• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,krásný den přeju..
v sobotu jsme byli ve Foru a mám nový zimní kabátek.Vyzkoušela jsem si jich pár a tenhle sednul dokonale,mám radost.

@makinka.1 Marti,jaký myslíš balonky?Jestli je to hloupá otázka,tak se omlouvám,ale fakt netuším ,kam chodíte.. :sweat_smile: :grinning:
8. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ráno odchod do školky v pohodě..sice to prý trochu zkoušel,že tam nechce,ale brzo ho to přešlo.Uvidíme zítra,kdy mám volno a vedu ho tam já....
8. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni hloupa...Na plavecaku je pro decka takova mistnost plna balonku s klouzajdou-hned za recepci,chodime tam casto,desne se tam vykravi. :slight_smile: Je to tam prima,po nakupu vzdycky dam kafe u toho stolku venku na chodbe a poprosim recepcni o Mladou frontu :wink: Jedina sance kouknout do novin...I kdyz minule zklamala,nemela uz ani jeden vytisk.Nejlepsi je,kdyz je tam vic deti,to o nem nevim.... :wink: :grinning:
8. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
super..díky..nevím,pro jak velký děti to je,ale zní to zajímavě,možná někdy vyzkouším-jít na balonky
8. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,Simonek v pohode,jsou tam vetsi i mensi deti.Pro prcky 2-4 bych rekla naprosto idealni.
8. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Petrunko, tak super, že máš kabátek a že Šimonek dnes v poho :slight_smile:

Maki, já se taky chtěla zeptat na balonky - tak to my praktikovat asi nebudeme, neb v pátek, kdy máme plavčo, bych ho nedostala z plavečáku :grinning:
Takže až nám skončí kurz... To jsem ale překvapená, že se tam takhle "jen tak" může... :slight_smile:

My dnes byli v Rákosníčku - bylo to mooc fajn... :slight_smile:
Přidávám fotky a upozorňuji, že Petík byl v minulém životě HAD!!! :grinning:Jinak tam z klouzačky pouštěl nejrůznější věci - kočárek, autíčka, balonky, ty skákací míče, velký kostky atd... :grinning:
Jo a spali jsme ráno do 8:40, takže po o nic a ještě "drží" :grinning:
8. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,bylo tam hodne lidi?Ja bych s Maxem taky rada sla,aby si zaradil,ale musim vzit nahooru i Em a nechi,aby byla v nejakym rachotu a aby na ni prskalo milion deti....
8. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Jejda, to je lezec :grinning:

@makinka.1 Taky bych šla. Nevyvenčíme ve čtvrtek nebo v pátek děti v herně? Dopoledne... A ty balónky v plavečáku, to se tam může jen tak nebo kolik za to chtěj???

8. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak Dáda má 38C, nic mu jinak není, tak že by zoubek? poslední dobou si pořád rve prsty do pusy a hryže a hryže... tak má čípek a už chrní... :unamused:
8. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Olympii super. Daneček nebrečel, ale od dinosaurů se udržoval v uctivé vzdálenosti (cca 2-3 metry). Vykulený oči a přilepenej na bok tatínka. Když se rozkoukal, tak jsem ho chtěla naaranžovat do dinosauří tlamy, co je tam na focení a do dinosaura teda odmítl vlézt a natahoval. Tak ho nebudu trápit, že jo... tak foto nejni :slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Ahojky, tak snad to budou jen zuby a nic se mu nerozjede. Držím palečky a Dádovi posílám pohlazení.
8. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky, já jsem z toho docela vyprdlá, zatím měl jen asi 4x rýmu a jednou takhle vysokou teplotu, dva dny, pak to samo odeznělo a týden na to vylezl první zoubek....no večer i přes teplotu tady ještě řádil, pak vana, mlíko (který tedy obloukem vrátil na mě a do mé postele) a pak dal druhou rundu a tu už udržel... navíc pár dní nekakal, tak jsem mu dala včera a dnes lactulosu a samo vyprdnul špunt a teď to má zase až moc měkký :unamused:
uvidíme ráno, kdyžtak pomažeme k dr.... chjo
8. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid To je fajn, že aspoň není před víkendem, my to vždycky odnesli v pátek večer nebo v sobotu. Tak být tebou, tak s ním ráno pro všechny případy skočím k doktorce. Ale neboj se. Vím, jaký je to pocit, my si toho v 1. roce užili až až. Holky tady by mohly vyprávět. Daneček první rok byl tak tři týdny marodnej, týden zdravej. A u každý horečky se mi svíral žaludek :frowning2:
8. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to po revizi konečně dostala. Už jsem myslela, že budu muset k doktorce na provokačku. Huráááá :grinning:
8. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,38 u prcka neni vysoka teplota! :wink: Na to ja nedavam ani leky,horecka je obrana organismu,kdyz ho evidentne nic neboli,leky davam az od 38,5.Jinak bych rekla,ze priznaky vypadaji na zub.Max mel teplotu+blil+prujmoval a pak se vetsinou navic oprudil...Pecka tato kombinace,kdyz si tohle pripravil pod stromecek,kde mi hodil bezva savli,bylo to bezva! :grinning: Poprve jsem z toho byla taky vyprdla a letela k mudre,pak uz jsem holt jen zavodnovala a cekala az to prejde.Tak preju,at z toho neni nejaka choroba!!! :wink:
Leni,tak pujdeme ve ctvrtek?Byla bych rada,znas to,2 baby osefujou tri haranty snaz nez jedna baba 2 haranty...:slight_smile:Pochovas si Emcaka,ta te nakazi miminkovanim :wink: :slight_smile: a pokecame,budu rada!!!
Na balonky vstup volny. :wink:
8. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Piškotíky! Jůůů :grinning: ! To tam budu muset zaskočit,díky za info :grinning: .Já už si našla náhradu za ně neb jsou tak drahý a je toho na mojí mlsnou hubu tak málo....takže baštim piškoty zalitý bílym jogurtem a posypaný grankem :fearful: :sweat_smile: ,ale v takovej akcičce si zasejc nějakou zásobičku pokoupím :sweat_smile: .
8. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,no tak ybch to tipla na zoubky jak píšou holky,ale teprve uvidíš,Držim palce ať se mu z toho nic,než jen zuby, nerozjede :slight_smile: .

Veru, Petík nebyl v minulym životě had on je had v tomhle životě :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky,jájsem se ani nechlubila,že nám Jájinka spolkla pravítko a už sedí bez to aniž by se musela k něčemu přitahovat :slight_smile: .A teď nechci kecat kdy to bylo,ale někdy v uplynulích pěti dnech :sweat_smile: .Teda ještě se jistí jednou nohou v zad,ale občas už se splete a narovná je obě dopředu :grinning: :
8. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi hned zitra,meli jich pomalu :wink: .Uz jsem sezrala 2.Jesteze se nemusim delit,Max je nechce :grinning: .Divny,bo pribinaky ji,coko taky a piskoty taky.Asi mu nechutnaji,ze jsou nasakly tim pribosem.Me zase jo,mnam,mnam!
8. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,to sikula.Ema taky strasne chce sedet,zatim jen trenuje brisaky pritahovanim do sedu,kdyz ji mam polozenou na sobe v pololehu.Maka jako diva... :wink:
8. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě na tom taky chutná nejvíc,že jsou ty piškoty celý nasáknutý :grinning: ,akorát že u nás se dělit musím :fearful: .Janičce to chutná,Járovi to chutná.......ještě,že aspoň Jájina to zatim nemůže....ale všeho do času.Nakonec je budu jíst tajně ve špajzce :sweat_smile: .Čoveče z trénování břišáků položením mimina na sebe už jsme taky pěkně zvalchovaný :grinning: .........vůbec jsme už celý z obou holek zmordovaný :grinning: .Včéra Jájina dloubla Járu do oka fakt tak šikovně,že ho to chudáka bolelo půl dne..... a jiné podobné výbornosti :grinning: .

Tady ještě vkládám odkaz na vídejko jak si holky hrajou s legem společně.Schválně to natočim, tak za půlroku až za rok znova,jestli se u toho už budou tlouct o kostičky :grinning: : http://www.youtube.com/watch?v=Dt74TkUj0MU
8. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Všechny vás moc zdravím doufám, že jste všichni zdraví a vede se vám dobře :slight_smile: My zdraví jsme (když nepočítám vždypřítomnou rýmu a u mě takový jakýsi náběhy na zánět spojivek, který držím na uzdě ophtalmoseptonexem :slight_smile: )
Ve škole zatím stále samé jedničky (semtam i hvězdičky), ačkoli dnes Ondra nepřinesl do školy jednu písanku, tak holt dopisoval večer doma. Macek se ve školce rozkoukává a už ani neprudí, dokonce občas zapomene při vyzvednutí nahlásit, jak mu po mně bylo smutno.
Na dinosaurech v Olympii jsme byli včera, s klukama se to o tom deštivém víkendu doma nedalo vydržet, a to jsme vytáhli i Dostihy a sázky po nás (kluci furt dyndají ty Junior, co ukazují v reklamách...což mi připomíná, to je fakt strašlivá masáž reklamama, co ty chudinky musí absolvovat, když se chtějí koukat ráno na pohádky...já bych to asi normálně zakázala, vždyť ty děti z toho nemají rozum, a jak jim to člověk má vysvětlit, že nelze mít každou blbost z reklamy...vždyť Ondra sní už i o vysavači - robotu :angry: ). Jo tak dinosauři dobrý (fotky jsem ještě ani nestáhla), přežila jsem i přesto, že s náma nikdo další nechtěl jet, prolejzky s balónama taky super, ovšem největší zážitek měli z Aska :confused: Takhle nadšení snad nebyli ani u vánočního stromku, úplně se zalykali, Ondra že prý to je nejnádhernější svět a Martin tam chtěl zůstat bydlet. Židli k pracovnímu stolu pro Ondru, jakou bych si představovala, bohužel neměli. jo a boty, jaký bych chtěla, taky ne. No nic.
Jinak, asi 14 dní jsem lítala kvůli živnosti a dotaci, ale už je to v podstatě vyřízené a schválené :dizzy_face: , takže jen sepsat tu dohodu a investovat :dizzy_face:
No a zítra nám na týden přiletí tatínek :dizzy_face: (neviděli jsme se (když nepočítám skajp) skoro 3 měsíce.
8. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,teda Jaruska je fakt dost napred,je moc sikovna.Kdyz jsem rekla doktorce s jistym zklamanim v hlase,ze jeste neleze,tak povedela,ze to ani jeste zdaleka nemusi....A koukam,ze Jaja uz je normalka aktivni v klece,v sede...To Em je proti ni lezak.Zatim jen trenuje valeni sudu.Ja vim...neporovnavat! :grinning:
8. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Maki, byli jsme tam já s Petíkem a sousedka s holčičkou, jedna holčička paní, co tam pracuje a pak tam přišly 3 mamky s dětma na aerobic, který se nekonal... Takže pusto a prázdno. Ale dost lidí říká, že chodí dopolko, tak nevím. My byli od 15 do 17 a chystáme se zase.

Bell, tyjo, ta je božíííí!!! :hearts:
Piškotíky mi taky nechutnají a Petíkovi taky ne - tak aspoň něčeho budu ušetřená :grinning: - ale jinak, co je v akci, to beru.
Fakt myslíš, že je had? No jo, nemluví, na nočník nechodí, asi bude opravdu had :grinning:

Laro, tak už to rozjedeš? :wink:

Sin, neboj, taky bych to tipla na zuby. To kadění máte jak my - buď špunt nebo tekuťáč a to jí pořád to stejné... :-O
Horečku tépž srážím až od naměřených 38,5 v zadečku. Jinak to nechávám na tělíčku, ať se s tím popere. Držím palce, aby byla pohoda.

Holky, už je to tady - jak jsem mohla existovat bez auta???!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,taky si rikam,jak jsem mohla zit bez auta,bez mobilu,bez compu,bez Facebooku.... :grinning: :grinning: :grinning:

8. lis 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno....
holky,úspěch...Šimonek ráno teda povídal,že se mu moc do školky nechce,ale neplakal,normálně se oblíknul.Pak to říkal ještě cestou a i v šatně.Nalákala jsem ho,že chci vidět dýně,co mají před školkou a jsme domluvení,že příležitostně půjde domů po obídku.Pak se převlíknul,řekl,že slyší Soničku a zmizel ve třídě.Ani pusu mi nestihl dát:slight_smile:.Tak snad je to za náma..
A taky nevím,jak jsme mohla fungovat bez řidičáku..:slight_smile:
9. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak v noci 39C ani čípky moc nezabíraly, tak jsme dnes raději hopli k dr. ( @lenik_25 já mám zase štěstí na druhou dr. co tady u nás slouží, na tu "míň" hodnou :wink: ), tak to prý vypadá na počínající virozu, máme snižovat horečku, kdyby se to nelepšilo tak ve čtvrtek znovu k dr... jo a zítra musíme chytat čůrání, pro jistotu kvůli těm ledvinkám,ufff, teď prďolka spinká, ráno měl 38,2 ale nechala jsem ho bez léků a teď po dr. má už "jen" 37,5, tak uvidíme až se vzbudí....
jo a aktivně jsem naběhla do lékárny nakoupila čípky a sunar a doma mi došlo, že mi asi už dnes přijde balíček z PPL za 900 a v peněžence jen 500, tak jsem vysypala malýmu kasičku a pán holt dostane drobný :grinning: :grinning:

Veru já včera zaostřovala a zaostřovala a fakt jste to byli vy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikulka!!!!

Petrunko tak to je fajn, že se Šimonek takhle sám srovnal :grinning:

Maki, Bell, já když si vzpomenu než se náš Dáda rozhodl převalit.....holky jsou šikulky :sunglasses:

a jinak já jsem závislá asi jen na mobilu a někdy si tedy říkám, jak my jsme vlastně trávili čas, když jsme neměli to dítě, jsme museli mít spoooooooustu času :grinning: :grinning: :grinning:

klidný den všem :grinning:
9. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
9. lis 2010 v 11:37 • saarcik77
krasný den a marůdkům brzké uzdravení !!!!!

tak čtu, jak ujíždíte na piškotících :grinning: ... U nás zatím moc velké úspěchy neslavil - Dája ten piškot dole nesnědla a Tony ani ten krém ... zato maminka s tatinkem by se poprali, kdo to po nich dojí :sweat_smile:
@makinka.1 - tak to je přesný ... když jsem dostala mobil, nechápala jsem, jak jsem bez toho mohla žít, podobně s fb, compem... jen to auto jsem ještě moc nedocenila (asi protože je pro mě řízení docela stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

do kuliček chodíme také - vždy po kurzu plavání ... bereme to jako aklimatizaci a alespoň nám doschnou vlasy :wink:

@larakroft s tou reklamou naprostý souhlas - ZAKAZÁT!!!! Chudáčci děti a chudáci rodiče!!!! Zvláště ta u Večerníčku nás nebetyčně dopaluje....
a přeji dobrý rozjezd živnosti !!!
9. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jeee a ještě mám radost, že jste tak"pokročili" se školkou!!! Jen tak dále!!! Vždycky jsem si říkala, že některé problémy se prostě řeší"samy" :wink: - časem.
9. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 No joo děkujem za pochvalu,však se se Emča taky brzo vybarví.Užívej toho,že ti zatim nikam neuteče :grinning: :sunglasses: .Člověk má roadost z pokroků..jen do určité míry,že :sweat_smile: .Však jsme ot om mluvili,že vůbec nejlepší věk dětí je ten, kdy jen hezky hajaj a nikam nezdrhaj :grinning: .
9. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek