• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
krasnou nedeli ... tak my vcera pousteli draky, ktere jsme vlastnosrucne vyrobili :o ... bylo to fajn ... tak par fotek pro inspiraci ;)
31. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jo přesně člen rodiny,on někdo řekne zvíře,ale....víme své

My tu měli dopolko paní od firmy Rainbow-předváděčka takovýho všeuměla........kdybyste chtěla některá kontakt tak určo dám.......

Já bych chtěla do Takka jen na skok,dostala jsem poštou ty slevy -že si můžete označit jakoukoli věc a paltíte o několik % míň.

Jiřík spal u manželovýho bratrance,přijel a že ho bolí v krku,teď leží ani oběd nechtěl!
Malej je venku a nají se a jde spát,sic později ale dám ho,on po tý 12.15-12.30h my spát nechce,asi to je brzy nevím......
31. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirando draci pěkný :slight_smile: :wink: šikulka!!
31. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
31. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše Niky (ta šedivá) s bráchou.
31. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem vás jenom přeletěla, nějak toho máme hodně...jestli měl někdo narozeniny (tuším že Petřík...) tak přeju všechno nej nej!
No a pokud je někdo marod, tak hlavně brzské uzdraavení!
Terko,
dort moc krásný, fakt jsi šikulka!! Jo a do Takka bych chtěla taky, ale co s dětma že? :sweat_smile: :confused:

Maki,
botky parádní! My letos koupili za 399,- v Lidlu a jsou taky, lehoučké, neprofouknou a nepromoknou, fakt jsem byla ráda že jsme sehnali a už nemusíme!

mirando,
jste šikulky, dráček moc pěkný, my máme doma taky,ale ještě jsme pouštět nebyli, musíme to napravit! :slight_smile:

Tak Jára se taky pěkně vzteká, ale že by si lehl někde na zem, to se mi ještě nestalo a snad ani nestane! Ale když neposlouchá a odmlouvá, tak jak jsem mu dala jednou vařečkou, tak teď stačí jenom říct a funguje! Ono totiž nic nepomáhalo a přesně jak Lenka, nemám na to nervy a pak jsem jak hysterka! Teď ani nemluvím, neboť se nám Rostík budí přes noc tak po dvou hodinách na jídlo, fakt frajer :confused:ale naštěstí se nají a hned chrní a vstvají mi oba tak kolem sedmé, což je fajn, protože pak deme do školky! No každopádně je to někdy dost náročné!

31. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .Snažila jsem se aspoň z rychlíku přečíst.Chválím dortík :grinning: .Chválím dráčky.Chválím krásnýho pesánka :slight_smile: !

U nás se tak nějak neděje nic a všechno :sweat_smile: .Jájinka se pokouší si sednout,aby měla volný ručičky na zkoumání všeho,ale vypadá to zatim srandovně neb na jedný noze sedí a druhou má před sebou.Ještě si není jistá stabilitou,tak vyrovnává balanc jak to jde :grinning: .Má za sebou už objevitelské výpravy ke kuchyňské lince a do haly.Začíná se sápat ručičkama do vyších míst :rolling_eyes: ,takže ubrusům odzvonilo :grinning: .Je teda holka trochu otlučená neb na plovoucí podlaze jí to dost klouže,ale zvídavost je silnější :grinning: .Janička se trénuje v házení a chytání míčů.A mě se nechce vůbec nic dělat jen spát :grinning: .Konečně jsem pořídili Janičce velkou peřinu a polštář.KOupilijsme jí povlečení s krtečkem a ona si do toho ani nechtěla večer lehnout,aby krtečka nezalehla a ještě mě napomínala a´t nezalehnu zajíčka :grinning: .Pak si ještě chvilku povídla s polštářem..tedy s krtečekem :grinning: ,šmudlina naše malá :grinning: .
31. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin,jj kde brát síly na nějakej batolecí vzdor,když spánku je málo a dětí moc :grinning: .Já teda povětšinou zasejc tak moc nevybuchuju,ale když už se ročílim,tak vybuchnu a zase rychle vychladnu :sweat_smile: .Ovšem samozřejmě nikdy bych nevěřila jak moc se dokážu vytočit dokud jsem si nepořídila děti,že :grinning: .Občas překvapím i sama sebe jak jsem poslední dobou skorem už i samonasírací :grinning: .

Jinak mi ve sváteční čtvrtek byli v rajchu na nákupech.Němci byli na nás Čecháčky připraveni.V Topoplinu jednodenní sleva 20% a v Realu u vstupu pečená krkovice (cca 3cm tloušťky) v housce za 1,50 eur nebo sekačka za 1 eur :grinning: .Nejdřív jen Čecháčci ukouněli a když jsem si tam stoupla,že chci dvě ty krkovice,tak tam naráz byla fronta skorem až ven :grinning: ..V pátek jsem se vydala na prochajdu do města s oběma holkam sama.Janička na motorce a já s kočárem.Kupodivu mě Janička překvapila,že jsme se dostali od spořky(kde nás vysadil manža) do parku úplně v klidu.Prochajda parkem,pak hřiště a pak na východní nádraží na vláček.Svezly jsme se motorákem do Březin a šli dom :slight_smile:.Obě kočičky byly v klidu a v pohodě.Janička jela na motorce u kočárku nikam se pod auto ani pod vlak nevrhala.Jájinka způsobně spinkala nebo jen koukala,co je kde ve světě novýho :slight_smile:. ......noo a jinak snad už nic novýho ani starýho :sweat_smile: .Zatím :grinning: .
31. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo a Sin,.......tchýně si pořídila novou Kiu...tedy konkrétně vyměnila starou za novou.... a je u toho podepsanej servisní technik...nějakej Franc :grinning: ,neznáš ho náhodou!? :grinning:
31. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš,v rajchu jsme samozřejmě byli MY, né mi :fearful:
31. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaj,a ja ve ctvrtek taky chtela do Nemec a pak jsme se na to vykaslali!!!Lituju ty krkovice! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a Didi stele jen lezi a prevaluje se na bricho,ale neleze.Kdyz ji mam v pololeze na sobe polozenou,tak bejci jako blazen,az si sedne a desne se ji to libi.
31. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Jooo Maki,obdivola jsem vídejka :grinning: .Teda hlavně to jak Didinka papá.....tak o tom si můžu jenom nechat zdát :fearful: :grinning: :grinning: .My musíme mít bryndák s rukávkama a přes celé tělo,nejlépe pod tim nic jen plínu....a i tak máme papání všude......i vzádu na hlavě..a někdy i já :grinning: .
31. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak včera jsem to neodhadla a s tím, že Dádu nechám trochu chrupnout kolem 9 a pak v klidu usne kolem 14 se nějak nepovedlo, fáze 9 jo, ale pak hysterák a odpadl až po 150ml mléka a až v 15:15 :unamused: a to jsem ho ještě předtím bláhově vyvezla ven v kočárku, že si jako chrupne venku.... no koukal kde co lítá a spaní prd... a večer jsme ho uložili později, tak usnul kolem půl 9, ale ráno byl stejně čilej už v 6:15 :confounded:

Bell :grinning: :grinning: :grinning: jo jo on mi to vyprávěl, že tam byla paní zubařová, tak jsem nejdřív myslela tebe, ale pak říkal, že to auto je takový menší :grinning: , tak mi došlo, že na dvě děti to asi nebude ončo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já jdu dnes na masáž, babi si vezme prcka, tak si trochu relaxnu, doufám, že mi zase nepíchne za krkem jako minule...

holky fotky máte krásný, draky bych taky pouštěla a pejsánkové jsou úžasný, takový medvíďátka :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell,tak to si uzijete!Hele,asi te nastvu,ale to video s tim jidlem jsem tak jako dala proto,ze Didi zacala tedka takhle srandovne u jidla prskat a ma z toho docela bzundu a my taky,jinak jedla naprosto zpusobne,ze nemusela mit ani bryndak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jdu nakoupit a budu dělat jeden sladký dort a druhý zkusím ten aspikový manžílkovi k narozeninám.

@mami29 Ježiš, ta je krásná! Berete jí už ven nebo čekáte na druhé očkování?
1. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,mě to nenaštve :grinning: ,já už jsem zvyklá od Janičky :grinning: .U nás jsou prostě všechna cizí tělesa vhodná pouze ke zkoumání nikoliv k podávání stravy :grinning: .I když te´d v tom rajchu jsem J8jinu nakrmila jablečnou přesnídávkou v kočárku i bez bryndáku :astonished: .Byla z toho taková celá hyn,že pozorovala co se děje a jen otvírala způsobně pusu :sweat_smile: .Krmila jsem jí totiž na parkovišti u otevřenýho kufru,kde seděla Janička a tchýně a ládovaly se sváčou.nad ní stál Jarin a taky se ládoval a ona chudák jen pozorval v v úžasu jak všichni žerou.........tak si dala taky :grinning: .Ale to fakt byla jenom jedna bez bryndáková vyjímka :grinning: .

Sin, :grinning: :grinning: :grinning: no my vskutku koukáme spíš po nějakým malym autobusu neb náklaďáku se sedačkama :grinning: .Tenhle malej prcek je jen na ježdění po městě.Hlavně,aby byl pěkně v cajku :fearful: :grinning: ,vozí tim i Janičku,když s ní někde dopolko rozváží zuby po zubařích :sweat_smile: .

Jooo a ještě velká gratulace Danečkovi k ukecanosti :slight_smile: ..Však jsem to tady už řikali,že.....chodit umí,zuby má taky,mluvit už teď bude až vám půjde hlava kolem......jako nakonec všechny děti,že :grinning: :grinning: :grinning: ..Když si vzpomenu jakou jsme měli radost z každýho slovíčka a teď řikám Jaňuli : NEMEL FURT A JEZ,ZAVŘU UŽ PUSU A SPI ..... :grinning: :grinning: :grinning: .
1. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,dneska navsteva v kadernickem salonu....Sla jsem na barvu,tak ze zkusime vzit Maxe na strizeni ofiny a zkraceni kolem obliceje.Jsem si nedelala zadny iluze.Taky ze jo,scena hystericka,ale fakt velika.I kdyz machroval,ze pujde,jeste v aute rikal,ze jo,tak hned u vstupu zaboril hlavu Romanovi do stehna a nenechal na sebe sahnout.Takze nic,ani pod uplatkem cokosky nesel dal...Tak sli ukocarkovat Didiku,asi za pul hodky prisli,to uz jsem mela na hlave alobal,coz ho zaujalo,pak prisel na strihani pan,to taky sledoval se zajmem.Ale na kreslo ani nahodou....Tak tam tak stal,koukal,tak jsem si pujcila od holicky efilacky a nenapadne jsem mu zacala prostrihavat tu jeho krivou hustou ofinku... Drzel,tak holicka priskocila,zacala ho hladit po hlave,ja mu soupla kindercoko,tak jedl,ona smikala a smikala,az to bylo hotovo. :grinning: Dylku mu nechala (hned jak jsme prisli,tak spraskla ruce,a ze prej doufa,ze ho nechceme dat na kratko,kdyz to ma tak krasny :grinning: )jen ho sestrihala,ma to moc pekny,pak dam foto.V to jsem fakt nedoufala...Ale je to s nim drina,s klukem.. :grinning:
1. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 Přesně, tak u nás je to "Mlč už proboha", "Danečku, zavři oči a pusu a spi".... :grinning: :grinning: :grinning:

Verčo, jsi tu? Ten aspik tuhne nějak dlouho ne?
1. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Tak kdepak máme foto?
1. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca111 Daneček se fakt rozmluvil nečekaně. KOlikrát ještě fakt nerozumim, co to plácá, ale vesměs už se dorozumívá i větami.
1. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 - Leni, opravdu mi tuhnul na balkoně 4h při teplotě 7°C!!! Jakou jsi použila želatinu???

Maki - FOTO!!!!
1. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca111 Ahoj, už je to hotové, udělala jsem dokonce dva menší aspikové dortíky. Dala jsem to tuhnout do lednice a šlo to. Tak uvidíme, až to zítra vyklopím. Cvaknu to.
1. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 - no skvěle :slight_smile: Tak opatrně s tím vyklápěním a ať to hezky dopadne :wink:
1. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jedna rychlovka... zatím ve formě, vyndavat budu až zítra, až zatuhne. Je to dort zastudena - piškoty, zakys. smetana, šlehačka, jahody, na středu broskve, zdobeno tvarohem a bílou čokoládou.
1. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca111 No to jsem zvědavá, jak to půjde vyklopit. Přijde mi, že želatina je jen dole a jen nahoře a jak to asi bude držet celý pohromadě...
1. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Foto neni,sel spat poo pozde a vstaval v 17,30 sukrutnou naladou.Zkusim zitra.
1. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Leníí mňam mňam!!Vypadá úžasně!!!

Sin tak receptík na piškot:možno i pro ostatní jasňačka :wink:

10 vajec,30dkg moučkového cukru,30dkg polohrubé mouky.

Žloutky ušlehat s cukrem,bílek přidávat postupně s moukou,je to výborný lehký a nenáročný piškot!Doporučuju :wink:
Sin ale pokud chceš ty malý prsa udělej asi poloviční dávku,jo a dej vědět ohledně formy!!Bývám u školy denně od 13.35-13.45h...prostě jak budeš chtít napiš IP :wink:

U nás stále noční buzení-vstává manžel,udělá mlíko a případně vezme Kristíka do postele........
1. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin jsem blbec!!!Od 12.35-12.45h!!Bože že bych už neuměla i hodiny :grinning: ???
1. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk na fotky z podzimu (ty už asi znáte) a z obory Mstišov

http://picasaweb.google.com/103292642557292110529?authkey=Gv1sRgCP3GndGa7aSzIQ
1. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
@terezam22 - Terez, já jsem popřemýšlela, že bych to taky udělala na plech, vykrojila to srdce a ze zbytku bych aspoň uplácala ty prsa :grinning: aspoň nebudu muset dělat formu a ještě ten zbytek.... ale díky moc za receptík, bráška má narozky až 22tého tak pak hodím foto... a doufám, že se zase někde potkáme :wink:
Leni - dortík krásnej, máš hezký i ty ozdůbky, mě se to kolikrát tak blbě vytvoří (teda jako já to blbě vytvořím :grinning: )
Maki, to mi připomíná, jak jsem nedávno Dádu stříhala, když spinkal, jen jsem přistřihla ofinku a trochu kolem uší, za "živa" by to nešlo.... :frowning2:

já dnes masáž, bylo to bezva :grinning:
1. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek