• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@lenik_25 Leni,to je přirozený,úplně tě chápu,nejsi přece ze železa.Není s tebou nic divnýho...
11. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ale že jsem doteď byla v pohodě...
11. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Jednou to na tebe dolehnout muselo,bolest půjde ven a udělá se ti líp.Já se celkem nesnášela,když jsem se sešla s kamarádkama-dvě těhotný a já už pak fakt nechtěla poslouchat jejich těhotenský řeči.A to je mám obě moc ráda a těhotenství jim přeju(jedna teda už porodila).Jsme jen lidi...
11. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mms od další kamarádky, co jí vyšel těhotenskej test. Já dneska asi umřu!!!
11. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Přesně, těm dotyčným to přeješ z celého srdce, ale tobě to to srdce rve.
11. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni kdyby byl pozitivni tak bych musela letet na gyndu protoze uz bych tehu nebyla. podle kamosky z konika to byla ta ryha co je na tom testiku. navic to bylo az po dlouhy dobe.
11. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 V pohodě
11. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Právě..víš,že jim to přeješ a ony to vědí taky a za svoje pocity se stydět opravdu nemusíš,určitě to bude brzo lepší
11. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Děkuju za podporu, Péťo.
11. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to nemáš zač
11. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ahoj,příteli:slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Helou příteli :grinning:
11. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, jdu se podívat na dítě, jestli spí. Nespí. A co nevidím... On si cpe do nosu nějakou malou umělohmotnou tyčku, kterou vypreparoval z autíčka... já se z něj pos...u. :frowning2:
11. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 To je šikovnej klučík:slight_smile:..hlavně,že to dobře dopadlo.Tohle naštěstí Šíma nedělal...
11. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se nespí,teda,spí Martin,páč je po noční,dítko se otravuje a žádá si moji pozornost,asi se budu muset obětovat a hrát do úmoru domino:-d.Mezitím budu odbíhat k počítači..
11. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No já si myslela, že tohle ho ani nenapadne, člověče. Nejdřív jsem viděla něco bílého u nosu, tak jsem si řekla "Ha, sopel!" a chtěla jsem jít pro kapesník. A ono houby. Byla to umělá tyčka, skoro jak od lízátka.
11. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 co to je za kouzla????ono to funguje..
11. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Já ti nevim. Zkoušela jsem si vymyslet asi pět různých kombinací a pokaždé to vyšlo...
11. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítko asi už usíná, tak si jdu taky lehnout. Páčko všicí, co tu jste i nejste :grinning:
11. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my dnes oční, Dádovi nakapali do očiček kapičky aby se dr. pak mohla podívat na oční pozadí, to byl ještě ok, ale když mu po půl hodině svítila do očiček, tak to řval, byl zabalenej v takovém prostěradle a ležely jsme na něm tři.... :rolling_eyes: chudinka můj malej, ale má to v pohodě, máme přijít ve 3 letech a musím ho naučit otáčet velké písmeno E, aby poznala, jestli má dobrý očka... teď z toho spinká andílek můj...

@lenik_25 Leni to je fakt normální, já po tom roce zkoušení jsem v duchu opravdu nenáviděla všechny těhotný, byl den, kdy jsem jich potkala třeba deset, to bylo hrozný, když se sestřence narodil malej, tak jsem za ní nešla ani do porodnice, protože bych jí tam brečela jak želva... i tak stačilo, když jsem u nich byla, že každá babička radila, ať si miminko "pochovám" protože pak sama budu čekat... pomohla mi teta z Prahy, sama na dceru čekala 5 let (bylo to před 35 lety, takže o nějakém IVF si mohla nechat jen zdát), ona je taková od rány, na rovinu mi řekla, vys---r se na to, až miminko bude chtít tak přijde, a vsadím se, že do roka budeš minimálně těhotná, jestli už nebudeš mít miminko... no řekla mi to v listopadu 2008 a v září 09 jsem rodila, :grinning: :grinning: :grinning: a když vyprávěla jak obrečela každou ms, to pak bylo takový souznění, že jim se nakonec zadařilo, tak mě přeci musí taky ne???? :grinning: :grinning:
a zvlášť po tom, co jsi prožila, myslím, že by to asi snad ani nebylo normální, kdyby to s tebou ani trochu nezamávalo... a občas to tak bývá, že si člověk myslí, že už je z toho venku a najednou prásk a padne to na tebe jak deka....držím palečky, Ivana Chutná tě dá dohromady a s manžílkem založíte na prďolku raz dva, neboj!!!!
11. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,jak píše Petrunka,jseš jenom člověk.Je to normální,že to zabolelo..Hele a třebas je to dobré znamení vidět všude těhotný :sweat_smile: .Nevim,jestli to byla u nás shoda náhod,ale v měsíci,kdy jsem si jednu jak druhou kočku uplácali,tak jsem narážela na těhotný fakt snad na každym kroku :confused: až to fakt vylo dost divný :confused: :grinning: .Si pamatuju jak si Jára dělal srandu,že vzrostla v obchodech kriminalita neb každá druhá předstírá těhotenství a přitom má nákup pod tričkem :grinning: a když jsme makali na Jájince,tak jsme zasejc takhle prošli obchoďákem a i on se tak podivně rozhlídnul,že jsou zase všude kolem nás ty tričkový kriminálnice jedna vedle druhý :confused: až to bylo děsivý :grinning: .
11. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a ta magická koule nefunguje :grinning: ,já zkusila schválně třikrtá po sobě stejný čísla a vyjde to jen na poprvé :grinning: .

Sin a gratuluju k přežití očaře.....páni,to se malýmu nedivym,že z toho vytuhnul :fearful: ,ale hlavně,že to má v pohodě :slight_smile: .
11. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem dneska šla s Jájinkou na plavání pěšky s kočárkem.....abych pak mohla jít do takka a do Dráčika...teda v tom Dráčiku člověk fakt neví co by všechno :grinning: ,ještě že to neni zrovna levné a je člověk limitován financema :grinning: .Takže jsem Janičce koupila jen modelínu(kterou jsem doma hned vyndala neb bez ní nemůžem vůbec existovat :grinning:) a šla jsem,beztak se mi toho víc na kočár nevešlo(už tam byly nějaký hadřiky z takka).Vedoucí prodejny řikala,že je v celku nebezpečný tam chodit po čtvrtý odpo neb to tam je celej Děčín :grinning: :grinning: :grinning: .No a pak jsem šla ještě do spořky a pak znova přes Starák pěšky do Březin...a jsem grogy,mě tak bolej nohy.Sakra já už nic nevydržim :sweat_smile: ,potřebuju se dát nějak do formy :unamused: .
11. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem byla dneska na plavcu i v Drackovi :grinning: Jela jsem autem a presto jsem zmakana,jit pesky,tak ted chrapu jeko Emca :grinning: .Maxule je u babi,az do zitra,tak makam,prevlikam postele a zitra asi probehnou okynky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bell,pozor,Radka nakoupila vsechny hracky v Pompu,pac nevedela,ze uz je Dracik open a zalitovala tezce.Rikala,ze je Pompo vyrazne drazsi!!!
Ja tam byla okouknout garaze,bo Max je u kamosky vecne okupuje jejimu chlapeckovi,tak jsem byla spokojena,maji vyber.Zaukoluju tchanouvce! :grinning: Jsme se ted nejak vydali z penez za tu R.operaci a za uhli,tak musim pockat,az dorazi socka a Romanova vyplatka,nechal mi tu karticku od uctiku,hodny chlapecek! :grinning: :grinning: :grinning:
Hele,a kdyz tak chodis pres Starak do Brezin,tak bys mohla hodit odbocku na kafe,ne??? :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas, Pompo je výrazně dražší. Danečkovi jsme kupovali autíčka na dráhu, kterou dostane k Vánocům a stejné autíčko v Dráčikovi stálo 35 Kč a v Pompu 51 Kč. Solidní rozdíl.

Holky, dík moc za podporu. Dneska je to se mnou fakt děs. I doma.
11. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já ti nevim, ale třikrát po sobě jsem si myslela stejné číslo a vyšlo to i tak :slight_smile:
11. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,jj něco jsem zaslechla od dvou maminek za regálem,že pompo je mnohem dražší :grinning: asi si pochvalovali jak dobře pokoupí :grinning: .No čoveče,když jsem běžela ráno na plavčo,tak jsem tam na ten váš barák jukala,ale letěla jsem jak drak ,že :grinning: .Dala jsem to od nás k plavečáku za 25min :sunglasses: (ale vzala jsem to zkratkou kolem zahrádek né mezi barákama.A zpátky jsem šla až skorem v jednu......a to už jsem čekala,že po mě bude sháňka(Jára,bába,Janička) a taky že jo.Prej kde se tak dlouho flákám :fearful: .To by jsme se museli domluvit dopředu trochu,aby na mě nečekali :sweat_smile: .Ty jo,ale zpátky už jsem se ploužila jak lemra a přesně pod vašim barákem se vzbudila Jájinka a začlo pršet :rolling_eyes: .Já se právě dneska rozhodla,že si hezky zakorzuju s kočárkem.v klidu..bez Janičky....po městě .... :grinning: .Padla na mě nostalgie jak jsem s Janičkou v kočáře denně bloudila městem nebo parkem,všechno u nosu.....a teď si musim naprosto přesně rozmyslet kam půjdu, jak dlouho to bude trvat a kam se s nima oběma taky nepodívám :grinning: :grinning: :grinning: .Tak mě tak napadá,že by jsme si spíš mohli zakorzovat s kočárama.......takhle ve čtvrtek ....bez těch běhacích dětí .....po plavču :grinning: .Chodíte do Ledňáčka taky nějak na 10h? Mám pocit,že si psala,že jo,ale už si to nepamatuju přesně :fearful: .
11. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manžílek přivezl modem, tak jsem už opět on-line :grinning:

ad magicka koule - symboly u moznych vysledku jsou vzdy stejne :D - zádna veda, jen matematika :sweat_smile:
bell: a pocitala jsi správně??? :wink:
ale pripojim take neco zajimaveho ;)
http://www.kolumber.com/brain_test.php

11. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,my chodime az ve 13 hodin,ale to neva,muzu na vas pockat a pokorzujeme,Emca se aspon na to plavco vyspi a Jajinka bude urco taky tuhos.Nekde muzeme dat kavicku,kdyz budeme mit hodny spici kocicky. :grinning:
11. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek