• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni OK,juknu a napíšu Ti IP :wink:
Dnes a zítra nebudu mít noťase,takže písnu asi o víkendu....
Jdu spát mám dost
11. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Jasně, matematika :grinning:
11. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ok, je čas.
11. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Mirando,myslela jsem na jedno a totéž číslo,porvé to vyšlo,podruhý už to ukázalo jiný symbol a po třetí taky jiný symbol.Ty symboly se mění,ale pokud si je neprohlížíš dostatečně dlouho,aby došlo ke kýženému optickému klamu,tak to ukazuje bláboly.Počítání je vedlejší,těžko mi ta koule bude číst myšlenky...pouze optický klam :sunglasses: .Jinak tanečnici vidim protisměru :grinning: ,ale je fakt že když se člověk zadívá dlouze,tak se baba točí i na druhou stranu :grinning: .
11. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jj to by jsme mohli,vychází to akorát na polední spaní,co :grinning:?!Tak třeba ve čtvrtek? :grinning: .Hele kolikrát Emča ještě za den spí?Jájina má tři spánky.....když se mi vzbudí moc brzo z některýho toho spánku,tak i čtyři denně :confused: .Né,že by mi to vadilo :sweat_smile: ,ale už čekám každou chvílí,že by se nám to mělo začít upravovat, tak na dva spánky a za nějaký čas už jen na jeden :fearful: Přijde mi to spaní přes den dost nepraktický neb ať se vypravujem kamkoliv,tak to vždycky vyjde,že by Jájina tak půlhodinu před odchodem,kdy je největší frmol už chtěla spát a tak začne kňoukat a Janička sabotovat oblíkání,obouvání........vyjít z baráku je občas pěkně o nervy.
11. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ty maki,kdy ty slavíš svátek?! :fearful: Jestli dneska na Martina,tak všechno nejlepší k svátku :sweat_smile: !(vůbec nemám tucha jak je to s Martinama v kalendáři :fearful: a nemám žádnej zrovna po ruce :sweat_smile:).

A taky všechno nejlepší k svátku Mackovi od Lary :slight_smile: (estli sem jukne) !
11. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emca ma standardne 2 spanky,kdyz se z odpoleniho vzbudi driv,tak si prida jeste jednen tak pulhodinkovy predvecerovy :grinning: Spi dopol tak od 10 do 11 priblizne a pak tak okolo 13 hodiny to v idealnim provedeni zakapne aspon do 15.Ale kdyz jdeme na plavco,tak vydrzi v pohode,vi,co se bude dit,tak je trpeliva.Ale dneska mi v sedacce vytuhla jeste nez jsem ji vynesla z polikliniky! :grinning: Vzbudila se,az kdyz jsem po nakupech dorazila domu,byla prenesena z vajicka do kocarku,kde do sebe hodila flasku mlika a pokracovala skoro do 17 hodin. :wink:
Jo,taky musime planovat odchody z baraku podle spani,nechci,aby zbytecne brecela,tak nejpozdeji v 9,45 musime byt vsichni v cajku a holka v sedacce,jinak by byl kraval.Vetsinou,ac je to s podivem stiham v pohode,kdyz se vypravujeme sami,bez tatky...Holt je to v tom,ze vim,co vsechno musim udelat a udelam to s zenskou logikou a muzu se na sebe spolehnout,ve vetsine pripadu,tedy...ehm,ze... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chlapi v tom delaji bordel,i kdyz se snazi pomahat.Doufam,ze si tohle neprecte Roman... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze kdyz tu je,dost casto nestihame a zapominame...viz flaska na mliko pri vyletu lodi,ze.... :grinning:
11. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Martinama v kalendari je to tak,ze slavi 17.cervence... :grinning: Ale diky i tak!!!Uz jsem si na Martina dala 2 deci Veltlinku. :wink:
11. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 No jo vidiš mě zmátlo,že na FB kámoška přála jinej kámošce Martině...ovšem jaksi jsem si nevšimla,že jí přeje k narozeninám :grinning: :grinning: :grinning: .To je fuk,hlavně že maj všichni popřáno a dopřáno :grinning: :grinning: :grinning: .

Čoveče,tak Jájinka se budí ráno v 7 a nejpozději v 9 už chce spát :fearful: ...vůbec nejlépe v v 8,30.V 9 už je to dost na hraně.Vzbudí se tak za hoďku a kousek,takže nám to vychází jen tak tak na plavčo a na cvíčo na Světýlka to je blbý,to si schrupne chvíli cestou tam a pak musim fofrovat,aby si schrupla zasejc cestou zpět.Pka jde spát po o(dvě hoďky) a nakonec má taky takový předvečeřový spánek ,ale to je minimálně hodina.Přijde mi,že snad dospává co nenaspala jako menší mimino :sweat_smile: .Respektive bych potřebovala upravit nějak noční spaní.Podle chytrý knížky o spaní dětí jsem jí naučila večer usínat hezky sama ve svý vlastní postýlce,ale vydrží tak do dvou do rána a pak už má dost přerušovaný spaní :rolling_eyes: sice hned usne jak jí vezmu k sobě...ale stejně jsme obě chvilkama vzhůru :rolling_eyes: .
11. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo jinak u nás vypravování celé rodiny ven vypadá asi tak,že Jára čeká až budem vypravený :grinning: :grinning: :grinning: .Občas do toho projde a houken,že námt o strašně trvá :grinning: a v závěru je poslední,kterej se oblíká a my už jednou nohou v předsíni :grinning: .Ale abych ho jen nehanila občas po něm hodim oblečení pro Janičku a obleče jí :grinning: .
11. lis 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem se včera zaraadovala, když jsem viděla jak bagřik zahrnuje tu díru u základů baráku, že už to mají hotový a bude klid a když jsme mazali na oční, tak pán se sbíječkou rozbíjel asfalt před hlavním vchodem :confused: mi nějak nedošlo,ž e to musí udělat i z druhé strany, že....
u nás vypravování takový, že večer před dnem D :grinning: si připravím tašku a na tu si napíšu co tam ještě musím ráno dát (pití, sváču, co přes noc nevydrží), pak oblíknu kluka, připravím kočár a vyženu taťku s prckem do auta, ten ho přikurtuje a složí kočár no a mezitím se oblíknu já a přijdu za nima :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale je fakt, že když jdeme spolu, tak manžu komanduju (on se tedy nechá, neb neví co a jak), tak ho zaúkoluju a už fungujeme :grinning: :grinning: :grinning:
a se spaním pro mě bylo nejhorší období,když jsme přecházeli ze dvou spánků na jeden :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Leni, už je lepší? venku sluníčko, bude teplo....
hezký den všem
12. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas tatka taky pomaha,nechci mu krivdit,to zase ne...Vetsinou oblika Maxe,ja Emu a pripravuju s sebou veci.Oblikam se bohuzel posledni ja... :unamused: Vetsinou,az na vyjimky...Snazim se vymyslet predem,co si vezmu,aby to pak odsejpalo.S malovanim je to horsi,nekdy jdu uplne bez sminek,jen s tim zazracnym tresnovym balzamem,ten taham vsude s sebou,mam ho v prebalovaci tasce spolu s kremem na ruce a vlhkymy ubrouskama.Nezbytne holt musim nosit s sebou. :wink:
12. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vy jste toho zase probraly ...!
My měli kulturní týden - zakončený včera oslavou synovcova svátku :slight_smile: Takže každý večer doma až za tmy (což v tuto roční dobu zase není takové umění :grinning: ).

Leni, tak naprosto ti rozumím, já na Petříka čekala dlouho a tedy když moje švagrová na chalupě byla s miminkem, tak to ještě šlo, ale když tam za ní přišly další dvě s kočárkama, tak jsem vytáhla muže a Adama na tůru - protože to na mě bylo moc. Taky jsem si v duchu říkala, že to není normální - ale ono prostě JE! Neboj, dočkáš se - ber to jako dobré znamení, že čím víc jich je těhotných, tím blíž jsi tomu i ty (= statistika :grinning:, viď, Mirando?!).

Naše usínání je pořád peklíčko, něco jsem si o tom četla, no prostě období no... kolem 2. roku.... :confounded:

Vypravování nám jde dobře - naše větší dítě se totiž nejen samo oblíkne, ale případně oblíkne i to menší, v tomhle jsme v pohodě. Když jdem sami, tak to mám taky zmáklý a s taťkou taky, jen on má nějaký záchodní syndrom, takže jsme všichni na 90% oblečení, vypravení a on prostě musí.... to tedy pěním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale když musíš, tak musíš, že?

Dneska jdem na plavání a večer nám konečně dorazí tatíneeek!!!! Prý dneska uspává (tak jsem zvědavá, jak to dá :grinning:)

Vypadá to, že bude hezky a i na víkend ta předpověď je vcelku fajn, tak ať to vyjde a užijem si podzimu :wink:
Všem hezký den.
12. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej u vasich pry v noci zvracel,tak jsem zvedava,jak to dopadne.Ted mu je pry dobre,uz se i nasnidal.Ted ho mama sla koupat,mel poblity vlasy.Chudinka muj.Vecer prijede,snad bude v pohode, a neplivna na malou nejakyho bacila.
12. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
maki,
ono něco řádí...Jarda asi před třemi dny měl v noci průjem a to tak, že to fakt nestíhal, ale vždycky hned jak se posrandil, tak mi řekl a jelikož nemá plíny, tak paráda :grinning: :unamused: No a ve školce je jich taky jenom půlka!

veru,
já o uspávání ani radši nemluvím, nemáme to zmáklé jako Maki, to ani náhodou, že bych jako Rostíka položila a on mi usne, nehrozí, holt mám fakt nespavé děti, ale zase mi už v sedm chrní a já nabírám síly :grinning:

Leni,
hlavu vzhůru, já věřím, že všechno se děje pro něco! Všechno má svůj smysl, takže vydrž a bude zase dobře! :wink:

holky,
nevíte jestli se tu dá někde sehnat malířská šablona?
12. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .

Pro Mirandu : jsem našla z tý tanečnice :grinning: zajímavý odkaz na článek : Věčné zuby savců na obzoru :grinning: :grinning: :grinning: .

Maki, čoveče,přeju ať je Max ready :confused: ,třeba mu jen něco nesdlo do žaludku :confused: .

Sin,tak já si teda taky připravuju tašku už večer.......jenže člověk míní děti mění..... :grinning: .Zvlášť,když větší si vzpomene,že nechce na sebe zrovna to,co jí nandvám,pak nechce jít čůrat,aby nechtěla hned jak se auto rozjede.Když už se vyčůrá po dlouhé domluvě ve chvíli kdy už jsme opravdu u dveří do předsíně...tak si třeba zasejc omylem kopne do plného nočníku a je nutné jí převlíct punčocháčky a ještě to vytřít.Do toho to menší už řve neb je navlečený a je jí vedro a taky už chce spát :grinning: :grinning: :grinning: .Extra žůžo dobrodrůžo občas :grinning: :grinning: :grinning: .
12. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,Prin,co budete kupovat miminkám k vánocům? :fearful: Co koupit ,když se nám tu všude válí hračky po Janičce :fearful: ......
12. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak honem si všechny kupte pendrek :grinning: ,já si pro ěj dneska taky sjedu :grinning: : http://www.osel.cz/index.php?clanek=5335
12. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell bléééééé, to raději budu zapomínat než se cpát pendrekem :frowning2: :grinning: jinak mám noční můry o tvém manželovi, má ten svůj plášť a roušku a chce mi vytrhat všechny zuby!!!!!!!! saďour:grinning:
tak naštěstí náš miláček si ještě nediktuje, ale v nestřeženém okamžiku prchá do ložnice, kam normálka přes den nesmí a rabuje mi noční stolek (v 99% případů to znamená, že na sebe vyleje skleničku s vodou a můžeme převlíkat) :sweat_smile: :sweat_smile:
teď Davídek usnul už v 11 a po 45 min je vzhůru, takže dáme obídek, vytáhnu ho na chvilku ven (od úterý bez teplot) a pak zkusíme ještě trochu pospinkat, večer půjde pozdějš, tak aspoň vydrží v noci :sunglasses: toť plán na dnešní den, jsem zvědavá, kdy se to zvrtne :grinning:
Veru, taky mívám záchodový syndrom, prostě to v tom zmatku nestíhám a občas se modlím, abychom dojeli tam kam máme a hned letím na záchod :grinning:
12. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky sháním někoho, kdo umí vytvořit webový stránky (pro začínající firmu, kontakt, představení firmy, nic složitého) a hlavně ví, jak je to s koupí domény atak (v tomhle docela plavu a kamarád co se tím zabývá mi nereaguje na zprávy :confounded: no má 14 denní mimčo tak asi nestíhá :grinning: :grinning: ) díky za info
12. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pendrek nikdy,zveda se mi z nej zaludek! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co koupime maly fakt nevim,presne ze stejnyho duvodu.Asi nejakou malou panenku,uz teda jednu ma,ale to je suvenyr z Kanaru kvality pochybne,takze ta je spis dekoracni.Taky ji koupim valec na lezeni,ten po Maxovi mel dirku.
12. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ja bych na tu pamet mela neco asi fakt zrat,dat si na sporak rozehrat olej a jit si sednout ke kompu a zapomenou na to...hmm :unamused:
12. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell, je to fakt matematika, jde o liché řady čísel :grinning:

@singid Díky, je to trošku lepší, ale to víš, chtěla bych už taky čekat mimčo.

@verca111 Verčo, díky. Kéž by tahle statistika fungovala :slight_smile:

@makinka.1 Jejda, že by řádila nějaká střevní viróza? Chudinka malej!

@prin Mám asi takový podvědomý strach, aby se to zas neopakovalo, víš. Nechci to prožít znovu. Takovou tu radost z dvou čárek na testu, potvrzení od doktorky, potvrzení z krve a pak rána na ultrazvuku... to je naprd. A stačilo jednou. Takže podruhé už by se to "pro něco" fakt dít nemuselo :frowning2:

MILUJU PENDREK :grinning:
12. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted me napadlo,ze vy jste na tom Bell a Prin jeste hur nez ja,pac mate obe deti stejnyho pohlavi a tudiz je to s tema darkama jeste slozitejsi.My aspon muzeme kupovat holcici hracky...
Takze strevni chripka radi,jo?No to mam radost :confounded: Jezis,jesteze ja nesla s Leni do toho Rakosnika,uz bych se tu zase cilila,ze to chytil urcite tam.... :grinning:
12. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 No a my tam byli a hodlám Danečka dát příští týden 2x do školky... tak to jsem zvědavá.
12. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

Tak u nás se dnes po o nespí a spát nebude.

Z okna vidím Singid, jak nahání Davídka - a víte co? Chich, už je z ní taky batůžkářka, ale maskuje to - má batůžek Timmyho a nese ho v ruce :grinning:
12. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 My bez batohu taky ani ránu :grinning:
12. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Veru :grinning: ty jsi špionka, já tě taky špionuju ale nic jsem neviděla....
a batůžek byl, neb jsem si včera zapomněla dát do lahve malému silikon špunt a večer mi kabelka čůrala, takže šla do pračky a ještě nebyla suchá, Dáda nesl Timmyho na zádech, ale pak sebou prásknul, sedřel si frňák, tak jsem mu ulehčila :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem si doma říkala, nebude ze mě batůžkář, ještě neeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 ... tak ted nevim, jestli jsem te pochopila ... magicka koule funguje, kdyz k danemu cislu, na ktere mas myslet, dojdes tim popsanym vzoreckem ... ten, kdyz zadas do excellu a vypocitas pro dana cisla, zjistis, ze se tam objevuje pouze asi deset moznych vysledku ... a tech deset moznych vysledku ma vzdycky stejny symbol... takze to proste musi vyjit :astonished:

a pendrek MILUJU!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

tal koukam, ze horecky ustoupili a prichazi strevni prohanka :confounded: ... tak at jste OK!!!

@singid ...taky mi Podolska podsouvala neco o batuzku a taky odolavam ... :slight_smile:

Jinka jsme s Tonikem uspesne odbourali vecerni kojeni ... uz usina s tatinkem a tak mne ted ceka vikend bez deti :astonished: :astonished: :astonished:
12. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pendrek jsem si samozřejmě zapomněla koupit...... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ,tím se jen potvdilo,že si ho příště koupit už opravdu MUSÍM :grinning: :grinning: :grinning: .

Akorát mát recht,že něco řádí.Já už včera večer tušila,že mi je nějak divno.....a dneska už je mi fakt blbě,co se stran zažívání týká :rolling_eyes: ,takže baštim suchej rohlík a doufám,že to přes noc vyležim :fearful: .

Mirando,jo jo to ono to funguje podle toho vzorečku,to já zas neřikám,že né.jen když to výsledný číslo budeš mít několikráte po sobě.tak už ta úspěšnost stoprocentní neni :fearful: .Může to být taky pěkná kulišárna jako ta tanečnice :fearful: :grinning: .
12. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek