• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt, ja tam volala - ze se jako objednam na kontrolu po 6-tinedeli (dr mi to takhle rekla, ze si musim zavolat a domluvit se s Vendulou), ale ani mi nebrala telefon... :( takze dalsi pokus zitra, nez vyrazime na kycle...
15. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny po pár dnech :slight_smile: My už jsme dneska dokoupili dárečky, tak budu balit.

Na trzích jsme včera byli, potkali jsme se s Verčou a s Mílou :slight_smile: Jsem ráda, že se Tomáš odhodlal nechat doma auto a jeli jsme autobusem. Tak jsme si spolu dali svařáčka, pak toho Méďova svařáčka, Tomáš s klukama si dal ještě pár panáčků slivovičky a bylo veselo. Koblížky nemají chybu! Už loni se mi tam líbili takoví ti skřítkové na pověšení pro štěstí, ale nějak jsem to loni nestihla koupit. Tak letos jsem si udělala radost a jednoho prďolku koupila Danečkovi na stromeček :slight_smile: Byl to hezký den.

Makinko, tak už nás čeká to třetí očkování, tak na nás mysli. Jdeme tuhle středu ráno... chudák Daneček, zrovna má svátek a dostane tři pigára :frowning2:

Jinak my už taky půjdeme do sporťáku, a to Danečkovi bude 6 měsíců 25.12. Prostě korbička quinny je malá, je stejná jako u x-landeru. Už jsem objednala nánožník emitex golf s límcem a k tomu takovou tu měkoučkou vložku do kočárku.
15. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata :slight_smile: jo děkuju za přivítání do spolku maminek :wink: Koukám vánoční šílenství je v plném proudu,já to teda nehrotím,dárky nemám a vůbec se mi nechce běhat po obchodech :unamused: ale je mi jasné,že mě to nemine...Teď Kristík spí tak honem udělat úkoly se starším synem,pověsit prádlo a je večer :fearful: a mám pocit,že den utekl a já neudělala nic,kromě kojení a přebalování :grinning: tak hezký zbytek dne :slight_smile:
15. pro 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.

Taky se hlásím po delší době, nějak se mi nedostává času k posezení u PC :unamused: . Vítám nové maminky :dizzy_face:
Dárečky už mám téměř nakoupené, zbývá jen dojít do drogerky a doplnit to do "konce" :slight_smile: . Cukroví nepeču, takže o to míň starostí.

Musím vám říct, jak jsem dneska málem měla infarkt vzteky na ty zasr.... cikány. Nikdy jsem s nima neměla problém, takže jsem ani neměla důvod na ně nadávat, ale dneska mě jeden malej smrad tak vytočil, když mi hodil hned vedle kočárku dělobuch, že jsem sama čuměla, kolik sprostejch slov jsem vyhrabala někde z hlubin svýho slovníku. Řvala jsem na něj na celou ulici, zrovna přijel i autobus, takže o to víc diváků, ale troufnu si říct, že by snad všichni stáli při mě ne ? Ale on nic, jen popoběhnul a dál si je házel. Měla jsem tu smůlu, že jsem šla tou samou trasou, takže jsem si musela dávat bacha, nevynechal žádnej kanál ani popelnici, do který by to nehodil. O to víc narůstal můj vztek, takže když jsem dospěla k názoru, že nic jinýho než zmlácení mu nepomůže a fakt se za nim skoro rozeběhla (normálně lidi nemlátim :grinning: ), tak ten hajzlik uprchl mezi děti ze školičky, co tam zrovna procházely. Kdybych neměla kočár, tak za nim poběžim a fakt mu snad něco udělám. Byl z toho domu u parku tady v Bol., prý tam bydlej neplatiči a je to dům města. Tak jsem šla do lékárny něco koupit a aspoň jsem si ulevila lékárnici a ona mi vyprávěla, že minule otevřel tenhle malej smrad dveře do lékárny a ten dělobuch tam hodil mezi 3 babky důchodkyně, které to málem nepřežily ! Chápete to ?????????!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Zajímavý, na co všechno jim ta sociálka vyzbyde, že si můžou dovolovat kupovat i takový kraviny jako dělobuchy. Kdyby se Lucii něco stalo, tak bych jim tam snad fakt hodila bombu. Šmejdům jedněm zasr.....
Sorry, musela jsem si ulevit :wink:
15. pro 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ele, úplně tě chápu ( a jako kdybych viděla sebe- taky bych měla chuť po smradovi skočit).Mám na ně pifku od té doby, co bydlíme v Boleticích :angry: . Normálně bych jim ty dávky sebrala a dávala jenom těm, co mají snahu něco dělat. Proč jim doprčic město nedá náčiní, aby si to alespoň částečně odpracovali ve veřejně prospěšných pracech ?!?! Pak by si rozmysleli házet bordel po zemi, lednice z balkónu (minule to viděl manžel, když kouřil na balkóně) a stavět nábytek ke kontejnerům . Já jsem zase dneska šla z nákupu domů a u našeho věžáku jsem musela v zákazu vjezdu uhýbat cikánce, co na mě najížděla autem. Si ty značky pořád pletou snad s lízátkama. No ale proč by to objížděla, když je to tudy kratší, že? Kolikrát mám 100 chutí si před ně stoupnout ( v tomhle místě je to dost často) a počkat co udělají. Jenže pud sebezáchovy a starost o děti je silnější...
15. pro 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím nestíhám dočíst (snad večer), jen hlásím, že jsme nespadli (letadlo tedy stihli) a ani po cestě nebyl žádnej karambol...takže jsme šťastně přibyli do rodného (mého) milého Děčína :dizzy_face:
15. pro 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Leni a my jsme se nepotkali??? :confused:

My byli včera na obídku v Tunelu, minuli jsme se s Kami, já v autě přebalovala a oni šli zrovna dovnitř.

Trhy mohli být o něco lepší, čekala jsem víc, tak snad na jaře.
15. pro 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,tak to vítej v domovině :slight_smile: Já jsem tedy ještě nikdy letadlem nedrandila, tak nevím, ale naši byli letos a loni v létě letadlem u móře a naše mamča měla hrozný strach, že už ji taťka asi další léto neukecá :slight_smile:
Hezky si to doma užívej :wink:
15. pro 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ele,je mi jasny,jak ses musela citit.Ja se nedivim tem lidem z J
15. pro 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokracovani... :grinning:
z Janova a jinych ghet,ze se pridavaji k nackum,ono jim asi nic jinyho nezbyva,kdyz jim mesto ani nikdo jinej nepomuze... :angry:
15. pro 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,holky,tak už konečně spíme....zejtra ráno jdem zase do bazénu, už teď jsem z toho utahaná...estli ta naše Puclina to zasejc prořve :unamused: chjo.Dneska se tak šťastně ráchala ve vaně :frowning2: ......no jo no.Holt nejsme zrovna raní ptáče :confused: .
Prin,dyž tak nafoť mrknu se do albíčka,ta krosnička se mi fakt líbí,má to spoustu vychytávek :slight_smile:.
Jinak holky,kdo chodíte ke Košařce,tak přeji pevné nervy :sweat_smile: ,já už tam chodim zásadně v 9 pro číslo a ani nedoufám.Zajdu si v klidu do města nebo k rodičům (bydlej pod nemocnicí) a přijdu tak na poledne.Teď teda s malou to je mnohem komplikovanější........už jsem aj kojila u Košařky na lavičce před čekárnou :grinning: .Dojíždět k ní ze vzdálenějšího místa,tak to by mě asi švihlo :rolling_eyes: .Jo a Verčo na kontrolu po 6-ti nedělí mě vzala bez čísla,hned jsem to Vendule hlásila a vzali mě před ostatníma.Sice kdyby se dalo pohledem zabíjet,tak jsem byla stokrát mrtvá :sweat_smile: .......ale pořadí pacientů určuje lékař...naštěstí,takže mi bába chvilku pohoupala kočár a za chvíli jsme byli venku :slight_smile: .
15. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo ještě pro Verču,máme taky model 2008 a jde do lehu.Ne teda do roviny,ale skoro do roviny jo.Na zimu jsem z toho vyndala sedací podložku,aby jsem tam mohla strčit zimní fusak.S podložkou i s fusakem se jaksi moc zkrátili kšíry,ale ta podložka je tam pod fusakem stejně na prd :slight_smile: .
15. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a pro Terazam,já teda,abych zmenšila fotky,tak si je ze složky pošlu na svůj email,tak se mi automaticky zmenší,pokud tedy odkliknu položku zmešit obrázky, a z emailu je zase zpět uložím do předem vytvořené nové složky.Jde to vcelku rychle.Ono to nejspíš musí jít i jinak,ale mě to přijde rychlý a nemusela jsem zbytečně okounět,kde se ,co komprimuje :slight_smile: .
15. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:

Hani, teda já když to čtu, tak mám vztek s tebou!!! Parchant jeden. Já ty dělobuchy tak strašně nesnášim. Normálně bych je zakázala, vždyť za prvý si můžou dotyční ublížit, za druhý děsej ostatní (já se toho teda hodně bojim) a za třetí fakt dělobuchy mají většinou v rukou s prominutím debilové, kteří jsou schopní to hodit i do lékárny - no to mě nadzvedlo! A hodit mi to vedle kočáru, tak snad kočár nechám pohlídat někomu slušnýmu poblíž a fakt toho hajzla zmlátim... pardon, se mi teď ulevilo :frowning2:

Laro, vítej doma :slight_smile:

Dančo, haha, včera večer jsem ležela v posteli a tak nějak přemýšlela o všem a najednou... tyyyy jooo, vždyť já zapomněla na Danču, ta mi určitě za to nabančí :grinning: A taky že jo :grinning: Promiiiiiň :slight_smile: Jinak přítel velký sympaťák a Vendulka prostě nádherná, i Bobo říkal, jak je krásná :slight_smile:
16. pro 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

nepřizpůsobivé nekomentuji, bydlím v Palackého a rasistické příspěvky jsou tu zakázané.... :zipper_mouth:

Laro, vítej v ČR, ježíš teď běží na liště na ČT24, že v jižní skandinávii bylo silné zemětřesení :frowning2: , je to možný???

Boule bledne :wink:
16. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

Leni neber to zle já se jen divila :wink:, děkujeme za pochvaly :slight_smile:

Laro taky tě vítáme doma

Pbauer, boule pořádná, je dobře že už mizí.

Vendulka mi spí a doufám, že jí to ještě chvíli vydrží, jak není uplakaná tak dneska perlí a to ráno vypadala tak spokojeně, škoda že neumí mluvit, aby nám řeekla co jí trápí.

Ele :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer,
koukám na booli,chudák malá..........dneska jsem ho taky ubránla jedný,ale jemu je to jedno tisíckrát ne ne,stejně jo,snad brzo zmizí :unamused:

Hani,
jj jak píše lenik,asi bych taky nekomu dala kočár a tomu kr....... zmlátila a pořádně :angry: :angry:

Laro,
vítej doma :wink:

verčo,
jj je to tam hruza,dr me nastval,tak jsem zapomela na to,že se jí chci zeptat,jestli nzačne objednávat,jinak v šestinedelí me taky vzali přednostně :wink: ,jj taky vraždily
16. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuš, tak na druhou stranu s těmi rachejtlemi jsme zrovna v sobotu sprdli tři bílé kluky, takže ono to zas asi o rasismu moc není. :grinning:

Dančo, tak to jsem ráda :slight_smile: Zase se můžeš radovat, že jsem na tebe myslela před usnutím, hihi :grinning: Za pochvaly neděkuj, prostě se vám povedla, holka jedna :grinning:
16. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím nové fotečky
16. pro 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
:sweat_smile:

bell,
když mi pošleš email, tak ti pošlu tu krosničku!

laro,
taky tě vítám doma

natt,
s těma doktorkama je to všude stejné, u té mojí taky :unamused:
16. pro 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :slight_smile: tak jsem dnes byla s Kristíkem v UL na kontrole pupíčku,jdeme zase za 3měsíce.Ráno jsem zajela jěště k Hypernově a tam hned po vystoupení z auta se ke mě vrhla ženská že mi přeje vše nej zdraví atd.a zda jí dám 5kč na vozík já byla tak naprdnutá,že jsem jí hned řekla,že jí nedám ani korunu a kdybych měla číslo na měšťáky hned je na ní pošlu,otravovala všechny lidi co šli do Hypky!!No měla jsem dost... Ale je mi jasné,že někteří aby se baby zbavili,jí radši kč dají,tak že ta obleze denně veškerý hypermarkety a má vyděláno....a makat na co by chodila!!A stím dělobuchem co měla dočinění elektrona tak bych toho šmejda nakopala...jsou to prevíti!
16. pro 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Laro, vitej...

Bell, no to mi ani nerikej, ze ne do uplneho lehu :( To tedy nevim nevim, co budeme ve 4 mesicich delat...!!! Chjooo

Natt, ja tam byla dneska (u Kosarky) na skok, asistentka rikala, ze si mam po Novem roce zavolat a ona mi rekne, kdy mam prijit. Jinak kdyz jsem chodila do tehu poradny, tak tam sestinedelky chodily a sly hned na radu... Tak ja nevim. Jeste ze uz tam zase budu chodit 1x za rok...

Leni, to jsou super fotky, taky mam asi dve webovky, kde to jde udelat ;)

My jsme dneska byli na kyclich - fakt jsem zirala, jak to tam odsejpa, byla jsem tam celkem 23 minut - svleknout, pockat, vysetrit, obleknout - no proste FOFR!!! Aspon nekde...
16. pro 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pridala fotky...
16. pro 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak neuvěříte co se mi stalo přišla mateřská,tak já ji vybrala a šla si k vietnamcům pro sýr v housce...............pak si z vesela jedu k segře a najednou mi volá tchýně,ale já jí to nevzala :wink: ,ale to jsem mela byli tam policajti,že jsem ztratila peněženku,tak volali manžovi,pak teprv mě,prej jestli jsem ztratila peneženku se 7 tísema,řikám,že nevim,takovej jsem já DEBIL,že ani nevim,samo,že jo....................DOBŘÍ LIDÉ ŽIJOU,hned jsem chtela kontakt ale ten tam dotyčný nenechal..........to musela mít tchýně asi smrt,když tam zvonili policajti,protože mám trvalý tam :angry: ,jezdíme autem,chudák a já debil snacha jí nevemu ani tel :unamused: no já mám dneska den D,od rána pořád něco :angry: :angry: :angry:
16. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
tak to máš teda kliku, že to někdo slušný oznámil a vrátil takových lidí je málo.... To by stálo za to zjistit, kdo to byl a dát mu alespoň flašku nebo nějakou pozornost. Fakt smekám.

Přídala jsem nové fotečky, trochu jsem si s nima pohrála, tak mohu letos poslílat originální vánoční přáníčka. Nápad jsem samozřejmě našla tady na koníkovi.
16. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattally to byl teda člověk s velkým Č!Kámoška takhle zapomněla pěněženku na poště s porodným a mateřskou,běžel za ní takovej socka chlap a ona před ním jěště ve zmatku prchala :grinning: on na ní volal a podával peněženku,byla z toho celá mimo a dávala mu aspoň na pivo.To mě zase jedna mladá holka tu peněženku kradla z kabelky...já těhotná tak jsem jí jen seřvala jinak bych jí asi pěkně nafackovala,ale skoč po ní takhle...No a stejně mě jednou dopadl takovej hajzl který mě obral o tržbu...zkrátka jednou narazíš na dobráka :wink: a příště na podvodníka... :frowning2:
16. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami,
jsem psala,že jsem to zjištovala,ale nikdo nic neví,pani prej byla z Vansdorfu :wink:
16. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, můj email je : bellatrix13@seznam.cz :slight_smile: ,zatim dík mrknu na to :wink:
Jo holky dobří lidé žijou,ale bejt dobrák je někdy k vzteku.Minulej tejden jsem jsem na poště chtěla otevřít druhou půlku lítaček(dveří) třem babkám,co se pokoušeli nacpat se naráz i s holema do tej jednej půlky a hned mě seřvali,kam že pospíchám,že mi nic neuteče a jak se to chovám :unamused: .....no dobrý no,tak jsem nějak neměla náladu,a tak jsem jim hned řekla,že jsem jim jen chtěla podržet dveře,ale ať si je držej samy a šla jsem.
Ale jinak dobráci z vašich příhod teda cením.Copak dveře,ale peníze ty jen tak dneska lidi nevracej.
Jinak Puclina mi zase v bazénu brečela...chjo.No a když jsem si tak hezky podala novou přihlášku,tak nám instruktorka dnes sdělila,že stačí,když to řeknem jenom jí,že chcem pokračovat...no to neva,tak jsem vyslovila přání chodit nejdřív na 10h.Doufám,ež jsem Puclině tu vodu v bazéně fakt neznechutila,uvidíme :slight_smile: .
16. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,hele když máte taky takovýho obříka,tak už vám v tý době taky třebas půjde do sedu.Naše Puclina je od narození takovej svalouš,že v necelých dvou měsících zvedat hlavu (z lehu na břiše) a převalovat se na břicho a zpět na obě strany,koníčky pásla......snad v měsící.Ona vůbec nebyla takový to miminko s padací hlavičkou.Hlavičku držela pěkně už v porodnici.Jsme z ní byli úplně vyjukaný a hned jsem se na to ptala dr. a ten nás uklidnil,že prostě některý děti jsou čipernější.No v 5-ti měsících se zhoupla na čtyři a začla couvat z couvání od týdne přešla na lezení dopředu a hned si rovnou sedla hezky rovně a tvářila se důležitě :sweat_smile: a aby toho nebylo málo,tak si pro jistotu i hned stoupla u ohrádky.Takže v půl roce jsme byli zcela mobilní miminko,co sedělo ve svý židličce a jezdilo po podlaze jak motorová myš :sweat_smile: .Tak třebas už budete moc bejt ve sporťáku i v nakloněnym pololehu :wink: .
16. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky všem za přivítání :slight_smile: Zatím teda nic nestíhám, dnes jsem se nezastavila, ale zas už jsem vyřídila spoustu věcí (a spoustu zapomněla), Ondra už byl ve školce, ve čtvrtek mají besídku, tak nacvičujem, co ostatní děti už měsíc (a to ještě neumím noty :sweat_smile: ), jsem zvědavá. Dárky už mám teda taky skoro komplet, ještě čekám na dva balíčky z e-shopů, no a už jen balit, balit, balit...máme to poschovávaný po sklepích a vzydu na zahradě v Myšárně (takovej v létě obyvatelnej bungalov, dá se říci)...zrovna dneska mamka povídá (když přiběhla ze sklepa), že nechápe, jak to dělaj "ti chudáci" z paneláků, co nemaj sklepy, půdy a přilehlé latifundie s depandancemi :sweat_smile: ...a to si každej rok slibujem, jak nebudem nic kupovat...(když my to slavíme v podstatě ve čtyřech rodinách...tak to i když každýmu koupíš jeden dárek, tak je toho na náklaďák)
No nic, jdu rozdejchávat to dnešní běhání do polhy svislé, zítra už to tak hrozný nebude, ale zase chi jet do Litvínova na trénink...ve čtvrtek se nazastavím, musím vzít Ondru ze školky na logopedii, pak zpátky, odpo ta besídka....a Leni, paní Veselé jsem ještě nestihla ani zavolat :wink:
16. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek