• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Zdeni hezkou,klidnou cestu bez nehod!!!
28. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata :slight_smile:

Tak dort hotový,sic jsou tam někde chybičky-ale není to vidět :wink: doufám že se bude zítra líbit...

Jo a moje babi s dědou měli včera výročí 60let od svatby,v listopadu jsem jim zařídila svatbu na výboře!! :slight_smile:
29. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Pěkný..dala sis záležet..myslím,že dotyčný to musí ocenit..:slight_smile:Povedl se ti..
29. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terez super! Mně se líbí ještě víc než ten vzorový :slight_smile: Jsi šikulka.
29. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás nachlazení. Kašleme a rýmujeme všichni, nejvíc ovšem Daneček. No hlavně že nemá ještě teplotu.
29. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík :wink: jj to mám zase inspiraci od sousedky,holt to je ženská šikovná a má velkou fantazii,takže když potřebuju radu jdu k ní! :wink:

Leni tak ať jste brzy fit,zrovna teď když je celkem hezky musí to ty děti odskákat :frowning2:
29. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 No jo, tak se psem ven musíme, něco malýho koupit taky, takže holt ho musím kolikrát nabalit a jde se ven. Ale o víkendu ho asi budem radši držet v teple. Chrchlá fakt nechutně.
29. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akce v Tescu Pampers Megapack za 459 kc. :grinning:
29. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomoc,jsem uvězněna v práci...na kruháku před Tescem jsou hasiči a odčerpávají nejspíš z kanalizace nějakou chemikálii..vypadaly tu kanystry s čímsi z nějakýho náklaďáku je to tu polouzavřený už asi od jedný hodiny.Policajti to kyvadlově pouštěj,ovšem na parkoviště u Tesca a z něj se zatím nejde dostat..
29. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dojela i do banky..už to vypadá docela dobře..snad to brzo otevřou úplně.
29. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Hurááá, Péťa se nám snad dostane domůůůů :slight_smile:
29. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,snad jo..:slight_smile:..už aby to bylo,mám toho dneska dost..
29. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,uveznena si byla kvuli me... :wink: Teda me nevypadaly kanystry z nakladaku,ale ja jsem volala policajty,protoze jsme do toho velikyho kanystru malem narazili.Takze my jsme projeli akorat,pac pan policajt rikal,ze tam okamzite posilaji hlidku.Buhvi,co to bylo za sracku,na tom kanystru byl nejakej chemickej napis,ale v tom fofru jsem to neprecetla.
29. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
manža říkal, že to byly kanystry s nějakou kyselinou :frowning2: takže nic moc

jinak Dáda se včera opět venku válel, dostal 3x na zadek, ale přijde mi, že to snad vůbec nepomáhá :unamused:

dnes to vypadá na pěkný den, tak asi vyrazíme někam ven....

hezký víkend:slight_smile:
30. říj 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Maki,tak to je dobře,že se vám nic nestalo.Být uvězněná přes den mi ani nevadilo,stejně jsem byla zavřená v tý svojí kukani,jen ta banka byl trochu problém.Hlavně,že večer už to bylo v pořádku a mohla jsem v klidu odjet domů.
To je jasný,že bude hezky,když mám pracovní víkend..:frowning2:..,ale aspoň Šimonek si to užije s kamarádkou na zahradě.
Nevíte,kde mají hezký zimní kabáty?Já si ho totiž chci nechat koupit k narozeninám..pojedeme nejspíš v úterý s mamkou do Fora,tak sonduju.Docela ráda bych nějaký barevnější-ne černý,třeba červený,nebo kostkatý..
30. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a tohle jsem právě našla na netu,docela mě to dostalo..ale je to v USA,tak by mě to asi ani překvapovat nemuselo..možná jí prokázali úmysl,nebo nevím...
http://zpravy.idnes.cz/americka-predskolacka-srazila-na-kole-duchodkyni-zrejme-pujde-pred-soud-1aa-/zahranicni.asp?c=A101030_095532_zahranicni_abr
30. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale i tak by snad měli spíš soudit rodiče,ne..copak mají děti v USA trestní zodpovědnost?
30. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klárko..já jsem přesvědčená,že dát Davídkovi na zadek fakt nezabere.Chápu,že nervy pracujou,taky se občas neudržím,ale já spíš pak křičím,než,aby dostal malej na zadek..nejvíc se mi osvědčilo ovládnout se,být nad věcí,nevšímat si toho.Prostě se pokusit odvést pozornost nebo prostě malýho popadnout a odnést na klidnější místo,kde nebude mít publikum,tam se rychle uklidní.Je teda fakt,že se Šimonek venku nikdy neválel,ale vztekací scénky mu taky šly docela dobře...
30. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@singid Sin, my to teď máme taky, teda vlastně se tohle období vztekání opakovalo už několikrát, pak chvíli pauza a teď jsme v tom zase. Sotva vstane, tak padne vzteklej na břicho na zem a mrská sebou a někdy i křičí. Vůbec neposlouchá, nereaguje na zákazy, na to, co nemá dělat... Přiznám se, že taky plácnem jednu na zadek, protože někdy je toho až přespříliš a fakt nervy pracujou. Osvědčilo se nám ale, že ho pošlem do pokojíčku, zavřem ho tam a řekneme mu, že má přijít až hodnej kluk. Za minutu je zpátky a hodnej. Ale ve spoustě případech to fakt nepomáhá.
30. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Umřel nám kocour Ňoumík-bylo mu skoro 13let,přesto že mám na kočky alergii ,bylo mi to líto i jsem brečela :frowning2: on byl takovým posledním pojítkem s dědou.........
Vlastně to byl kocour švagrovky ale ta si ho do nového domova nevzala....
My ho krmili,ona ze začátku něco donesla,ale asi 2x,to by už dávno umřel hlady...

Vztekání a zhadrovatění Kristíka dobře znám,dělá to kdekoli a je mu jedno kam sebou plácne!!!Vždy se snaží vyškubnout mi z ruky když jdeme po městě,minule ho právě bolela až ruka,já ho držela a on se vyškubl a pak půl večera rukou nehýbal...že ho bolí!
30. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terko,to je mi líto...
30. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí

Petrunko, oni tě vězní v práci? To je úúúúúúroveň :grinning:

Sin, já myslím, že na zadek nepomůže... zvlášť opakovaně, když to prostě jednou nezabere. Petřík na to vůbec nereaguje, takže po asi dvou pokusech jsem to vzdala - připadám si blbě, když ho mydlím :frowning2: Ale u nás vztek moc nejede - naštěstí... třeba bych mluvila / psala jinak...
:confounded:
My od čtvrtka pořád někde výletili a dneska jsme tedy strávili pracovní odpolko na zahradě - kluci káceli jabloň, protože už byla stará a na to místo přijde bazén, tak aby tam bylo místo.
Fotodokumentaci dokládám - jsou to šikulové a velkýmu práce moooc sluší :slight_smile:

30. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Terez to je mi líto :frowning2:
Peťo, Veru, Leni, já ho právě plácla jen 3x protože to fakt nezabírá, ale ta ostuda, Dáda si prostě lehnul napříč chodníku, lidi ho obcházeli, no děs, jemu to je jedno, že tam leží, prostě si lehne na břicho a zkoumá nejbližší lístečky, jehličí, kamínky,.... :unamused: a zase ho tam nechat ležet a jít pryč, to si nelajznu, takže mu pořád říkám, vstaň!!!, zuřím úplně neskutečně a jemu to je úplně šumák, naštěstí teda nebrečí, neřve, on prostě jen leží a culí se, grrrrrrr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

my byli dnes nečekaně ve Foru, v Dc se prostě nedají sehnat boty :confounded: takže manža vybíral a vybíral, Dáda boural všechny vystavené boty, krabice, já za ním lítala upocená jako čuně, no a pak jsem si za odměnu koupila koktejlek z čerstvě vymačkané mrkvičky, jablka, hrušky a zázvorku, mňam :sunglasses:
30. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes odpoledne předala dort oslavenci,chutnal a hlavně se moooc líbil :wink:

30. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky mame vzteklinu,ale jen vetsinou,kdyz se mu zakaze neco,co se mu libi.Viz dneska v Brezinach na fotbale jezdil na motorce,kdyz jsme zaveleli odchod,tak neposlechl a ujel mi po chodniku za nejakym chlapeckem,co drandil taky..Kdyz jsem ho dohnala-tatinek od chlapecka vyrazne zpomalil tempo,kdyz me slysel rvat :grinning: tak jsem ho capla (Maxe,ne toho tatinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),otocila a ze ma jet zpatky k autu,nicmene chlapecka chytil amok a ze jede s panem a s klukem pryc.Takze nasilnejsi akce,odebrani motorky,lehke vlaceni za ruce a znehybneni v autosedacce bylo nezbytne. Ale po nacpani do auta ho to preslo asi za pul minuty. :wink: Obcas je to o nervy...A ze nereaguji an prikazy a hlavne zakazy???Normalni toto,netreba se nervit presprilis! :grinning:
Dneska jsme rano koukali na opak Luskutaka a resili tam piktogramy na cisticich prostredcich a ruznejch sajrajtu a ukazali i piktogram pro ziravinu a fakt,ze ten na tom kanystru vcera byl... :unamused:
O ty US holcicce jsem to videla na Nove,ty Amici jsou normalni dementi... :angry:
Sin,ze se tu nedaji shnat boty???V DC se neda sehnat nic!!! :angry:
30. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki no přesně, vzteklina jen když se mu zakáže něco příjemného (jako hrabat se v hlíně, otrhávat cizí kytky, a tak :wink: ), jakmile řeknu NE, tak zhadrovatí, to je asi nějaké kouzelné slovíčko :grinning:
Terez jsi fakt šikovná, to je moc dobře,že dort chutnal!!
31. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Terko..to jsem ráda,že se dortík líbil..aby taky ne,vypadal suprově..
Já se taky asi chystám do Fora podívat se na ten kabát..rovnou jedu tam,tady nevím,kde bych se měla kouknout.Pro boty pro Šimonka jsme byli minule v Olympii..
Klári..tak,aspoň,že Dáda neřve,když leží na zemi..jasně,že nervy tečou,to je normálka.taky neříkám,že Šimonek nikdy nedostal na zadek.Já mám už trochu výhodu,docela dlouho už se se Šimonkem můžu domluvit a někdy to i funguje.Holt dětičky zkoušej,co jim ještě projde a my máme pak nervy jako špagáty.Já se teď pokouším(ale moc to nejde)právě vynechávat příkazy a zákazy..je to docela fuška,nějak to obejít,ale docela to funguje.Zjistila jsem totiž,že občas jsou dny,kdy většina naší komunikace probíhá formou příkazů a zákazů-z naší strany.To pak docela chápu,že už ho to nebaví poslouchat..:slight_smile:
31. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne

@terezam22 Terez, kocourka je mi líto. Byl to člen rodiny :frowning2: A k tomu dortu... to bylo jasný, že se bude líbit, byl fakt povedenej.

@verca111 Joo, u nás na zahradě by se taky mělo kácet, ale furt se k tomu nikdo nemá. Pošli svoje chlapy :slight_smile:

@singid Jo tak to máš dobrý, že leží a culí se, Daneček leží a mrská sebou vzteky na všechny strany. Včera se vztekle mrskal vsedě na nočníku, až ho vylil a na zemi skončilo i hovno. No děs období!
Jo a ty koktejlky si děláme doma. Naházíme do mixéru jablka, mrkev, pomeranč, i hroznové víno, nektarinky, prostě všechno, doplníme trochou moštu nebo džusu a umixujeme. A je to to samý co ve Fóru. Taky to milujem.

@makinka.1 No tak koukám, že to máte hodně podobný s tím vztekáním. On je to asi úděl tohoto věku. První puberta se tomu říká. Ale někdy je to fakt na mrtvici. Moje trpělivost je bohužel bídná, takže pěním a nervuju se.
31. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pamatujete na moje obavy, že Daneček nechce mluvit? Ty jo, se nám rozkecal v celých větách úplně krásně. Dneska ráno říkal "Já chci pá autem" nebo minule "Já chci jít za tetou", "Já chci jogurt". Prostě povídá už krásně. A umí i moc pěkně odmlouvat :grinning:
31. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lenik_25 - no povčerejšku nevím nevím... :wink: Jim to asi stačilo, dneska musí zasadit zahradní sušák prádla :wink:
A nedělej mi tady chutě s koktejlkama...!!! :grinning:
Petík tedy moc nemluví, tak tajně doufám v zázrak, hlavně aby byl v pořádku. Občas z toho mám slušnou depku. Daneček je šikulín :hearts:

@terezam22 - dortík super, jsem zapomněla napsat - ten se MUSEL líbit - jsi tedy šikulka :slight_smile:

Já měla teď záchvat - uklidila jsem komplet kuchyň - žaluzie, okna, lustr, všechny spotřebiče jsem vydrhla, radiátor taky, tak jsem si udělala strýčka na Vánoce :wink:
Odpolko slavíme ségry svátek.
31. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek