• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
25. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíííí, vánoční dárky skoro kompletnííííí :slight_smile:
25. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
&lenik_25 - tak se pochluuuub!!! Já jsem vysátá narozeninami, tak potřebuju nějakou inspiraci... :wink:
25. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 U nás je to právě tak, že ještě před vánocemi má narozeniny Tomáš, teta, mamka, táta a svátek babička a Daneček. Takže k těmto příležitostem se kupují vyloženě blbůstky, protože to už by na vánoce nezbylo. Teď jsem ještě doobjednávala něco na netu. A pro koho chceš poradit? Mohla bych napsat jedině do IP, aby mi sem někdo z rodiny nenakouknul.
25. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..jdu jen pozdravit,konečně jsem se dostala na net,od rána v práci nestíhám,ale zase to utíká :slight_smile: .
Víkend normál,rodinná večeře,příjemný relax....

@lenik_25 Leni,mně klidně můžeš do IP nějaký ty tipy na dárky dát,já nevím pro nikoho a tím pádem nemám žádný..:frowning2:
25. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci takýýýý IP, taky jsem bez inspirace:frowning2:
25. říj 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu IP posli hromadne vsem!Ja taky nevim a darek nemam ani jeden...
25. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo Petíkovi přejeme vše nejlepší k narozeninkám:slight_smile:

Dnes odpol jsme byly u kámošky,má 15měsíčního chlapečka,před garáží jsme měli kotě,tak ho můj chlap chytil a už ho máme v kuchyni :grinning: :grinning: Děti ho tu honěj a mají zábavu!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
TO je fajn na mojí alergii na kočky!!!!!!!! :confounded:
25. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, ale to jsou fakt blbůstky, nic extra nápaditýho! Možná jeden dárek je nápaditej - láhev vína s osobní etiketou dotyčného, dávají na to i fotku i vlastní text. Taky jsem si hodně vybrala na www.dedra.cz, kamarádka pro ně pracuje a mají tam fakt pěkný věci. Táta dostane k narozeninám koš na houby, protože jeho osobní se mu někde zatoulal. Mamka dostane hodinky s velkým ciferníkem, páč na malej nevidí. A táta k vánocům takovej ten mobil pro seniory, jak má velký displej a velká tlačítka a vzadu SOS tlačítko. Pak nějaké knihy apod.
25. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a Daneček si to těžko přečte, takže ten dostane velkou autodráhu s asi osmi autama, mašinkama, formulí apod. Pak garáže na autíčka, velké lego, krásnou dětskou knížku.
25. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terez a necháte si ho a budeš s tou alergií bojovat nebo jak to budete řešit? Snad jí zas nevyhodíte, když už jste jí vzali do tepla...
25. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nedalo mi to šla jsem k sousedům zda není jejich(nedávno jim někdo kočku přejel) a taky že byla!Prý jí přinesl syn z intru-asi jí tam někdo vyhodil,kočička hrozně čistotná,pořád se myla a je přítulná,snad se jim neztratí nebo jí někdo zase nepřejede!!!
Chlap jí chtěl pustit ven,ale ona spí u nich v kotelně a taklhe by chudinka venku mrzla-hlavně tu běhají divočáci a mohli by jí roztrhat!Jsem je slyšela jak v lese chrochtaly!Jsem běžela k sousedům a od nich jako střelená :grinning:
25. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Leni šikulka :_)

já už mám pro Šimona -koloběžku,patrovou garáž,auto na ovládání,brusle,knížku,babička dostane knížku a ten zdravotní polštář,naši nevim,máma mje na sto pro knížku,tu už mám,jinak společnej nevim,jo už vim,nechávám je vyfotit všechny vnoučata a nechám z toho udelat velikou fotku 50x70cm,musim juknout pod postel,co tam mám pro koho,nakupuju behem roku,ale letos jsem to nejak flákala koukám :frowning2:...................taky je ten prosinec desnej,malej jeste narozky a svátek,dostane trampolínu :slight_smile:
25. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak s těmi dárky to dělám taky tak, že průběžně nakupuju. Pro synovečky mám ručníky se jménem, reflexní přívěsky na batůžky a Lego (za Billa body :grinning:), Adam dostane k svátku (na Štědrý den) jako vždy knihy, to miluje a asi i čeká a asi nějakou tu korunu, k Vánocům uvidíme - to se s ním domluvím. Naši poznámkový kalendář s fotkama naší a ségry rodiny - dělám každý rok, kosmetiku a ještě něco, to domyslím, manžel si objednal nějaké věci pro své koníčky :grinning: - Petíka zatím neřeším, něco mám a něco pořídím - určo další knížky, autíčko na dálkáč - ale pro prcky,
Babičky nemám a se ségrou a švagrama si dáváme nějaký dobrý pitíčko jen tak symbolicky - stejně to pak spolu vypijem :grinning:, dárky jen dětem...
Tchýně s námi nekomunikuje, tchán dostane dalekohled - si ho přeje už pár let nebo co :grinning:
25. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak pár fotek když můj chlap-Lovec Pampalíny :grinning: chytí divoký prasátko nebo kotě :grinning: jak to pak dopadne :grinning:
26. říj 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dobré ráno...mně se chce spát... :frowning2:
Díky za tipy na dárky..
@lenik_25 Jakou jste to koupili autodráhu a za kolik?Taky o ní uvažujeme .....
Pak se mi líbí ještě lego a auto na dálkový ovládání,knížky...

@terezam22 Terko,to je pěkná fotka s prasátkem..na mýho manžela tuhle vyběhla ráno,když šel do práce ,o něco větší prasátka ze zahrady.Byli to tři pořádní kanci a on se tomu smál,když mi to vyprávěl..já bych byla pos....á strachy
26. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko no já taky!Včera jak jsem je z rokle slyšela,no nic moc ,proto jsem taky pěkně běžela!Jak padne tma už je tu máme,hlavně rozryjí vše kolem baráku!
V zimě když chodím k sousedce třeba na vínko ,mám zapnutý telefon-písničky,no a minule jsem měla ten dětský volant a tím jsem "plašila" :grinning: když jsem k ní dorazila,tak se ptá co jí nesu,říkám né Tobě ale plaším prasata :grinning: no mohla se po... smíchy :grinning:
26. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 :grinning: :grinning: :grinning: ..no,takhle to zní komicky,ale určitě bych taky palšila prasata o sto šest :grinning:
26. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
palšila-plašila..hlavně,že to po sobě konroluju :confounded:
26. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: :grinning:

@terezam22 Tak to jo, to je fajn, že má kočička rodinu :slight_smile: Haha, se mi líbí, jak plašíš dětským volantem :grinning: :grinning: :grinning:

@petrunka01 Kupovali jsme dráhu i s čerpací stanicí, mají jich fakt hodně druhů. Super ceny a hezké dráhy jsou v Dráčikovi. Teď ho budou otevírat v DC, my to kupovali ještě v ÚL.

Jo, zítra ráno už jdu na tu čínskou medicínu k Chutné.
26. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novej bobánek u našich. Já chci taky, jen přemluvit chlapa.
26. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 a jak skoncilo to prasatko? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se zelim nebo se sipkovou??? :grinning:
Dracka uz meli otevirat minulej tyden.Sli jsme okolo,pani stala ve dverich,tak se tam Max hrnul,ale pry jeste nemaji papir od hasicu,tak maji zpozdeni.Stal pak s pusou nalepenou na skle a ziral dovnitr.Scena nastesti neprobehla...
Add hracky-holky,kdybyste nekde videli zeleznicni prejezd,nejlepe s blikajicim svetlem nebo se zvuky,byla bych -teda Max by vam byl vdecnej. :grinning: Meji ho od Lega,jenze je na koleje z Lego City a my mame zatim jen Lego Duplo. :unamused:
26. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,díky za info..a kde u nás mají toho Dráčika otevírat?A dobře zítra pořiď u p. Chutné.Dej pak vědět,jak na tebe zapůsobila
26. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,misto toho nabytku,vedle novyho DM pod mostem. :wink:
26. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Díky..já si pak vybavila,že jste to tu asi psaly...tak to jsem zvědavá,kdy to otevřou,tohle je opravdu fajn hračkářství..
26. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,co Kristíkova ruka?
26. říj 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,dlouho brečel že ho bolí.........ale už to snad bude OK!Já na to koukala nic s ní nemá,spíš se mu tam asi natáhl sval..ale jak říkám on je prostě čípek!!
26. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Dráčik čeká až jim přidělaj jednu řadu světel či co,že nějak nevyhovujou normě.Ale snad už to každou chvíli bude :slight_smile: .

Terez,teda kolem vašeho baráku je vcelku nebezpečná zona.......jak se tam mihne nějaký zvíře...už ho máte doma :grinning: :grinning: :grinning: .Taky by mě zajímal osud toho prasátka :grinning: :grinning: :grinning: .
26. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak add dárky :confused: .......ježišku nestrašte už s Ježíškem :grinning: .Dost na tom,že se už prodávaj vánoční kolekce :rolling_eyes: .Tedy už taky něco mám,ale jen pro manžu skoro náhodou neb mi přišel pozdě balíček k narozkám a Janičce počítadlo...co mě manža ukecal ať jí ho hned nedávám :sweat_smile: jak jsme ho koupili.Jinak zatím tápu,ale předpokládám,že obchodní řetězce se budou snažit mi toho vecpat co nejvíce na každym kroku :grinning: ...počítám,že nejpozděi v listopadu už se přes vánoční nabídky nedostanu ani k rohlíkům :grinning: .
26. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek