• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
bell: vecne zuby savcu??? Sakra asi toho pendreku jim malo ... i mrkve, zadny odkaz tam nevidim :frowning2:
12. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 : tak mi to cislo prozrad ... to mne fakt zajima ... proverim to :grinning:
rada prichazim vecem na kloub - i tanecnici jsme s klukama rozlustili :sweat_smile:
12. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,tak se omlouvám,jukla jsem teď na tu kouly znova,aby jsme akta koule už rozlouskly :grinning: a stalo se mi to zas,ale pravděpodobně asi stejně jako před tim,že jsem zmáčkla myš dvakrát a ono to přeskočilo na další symbol.Fígl celé koule je v tom,že ať se počítá jakkoliv,tak jsou všechny výsledky dělitelné 9 a když projedeš všechny čísla dělitelné devíti tak u nich najdeš stejný symbol jako u čísla 9.Na to jsem se zaměřila já :grinning: .A u tanečnice je fígl v tom,že to s žádnou hemisférou nemá nic společné a je to jen optický klam :grinning: -dle vkladatele na net :grinning: .
No a odkaz na Věčné zuby jsou......našla jsem na těch stránkách s tanečnicí odkaz na www.osel.cz a asi náhodnym výběrem na mě hned vyskočily ty zuby :grinning: ,po chvilce pročítání jsem našla i ten článek s pendrekem :grinning: .Čoveče to je docela dobrý něco jako 100+1 na netu :grinning: .
12. lis 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 no vidíš, jak jsem si procvičily mozkové závity a ještě narazily na spousty zajímavých věcí :grinning: ... to 100+1 mi chybí ...

jsem si říkala, že tu nikdo není a vy asi všichni koukáte na Vyprávěj a 13.komnatu, co? :wink:
12. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky asi jdu hledat,estli tu někde máme doma živočišný uhlí :fearful: uuuuuu.

Joo Mirando,jak u vás proběhla odstávka.......teď myslim nočního kojení? Večerní máte koukám už taky zmáknutý :slight_smile: .To Janička sice taky zmákla, ale uspávat jsem jí stejěn musela jen já až donedávna :fearful: .Teď se chystám udělat něco s Jájinou.Sice mi vydrží spát šet až sedm hodin v kuse,ale pak se budí snad každou hodinu..nebo půlhodinu už ani nekoukám na budík :rolling_eyes: .Někdy jí stačí jen pohoupat a usne.Většinou jí,ale vezmu k nám do postele hodim k prsu a spíme rychle dál.Nevim,jestli už mám v 7 měsících risknout jí nechat trochu vycukat a vykňoukat až se začne v brzkém ránu zasejc budit :confused: .Podle chytré knihy to děti do 6 měsíců zvládnou.....ovšem nepíšou tam jaký je rozdíl mezi kojenými a nekojenými dětmi a jestli je důležité kolik toho dítě za den sní apod. :confused: .Jájina má teď dva příkrmy za den v poledne a večer,tak si nejsem jistá,jestli to na ní neni ještě moc brzo jí úplně odstřihnout od nočního gáblíku :fearful: ......
12. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Ty vogo, potřebuješ pendrek na paměť a zapomeneš ho koupit, tak to je vrchol :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 No samozřejmě v pátek večer má u nás i Janička dovoleno jít spát až v devět :grinning: .....po seriálu.....neb se ani jeden z nás nechce obětovat a přijít o začátek kvůli čtení v postýlce :grinning: .(Jájinka už spí od 19h ....zatím stále bez přrušení,určo se vzbudí až si půjdu lehnout já :sweat_smile: )

Ježiš teď jsem si tak jako vzpomněla na Sin,jak psala,že dělaj přesuny-rodiče do obýváku a dítě do ložnice místo toho,aby malej šel z ložnice do svého :fearful: ........náhle jsem pojala podezření,že kdyby jsem se vůbec neplížila do ložnice ke spánku,tak by se třebas nevzbudila :grinning: .Vždycky začne ze spaní pomlaskávat jen co se obejvim ve dveřích :confused: :grinning: .
12. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Jo to je děs co :grinning: ,ale vzpomněla jsem si na něj hned......jak jsme přišli domu z nákupu :grinning: .To ještě jde,taky jsem na něj mohla zapomenout úplně,že :grinning: .Ale na obhajobu mám,že jsme šli nakoupit na víkend a s oběma holkama....takže máme zásoby kde čeho.........jen ten pendrek né :grinning: :grinning: :grinning: .
12. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max byl jeste pred chvili vzhuru,mel maminkovej abstak :grinning: .Takze jsem museli strasne mazlit a vypravet a Vypravej si budu muset pustit zitra na netu,bo jsem videla tak pulku v kouscich.Annu K uz jsem skoukla skoro celou,trpaslik mi oznamil,ze si bude cist sam :grinning: Vypada dobre,snad uz nebude blindit.
Bell,z Brezin slysim nejakou music nebo se mi to zda???Jo a zivocicny uhli mam,kdyby neco.... :grinning:
Pendrek je na pendrek!!! :grinning:
12. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 já jsem s Dájou i u Toníka s nočním kojení přestala až v roce ... rok jsem jim dala (ted mi to pridavne jmeno uplne vypadlo ... kde mam pendrek??? :grinning: ) dobu ... a pak jsem proste sla spat do jinyho pokoje a tatinka nechala s ditkem - at se deje vule bozi :wink: - Daja to zvladla za tyden, Tonik za 2 dny ... ten nechtel ani pripraveny caj/vodu a od te doby spi celou noc :sunglasses:, asi po mesici jsme vyrusili kojeni tesne pred spanim, uspava tatinek ... takze uz kojim jen pres den 1-2x ... docela mi to prislo v pohode ...
tvoje holky jsou sikulky, jsou zdrave, pekne pribiraji ... tak jestli citis, ze uz je cas, jdi do toho ... mne to prislo v pul roce (dle doporuceni moudrych :wink:) brzo (ale my jsme hooooooooodne marodili a prikrmy jsme zavedli az v 9ti mesicich ... a poradne Tonik basti az od roku)

12. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 No hele Janička sice zmákla odstávku od nočního kojení za tři noci(fakt šílených tijátrů tedy :rolling_eyes: ),ale v 11 měsících...tedy po 11 měsících totálního vyčerpání mě :rolling_eyes: .Ta se prostě budila co dvě hodiny každej den od narození..... :astonished: .Takže jsem si řkala,že Jájinu si musim navyknout co nejdřív na nějaký rozumný spaní.Ona fakt začala po šestinedělí nějak zázračně v noci spát namlsala mě pěkně,že spal osm hodin v kusem a párktát i skorem deset.Prsa mě teda bolely šíleně,ale šťastná jsem byla jak blecha....pak se jí to rozhodila s těma prvníma zoubklama a teď se jí to hezký spaní zkoušim zase naučit.Ale sbírám právě odvahu jí odstřihnou t přes noc úplně neb se nechci nechat vyštavit jako u Janičky :confused: .
12. lis 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,tak jsem si otevřela okno,jestli uslyšim nějakou hudební kulturu anic ,čéče :fearful: .Slyšim jenom déšť :confused: .Ani nemám tucha,jestli tu dnes mělo nco být.Nemá spíš někdo dole v zharádkářský kolonii zazimovací mejdan? :grinning:
12. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš doufám,že to po mě přelouskáte........jak odbíhám na hajzlík,tak každej příspěvek píšu po etapách a ještě zrychleně.... :grinning: .teda,ale mě je divně ..zvláštně.Nic mi vlastně jako neni.......jen v břiše s emi ozývají zlověstné zvuky ... :fearful: :grinning: .

Sin,hele si mě teda pobavila s noční můrou :grinning: .A my jsme zrovna včéra koukali na Divočáky....tedy na film Divočáci,že :grinning: .To je o takový partě zaprděných otců od rodin,co si vyrazej na dobrdružnou jízdu na motorkách.....fakt super komedie :grinning: .No a jeden z nich je zubař a v jednom tom záběru vrtá a má roušku na puse....a ta rouška má na sobě kresbu.....klaunskýho úsměvu :grinning: :grinning: :grinning: .Jára si tak jenom povzdech,že je to super ,ale u nás se to nedá sehnat :grinning: :grinning: :grinning: .Ale bylo by to bezva viď,abys z něho neměla ty noční můry :grinning: :grinning: :grinning: .
12. lis 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to Járovi prostě k Vánocům vyrob nebo nech vyrobit -to by byla fakt bomba, kdyby měl toho klauna na roušce :wink: :grinning:
12. lis 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell :grinning: :grinning: :grinning: klauni jsou hrůzostrašní... :astonished: ale vyrobit by se to dalo, kup nažehlovací záplaty, vystřihni a šup :grinning: :grinning:
a s tím bolením, já byla včera s Dádou venku a najednou takový šplouchání v břiše, a taky takový pocit na nic....ale doma jsem to pak ustála :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Dáda se v noci vzbudil, když jsem lezla do pelechu (v 01 jsem vytuhla u TV) a zesr....l se jak amina, ale bude to asi k těm zoubkům, dásně už má do hranata....
Bell a právě, Dáda se vždy vzbudí, když lezeme do postele,tak přesun bude, jen mu na zeď v pokojíku maluju zvířecí farmu a nejde to tak rychle, maluju po večerech nebo když spí a to když v tom pokoji bude, tak to půjde blbě

Veru jak proběhlo přivítání tatínka??? :grinning:
13. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak trénujeme na Mikuláše, a druhá fotka je ze včera, takhle jsme dopadli na vycházce :confused:
13. lis 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a hezké ráno :slight_smile:

Sin, tedy to znám ten sedřený obličejík .
Tatínek dorazil, Petřík radostí skočl na gauč a udělal tam takový tanec, kterým teď vítá všechny. Pak začala reklama, takže měl tatínek smůlu :grinning:
13. lis 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska ve 4 ráno porodila moje kamarádka chlapečka - 2800 g a 49 cm :slight_smile: Tak už jim peru věcičky a pak jim je vyžehlím, ať jich taky nějaký mimčo užije.
13. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,preju hezky jarni den! :grinning:
Jezis klany taky nesnasim!!!Kouknout na me kdokoliv v masce klauna,tak umru.Jsem divna,nebijim se mysi,pavouku ani jiny haveti,ja mam fobii z klaunu.Max onehda od kamosky dostal loutku saska a je schovana v krabici v pokoji u brachy,nemohla jsem se na ni divat.Kouknout tak na me klaun zubar,tak umru.Tusim v Twin Peaks byla takova nejaka divna figura,ze jo?Fuuuj!
Bell,ta muzika asi byla ze zahradek,pak tomu dali jeste vetsi volume.Asi slavili konec sezony.
Je,Leni,novy mimi,tak at na tebe prenese mimibacil!!! :wink:
Dneska se cestou z vychazky Max taky kvalitne natahl.Bracha sklada uhli,mame to na starym line,jak prselo,je na tom line takova cerna kasicka,no a kampak si to milacek namiril?Samo,ze bezel na to lino,uklouznul a celej se v tom vymachal,cerna huba,bunda,ruce,kalhoty,boty...Rev jako blazen,no mit fotak,tak ho blejsknu,trenink na certa jako vysitej!
13. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 No jo, už pro Matěje visej vypraný věcičky na balkoně
13. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak se zase hlásím z pracovního víkendu...kupodivu mám docela optimistickou náladu,snad mi dlouho vydrží.Stavovali se tu za mnou moji chlapci,tak jsem měla radost..Půl Tesca vědělo,že je u mě Šimonek-má hlásek jako konipásek-pěkně pronikavej a vlítnul sem jako uragán:-d.Aspoň nějaký vzrůšo..Odpoledne půjde Šíma s mojí ségrou do kina na pásmo pohádek a pak pojedou k našim,prcek tam bude spát.
13. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme byli na nákupu a nezapomněla jsem si koupit pendrek. Dokonce mě hned napadlo, že vám to sem musím přijít napsat a nezapomněla jsem na to. Že bych ho nepotřebovala? :grinning:
13. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, kde prosím tě v tom Tescu děláš? My jsme tam dneska byli, škoda... mohla jsem na tebe juknout.
13. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak mě začalo bolet celý tělo, tak snad to nic nebude, jen únava :frowning2: malý má srajdu, ráno se probudil připosranděnej, pak trochu uprcnul po o a teď večer si taky nakakal....u nás docela nezvyk, tolik hovínek za jeden den :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc tedy moc nedá jídlu a trochu zanedbává i to pití, asi fakt to budou zoubky... :unamused:
jdu se naložit do vany, snad to bolení vyženu, hezký večer
13. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Tak ať to vyženeš a zaženeš, držím palec
13. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ty jsi jeste mlada,ty pendrek nepotrebujes!Zato u me je to kriticky.Sla jsem 2x do sklepa kockam pro konzervu,pokazdy jsem tam neco uklidila nebo prilozila,vzala jsem brambory na zitrejsi obed a co kocky???Maji stale hlad!!! :grinning:
Petru sedi v malickym obchudku hned na hlavni kolonade Tesca,tusim,ze je to smenarna? :confused: Jo,myslim,ze to je smenarna... :grinning:
13. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Aha, tak to já nevím, kde na tý "kolonádě" ta směnárna je. Vím jen o zverimexu, trafice, lékárně a co je dál, to už netuším... :slight_smile: Maki, Maki, tak to s těma kočičíma konzervama, to je hustý. To já třeba dělám spoustu věcí bezmyšlenkovitě. Ráno jsem si vzala vitamíny a šla je uklidit do mrazáku. Pravidelně házím nádobí do odpadkovýho koše místo do dřezu a tak dále...
13. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsme Petíka dali spát s teplotkou - no uvidíme, co z toho bude. Nekadí, nesmrká, nekašle, tak to tipuju na ten poslední zoubek (kéééž by!!!)....???

Maki, to jsi jak já - taky jdu do koupelny, že si vezmu pilník na nehty, mezitím pověsím prádlo, dám prát další, přeleštím zrcadlo a... pilník NIKDE :grinning: :grinning: :grinning: - to snad ani není věkem ... :wink:

Sin, přeji brzké uzdravení.

Leni, přeji brzké miminakažení..... :hearts:
13. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám holky,že klaunskej úsměv radši ne :grinning: :grinning: :grinning: .I když myslim,že by pacoši byli tak v šoku,že by se toho určo nemohli bát,ale jen se chechtat,co je to za vopičárnu :grinning: .Každopádně i kdybych to chtěla vyrobit růčo.....tak nevim z čeho neb by to muselo opakovaně přežít nemocniční prádelnu :fearful: a tam se s tim moc nemazlej.Bacily si domu netaháme,takže z ordinací veškéré infekční handry jezdí do nemocnice .

Jinak teda nějaekj bacil jsme is přece jen domu dotáhli.....mě už je teda dobře.Včera večer jsem ted skoem nestíhala dobíhat :sweat_smile: ,ale v noci už dobrý.ráno skoro taky.Přes poledenmě nechal Jára vyspat a hlídal Jájinu,který se spát nechtělo.......ovšem po odpolední prochajdě už začal trochu poskuhrávat Jára.....no uvidíme,holky se zatim držej neposranděný :sweat_smile: .Naštěstí to vypadá na nějakej jedno až dvoudenní střevní tajfun,jinak nic :sweat_smile: .

Tak Sin,držim palce :confused: ať to vyležíte nejpozději do zítra a jste fit :wink: .Teda,ale Dáda má pěkněj silniční lišej :fearful: ,dobrá práce :sweat_smile: .To bohužel známe taky :rolling_eyes: .
13. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,směnárna je naproti zveráku vedle trafiky :grinning: ......ale vedle té druhé trafiky co je u vchodu.

Veru,tak přeju Petíkovi taky ať z toho nic nejni :slight_smile: !

Holky jako,já mám problém se špajzkou.....jdu tam rozsvítim si...odejdu nezhasnu.Za chvíli si toho všimnu na vypínači,tak si řeknu když už se tam svítí hupsnu tam a vezmu si ještě tohle a támhleto.......odejdu zě špajzky a už zase nezhasnu.Po nějaký chvíli mi řiká Jára,že tam zase svítim neb to vidí z obýváku přes náš rohovej balkon ve špajzovym okýnku.A to je třebas ráno..v poledne už mi to připomíná zas,za chvíli znova......A už mám takovej tik,že když jdu ke koši,tak se dívám na vypínač co je vedle,jestli tam zase nesvítim.To je fakt každej den několikrát :rolling_eyes: .Mám nějakou špajzovou úchylku.Už jsem nechala vtipně svítit i celej den i noc......několikrát.Po celodenním výletě nás večer vítá jediné svítící okénko apod..Divim se,že mi Jára ještě nevyšrouboval žárovku :grinning: :grinning: :grinning: .
13. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek