• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tady házim odkaz na FB na fotky : http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=38691&id=100000433962732

A dobrou všem :slight_smile: ! Popřípadě dobré ráno :grinning: !
26. říj 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak my máme za sebou zase scénku ve školce. Ale musí tam, jdu na tu čínu. Pak se určitě půjdu mrknout na námko na farmářské trhy. Jsem zvědavá.

@mami29 Boží hafan. Bez psa bych nedala ani ránu.

@makinka.1 Počkej si na toho Dráčika, já mám za to, že od mašin tam toho bylo docela hodně. Nebo pak to maxi pompo ve Fóru, ale přijde mi teda podstatně dražší.

@petrunka01 Péťo díky, určitě dám vědět, co a jak na Kamenické. Jináč Makinka už odpověděla. Dráčik je vedle DM za Kauflandem.

@terezam22 Mně by ani tak nezajímal osud prasátka, jako manžela, jestli ho spatřila matka dotyčného prasátka :grinning:

27. říj 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky,
tak já včera absolvovala návštěvu u toho urologa v ÚL, byla jsem 15tá, ale dr. to má fakt dobře zorganizované, takže jsem šla na řadu po 50 minutách :wink: sestra i dr. moooooc milí, dr. vše hezky vysvětlil, dokonce když viděl, že mám z dětství jizvu po operaci močovodu, tak hned že na to mrkne utz, takže vše komplet zkontroloval, ten polyp prý není tak hrozný, nezasahoval by do toho (prý by to naopak mohlo vyvolat další vrásnění a bujení), mám prý na to úplně zapomenout a pustit se do miminka :grinning: :grinning: :grinning: takže mé vidiny nemocnice a operace vzaly za své a dopadlo to jak nejlíp mohlo.. a navíc jsem si nepřipadala jak blázen, že otravuju atd....

jinak my ježíška moc neřešíme (zatím tedy :grinning: ), ale já spíš o dárkách dlouho přemýšlím a pak to během jednoho týdne nakoupím, nebo když mě něco cvrnkne do nosu... malému nejspíš pokladnu, viděl ji u sestřenky a vydržel si s ní hrát hodinu, nejvíc se mu líbí jak cinkne a otevře se šuplík :grinning: :grinning: :grinning: pak dostane asi boby :grinning: tak snad bude sníh, manžovi rehabilitační polštář na krční páteř a nové pouzdro na mobil...

Terez to to tam máte pěkně nebezpečný :grinning: :grinning: úplně tě vidím jak se vracíš dom s volantem :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bell, fotky krásný :hearts:

Leni, on si na tu školku zvykne, neboj. Tak se těším, až poreferuješ o kamenické i o trhu.

Sin, tak to to dopadlo parádně - ve všech směrech!!! Tak šupky do miminka :slight_smile:

Já mám dneska prázdniny - jdem s Adamem vyzvednout občanku, pak musím do banky vyměnit si kartu a odpolko lehce Tesco. Prostě klasický den :grinning:
27. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru tak to se tam opět potkáme, taky máme tesco v plánu, zase kolem půl pátý???:slight_smile:))))))
27. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/135-dort-pro-pany

Ahoj holky,jukněte na to,nyní jsem podle toho udělala i domácí bejlííz,jak to paní popsala :slight_smile: a myslím že večer až si dám budu mít opici :grinning: je to mňamozní,jsem ochutnala...... :wink:

A dort chci dělat kámošovi ke 30nám,ale asi stejný nebude,pani je fakt šikovná!
27. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, Klárko, dneska kolem půl čtvrtý a já to tam vezmu bleskem :wink:
27. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid No tak to je super, jak jsi dopadla! Tak kdy začnete?
27. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Pěknej dort, pak ukaž, až ho vytvoříš.

Jinak čína na Kamenický super. Máme s mimčem ještě počkat tak na prosinec, protože mě musí trochu dát dokupy. Všechno, co řekla, sedělo jak pr... na hrnec. Je to moc příjemná paní a vzbudila ve mě velkou důvěru. Ví, o čem mluví.
27. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a trhy... nic moc holky... stánek se zeleninou je tam jeden velkej. Jako nakoupila jsem tam červenou cibuli, velký jablka, svazek petržele, kudrnky a šla jsem. Jinak tam mají ještě mošty, různé sýry, klobásy, trdelník, šité hračky a šperky za kamenů. Asi celkem 10 stánků.
27. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Terko,dort pěknej,ukaž pak svůj výtvor :slight_smile:
Leni,viď..naprosto ví,o čem mluví,doufám,že nám oběma pomůže..KOlem trhu jsem dneska jela,ale nestavovala jsem se,nebyl čas..
27. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 o nic jsi nepřišla :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostříháno :slight_smile:
27. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo natt,ty jsi na kluka!!!Dobry!
Tak jsme byli v Olympii na tech dinosaurech...Max se tech pohyblivych u vchodu nejdriv bal,ale pak se otrkal.Vecer dam nejaky foto a video.Jiank vylet nas stal asi 2000,vsechno za Maxe,hajzlik,ma nejlepsi hadry!Ja si koupila usmoleny triko v NY za dve kila a chlapecek ma boty,triko a cepici :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Teda ale za ty boty jsem rada,jsou super.Jsou to tyhle,akorat cerny se zlutyma snurkama. :wink: http://www.boty-obuv.eu/merrell/deti/outdoor-obuv/turisticka/obuv-merrell-snow-burst-kids-85085y-detska-zdarma-ponozky/
27. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náátt co si to provedla?!! :wink: Jo dobrý,jen nezvyk,ale že ses k tomu tak rozhodla??

Maki botky jsou boží!!!!To Ti jako expert říkám :wink: :grinning:

Leni no uvidíme uvidíme s dortem,pokud se nepovede tak foto nedodám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Už piju "bejlízko" no fakt tlamolep ,ale dobrej :grinning:
27. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou bozi a jsou nadherne lehoucky. :wink:
27. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Tak tomu říkám překvápko!
27. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki, parádní boty! A na ty dinosaury se taky chystáme, stejně tam musím vyreklamovat boty.
27. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ale to zvládneš a dort bude fešnej! Já se v úterý chystám na ten aspikovej. Jen přemýšlím, jestli když ho udělám ráno, tak do odpoledne bude ztuhlej a jedlej... nebo to radši vytvořit den předem...
27. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi bych ho udělala den předem-máš 100% jistotu že zatuhne...

Já s Kristíkem měla teď tulící chvilku :slight_smile: to je tak hezký :slight_smile: nejradši bych byla aby zůstal takhle maličkej :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, ja stale nejak nestiham ... uz doma musim stanovit priority :( proste je nekdy bordel uplne vsude :( ... navsteva nenavsteva ... nestiham Jen kuchyn se snazim drzet ;) a jeste jsme si poridili kocicku :o ...

ale zase mame darky skoro z krku :D - neb uz od zacatku podzimu nakupuju :slight_smile: a zbytek objednam z auredniku ...

natt: to jakoze jsi uplne nakratko???
http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/deti-nosi-ze-skoly-domu-vsi20101012.html
ze by vsi??? :D

singid: blahoprani k vybornemu doktorovi!!! jsi statecna!!!
27. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Jo, ty tulící chvilky jsou super. My je míváme večer, když si Daneček lehne do postele. Když mu dáváme pusu, musíme u toho být oba rodiče a on nás chytne kolem krku a nechce pustit a pusinkuje a směje se. Naučil se taky říkat "Mám tě rád", tak to mu jde. A když se mnou laškuje, tak říká, že je mámy lump.
27. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,týý joo,ty jsi odvaha :grinning: :grinning: :grinning: .To se to bude ráno česat,co! :grinning:

Maki,tak přesně na tyhle botky jsme v Olympii taky mrkali :grinning: .Jenže už jsem měla objednaný nový botky s goretexem od paní z MMB, od který jsem je brala vloni.Takže jsem Janičce koupila úplně ty samý jen o pár čísel větší :grinning: .Vsadila jsem na jistotu neb se nám vloni moc osvědčili.Ale tyhle jsou fakt super a fakt lehounký jako pírko.Dobře jste pokoupili :slight_smile: .

Jinak já doběhla na trh až kolem 15h a to už prodejce asi nebavilo.Mamka tam na mě čekal a hned hlásila,že už před chvílí začali pomalu trhovci sklízet.Takže jsem doběhla aspoň k tomu stánku se zeleninou.Nakoupila jsem vzorky.Takže květák je nádhernej,rajčata bez chuti stejně jao z tesca :rolling_eyes: ,hrušky jsou kupodivu vynikající :slight_smile: ,česnek se tváří oprvavdu česky :grinning: ,tak hyň sa ukáže jak bude silnej,mrkev teda taky vypadá výstavně....ale uvidíme zítra až si chroupnem.A ještě jsem si koupila cibullku.....no uvidíme.Víc jsem toho nebrala,aby mi to uvez kočár :grinning: .Ale fakt jinak nic moc..........už tedy sklízeli jo......ale to co jsem viděla mě až tak nenadchlo,naštěstí jsem si stačila ještě dát aspoň ten trdelník :sweat_smile: .Uvidim příští týden,zkusila bych tam jít už dopo,jestli to bude, hned jak se rozbalej, zajímavější.Joooo a díky Leniku,ještě,že jsi psala,že tam jdeš.Já už úplně zapomněla,že je to ve středu.Už jsem ani nedočítala dál,rychle jsem dala holkám oběd a honem do pelechu a pak honem honem ať to ještě stihnu :grinning: .
27. říj 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni, no začneme hned jak odchytím manžela :grinning: :grinning: :grinning:
Maki botičky opravdu krásný, musíme taky pořídit zimní, ale ještě počkáme, podzimní má krásně zateplený a nový, tak snad ještě chvilku vydrží :wink:
Terez, už mám od včera taky přípravu na bejlíz, tak to dnes smíchám a uvidíme, a mám namacerovaný opražený mandličky (kokos až tak nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a dnes mě inspirovala paní na kuřecí dortík, tak to taky prubneme :grinning:

Včera jsem přeci jen tu Verču v tescu nachytala, ale kdyby do mě pomalu nekopla tak nevidím, neslyším :grinning: :grinning: :grinning: Davídek je poslední dobou krásně vstřícný (nabízí všem ten svůj ožvejkanej rohlík) a asi už tak nějak pochopil pomáhání (nebo spíš jen nošení a vyndavání), protože mi pomáhá vytahat prádlo z pračky (no ale ne do kbelíčku ale na zem :rolling_eyes: ), furt mi nosí boty (asi jako že máme jít ven??? :grinning: ), včera mi po jedné nosil plíny z pultu a nedal se zastavit a nakonec večer vyndaval nákup z tašky, to bylo hezký :grinning: :grinning:
Leni, Terez, jo jo tulící chvilky máme taky, i když se třeba objímáme s Petrem, tak se Dáda přilepí na nohy a chce taky :grinning: a na "dáš mi pusinku" tak to letí a dostanu takovou mlaskavku až se mi posunou brejle :grinning: :grinning: :grinning: taky bych zastavila čas :cry: :wink:
28. říj 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
holky,nebojte..já mám často tulící chvilky se Šimonkem,a to je starší..ono to ještě nějakou chvilku vydrží.Ale taky bych mu nejradši zakázala vyrůst,to jo..Akorát teda dneska ráno jsem se moc tulit nechtěla,když začal volat z pokojíku v 5:45 :angry: .Naštěstí se obětoval Martin a já spala dál.
Jo,ale Šimonkovi nějak vadí,když se s Martinem objímáme nebo venu držíme za ruce,to se hned cpe mezi nás a odděluje nás.Nevím proč...
Za chvíli se chystáme jít na procházku (teda,jestli se mladej uráčí..),je tam docela teplo.A zítra nás čeká premiéra.Šimonek bude spát u svojí kamarádky Soničky .Už spal mimo domov kolikrát,ale vždycky jen u rodiny,teď poprvé "u cizích".Je ovšen nadšen a nemůže se dočkat.Nakonec to jeho zranění ve školce bylo i k něčemu dobrý,díky tomu jsme se se Soničky maminkou staly kamarádky a vzájemně si pomáháme a hlídáme děti.
28. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Natt, moc pěkný, je z tebe čertice :slight_smile:

@lenik_25 - klidně to stačí nechat od rána do odpolka - psali tam, že aspoň 4 hodiny. Já ho dělala v půl sedmý, dala jsem ho na balkon - zrovna bylo "teplo" - 9°C a v 11 byl jak šutr... :wink:

My se chystáme na chalupu za dědou, bude tam i švagrová s dětma, tak se těším, že si pochovám miminko.... :hearts:
Tulení u nás taky probíhá, dneska ráno se mu taky nelíbilo, když mě tatínek objímal a říkal: "To je MOJE maminka!" - no tak komu by se to líbilo, že?!

@makinka.1 - botičky jsou parádní. Tak ať hřejou a dobře slouží.
28. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Makinko, máš IP.

@verca111 Verčo, dík za info.
28. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já za chvíli razim směr MADARSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeste jsem dala fotky z dneška na FB :slight_smile:!!!!!!!!až se vrátim dám info ..............pozdrav všem!!!!!!!!!!!!!!páááááááááááá
28. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, hezky si to užijte !!!!
28. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek