• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Sin a kolik mu bude?Páč já mám taky 22.11. :wink:
JJ udělej to tak,prostě najdi kompotový misky a udělej prsa :grinning:
Masáž už chci hodně dlouho-jen se objednat u kámošky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ve čtvrtek jdu na pedikúru :slight_smile: se těším!!!!
1. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@lenik_25 - já si to taky myslela, ale neboj, želatina nateče všude :wink: - a to mi to mamka "pomohla" nahřát tak, že mi jí dost vyteklo uplně pryč!!! A přesto jsi viděla na fotce, že to krásně drželo :wink:
Fotky krásný :slight_smile:

@terezam22 - já jdu ve čt taky na pedikúru - a taky se těším!!!! :slight_smile:

1. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...

@terezam22 Terko,dneska jsme ti vyděsili manžela,když jsme si dojeli přezout auto.Už si prý myslel,že jedeš na kontrolu. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já mám narozky 25.11. a myslím,že teď někdy má i Makinka..tak už jen pár týdnů mi bude dvacet a něco...:slight_smile:
1. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko :grinning: :grinning: jj on se mě bojí :grinning:
1. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..včera scéna ve školce..teda scéna,nechtěl se mě pustit..a dneska se Martin se Šímou vrátil,protože děsně brečel...ptala jsem se,jestli mu někdo neubližuje..prý ne.Myslím,že holt mu teď asi chybíme..
2. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak hotovo, vyklopeno :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jeden lepší než druhý..tohle já asi nikdy nedokážu... :frowning2: :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Leni Ty jedna!!Takový mňaminy!!Fakt perfektní!

Dnes jsme byly v Běláskovi na focení,setkala jsem se i s Natt :slight_smile:
Natt žije Šíma?? :grinning:

Petrunko no snad ho to přejde prďolku malýho........
2. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ooo díky
2. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my za chvílí běžíme plavat,tak jen sem házim odkaz na Jájinka nová vídejka :slight_smile: ,dočtu vás až večír,ju :slight_smile: .

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000433962732
2. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 To ještě stihnu,CHVÁLÍM NÁDHERNÉ DORTÍKY :wink: !
2. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Leni, dortíky úžasný, mňam:slight_smile:
Terez, bude mu 31 :grinning:

dneska bylo takové pošmourno, hnus... :confounded: Dáda usnul cestou z města a po dvaceti min byl vzhůru, takže druhé kolo (násilím) bylo o tři hodinky později... hrůůůůůza, snad večer usne nějak v pohodě

hezký večer všem
2. lis 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,ja mam narozky 24.11. :wink: Ach jo,uz jen par dni mi bude 30 a neco... :confounded:
Leni,nadhera,nadhera!!!Uz se tesim na patek!Klidne dej foto,at se namlsam predem!A at namlsame holky!!! :grinning:
2. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Maki Vy si dáte v pátek do nosu??!! :wink: :grinning:
2. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 No snad se povede. Zítra jedu nakoupit suroviny a začnu pracovat na mašli a ozdobách.
2. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,jenom ja. :slight_smile: Slavime tchyne 60 a Leni nam vyrabi dortika. :slight_smile: :wink:
2. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
šikulka fakt :slight_smile:!!!!!!!!!!! :wink:

terez,
jj žije,ale teda musela jsem se držet,nevim,co ho to dneska popadlo :unamused:
2. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dočítám,dočítám....tady se peče jako o život :grinning: .Kdekdo se tu chystá něco slavit :grinning: .Max podlehl ženské vynalézavosti a je přistřihnut :grinning: .

Já se konečně osmělila dát nějaká vídejka na net.Teda děs běs to stahovat :rolling_eyes: .Takže teď už opravdu nestíhám vůbec nic :grinning: neb je máme vesměs nahraný v obrovskym HD rozlišení tedy hlavně ty z novýho foťáčku.

Joo a pozdravuje vás Lara :slight_smile: .Zařizuje si tu svojí foto živnost a kluky k tomu,tak se má co otáčet a jaksi nestíhá číst ni psát :sweat_smile: .
2. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Tak Laru moc pozdravuj :slight_smile:
2. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ja to ani nenahravam v tom full HD,protoze me to pak na You Tube kostickovalo... :confounded: Takze my jedeme v normal HD a jde to rychle a dobre. :wink:
3. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já tam full HD nemám,only HD a jde mi to teda jak psovi pastva.Hodim tam jenom malý vídejko ono mi to napíše,že zbývá do nahrání 43 minut a jdu do kolen :rolling_eyes: .Takže mě to pěkně sejří.Ale to už možná bude spíš začínající stařeckou demencí mého PC :grinning: o rychlosti netu(kterou platíme jakože převelikou předrahou,ale stejně to jede tak max polovičně :angry: )ani nemluvim.Nahrát na youtube všechny jakože podle nás pěkný vídejka,tak zešedivym :grinning: .Jooo hele čoveče nechceš zkusit chodit do Běláska?Já to dneska prubla neb naši večer volali,že chtěj Janičku,tak jsem toho hned využila a když už jsem jí k nim vezla,tak jsem to vzala s Jájinou rovnou do Běláska.Vtipně jsem teda šla na cvíčo pro nenejmenší míma,ale už nsá přeposlala na ty větší kvůli lezení.Ale byla tam i maminka s pětiměsíční holčičkou a ta taky bude chodit na ty starší neb holčičku už taky nebaví ležet na zádech a nechat se jen masírovat.Nabízeli nám,že je možný hlídání v herně nebo chodit na cvíčo v úterý od 9 s tim,že starší děti by mezi tim mohly vedle na výtvarku.Teda záleží na tom kolik se těch starších dětí sejde,aby se to dalo uhlídat :sweat_smile: .
3. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Jj,vyřídim ji.....tedy jí :grinning:
3. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci si koupit nějakej pěknej moderní závěs na regál 260x180cm, aby nebyl vidět ten bordel uvnitř. Nevíte, kde maj pěkný závěsy?
3. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak malej asi včera něco v Běláskovi chytil,nebo nevím-v noci se vzbudil s unudlanej,sotva dýchal,takže ráno k dr páč se mu to dostalo do oka,má to hrozný!! :frowning2:
Kapky budou až zítra po 10h!!Musela jsem je objednat!!! :confounded:
Ale čilej je až až!Rozdrobil mi tady buchtu,takže Jiřík dočte a já to jdu vytřít...fakt mateřská dovolená! :grinning:

Laru zdravím a přeju samé úspěchy a hlavně nezbláznit,nezbláznit se :grinning:

Maki no Léňa je šikovná!To bude tchýně pomlaskávat :grinning: :wink:
3. lis 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchyne ma zvysenej cukr,ta dostane tak maximalne jeden kousek!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak jsem byla s Maxem v bazenu.Vykravil se vytecne,ovsem na odchodu ztropil takovou scenu,ze malem srovnal satny se zemi,po dlouhy dobe jsem se za nej fakt stydela...No,je pravda,ze jsme dlouho nebyli plavat,tak nechtel uz jit domu...Priste to dame na 3 hodky,ale to musime jit i s Romanem,bo bych byla mrtva.Uz takhle toho mam za hodku a pul az az. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
me nepřišlo,že by tam nekdo nudlal??????????? :wink: ,
my jdem zítra do Běláska už jen mesíc mateřská :confounded: :confounded: ,mela jsem jít na 4,až ted si to v klidku užívám :zipper_mouth: !!!!!!!!!!!!!!!!!
3. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt mě to taky nepřišlo,prostě nevím!!!!!!Vždyť si viděla,byl OK,v noci už teda néé,štve mě to oko,jemu to taky je nepříjemný,furt si ho mne a říká: bolí koko(oko)
3. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..máme problém..od pondělí odmítá jít Šimonek do školky..v pondělí nakonec šel,v úterý se s Martinem vrátili,včera šel celkem bez problémů a dneska to zase neprošlo a je se mnou doma.Nevím,proč tam najednou nechce,prý mu nikdo nic nedělá,nikdo není zlej..fakt netuším.Možná se mu jen stýská.Nemáte nějakou radu,jak na to?Dneska náhodou nic nemám,ale jindy se to fakt nehodí,aby šel se mnou zpátky a se řevem a "násilím" ho tam nechávat nechci...Jsem hotová,vstával v pět,pak teda šel ke mně,ještě jse leželi,ale moc jsem nespala,tak jsem trochu nervozní,navíc nevím,co se mu děje v makovičce..achjo...
4. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek