• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky..díky za rady a nápady..hra na školku je dobrý nápad..
já o tom fakt hodně přemýšlela a byla to nejspíš fakt chyba,vzít Šímu domů.Jenže mě v tý chvíli nenapadlo nic jinýho,než tohle,nebo násilím odtrhnout a utéct a to se mi pořád nelíbí(ačkoliv to fakt kolikrát jinak nejde,to chápu a neosuzuju..třeba i u nás na to nakonec dojde..).A taky jsem se bála,že pokud je nějaký problém typu-někdo mu ubližuje,je na něj ošklivej,tak mu ublížím ještě víc,když ho přiměju tam jít,aniž bych zjistila příčinu.Nakonec se ovšem zdá,že je příčina jasná.Chce být prostě se mnou.Když jsem měla volno a on to věděl-scéna,když věděl,že jedu do práce,tak klídek,např.dneska šel úplně v pohodě,ani náznak pláče.Takže se mu víc věnuju,když jsme doma spolu,mazlíme se,říkám mu,že ho mám moc ráda a že ho ve školce určitě nenecháme dýl,než je potřeba.Uvidíme příští týden,holt bych zkusila taktiku,že přijdu za dvě hodiny,po obědě,atraktivní program na odpoledne..snad už to bude dobrý.
Mirando..není to špatný nápad,ale asi by mě pak stejně nepustil pryč a navíc by to mohlo být líto ostatním dětem,kdyby tam měl Šíma maminku a ony ne
5. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a Veru,díky..nemyslím,že jsem úžasná,ale pomohlo mi to a už to vidím jinak,není to taková tragédie,vyřešíme to,věřím tomu.
5. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13
no holkam to u tyče fakt sluší ... vypadají jako by to trénovali - což se nedá říci o Dájině plavání ;)

no já se dvěma dětmi jsme právě tesco taky jen proběhli v autokočáře .. jen rohlíky a zpět :slight_smile:

jee tu paní s dvěmi holčičkami jsem asi taky potkala ... byla tedy mladá - 22-23let a bydlí někde na Kamenický, že?
5. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Byli jsme na ockovani a na kontrole (6-mesicni,cha,to br zy.... :grinning: )
A Emca ma za mesic nahore 680 g :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pry je kocicka velikostne na 3/4 roku.Ma 8190 g a 75 cm. :wink:
Taky uz mam v lednici dortik od Leni,je uzasnej! :slight_smile:
5. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 no pěkné míry!!! To už jste nás dorostli !!!!!!!!!!!
5. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Ahojky, nejsem cukrářka. Jsem mix mezi novinářkou a referentkou cestovní kanceláře na mateřské dovolené :grinning: :grinning: :grinning: A díky.

@terezam22 Terko a co zkusit, aby si odsával sám? To Danečka uklidnilo a odsává sám a my se smějeme, jako že je to děsná bžunda.
Jo a pečením dortů bych se určitě nechtěla živit. Dělám to pro radost a asi bych nemohla péct každý den. Teda ne asi, ale určitě.
5. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Teda Emča je kus, mně se hned zdála větší, když jsem jí viděla v autě :slight_smile: Takovej myšáček zachumlanej. Jsem moc ráda, že se dort líbí, pak napiš, jak chutnal. Bojim bojim, ale to jsou asi obavy každé kuchařky/pekařky. Nám u sestřenky ten samý chutnal, tak snad bude šmakovat i vám.
5. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 - tak to mě těší - ale je to tak, každá normální máma vše pro své dítě dělá podle nejlepšího vědomí a svědomí... Ale občas se prostě zaseknem někde myšlenkama. Já teď zase strašně řeším Petříkovo nemluvení a nenočníkování - jsem docela v depresi, ale snažim se vyškrábnout ze dna nějaký ten optimismus a doufat a věřit, že vše dobře dopadne... - leč je to tedy náročné, zvlášť po tom, jaké dítě byl Adam :confounded:
5. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 - hele, čímpak jí krmíte??? :wink: Přijde mi teď, že hodně dětí jsou pořádní kusani. Tak se holt asi máme dobře no...!
5. lis 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,to chápu,že tě to trápí.Šimonek začal pořádně mluvit až právě kolem druhého roku a spíš po,než před.S nočníkováním jsme začali v těch dvou letech a chvilku to trvalo,než to pobral.Doufám,že se u vás brzo všechno srovná a budeš opět optimismem jen sršet...
5. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verčo, netrap se tím, i když já to znám taky. Já jsem se hodně trápila tím, jak ostatní děti v Danečkově věku říkaly verše, mluvily zřetelně a Daneček furt nic. Pak se rozmluvil taky až tak po 2 letech a 2 měsících, dřív určitě ne. A najednou věty. Ale musím říct, že je mu kolikrát fakt prdlajs rozumět, tu svojí hatmatilku pořád má a já si říkám, že už by mohl mluvit zřetelněji.Prostě si na něm, na chudátku, vždycky něco najdu. A taky bych ho chtěla zbavit plen na noc a na poledne a nevím pořádně jak, protože on má ty plíny prostě po spaní durch, čůrá do nich pořád jak o život.
5. lis 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ty JSI CUKRARKA!!!!Holky,dort naprosto vytecnej,Lenku doporucuju jako dodavatelku narozeninovych dortu!!! :slight_smile:
K tomu mluveni-Verco,ja bych se tim netrapila,myslim,ze kazdy dite ma svuj cas,pak te z nej bude bolet hlava! :grinning: Max ma zase blok od dovoleny,kdy mel zacpu-od ty doby kadi zasadne do pliny po obede pri spani,nocnik na bobo proste nepouziva.No a taky to nehrotim,i mudra rikala-hůavne klid,on do puberty pliny mit nebude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki no holky zkrátka musejí být pořádný aby to pak s chlapama vydržely :grinning:

Leni jj odsává i sám,ale je to býdný,jen to šmudlá i když dnes večer docela seděl a šlo mu to......
Máš IP :wink:

Verčo náš malej tu mluvu taky nehrotí,je fakt že rozumí všemu co řekneme...ale jeho věty jsou-tady je auto,malý,velký,ajíj(ahoj)tau-(čau),samo že nás pojmenuje,říkal i býle-brýle,ukázal kde je mám,říkal kiji-kiwi,ale tohle přestal říkat...k táta automaticky přidá auto :grinning: a pak se směju jak ukazuje že táta řídí motorku a ty zvuky k tomu :grinning:
Nočník zkouším znovu a aspoň se vyčůrá,ale to kakání prostě nééé!!

Dnes večer měl chudinka 38,6,tak jsem mu dala čípek a doufám že mu nevzejde angína páč ten kašel má hroznej,oči se mu trošku zlepšily!
5. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer,
tak u nás s odsáváním taky žádná sláva, vždy z počátku rýmy ho to docela i baví, nechá se, ale jak už má rýmu druhý třetí den, tak se brání....já ho vždy položím mezi svý nohy, hlavou do klína a jemně mu zasednu ruce stehnama, aby se nemohl bránit a šup šup... jinak to prostě nešlo, po dobrým, po zlým.... tak je to sice divočina ale za chvilku je zase volnej... a jak na mě vždy vyčítavě kouká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nějak se jim pomoc musí no....

Veru, ty bubáky v hlavě znám, já vše moc řeším, hlavně když tedy jde o prcka, už jsem si i zakázala číst různý články v kolika by měl co dělat a umět...a ty jsi opravdu ovlivněná Adamem :grinning: mě tedy spíš dvouleté dítě mluvící ve verších a v celých dlouhých větách překvapí... :wink: :wink: sestřenky kluk dloooooouho vydržel se slovem "auto" (bylo to všechno, na co ukázal) a až tak kolem dvou let a čtvrt se tak nějak rozmluvil... ale občas mu ani jeho máma nerozumí (v lednu mu budou 3) a já kolikrát vůbec nevím co drmolí... možná,že on taky ne.... Petřík se rozmluví a počkej co z něj pak bude padat za rozumy :wink: :wink: :wink:

jinak já mám doma onanýra první kategorie, zkoušeli jsme opět nočník po delší odmlce, tak už neřveme, umíme nasednout, ale tím končíme, neboť hned zase vstáváme a zase si sedáme..... :grinning: zkoušela jsem mu sundat plínu a nechat ho jen v punčochácčích (pokus jak mu budou mokrý vadit totálně selhal) ale "naostro" se mu hrozně líbilo, pořád si toho svýho šulínka třel o ten nočník a smál se jak blázen.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a má nový slipy (teda mrňavý jsou až běda :grinning: :grinning: :grinning: ) tak uvidíme :wink: :wink:
5. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Malýho je mi fakt moc líto. Ještě horečka! To fakt nemám ráda, vždycky jsem z toho nervózní. Tak se drž a Kristíkovi přeju brzké zotavení.
5. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, moc děkuju, udělala jsi mi radost, jak jsi mi volala. Pak jsem v restauraci pořád mluvila o tom, jak jsem šťastná, že vám chutnalo moje tvořeníčko.
5. lis 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid To Daneček miloval v létě, když byl nahatej. Na zahradě si vybral keř, za kterej se schovával přede všemi a tam si ho žmoulal :grinning:
5. lis 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nás čekají pěkné věci :grinning: :grinning: :grinning:

sin: vy už jedete bez plín??? My jsme nočník pro Toníka ještě ani nevytáhli ... :cry:
ale někdo mi říkal, že dítě je připravené na noční/chození za záchod, když se naučí smrkat - takže my začínáme smrkáním :wink: - u Dáji to vyšlo ...

a co se týče mluvení jsme na tom s Toníkem obdobně jako Verča - máme s čím srovnávat a to je pak těžký - Dája, když byla o něco mladší než je Toník
http://www.youtube.com/watch?v=4t5mxXOtUeU
a Tona si vystačí s bé pro všechna zvířata a ňam, když má hlad a nyní v případě nejvyšší nouze řekne tata, mama a didi (to už považujeme za veleúspěch)

leni: no já myslím, že jako cukrářka by si se s přehledem uživila ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

terez: at je to jenom jednodenní-jednovecerni virozka !!!!
5. lis 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc vám všem díky za útěchy, já to prostě občas potřebuju... je to pro mě fakt nářez.
Mám takovou blbou soutěživou povahu :confounded: a o to je to horší.
Když si čtu záznamy o Adamovi, tak nemůžu uvěřit, že to je vůbec možný (a třeba si živě pamatuju, jak jsme v jeho 20m byli 3 týdny pryč a on po 10 dnech brečel, že chce domů do Děčína na hračky - jestli se opakuju, tak to je věkem (mým!) - to kdyby vypadlo z Petíka, tak padnu).

Dneska proběhl další nočníkový pokus - já ho tedy vysazuju, kdykoli ho přebaluju, přes jeho velkou nevoli!! - po spaní měl celkem suchou plínu, tak šup tam - ještě jsem ho zabavovala a odváděla pozornost, takže místo obligátních 5 vteřin tam vydržel asi 20... Pak zdrhnul s holou prdkou do obýváku, já za ním (s nočníkem :grinning:) a zkusila jsem to znova - to už bylo jen těch 5 vteřin. Pak skočil na křeslo (bílé) a tam se ukázkově vyčůral... Moje nervy :grinning: :grinning: :grinning:

S mluvením mi hlavně připadne, že on jako snad ani nemá potřebu komunikovat nebo co... :wink: Ale tak nějak fakt věřím, že to přijde, že mě jen napíná a zkouší, kolik vydržím. Ono to tak totiž u něj bylo i s pitím z pítka, sezením, chozením......
Ten mi dává - co bude v pubertě??!! :astonished:

Terez, ať je Kristíkovi brzy hej.

Mirando, to je fakt vtipný, jak píšeš, že jste na tom s mluvením stejně jako my a pak si najedu na fotku a koukám, že vám je JEN o rok míň :grinning: :grinning: :grinning: - já vím, žes to asi myslela o tom srovnávání, ale tedy maso :grinning:

Leni, Daneček je fikanej, jak se schová za roští :grinning: Doufám, že nemá na sobě u toho župánek .... :grinning: Promiň, to mě teď tak napadlo..... jsem se tady nějak rozdováděla nebo co.... :sunglasses:

Sin, já si taky říkám, že nasadím punčoch(c)áčový výcvik, ale přesně - jemu to prostě neva, že je v mokrým! :grinning:

Víc si nepamatuju a taky jsem dnes řádně použitá. Takže dobrou a klidnou noc všem (hlavně maminkám, děti to tak neřeší, jakou mají noc :grinning:)
6. lis 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .My máme za sebou akci kulový blesk :grinning: .V Ikea maj akci na velké knihovny expedit.....a my celej týdene sledujem kolik maj skladových zásob.Včéra už tam pro ně měl manža jet,jenže ouha zrovna včéra je náhle neměli i když online psali,že zásoba je(ovšem my už jsme naučený tam radši volat,takže jsem si tim uštřili zbytečnou cestu).No a dnes mi ve skladu do telefonu řekli,že je už mají........takže janička cupitala k babičce.Nechalijsme v autě je jednu sedačku pro Jájinu a vyrazili jsme odpo do Práglu na otočku.Vlítli tam vzali,co jsme potřebovali ,naložili, auto sotva se vleklo a hurá hned dom.Jájinka to celý prospala...bohužel jsme přišli o dnešní díl Vyprávěj :frowning2: ,ale huráááá.Konečně se tu trochu zaplní obývákokuchyň a přestane se tu nést zvuk jak v kostele :grinning: .

Maki,čoveče to je Emča pěknej kusanec :grinning: .Koukám to jste šli na půlroční brzo :grinning: ,když holkám bude za pět dní 7 měsíců :grinning: .Nám už Jájina asi taky začíná pěkně přibírat.Poslední týden mi přijde,že jí naskočila druhá bradička :sweat_smile: neb i přes nelibost ke stolování do ní náhle začla padat celá sklenička 125g poledního papání a poslední čtyry dny už zblajzne i celou 190 :astonished: ...chvilku to trvá,ale nakonec padne celá :astonished: .Večerní kaše taky zbaští kyblík(nevim přesně kolik dělám to odhadem :sweat_smile: ) .

Veru,prosim tě nějak ym nočníkem nebo mluvenim se vůbec netrap.Až bude chtít,tak prostě začne sám.Děti prostě mají vlastní pojetí o čase a věcech,co chtěj nebo nechtěj dělat.Třeba má prostě pocit,že lidi,co má kolem mu rozumí,tak nač nějaký zbytečný řeči :grinning: .A opravdu se přece řiká,že chlapečci maj o proti holčičkám na všechno dost času.Holky jsou prostě do všeho hrr a kluci jsou salámisti :grinning: :grinning: :grinning: .Přijde mi to dost pravdivé čim dál víc jak tak koukám na děti všech známých okolo.Jestli budem mít ještě někdy třetí mimiko,tak si fakt přeju ještě jednu holčičku neb po těch našich holkách-raráškách mít chlapečka.....to by byl chudák furt jenom srovnávanej a pozorovanej .....určo by jsme se tomu nevyhnuli :grinning: .Jo a vůbec ze všeho jsou fakt nejhorší všechny ty časáky,kde se píše, co všechno děti už maj umět v konkrétnim měsíci či roce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Lepší jsou nějaký odborný knížky nebo se zeptat dr.......ani na netu bych rozumy moc nežrala.Kdejakej blb zakládá stránku o dětech a jejich vývoji a jen tam mechanicky přepisuje nesmysly,co byly napsány o měsíc dříve v nějakym časáku :rolling_eyes: .Mě například žralo svědomí,že Janička má na druhých narozkách pleny a neumí večer sama usnout a to už přece všechny děti musí v jejim věku umět :rolling_eyes: ,že.Takže jsme na to zapracovali i přesto,že obstarávat u toho i malý mimnko byl záhul.Janička naštěstí spolupracovala a už to máme všechno zmáknutý,ale když už jsem si otřela člo,že to máme za sebou,tak jsem si v chytré knížce přečetla,že s plínama a večernim usínáním mívají děti potíže zcela běžně i ve čtyrech letech a neni to divné :rolling_eyes: ,ale běžné :confused: a povětšinou už se těch zlozvyků dokážou zbavit ze dne na den právě tím,že jsou už starší a zcela si to uvědomují.
6. lis 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Mirando,to si taky ještě pamatuju.Jak naše Janička ráda ukazovala a řikala,kde co má,jak je veliká a jak jsme z toho byli poprděný :grinning: :grinning: :grinning: .Na první jarní grilovačce na chatě(myslim 2009 letos už nám do toho kecala jak mohla všechno možný :sweat_smile:) jsme se s ní pochlubili kolik už umí předvýst a pojmenovat zvířátek.Teď jsme zasejc poprděný z Jájinky :sweat_smile: a z každýho prdu,zubu a všeho :sweat_smile:.Já si tak přeju,aby nám ty prťata nevyrostly.....moc rychle.Se nějak moc často přistihuju,že chodim na Janičku koukat v noci do pokojíčku jak spí a Jájinku si očichávám,když si jí k brzkému(velmi brzkému) ránu beru k sobě do postele a nebo čučim na starý fotky a vídejka ....áááách jooo :slight_smile: . ASi si to další mimčo budem muset výhledově ještě pořídit :slight_smile: .teda jestli příroda dá a jestli nás to nepřejde až Jájina taky skočí do prvního vzdoru :rolling_eyes: :grinning: .Hele a ta paní s těma dvouma holčičkama je ze Škrabek a její tak 30-35 nebo tak nějak.....těžko se to přes ty kruhy pod očima dá poznat :sweat_smile: .
6. lis 2010 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem si představila Danečka v župánku v roští........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo a dobrou :astonished: ,úplně jsem přehlídla hodiny :astonished: .
6. lis 2010 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kristík je bez teploty!Spal celou noc,ale tedy musel si přelézt k nám,to už je naše noční normálka-probudí se řekne táta a už drží polštář nebo deku a cpe se k nám :grinning:
V 5h se probudil a že už chce do obýváku,tak jsem ho ukecala na mlíko,ale na ten kašel to fakt nebylo to pravý ořechový,vypil trochu a kašlal o to víc!
Pak tedy usnul a vydržel do 8.15h!

Leni IP:slight_smile:
6. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco: jo, jo myslela jsem to srovnavani :grinning: :grinning: :grinning: (ze by nejaky ucitelsky syndrom)

bell: tak to bude jina pani, ale pribeh velmi podobny... :wink:

terez:gratulace, hned bude silnejsi imunitka :slight_smile:
6. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Děkuju, možná uživila, ale po dvou dnech pečení jsem tak nadýchaná čokolády, že mi je až blbě :grinning: Takže by mě to asi přestalo bavit. Takhle to dělám pro radost a nepřeháním to. Jinak video super, malá byla v roce fakt šikovná. Ono prostě každé dítě je jiné, ale v pubertě budou určitě bez plín, budou mluvit a budou chápat, neboj :grinning:

@verca111 Jé, župánek měl taky, protože jsme mu ho dávali na sebe, když se čvachtal v létě na zahradě v bazénu :grinning: Někdy nahatej, někdy s župánkem. No sranda. Hele, jak se zachováš, když se Péťa nevyčůrá do nočníku a vzápětí se vyčůrá na sedačku???

@terezam22 Jééé, Kristíkovi je líp! Tak to jsem moc ráda. Jinak my máme opačný "problém", Daneček u nás v posteli nevydrží, takže ráno vstane a jde k nám do ložnice. Nejdřív strhne peřinu tátovi a fakt gestapácky zavelí "Tátooo vstávej!!!", pak oběhne postel, začne mě šimrat na nohách a křičí na mě "Mámo, vstávat!!!!" :grinning:

Jo děvčata a já mám dneska lááázně. Daneček je od včerejška u babičky a u dědy a manža odjel na zkoušky do Prahy a já jsem tu sama a mám s pejskou dámskou jízdu :grinning: :grinning: :grinning: Pohoda. Odmítám uklízet. Spala jsem do 9,15, pak se prošla se psem, hodlám relaxovat, přečíst celou knížku a mít se fajn. A když se zadaří, Daneček přijede domů až zítra :slight_smile:
6. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak hurá :slight_smile: aspoň,že ta teplota je pryč :slight_smile: .

Veru,hele s tou soutěživostí se vůbec netrap...nebo spíš trápíš sama sebe :sweat_smile: .Já jsem třeba taky dejme tomu soutěživá,ale ač to tak třeba nevypadá tak nejsem soutěživá co se mých dětí týký.Klíďo se vsadim,že zhubnu 20kilo nebo,že přeplavu Mácháč,ale o svých dětech uvažuju v termínu "mít větší šanci na přežití" .Zní to možná divně,jo,ale já to mám nějak v ve svojí hlavě zakodovaný,že je nejdůležitější naučit svoje děti přežít.Začne to tim,že když otěhotnim,tak myslimna to,aby měli všechny živiny...ale prostě všechno.Když si vzpomneu jenom kolik rybího tuku a všech vitaminů,co jsem spolylala a ještě polykám neb kojim Jájinu,aby jejich mozečky dostávaly to nejlepší a možná(fakt jenom možná ,to nevim určitě) proto se narodily tak velké i bez těhu cukrovky a možná proto se začaly tak brzo pohybovat po vlastní ose...já nevim jestli se to dá ovlivnit vlastnim myšlením :confused: bůh ví,ale já se spíš honim tímhle směrem.Jkaože mluvit a umět čísla je důležitý,aby si přivolali pomoc.Zní to divně,ale Janička je taková naše telefonistka :sweat_smile: .Moc jsem chtěla obě kojit,aby přežili kdyby se nedej bůh cokoliv stalo a zůstali by jsem někde odříznutý od civilizace a nedej bůh kdyby přišla nějaká pandemie čehokoliv, tak aby i jako dospělí měli větší šance ,aby to jejich imunita ustála.Když jedem tunelem,atk ukazuju Janičce,kde jsou značky,který musí hledat kdyby se cokoliv stalo,kde je nouzový telefon,kde nouzový východ.Chodíme plavat,aby ve vodě nezmatkovalÿ.No prostě....asi bych neměla čumět na katastrofický filmy :grinning: :grinning: :grinning: .Nechci se dotknout žádné maminky,jestli prostě uvažujou jinak to je každýho věc :slight_smile: každej nemusí bejt trhlej jako já :grinning: .Prostě se raduju z každýho úspěchu z těchto "přeživších důvodů" a né,jestli to či ono už umí nebo neumí něčí Pepíček nebo Anička :grinning:
6. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dík :wink:
Budu zkoušet hihi...

Jsem taky ráda že je OK!

Já te´d že upeču perník,ok vše připravím a debil. nedám prdopeč ani prášek do perníku,takže sic to tu hezky voní ale je to tak leda pro prase sousedovic!Mě by šlehlo,to furt řeším děti-Jiřík nechce malýho pustit na SVOJÍ půlku pokoje že si tam něco postavil,tak jsem ho tam už nasr...dala a říkám:že teda budou mít prd(to jsem jěště slušná) že jiný mámy neupečou ani neuvařej(nemyslím tady ty maminky z koníka :grinning:) a jěště je děti mají rádi.....
Tak Jiřík je z toho asi špatnej jsou tam zalezlí ani nešpitnou a hrají si spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Achjooooo
6. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ty mi mluvíš dost z duše - s kojením, s přežitím - něco takového mám taky v hlavě. Mám radost, že je Petík velíkej a silnej, protože ho hned tak něco neskolí - když při té slintavce 9 dní a nocí nejedl a skoro nepil, tak sice zhubnul, ale na něm to ani nebylo vidět a zvládl to dobře.
Adam byl taky dost naučenej v tomto směru, takže jako první číslo, kromě nás - rodičů - si do svého prvního mobilu dal:
LINKA BESPEČÍ :grinning: :grinning: :grinning: - tak to asi nějaký vliv mělo. A hry na přežití a zálesáctví ho svého času hodně braly....

Expedit se mi MOOOC líbí, takže gratuluju a až to bude, tak prosím fotkyyyy!!!

Leni, prostě mu řeknu, že to je ošklivý fuj ee a ukážu mu ten nočník a říkám mu, že čůůůr se dělá tady. A pak to tedy hlavně vydrhnu. Naše sezení z IKEA v přírodně bílé barvě už od něj dostalo TAK na pr.ed, že to asi s letním stěhováním budfeme muset obnovit. Ale máme to už celkem dlouho, takže svoje si to odsloužilo. :wink:
Hele a župánek rozhaloval, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Veru, soutěživost je asi normálka, zvlášť u dětí, prostě všechny chceme mít ty nejšikovnější děti :wink: já tedy musím říct, že mám velkou radost, když je třeba Dáda šikovnější než jiné děti (v duchu si říkám, jak je to krásný), ale zase to není tak, že bych to jiným nepřála, to ne :wink: :wink: :wink:

Bell, tak to je dobrý :wink: já myslím,že to v sobě prostě máme zakodovaný, Dáda všemu ještě nerozumí, ale už jsem se přistihla, jak na něj někdo šišlal a já říkala, že nesmí k cizím lidem a hladit cizí pejsky.... jinak s tebou souhlasím, naučit plavat, ukázat co a jak, pokud možno naučit některý krizový situace (když se ztratí,...) a s tím jídlem, to jsem někde četla, že nezáleží na vzdělání matky ani na soc. původu,ale snahou matky je dítě co nejvíc "vykrmit" aby případně mělo z čeho brát při nemoci či jiný katastrofě (hladomor a tak) :grinning:

Mirando, no právě, že ne, já ho svlíknu, zkoušíme, kouká na mě, pak se po vzoru Petříka vyčůrá na koberec, tak mu zase vrazím plínu a jedeme dál :grinning:

Leni viď, ono je to zábava péct, ale po dvou dnech v kuchyni toho mám až nad hlavu :grinning: :grinning: :grinning:

Terez, tak to je fajn že je Kristíkovi líp, a vzpomínám na naší mámu jak vždy zavelela, zavřete se z druhý strany a klidně se zabte!!!!!!
:grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek