• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Péťo a co sebou oblíbenou hračku?Kámoška mu řekla ať si vybere co bude chtít a vezme si to sebou-no a zabralo to!
Je to problém prostě...každý dítě je jiný a jinak to snáší......
Snad se to srovná!!

Hurá už máme kapky a můžu ho začít léčit,broučka mýho se mu to rozprsklo do obou očiček!!
4. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko.zkusím,on si před časem bral s sebou hračku a teď už ne..ještě jsem zapomněla napsat,že se dneska ráno trochu počůral do postele.Ale až k ránu a jen trochu,to spíš už nevydržel..doufám,že to nesouvisí se školkou,to by byl fakt problém....Teď je v pohodě a tvrdí,že zítra do školky normálně půjde.
4. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a Terko,doufám,že bude Kristík brzo v pořádku,musí to být nepříjemný,mít nemocný očička..
4. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je spíš divný,že nikdy se školkou problém neměl a najednou tohle...jestli to je nějaký divný období,nebo problém ve školce..
4. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Petrunko, já bych to tedy tipla, že mu fakt asi možná někdo něco dělá... jen tak z ničeho nic...to je fakt divný...možná jak se vrátil i s taťkou, tak to bude zkoušet? jestli ho necháte doma.... :confounded: zkus se zeptat ještě učitelky...

Terez, doufám, že budete brzy fit, chudáček Kristík, očička jsou nepříjemný :frowning2:

My dnes byli v UL na kardio kontrole, vše ok, dirka se tedy ještě nezacelila, ale má mít normálka režim, tak snad to bude v pohodě...

hezký den všem
4. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klárko,to je dobře,že na kardiu v pořádku..my půjdeme se Šimonkem teď v listopadu sem k Podolskýmu,ale taky nečekám žádnou jobovku,chodíme spíš ze setrvačnosti,má vadu fakt miniaturní...
S tou školkou nevím..za chvíli tam jdeme pro kamarádku,kterou dneska hlídáme,tak si promluvím s učitelkou,jestli se něco neděje...
4. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, a nemá nějaký trable se svojí láskou Soničkou?Víš jak je láska v mladém věku vtrkavá :fearful: .

Sin,gratuluju k výsledům i jízdě! :grinning:

Trez,přeju ať je Kristíkovi dobře.Fujtably v očích jsou fakt nepříjmený a těm prckům se to zanese raz vda,tak ať to má rychle uzdravený :slight_smile: .

My jsme doma po plavču.Jájina stále ještě spí :sweat_smile: ,ale já jsem nějaká zmožená jak kdby jsem byla dopoledne běhat sprinty :fearful: .
4. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell,nevím..říká,že se s ním Sonička pořád hádá,a proto že prý nechce chodit do školky,ale to mi přijde divný.Když jsme s ní venku,nebo u nás,tak jsou v pohodě.hrajou si,těší se na sebe..Možná to udělal ten víkend,kdy nás teď skoro neviděl-spal u Soničky a i v sobotu byl celý den u nich...
4. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak taky říká,že mu některý děti říkaj,že se s ním nekamarádí a tak..mně to ale přijde jako zástupný důvody,prostě nám řekne něco,co ho napadne,když už se ptáme...
4. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahoj Péťo, já si trošku myslím to, co Sin. Jestli on to teď nezkouší, když ho jednou taťka vzal domů. A u maminky je vždycky líp. Děti jsou mooc chytré a umí to s námi koulet. Já vím, že ho tam nechceš dávat přes nátlak. Tak jako kdyby to bylo velké trauma, tak bych ho tam taky nedala. Ale pláčou všechny děti, než si zvyknou. A Šíma si teď bude muset prostě zvykat znovu. Teda to je můj názor.

Maki, tak upečeno, naplněno a postupně zdobím. Ozdobím kousek a šup s tím do lednice, aby neměkly čoko ozdoby. Bude fakt asi lepší, když si to vyzvedneš až zítra, aby to do rána stihlo u nás v lednici všechno pěkně zatuhnout. Jsem zvědavá, jak s tím vyjedeš ten drncavej prudkej kopec k vám domů. Chtělo by to možná, abys s sebou měla Romana, aby to podržel.
4. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni už se těším na foto dortíka,dáš jí sem viď?? :wink:
4. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za názory..ve školce se domluvil s učitelkou,že na něj zítra počká a půjdou spolu.Jsem na to zvědavá.Já vím,může si zvyknout,že ho vezmem domů.Jenže on ani moc neplakal..prostě se mě držel,chtěl se mazlit a pořád opakoval,že nechce do školky.Opravdu bych musela použít násilí,abych mu dala ruce na stranu a pak v podstatě utéct.A to se mi příčí..je jasný,že mnohdy to nejde jinak,ale dneska to prostě šlo.Tak si myslím,že se spíš domluvíme..dneska to šlo,byla jsem doma..ale zítra jdeme do práce,tak nemůžeš být doma sám...
4. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady to je, už mám hotovo.
4. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,bomba..asi mi příště taky budeš dělat dort:slight_smile:
4. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně Makinka aby byla spokojená
4. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lenik_25 no,pokud chutná tak dobře,jak vypadá,tak určitě bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak,já si jdu v úterý k Chutné pro další rumělku a dávku optimismu..:slight_smile:
4. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád o tom přemýšlím..a možná jsme Šimonka ze školky domů brát neměli..ale...přišlo mi to přijatelnější,než ho násilím odtrhávat a utíkat pryč.Byla to nejspíš z jeho strany trochu manipulace a my jí podlehli.Musíme vymyslet fígl,aby tam šel dobrovolně..že třeba přijdeme,když nám paní učitelka zavolá,vzít ho po obědě...aby si zase zvykal postupně.Jenže já si myslím,že se mu buď hodně stýská,nebo tam je problém ve školce a to pak nové zvykání moc nepomůže.Teda,pokud se mu hodně stýská,tak snad,ale to pomůže,i když bude jeden den s náma doma.
4. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je teplo, co? Já dnes ráno vytahovala ze skříně Petíkovi šustku :-O

