Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
bellatrix13
9. lis 2010
Petru,tak třeba měl Šimonek fakt jen nějakou dočasnou podzimní nenáladu 🙂 .

Sin,přeju ať se vás viroza brzo pustí.Šacuju to,že stejně až vám opadne teplota úplně tak malej bude řádit jak tajfun,viroza neviroza 😃 .

Veru,čoveče odpolko bych taky hernu prubla =-) .My než se dostanem po o ven,tak to je tak akorát na třetí a kolme čtvrtý už je venku hnus flus a bude hůř,tak by jsme občas zaskákly si spíš pohrát do herny.Já nevim proč mám furt zafixováno,že do MC se chodí zásadně dopolko 😃 .Asi to mám z dob cvíča pro Janičku a teď zasejc Jájinka.... 😃

Jinak tedy jsem to ráno prubla do Běláska na cvíčo miminek.Janičku jsem vzala sebou ovšem jela s náma i moje mamka pro případ,že by Janička nechtěla být v jiné místnosti než já s Jaruškou..........tak je to jasný,příště už můžem bez babičky úplně v klidu jen my tři holky :-N .Janička si na mě ani nevzpomněla,babičku nechala svému osudu a šla si prostě hrát a bylo.Takže babička byla odlapena v rámci Běláskové akce k nalíčení 😃 .Dneska tam byla nějaká ukázka správného líčení..a teď nechci kecat,jestli to byl oriflame nebo avon...nebo taky úplně něco jinýho už si to nepamatuju 😃 .V rámci cvíča se dělaly otisky ručiček a nožiček do keramiky,takže máme zvěčnělou ručku a nožku Jájinky a Janičíno "ručku" taktéž.....teda měla to už jen tak tak a nohu už jsem ani nezkoušela 😃 .Teď se trochu zrekreuju a jdem s Janičkou na plavčo 😕 .Jájinka si zatim užije tatínka,nevim co tu spolu vždycky vyváděj,ale pak celej večer na něj juká jestli se dívá,aby na něj taky mohla dělat ksichtíky 😃 .
bellatrix13
9. lis 2010
@larakroft Jinak teda add reklama na hračky jiné dětské klumpy ]-( vrrrrr,tak ty teda taky fakt nesnášim a je fakt,že jak člověk zapne o víkendu ráno telku,tak se s nima roztrhne pytel ]-( a už se masírujou mozečky ]-( .
lenik_25
9. lis 2010
@makinka.1 Jasně, tak ve čtvrtek. V kolik? Můžu tam dorazit cc v 9,45 hod.
lenik_25
9. lis 2010
@bellatrix13 Jů, Jájinka je ale šikovná! Tak to Daneček ještě sám neseděl. Je to rychlík a perfektně se jistí tou zadní nohou, to se tady až směju 😃

@singid Chudinka malej, tak ať se to nerozjede a zastavíte tu virozu včas. To zoubky nebudou.
petrunka01
9. lis 2010
Tak teď jsme přišli z návštěvy a sáhnu na Šimonka a má teplotu.Prý ho nic nebolí,ale je ospalej,že ani jíst nechce.To jsem zvědavá,co z toho bude...
lenik_25
9. lis 2010
@petrunka01 Teď toho řádí. Tak hlavně, ať je v pořádku.
petrunka01
9. lis 2010
@lenik_25 Snad brzo bude.Konečně šel do školky bez problémů a teď tohle...zase tam nepůjde,to jsem na to zvědavá potom.Navíc jsme měli zítra a pozítří hlídat Soničku..Ale vypadá docela dobře,snad jen nějaká lehká viroza...
lenik_25
9. lis 2010
@petrunka01 Uvidíš, jak se to bude teď večer vyvíjet. To víš, šel do školky a tam je to natotata.
bellatrix13
9. lis 2010
Holky,sakriš tady se to schyluje k hromadnýmu marodění =-) .přeju všem marůdkům ať je jim líp a nic se z toho nevyklube =-) !Zrovna dneska na cvíču,řikala Hanka,že teď děti hidně marodí a chodí jich cvičit tak slabá polovina :-| .
Jinak jsem dneska potkala Natt(taktéž v Bělásku) a ten krátkej sestřih jí fakt sluší 🙂

Dneska jsme na plavání nafasovali dvd s fotkama a krátkýma vídejkama,co nám udělala instruktorka,tak vkládádám ukázku 😃 :
bellatrix13
9. lis 2010
@lenik_25 Děkujem za pochvalu 🙂
singid
9. lis 2010
ahojky holky,
tak Dádovi z ničeho nic teplota klesla na 37,3c a teď večer vypadá docela dobře, ve vaně zase řádil jako černá ruka.... 8-( tak nevím co si o tom myslet? asi ten zoubek??? tak snad nám to bezčípkování vydrží...
hezký večer, já to už asi zalomím, na dnešek jsem naspala s bídou 5,5 hodinky a přes den jsem se nezastavila, tak mám dost....
miranda77
9. lis 2010
@bellatrix13 tak jsem skoukla dvd ... no spousta fotek je hodne rozmazanych ... 😃, mozna dobre a nase Daja pod vodou tedy nevypada uplne zdrave 😃 ... s tim se asi moc chlubit nebudeme
verca111
9. lis 2010
Ahoj holky 🙂

Bell, to je krásná fotka 🙂 Moc moc moc pěkná.
Já jsem se jinak rozhodla pro Rákosníčka cca 1x týdně odpolko teď po dobu krátkých dnů a hnusného počasí, protože jaksi venku to jde tak do těch půl páté a bude hůř, takže budem chodit takhle.
A občas střihnem Hefaistos nebo něco tak 😉

Držím palce, aby marůdci byli pokud možno OK hned nebo v co nejkratší době 😉

Na víc nemám sílu - dnes chlapec předvedl antikoncepční večírek, takže odpadám - mám ještě práci na zítra do školy....
bellatrix13
9. lis 2010
@miranda77 Dej jí čas,každej neprahne po tom nechat se topit kvůli fotce 😃 😃 😃 .Tak ti ani nevim,jak jste se rozmysleli,jestli budete chodit dál na plavčo nebo né?Já jak jsem furt tahala Jaňuli z vody,tak jsem to přeslechla 😕 .Anio jsem nestaqčila moc zmapovat kolik dětí celkem hce na další kurz 😕 .
lenik_25
9. lis 2010
@bellatrix13 Jé, super fotka 😃

@singid Tak ať to Dádovi vydrží, to je super 🙂

Jak já na vás holky koukám na tom plavání, tak bych s Danečkem zas chodila. Jenže mám problém s tím, že on by se asi bál potopit. Nesnáší sprchu na obličej a při mytí hlavy fňuká. My jsme chodili na plavčo v 6 měsících a nestihli jsme ani potápění. Pak Daneček furt marodil a k plavání už jsme se vůbec nedostali.
miranda77
10. lis 2010
@lenik_25 jen se k nám přidej!!!! Naše Dája se potopila jednou (z toho má tu úžasnou fotku 😃) ... a od té doby kříčí už dva metry před instruktorkou, že nechce pod vodu ... takže jestli se Daneček bojí pod vodu, budou s Dájou držet partu 😃 😃 😃
@bellatrix13 budeme chodit dál ... myslím, že jediný, kdo končí jsou ti, co se na fotkách z plavání nejvíc smějou 😉 , nevím, jak se jmenovali, ale maminka tam chodila ještě s tím miminkem ...
bellatrix13
10. lis 2010
Leni,no neboj je tam i víc dětí,co se nechtějí potopit a ani o tom slyšet a i přesto se ve vodě radujou 😃 .

Mirando,jo to je ta maminka,co se mnou chodí na plavání i ve čtvrtek s tou malou holčičkou,co sebou nosí v autosedačce 🙂 .Něco řikala,že malýho Robinka to plavání nebaví =-) .já nevim mě přijde,že je v poho...no nevim to je její věc.Manžel je prý celý dny v práci,maj tři děti a ona s nima lítá po aktivitách sem tam,tak asi jestlli kluk moc zájem nejeví,tak jí aspoň u bude jedna starost navíc.Ale včera ještě zasejc dvě děti chyběly,že jo.ty jsem už taky nějak dlouho neviděla.
prin
10. lis 2010
ahoj holky,
nevím jestli jste se tu už o tom bavili, ale Dráčik je otevřený, tak hurá na nákupy! :-N 😃
lenik_25
10. lis 2010
@bellatrix13 + @miranda77 Holky, tak my to možná zase zkusíme, ale počkám asi na nový rok.
petrunka01
10. lis 2010
Ahoj holky..Šimonek vypadá docela dobře.Nekašle,rýmu nemá,jen zvýšenou teplotu.Dneska se zatím nedostal ani přes 38,a to neměl ani sirup.U doktorky jsme zatím nebyli a myslím,že ani nepůjdeme,pokud se to nezhorší,tohel zvládneme sami.
Prin...fakt?Tak to my určitě brzo do Dráčika naběhneme,musíme se konečně vrhnout na vánoční nákupy
makinka.1
10. lis 2010
Jee,Dracek je otevreny,hura!!! 😃
verca111
10. lis 2010
Ahoj holky 🙂

Leni, Petřík se taky od jisté doby odmítá potápět a celkově má na plavání "cochcárnu" 😃 - ale prý to nevadí 😉
Jestli fakt chceš chodit, tak abys nečekala pak dlouho - teď jdem na předposlední hodinu, pak ještě jedna a hned naváže další kurz, takže pak bys čekala třeba do února nebo března... :-S

Holky, my včera večer hysterák jako prase - no hrůza - uspávala jsem ho hodinu, oba jsme tedy nakonec přežili, ale bylo to o fous! 😎 On v tý posteli vyvádí horzný ptákoviny - vležře běží kamsi, dělá piruety, no nechápu to, já toto dělat 3 minuty, jak týden spím - on to vydrží hodinu. A když jen naznačím, že tedy jako jdu a ať spinká, tak to je řev, že by na nás sociálka přijela snad i v noci :-p Jako utěšuju se tím, že to je JEN období.......... 😎

petrunka01
10. lis 2010
Hlásím,že večer neměl Šíma teplotu..doufám,že mu to vydrží!
petrunka01
10. lis 2010
@verca111 Veru,tohle dělá čas od času Šimonek taky..on teda nedělá kraviny v postýlce,ale nenechá mě odejít,to huláká,jako bych mu dělala kdoví co.Má to tak jednou za čvtr roku,ale je to o nervy..
bellatrix13
10. lis 2010
@verca111 Veru,tak přesně tohle období jsme s Janičkou měli,když se naroidla Jájinka =-) .Přeji silné nervy :-N .U nás padlo ina zadek pár ...pomalu to ovšem sparvilojen čtení a čtení a čtení.......do úmoru 8-( .Takže každý den to u nás vypadalo tak,že jsem nakojila Jarušku dostal jí Jára do kočárku a vozil jí po bytě,aby usnula neb jinak usnout nechtěla a já hodinu uspávala Janičku......no zaplaťpánbůh to už máme za sebou :-N .Možná je to to zasejc nějakej vývojovej skok kolem toho druhýho roku.Jeižiš...to byla hrůza 😃 ,když tak na to zavzpomínám.Te´d nakojim Jarušku,dá krkoše,položim jí do postýlky a odcházím.Jájina si chvíli žvejká dečku a do dvou minut už je tuhoň .Pak jdu k Janičce,kterou hodil zatim tátta do pyžama,chvilku si čteme apo dvacetimunách už zhasínám,ujišťují,že na hodný děti bubáci nechoděj,řeknu pápá adobrou a jdu do obýváku 🙂 .
makinka.1
10. lis 2010
U nas se vykoupe Emca,dam ji mliko a bud je jeste chvili na lehatku a hraje si nebo ji vrznu do kocarkovy korbicky,co mam na pohovce a ona tam vytuhne.Mezitim hodim Maxe do vany a kdyz Em zavre viko,jdu se bud vykouat s nim (meje mi zada 😃 )nebo kouknu na zpravy.Max ma dovoleno po koupani jeste chvili byt v obyvaku,vetsinou zvejka veceri a zira u toho na reklamy. :-S Pak nafasuje flasku mlika a maze do postele.Kdyz je hodnej prectu pohadku,ale nekdy chce si cist sam!!! 😃 Tak za pul hodky mu jdu zhasnout,vetsinou uz je tuhej,tak okolo 21 hodiny.Ale taky dokaze jeste v 10 byt vzhuru,ale je hodnej,hraje si s plysakama,prohlizi knizky (dost neprakticky ma lampicku u postele a kdyz zhasnu,nekdy si rozsviti,had mrnavej :-p )Krizovnka byla,kdyz byl prtavej,jeste v postylce,to chtel drzet za ruku a plizili jsme se od nej jak Indiani na stope...Pak spal u nas v pelechu a to uz problem nebyl.Ted je zlatej a Em taky,akorat ji budeme muset naucit rovnou usinani v postylce,bo se do toho kocarku velice brzy nevejde a vratime ho Leni. 😃 Ona je holt spolecenska a usina nejradsi s nami v obyvaku u telky.
singid
10. lis 2010
ahoj holky,
tak u nás usínání stejný, pokud nevytuhne už u mlíka, tak někdy vytuhne až v postýlce, ale poslední dobou je v postýlce a přesně jak píše Veru,piruety, kuřátko na grilu, drc hlavou o šprušle, pak se do nich zamotá jak žížala, pak chvilku poslouchá jak zpívám no a když dělá dál kraviny, tak se sbalím,řeknu ahoj a jdu do obýváku, následuje řev jak v opičárně, nechám ho deset minutek vycukat a pak když přijdu, tak už stačí říct hají, hladit ručičku a vytuhne... no ale někdy do tý ložnice jdu na 5x 8-( 8-( 8-( a jak píše Maki, naštěstí indiánské období už skončilo, když vytuhne, tak vytuhne... ale tenkrát jsem zjistila, jak moc mi křupou klouby, vrže postel, praská lino 😃 😃 😃

mě dnes přišla várka dárků pro Dádu, koupili jsme garáže, autíčko na ovládání (Veru díky za tip), trumpetka, rumbakoule, zatloukačka dřevěných kolíků a ještě mám v plánu malou kasu a naši koupí takový ten dětský stan do obýváku (zrušili jsme tunel a teď tu máme moře místa 😃 😃 😃 )
verca111
10. lis 2010
Holky, tak to období je fakt maso - dneska hysterie opět - 45 minut, prostocviky v postýlce i v naší posteli, pak fňukoš jako blázen, přestože jsem tam byla a držela ho, jak si zrovna umanul - no moje nervy!!!!!
Indiánský plížení mi absolutně neprojde, ale když jsem měla největší nervy, přišel Adam z tréninku a asi to nějak vycítil, vzal to za mě (posledních 8 minut) a "dorazil" ho... Čtení nehrozí, to ho zatím nezajímá, ale už je na cesté "velká" postýlka, tak pak bude i rozumná lampička a třeba i počteme. Holt jsem se prozatím smířila s tím, že večer musím pak ponocovat (dneska oprava dvojích písemek a příprava dalšího kusu prezentace na zítra) a žehlit asi už nebudu nikdy 😃 😃 - aspoň nějaké pozitivum !!! :-p
petrunka01
11. lis 2010
dobré ráno...
Šíma je od včerejšího oběda bez teploty.Ani v noci mu nevylezla,teď tu sedí,cpe se snídaní a je v pohodě.Akorát teda říká,že ho bolí vzadu v pusince.Nic tam nevidím,ale myslím,že tam má afty z teploty.Není to ale asi nic hroznýho,když se nají a nedělá u toho scény.Počkáme do zítra a eventuelně bychom šli zítra k doktorce,aby mu na to něco dala,pokud na to vůbec něco je.
lenik_25
11. lis 2010
Ahoj holky,

je mi hodně smutno, ale fakt HODNĚ. Dneska jsem byla s Danečkem v Rákosníčkovi v herně a tam samé těhotné. Ze sedmi mamin jich snad šest mělo velké těhotné bříško. Mezi nimi i dvě, co rodily se mnou. A do toho mi další kamarádka dneska oznámila, že jí na utz našli mimčo. Tak nějak jsem si myslela, že jsem v pohodě, ale tohle zabolelo 😞 Nevím, co to se mnou je.

Začni psát odpověď...

Odešli