• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Petru,tak třeba měl Šimonek fakt jen nějakou dočasnou podzimní nenáladu :slight_smile: .

Sin,přeju ať se vás viroza brzo pustí.Šacuju to,že stejně až vám opadne teplota úplně tak malej bude řádit jak tajfun,viroza neviroza :grinning: .

Veru,čoveče odpolko bych taky hernu prubla :confused: .My než se dostanem po o ven,tak to je tak akorát na třetí a kolme čtvrtý už je venku hnus flus a bude hůř,tak by jsme občas zaskákly si spíš pohrát do herny.Já nevim proč mám furt zafixováno,že do MC se chodí zásadně dopolko :grinning: .Asi to mám z dob cvíča pro Janičku a teď zasejc Jájinka.... :grinning:

Jinak tedy jsem to ráno prubla do Běláska na cvíčo miminek.Janičku jsem vzala sebou ovšem jela s náma i moje mamka pro případ,že by Janička nechtěla být v jiné místnosti než já s Jaruškou..........tak je to jasný,příště už můžem bez babičky úplně v klidu jen my tři holky :sweat_smile: .Janička si na mě ani nevzpomněla,babičku nechala svému osudu a šla si prostě hrát a bylo.Takže babička byla odlapena v rámci Běláskové akce k nalíčení :grinning: .Dneska tam byla nějaká ukázka správného líčení..a teď nechci kecat,jestli to byl oriflame nebo avon...nebo taky úplně něco jinýho už si to nepamatuju :grinning: .V rámci cvíča se dělaly otisky ručiček a nožiček do keramiky,takže máme zvěčnělou ručku a nožku Jájinky a Janičíno "ručku" taktéž.....teda měla to už jen tak tak a nohu už jsem ani nezkoušela :grinning: .Teď se trochu zrekreuju a jdem s Janičkou na plavčo :fearful: .Jájinka si zatim užije tatínka,nevim co tu spolu vždycky vyváděj,ale pak celej večer na něj juká jestli se dívá,aby na něj taky mohla dělat ksichtíky :grinning: .
9. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Jinak teda add reklama na hračky jiné dětské klumpy :angry: vrrrrr,tak ty teda taky fakt nesnášim a je fakt,že jak člověk zapne o víkendu ráno telku,tak se s nima roztrhne pytel :angry: a už se masírujou mozečky :angry: .
9. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jasně, tak ve čtvrtek. V kolik? Můžu tam dorazit cc v 9,45 hod.
9. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jů, Jájinka je ale šikovná! Tak to Daneček ještě sám neseděl. Je to rychlík a perfektně se jistí tou zadní nohou, to se tady až směju :grinning:

@singid Chudinka malej, tak ať se to nerozjede a zastavíte tu virozu včas. To zoubky nebudou.
9. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsme přišli z návštěvy a sáhnu na Šimonka a má teplotu.Prý ho nic nebolí,ale je ospalej,že ani jíst nechce.To jsem zvědavá,co z toho bude...
9. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Teď toho řádí. Tak hlavně, ať je v pořádku.
9. lis 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Snad brzo bude.Konečně šel do školky bez problémů a teď tohle...zase tam nepůjde,to jsem na to zvědavá potom.Navíc jsme měli zítra a pozítří hlídat Soničku..Ale vypadá docela dobře,snad jen nějaká lehká viroza...
9. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Uvidíš, jak se to bude teď večer vyvíjet. To víš, šel do školky a tam je to natotata.
9. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,sakriš tady se to schyluje k hromadnýmu marodění :confused: .přeju všem marůdkům ať je jim líp a nic se z toho nevyklube :confused: !Zrovna dneska na cvíču,řikala Hanka,že teď děti hidně marodí a chodí jich cvičit tak slabá polovina :unamused: .
Jinak jsem dneska potkala Natt(taktéž v Bělásku) a ten krátkej sestřih jí fakt sluší :slight_smile:

Dneska jsme na plavání nafasovali dvd s fotkama a krátkýma vídejkama,co nám udělala instruktorka,tak vkládádám ukázku :grinning: :
9. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Děkujem za pochvalu :slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak Dádovi z ničeho nic teplota klesla na 37,3c a teď večer vypadá docela dobře, ve vaně zase řádil jako černá ruka.... :rolling_eyes: tak nevím co si o tom myslet? asi ten zoubek??? tak snad nám to bezčípkování vydrží...
hezký večer, já to už asi zalomím, na dnešek jsem naspala s bídou 5,5 hodinky a přes den jsem se nezastavila, tak mám dost....
9. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 tak jsem skoukla dvd ... no spousta fotek je hodne rozmazanych ... :D, mozna dobre a nase Daja pod vodou tedy nevypada uplne zdrave :grinning: ... s tim se asi moc chlubit nebudeme
9. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bell, to je krásná fotka :slight_smile: Moc moc moc pěkná.
Já jsem se jinak rozhodla pro Rákosníčka cca 1x týdně odpolko teď po dobu krátkých dnů a hnusného počasí, protože jaksi venku to jde tak do těch půl páté a bude hůř, takže budem chodit takhle.
A občas střihnem Hefaistos nebo něco tak :wink:

Držím palce, aby marůdci byli pokud možno OK hned nebo v co nejkratší době :wink:

Na víc nemám sílu - dnes chlapec předvedl antikoncepční večírek, takže odpadám - mám ještě práci na zítra do školy....
9. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Dej jí čas,každej neprahne po tom nechat se topit kvůli fotce :grinning: :grinning: :grinning: .Tak ti ani nevim,jak jste se rozmysleli,jestli budete chodit dál na plavčo nebo né?Já jak jsem furt tahala Jaňuli z vody,tak jsem to přeslechla :fearful: .Anio jsem nestaqčila moc zmapovat kolik dětí celkem hce na další kurz :fearful: .
9. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jé, super fotka :grinning:

@singid Tak ať to Dádovi vydrží, to je super :slight_smile:

Jak já na vás holky koukám na tom plavání, tak bych s Danečkem zas chodila. Jenže mám problém s tím, že on by se asi bál potopit. Nesnáší sprchu na obličej a při mytí hlavy fňuká. My jsme chodili na plavčo v 6 měsících a nestihli jsme ani potápění. Pak Daneček furt marodil a k plavání už jsme se vůbec nedostali.
9. lis 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jen se k nám přidej!!!! Naše Dája se potopila jednou (z toho má tu úžasnou fotku :grinning:) ... a od té doby kříčí už dva metry před instruktorkou, že nechce pod vodu ... takže jestli se Daneček bojí pod vodu, budou s Dájou držet partu :grinning: :grinning: :grinning:
@bellatrix13 budeme chodit dál ... myslím, že jediný, kdo končí jsou ti, co se na fotkách z plavání nejvíc smějou :wink: , nevím, jak se jmenovali, ale maminka tam chodila ještě s tím miminkem ...
10. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,no neboj je tam i víc dětí,co se nechtějí potopit a ani o tom slyšet a i přesto se ve vodě radujou :grinning: .

Mirando,jo to je ta maminka,co se mnou chodí na plavání i ve čtvrtek s tou malou holčičkou,co sebou nosí v autosedačce :slight_smile: .Něco řikala,že malýho Robinka to plavání nebaví :confused: .já nevim mě přijde,že je v poho...no nevim to je její věc.Manžel je prý celý dny v práci,maj tři děti a ona s nima lítá po aktivitách sem tam,tak asi jestlli kluk moc zájem nejeví,tak jí aspoň u bude jedna starost navíc.Ale včera ještě zasejc dvě děti chyběly,že jo.ty jsem už taky nějak dlouho neviděla.
10. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nevím jestli jste se tu už o tom bavili, ale Dráčik je otevřený, tak hurá na nákupy! :sweat_smile: :grinning:
10. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 + @miranda77 Holky, tak my to možná zase zkusíme, ale počkám asi na nový rok.
10. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..Šimonek vypadá docela dobře.Nekašle,rýmu nemá,jen zvýšenou teplotu.Dneska se zatím nedostal ani přes 38,a to neměl ani sirup.U doktorky jsme zatím nebyli a myslím,že ani nepůjdeme,pokud se to nezhorší,tohel zvládneme sami.
Prin...fakt?Tak to my určitě brzo do Dráčika naběhneme,musíme se konečně vrhnout na vánoční nákupy
10. lis 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,Dracek je otevreny,hura!!! :grinning:
10. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, Petřík se taky od jisté doby odmítá potápět a celkově má na plavání "cochcárnu" :grinning: - ale prý to nevadí :wink:
Jestli fakt chceš chodit, tak abys nečekala pak dlouho - teď jdem na předposlední hodinu, pak ještě jedna a hned naváže další kurz, takže pak bys čekala třeba do února nebo března... :confounded:

Holky, my včera večer hysterák jako prase - no hrůza - uspávala jsem ho hodinu, oba jsme tedy nakonec přežili, ale bylo to o fous! :sunglasses: On v tý posteli vyvádí horzný ptákoviny - vležře běží kamsi, dělá piruety, no nechápu to, já toto dělat 3 minuty, jak týden spím - on to vydrží hodinu. A když jen naznačím, že tedy jako jdu a ať spinká, tak to je řev, že by na nás sociálka přijela snad i v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako utěšuju se tím, že to je JEN období.......... :sunglasses:

10. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím,že večer neměl Šíma teplotu..doufám,že mu to vydrží!
10. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,tohle dělá čas od času Šimonek taky..on teda nedělá kraviny v postýlce,ale nenechá mě odejít,to huláká,jako bych mu dělala kdoví co.Má to tak jednou za čvtr roku,ale je to o nervy..
10. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,tak přesně tohle období jsme s Janičkou měli,když se naroidla Jájinka :confused: .Přeji silné nervy :sweat_smile: .U nás padlo ina zadek pár ...pomalu to ovšem sparvilojen čtení a čtení a čtení.......do úmoru :rolling_eyes: .Takže každý den to u nás vypadalo tak,že jsem nakojila Jarušku dostal jí Jára do kočárku a vozil jí po bytě,aby usnula neb jinak usnout nechtěla a já hodinu uspávala Janičku......no zaplaťpánbůh to už máme za sebou :sweat_smile: .Možná je to to zasejc nějakej vývojovej skok kolem toho druhýho roku.Jeižiš...to byla hrůza :grinning: ,když tak na to zavzpomínám.Te´d nakojim Jarušku,dá krkoše,položim jí do postýlky a odcházím.Jájina si chvíli žvejká dečku a do dvou minut už je tuhoň .Pak jdu k Janičce,kterou hodil zatim tátta do pyžama,chvilku si čteme apo dvacetimunách už zhasínám,ujišťují,že na hodný děti bubáci nechoděj,řeknu pápá adobrou a jdu do obýváku :slight_smile: .
10. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se vykoupe Emca,dam ji mliko a bud je jeste chvili na lehatku a hraje si nebo ji vrznu do kocarkovy korbicky,co mam na pohovce a ona tam vytuhne.Mezitim hodim Maxe do vany a kdyz Em zavre viko,jdu se bud vykouat s nim (meje mi zada :grinning: )nebo kouknu na zpravy.Max ma dovoleno po koupani jeste chvili byt v obyvaku,vetsinou zvejka veceri a zira u toho na reklamy. :confounded: Pak nafasuje flasku mlika a maze do postele.Kdyz je hodnej prectu pohadku,ale nekdy chce si cist sam!!! :grinning: Tak za pul hodky mu jdu zhasnout,vetsinou uz je tuhej,tak okolo 21 hodiny.Ale taky dokaze jeste v 10 byt vzhuru,ale je hodnej,hraje si s plysakama,prohlizi knizky (dost neprakticky ma lampicku u postele a kdyz zhasnu,nekdy si rozsviti,had mrnavej :stuck_out_tongue_closed_eyes: )Krizovnka byla,kdyz byl prtavej,jeste v postylce,to chtel drzet za ruku a plizili jsme se od nej jak Indiani na stope...Pak spal u nas v pelechu a to uz problem nebyl.Ted je zlatej a Em taky,akorat ji budeme muset naucit rovnou usinani v postylce,bo se do toho kocarku velice brzy nevejde a vratime ho Leni. :grinning: Ona je holt spolecenska a usina nejradsi s nami v obyvaku u telky.
10. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás usínání stejný, pokud nevytuhne už u mlíka, tak někdy vytuhne až v postýlce, ale poslední dobou je v postýlce a přesně jak píše Veru,piruety, kuřátko na grilu, drc hlavou o šprušle, pak se do nich zamotá jak žížala, pak chvilku poslouchá jak zpívám no a když dělá dál kraviny, tak se sbalím,řeknu ahoj a jdu do obýváku, následuje řev jak v opičárně, nechám ho deset minutek vycukat a pak když přijdu, tak už stačí říct hají, hladit ručičku a vytuhne... no ale někdy do tý ložnice jdu na 5x :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a jak píše Maki, naštěstí indiánské období už skončilo, když vytuhne, tak vytuhne... ale tenkrát jsem zjistila, jak moc mi křupou klouby, vrže postel, praská lino :grinning: :grinning: :grinning:

mě dnes přišla várka dárků pro Dádu, koupili jsme garáže, autíčko na ovládání (Veru díky za tip), trumpetka, rumbakoule, zatloukačka dřevěných kolíků a ještě mám v plánu malou kasu a naši koupí takový ten dětský stan do obýváku (zrušili jsme tunel a teď tu máme moře místa :grinning: :grinning: :grinning: )
10. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to období je fakt maso - dneska hysterie opět - 45 minut, prostocviky v postýlce i v naší posteli, pak fňukoš jako blázen, přestože jsem tam byla a držela ho, jak si zrovna umanul - no moje nervy!!!!!
Indiánský plížení mi absolutně neprojde, ale když jsem měla největší nervy, přišel Adam z tréninku a asi to nějak vycítil, vzal to za mě (posledních 8 minut) a "dorazil" ho... Čtení nehrozí, to ho zatím nezajímá, ale už je na cesté "velká" postýlka, tak pak bude i rozumná lampička a třeba i počteme. Holt jsem se prozatím smířila s tím, že večer musím pak ponocovat (dneska oprava dvojích písemek a příprava dalšího kusu prezentace na zítra) a žehlit asi už nebudu nikdy :grinning: :grinning: - aspoň nějaké pozitivum !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
Šíma je od včerejšího oběda bez teploty.Ani v noci mu nevylezla,teď tu sedí,cpe se snídaní a je v pohodě.Akorát teda říká,že ho bolí vzadu v pusince.Nic tam nevidím,ale myslím,že tam má afty z teploty.Není to ale asi nic hroznýho,když se nají a nedělá u toho scény.Počkáme do zítra a eventuelně bychom šli zítra k doktorce,aby mu na to něco dala,pokud na to vůbec něco je.
11. lis 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

je mi hodně smutno, ale fakt HODNĚ. Dneska jsem byla s Danečkem v Rákosníčkovi v herně a tam samé těhotné. Ze sedmi mamin jich snad šest mělo velké těhotné bříško. Mezi nimi i dvě, co rodily se mnou. A do toho mi další kamarádka dneska oznámila, že jí na utz našli mimčo. Tak nějak jsem si myslela, že jsem v pohodě, ale tohle zabolelo :frowning2: Nevím, co to se mnou je.
11. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek