečná zona.......jak se tam mihne nějaký zvíře...už ho máte doma 😃 😃 😃 .Taky by mě zajímal osud toho prasátka 😃 😃 😃 .
bellatrix13
26. říj 2010
Jinak add dárky =-) .......ježišku nestrašte už s Ježíškem 😃 .Dost na tom,že se už prodávaj vánoční kolekce 8-( .Tedy už taky něco mám,ale jen pro manžu skoro náhodou neb mi přišel pozdě balíček k narozkám a Janičce počítadlo...co mě manža ukecal ať jí ho hned nedávám :-N jak jsme ho koupili.Jinak zatím tápu,ale předpokládám,že obchodní řetězce se budou snažit mi toho vecpat co nejvíce na každym kroku 😃 ...počítám,že nejpozděi v listopadu už se přes vánoční nabídky nedostanu ani k rohlíkům 😃 .

Začni psát odpověď...

Odešli