Sin, gratuluju ke kontrole na kardiu, ať je vše i nadále OK.

Leni, krásný dortík - jsi už fakt profík :slight_smile:

Terez, co očička, pomáhají kapky?

Petrunko, jsi úžasná a naprosto chápu, jak o tom problmu přemýšlíš, ale "zvenku" bych se přikláněla k názoru, že prostě to je trošičku asi vrtoch, když mu to jednou s tatínkem klaplo - přijde mi, že Šimonek je chytrý a škovný kluk a spoustu věcí dobře chápe a taková změna není jen tak. V každém případě pokud se i počůral, tak asi JE nějaký problém, spíš ho neumí pojmenovat (???) Vzhledem k tomu, že jste oba zaměstnaní, bych se možnosti, že ho vezmu domů, když se tak hezky mazlí, opravdu snažila vyhnout - i za cenu pozitivní motivace ve formě přislíbení "úplatku" a dočasného vyzvedávání po o. :wink: A asi bych doma zkusila hru na školku - třeba něco vyplave na povrch?
Držím palce a věřím, že se to brzy srovná a bude to zase OK.
4. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Petrunko, dnes mi vyprávěla sestřenka jak dává malého do školky, chodí zatím na těch 5 dní v měsíci a dává ho tam vždy na celý týden, v lednu jde zpět do práce, tak musí trénovat... říkala,že malý se svlékne, dá pusu, řekne čau a jde k učitelce, jenže... když učitelka řekne ahoj, tak malej obrací a maže zpět k mámě, načež sestřenka bere roha a protože si už malý umí otevřít dveře, tak musí zvenku držet kliku, jinak by za ní mazal přes půl vsi jen v bačkůrkách.... :frowning2: je to hrozný, samotný jí to trhá srdce, ale od prvního prcka ví, že jakékoliv zaváhání nebo úleva, hned to prcek využije... a na její dotazy odpovídá tak, že ve školce nejedí, nemají postýlky, nemají záchody, ... :grinning: prostě tu školku doma vykresluje v tom nejhorším světle.... Veru má pravdu, zkuste si na školku zahrát a určitě "přitvrdit" a ve školce ho nechat....je to blbý no... já bych řvala jako želva, ale snad to půjde
4. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, já tam jdu 10.11., jsem objednaná na kontrolu, prý si mě chce ještě skouknout. Jinak ten dort je snad dobrej, mám ráda ten krém z ledových kaštanů. A souhlasím s holkama, zatnout zuby a přitvrdit. Vyzvedávejte ho třeba po obědě a postupně ho zase zvykejte. A domluvte se s učitelkou, aby se na něj trochu zaměřila, jestli tam není nějaký problém.

Holky, děkuju za pochvalu dortíku.

4. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: v utery od 9h jsme chodili do Belaska cvicit s Tonikem taky ... a brala jsem i Daju a s tou cvicila Hanka - libilo se to obema ...
dnes jste byli v Tesku ne??? myslim, ze jsem potkala tveho muze s Jaruskou ...

leni: dorty uplne NADHERNY!!!!!!!Ty jsi cukrarka????

peto: mozna blbej napad, ale co kdyby jste s nim nekdo do skolky sel a zustal tam s nim???

marodum preji uzdraveni!!! U nas taky radi poradna ryma a hlavne my jsme se jeste neaklimatizovali na zmenu casu ... dopoledne to je s nimi o nervy. Vy jste to vsichni zvladli bez problemu??? Jak???
4. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,chválím dortík,úplně mi jdou chutě jak na to jukám :grinning: .

Petru,tak rad si dostala habaděj...no něco zkuste.Třeba má jen nějakou podzimní depku.Oni i ty prťata maj taky svoje nálady.Může to bejt i víc věcí najednou.Něco mu třebas ve školce vadí....nebo mu vadí víc věcí..já nevim třeba nějaký děti,ranní vstávání.....a tak by chtěl být radši s váma doma a jak píše Veru neumí to "něco,co ho trápí pojmenovat :zipper_mouth: .

MIrando,jj v tescu jsme navečer byli na rychlej nákup.Jára nafasoval Jájinu do košíku a já Janičku v košíkoautíčku :sweat_smile: .Ale moc jsme se nezdrželi.Byla to bleskovka :sweat_smile: a já fakt nikoho neviděla neslyšela :fearful: :grinning: .No hele já ten úterek v Bělásku zkusím.UVidim jak Janička,jestli se nechá hlídat od cizích.Ještě jsme to nezkoušeli :fearful: .U babiček je pečená vařená,ale jinde.......ne e :fearful: .Hanka řikala,že maj v úterý výtvarku ať jí když tak vezmu sebou nějakou zástěrku.Tak nevim,jestli je ta výtvarka každý týden ....v rozpisu to nemaj.Něco řikala,že se budou dělat obtisky do keramiky.Ale ty se myslim dělaj snad dvakrát do roka? asi?my už odtamtud máme obtisknutou ručičku a nožičku Janičky :sweat_smile: .
Přihazuju fotky našich holek.....u tyče :grinning: :grinning: :grinning: :
4. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jenom jednu fotku,druhá je ouplně rozmázlá :confused:
4. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
včera odpo jsme byli u kamarádky, má stejně starou holčičku, Dáda se vyřádil, holčinku pěkně prohnal a z bytu jim málem udělal kůlničku na dříví....je to drak :slight_smile:
jinak taky uvažuju o Bělásku, protože z Rákosníčka se měli ozvat na odpo kurzy, ale už je to přes dva měsíce, tak to asi neklapne, a někam chodit chceme, myslíte, že tam můžu jen tak nakráčet? :slight_smile: díky za info
a hezký den všem, když nebude odpo pršet tak asi vyrazíme do parku
5. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, božínku co je to na tom plavání učí????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Malej pořád kašle o sto šest!Rýmu saju násilím-sednu na něj a holt řve,ale jinak to nejde,on si sám jako odsávačku strčí do nosu a šup ucukne,takže vysaje minimálně.......
Oči jsou dnes o krapet lepší,ale není to jěště ono,tím že ty kapky máme teprve od včera....
A hlavně ať mu je jak mu je,musí denně ráno s námi do školy a pak zase odpolko pro Jiříka...
Na pondělí si musím zajistit hlídání,kvůli kurzu,snad bude moct tchýně,páč se bojím poprosit mojí maminu,ona má velmi oslabenou imunitu,mohla by to od malýho chytit a odmarodit to ve velkým!!!

Leni a nechceš se s tím živit??Fak super dort!Jsi normálka cukrářka s hvězdičkou :wink: Písnu Ti jěště IP! :wink:

Bell holky u tyče jsou fakt pekelnice:grinning:

Petrunko jěště jsem si vzpoměla,zase druhá sousedka měla problém s klukem ve školce-že tam nejedl(prý mu vše smrdělo)a řekl jí to na rovinu-maminko já tam papat ani spinkat nebudu,takže její máma vyzvedla děti a musela extra vařit aby měl v sobě teplé jídlo!Trvalo to dost dlouho ,fakt několik měsíců a nyní už je klid a kluk tam baští a je docela v poho!Prostě jen byl šprajcel,že ona odešla do práce a je šoupla do školky....prostě ty děti to zkouší na několik stran-vymýšlí si nebo pláčou....
5. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIn,když ony tam holky každá hupsla ke svý tyči,tak mě to tak jako hned zaujalo .... :grinning: :grinning: :grinning:,ale to už bylo po kurzu než se šlo do šaten :grinning: jinak nám je tam nekazej :grinning: .Hele já si myslim,že do Běláska klidně nakráčet jen tak můžeš.Já tam vždycky jen tak nakráčim :grinning: a oni ti řeknou,jestli se tam vejdeš.Většinou jo,protože málokdo z těch dětí chodí pravidelně neb se dost marodí a každá hodina se platí zvlášť :slight_smile: .Jen členství se platí na celý rok stejně jako v Rákosníčku.
5. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Terez,to odsávání u větších dětí je děs běs,co :confused: .My jsme Jaňuli dost špatně ukecávali,i když byla malinkatá natož teď. :astonished:
5. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holky,ve středu na to cvíčo miminek přišla maminka s dvěma holčičkama,který má od sebe rok a dva měsíce :fearful: uuuuuu :fearful: .Tak jsem se jí tak jako ptala jak to zvládá a ona jen tak rozhodila rukama,že prej jak to jde :grinning: :grinning: :grinning: .Vypadla teda jakože se asi opravdu moc nevyspí :fearful: ,ale je šťastná,že prej jim to dlouho nešlo a najednou maj dvě hned pos obě ani se nestačili vzpamatovat :grinning: .
5. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek