• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jooo hele,když už je řeč o tom jak Max trénuje na čerty :grinning: ...Holky chystáte se někam na MIkuláše?Budu muset rychle zjistit,co kde je za akce.Letos nutně potřebujem MIkuláše pokud možno i s čertem.Vloni byl Janičce čert ještě ukradenej,ale letos s napětim čeká, jestli jí přece jen nehodí do toho pytle a neodnese :fearful: ...pěkně jí to leží v kebuly,když začne zlobit :fearful: .
13. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,v DDM v Brezinach je 3.12. od 16 hodin besidka.Asi tam pujdeme. :wink:
Do ty spajzky si dej svetlo na pohyb a mas to... :grinning:
Verco,tak presne,jak popisujes,tak to mam i ja,jdu neco bud udelat,nebo neco donest a udelam desettisic jinejch veci,nez to,pro co jsem sla.Je fakt,ze nejakej vykon je za mnou videt,ale kdyz clovek potrebuje neco fakt dulezityho a misto toho udela spoustu prkotin,je to k nasrandeni... :grinning: Stejne do toho sklepa jeste musim,i kdyz kocky uz jsou nazrany.Musim do mrazaku pro kure,bo jinak zitra budeme zrat suchy brambory,ktery uz jsem mimochodem donesla pri druhe vyprave za Whiskas. :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,no o tej besídce v Březinách vim,ale tchýně přišla dom s tim,že už je to snad vyprodaný či co.Ona tam teď chodí ve čtvrtek s Janičkou na nějaký kroužek pro děti (zatim furt jen modelujou a malujou,původně tam šli s tim,že je to cvíčo :fearful: ) ve stejný čas co chodim s Jájinkou na plavčo,a řikali jí o tý besídce.s tim,že jí příští čtvrtek řeknou,jestli budou mít ještě lístky.Já bych šla taky,ale to bych tam radši brnkla sama ať vim jak to je..Na jedno dítě by měli být maximálně dva dospělí...prej.Myslela jsem jestli se třebas ještě něco neděje po Děčíně inýho? Bejvala Mikulášská besídka(5.12.) na Zámku...ale vůbec nemám info,jestli je to i letos.....budu muset šmejdit na netu a hledat informace :fearful:
Jinak jako já taky jdu udělat něco..a cestou udělám kdeco dalšího a původní pointa se v tom samozřejmě ztratí :grinning: ...ale ta špajzka...ta špajzka......to je moje noční můra :grinning: .My měli kuře s bramborama dnes :grinning: .Zítra bude gulášek .........když teď skočim do špajzky do druhý lednice a vyndám maso z mrazáku........ :grinning: :grinning: :grinning: .....snad se mi podaří nesvítit až do rána :grinning: .
13. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na a studuj,at nemusis obihat cely mesto :slight_smile: : http://zpravodajstvi.mmdecin.cz/deni-ve-meste/program-akci-v-decine-listopad-2010.html#Pripravovane-akce
Kdybys sehnala jsete lupeny na Brezinskou besidku,tak mi dej prosim vedet,pripadne mi je rovnou kup,obratem zaplatim.Dikes. :wink:
13. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, určitě bude dělat Rákosníček Mikulášskou besídku v S-centru. Mají ji 2.12. v 16:00 hod.
Jinak my si budeme zvát čerta a mikuláše domů. Prý tady chodí v Boleticích dobrovolní hasiči a mají to dokonalý a účtujou si 50 Kč a vůbec to nešiděj a domluví se předem s rodiči, jak mají strašit nebo naopak držet čerty v pozadí. Zkusíme to. Už plánuju, co do balíčku :slight_smile:
13. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,já to zksuim ošéfovat v pondělí.Ještě zkusim vyzpovídat tchýni,co přesně jí zvěstovali.Hele a kdyby ještě byly lupeny,tak počítám,že půjdete 4? Emka a ty s Romanem?To už by měl být zasejc doma,né? Před chvílí mi Jára vyjevil,že snad bába řikala,že 10,-Kč dítě a 30,-dospělý......ale radši to zjistim pořádně :fearful: .
13. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
s postupujícím pracovním víkendem optimismus pomalu mizí..už,aby byl večer..
Leni,dostala jsi vyčerpávající informace:slight_smile:..jen ještě dodám,že mezi malou trafikou u vchodu a směnárnou je ještě obchůdek s levnými DVD..:slight_smile:.
Holky,to znám..pro něco jdu nebo jdu něco udělat a přijdu s něčím jiným a něco jiného udělám :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,jojo,pujdeme vsichni 4. :slight_smile:
14. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj, to je ale krásně! Lákala jsem manžílka, abychom vzali dítě odpoledne ven, víme, kde jsou krotké ondatry a nechají se krmit... ale bohužel, bude psát seminárku :frowning2: Ach jo, školní období mu zase začalo :frowning2:
14. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,to je škoda...a já bych tak ráda šla ven,ale jsem zavřená v budce v Tescu.. :frowning2:
14. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak koukám, že ta pracovní roztržitost není jen u nás :wink:
My se na Mikuláše nikam nechystáme, Petříkovi to je více méně jedno, nemá z toho rozum a vloni v Rákosníčku
a) řval jak blázen
b) chytil rýmu a celou zimu se jí nezbavil... (i když to nebylo 18 stupňů jako teď, že? :grinning: )

Petrunko, můj manža dnes u tebe byl pro € 5 :grinning: - vyúčtovával služebku :grinning:

My byli odpolko na zahradě. Hrabali jsme zbylé listí a tak... Petík tam poletoval okolo nás.
Najednou jde kolem soused a říká: "Dítě vám sedí ... "a já mu nerozuměla kde... zdálo se mi, že říká na plotě :D
Tak kouknu a Petan v zakrytém pískovišti, ale na tý plachtě bylo asi 10 cm vody - v tom seděl a hrál si...!!!
A to měl včera večer teplotu, že? :astonished: Takže převlíkačka - ještě že tam mám záložní hadérky :grinning: A domů jel v bačkůrkách (autem tedy)....
Večer měl 37,1 - tak to je asi fakt k těm zubům, myslím, že kdyby měl nějakou virozu nebo něco, tak se to sezení ve vodě asi do večera projevilo...ne?

14. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, naši mají ve špajzu takový ten vypínač, jako je v lednici. Prostě, když tam jdou a otevřou, tak se rozsvítí a když zase při odchocu zavřou, tak se samo zhasne. Mají to už asi co jsem na světě - což je tedy opravdu DOST dlouho :grinning: A funguje to super !
14. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já se včera chytře naložila do teplé vany a pak se mi udělalo docela šoufl :rolling_eyes: dnes ráno lepší co se týká celkové bolesti, ale zato jsem přemýšlela celý dopolko,jestli stihnu vrhnout blinkání až na záchodě, nebo cestou :angry: kupodivu jsem to ustála, dokkonce u toho i založila kuře do trouby a udělala polívku, ale měla jsem dost... manža pak jel nakupovat a přivezl mi žehlící prkno, co žehlí skoro samo :grinning: :grinning: je super široký, nevrklá se jako to starý... no teď mi to žehlení půjde jedna báseň... pak jel s malým za tchyní na zahrádku, tak jsem si jako že lehla, ale přitom stihla pověsit prádlo, vyprázdnit a zase naplnit myčku a zajet to prkno :wink:
když se vrátili, tak malej držel kytičku a podával mi ji :slight_smile: až mi z toho vyhrkla slza do oka, pusinka moje, no a pak tady dělal tanyny, tak hezky pomalinku se otáčel, docela i do rytmu, tak mi vyhrkla slza i z druhýho oka....
a závěrem na večer opět bolení celýho těla, tak mám v sobě paralen a snad to poleví... teplotu naštěstí nemám,tak snad je to jen nějaká mini virozka
mějte se krásně
14. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,fakt?Teď si ho nevybavím... :slight_smile:
14. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak Daneček je ve školce, opět řev. Ale ve čtvrtek musí znovu, protože jdu na gyndu.

@singid Holka, co se to s tebou děje? Tak ať jsi brzy fit :slight_smile: Jinak ty naše děti uměj pozlobit, ale pak jsou až dojemný co? :slight_smile: Asi zloběj, abychom si vážily těch hezkých chvilek. Prosím tě, ty máš to nové žehlící prkno, jak je i v TV reklamě?
15. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rozhoduju se mezi 2 králíčkama (váha v dospělosti oba 1 kg), který se vám líbí víc? Já se nemůůůžu rozhodnout:

1) je to modrobílý sameček č. 5 http://www.chovnastanicejahudka.websnadno.cz/Mladata-na-Prodej--SALE.html

2) viz foto
15. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
První bude mít kratší srst, druhý dlouhou
15. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš dikobraz :grinning:
15. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsem! Leni,super fotka Dikobrazka.
Ty chces cvicit Maju na loveni kraliku? :grinning:
15. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Díky. A Mája... ta je tupounek, taková trubička, ta si s ním bude chtít hrát.
15. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bacha,bacha,geny jsou silny!!!Preci jen byl vyslechtenej na plaseni zvirat v doupatech.Rekla bych,ze primo na zajice a divoky kraliky!!! :wink:
15. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, Leník ho bude mít na neděli k obědu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak asi moc neporadím, já tyhle zvířátka do bytu moc nemusím (jestli tedy je do bytu) :wink:
a dikobraza děláme taky :wink: jinak Leni, kdybych neměla minulý týden ms, tak bych tipla, že jsem snad těhule, ale takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

naši teď přijeli pro Dádu a šli s ním ven, tak můžu trochu relaxovat, chudinka si mě dnes moc neužije, polehávám po koberci a stavím mu tak akorát komíny z kelímků :frowning2:
15. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Mě to taky napadlo, že jsou to těhotenský příznaky, ale napsala jsem to.

@makinka.1 Nééé, neboj :grinning:
15. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid je to králík do bytu a je i čistotnej. Naučí se hodně rychle chodit na svojí toaletku v kleci. Tihle králíci mají dokonce v kleci i koberečky, protože udržují čistotu.
15. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, Leni, tihle králíci mají taky dooost rádi kabely od PC a jiné :grinning:
Ségra ho s meganadšením koupila dětem - měli ho rok a šel... :frowning2:
15. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, doufám, že ti brzy bude líp - to je hrůza, když je člověk s prckem a je mu bídně :frowning2:

U nás se dneska po o OPĚT nespalo !!! :angry:
Nechápu, že u mojí mamky spí vždycky..... :confused:

Odpolko jsme ušli lán světa, tak teď aby vydržel do těch 8 a bude to OK.
Za chvíli dorazí tatínek a převezme štafetu, já musím opravovat na zítra (ještě že jsem na to měla 4 dny :grinning:)
15. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 No tak to jsem zvědavá, ale to se říká i o psech a jak ničej byt apod. a nic. Však si ho ohlídám a když ne, tak se zakousne do kabelu, picne ho a bude po starostech :grinning:
15. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,to je fakt,Radka ho mela taky a prekousal ji kabel k TV.A ja ji ho vikend hlidala a dost mi podrapal kozenou sedacku.Ona to byla nejaka divoka kralicice,litala jako prastena po celym byte a nonstop bobkovala.O nejaky cistote teda nemohla byt rec.Pak ochrnula na zadni nohy a bylo po Terezii. :unamused: Kraliky ja teda doma nee,holt jsem holka z baraku,kde se chovalo minimalne 40 kraliku....Pekne domecek v kralikarne a a posleze v troube na cesneku. :wink:
15. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, však jo, já ti ho přeju.
Mně tedy do bytu zvěř nesmí - toto období už mám za sebou :slight_smile:
A s králíkama to mám tak nějak jako @makinka.1 :grinning:
15. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me do bytu zvirata smeji,mame ty dva kocicaky a malej pes by mi taky nevadil.Akorat teda moc nechapu,jak jde v byte chovat velkej pes...Kdyz vidim,kolik chlupu denne zametam na dvore u boudy naseho vlcaka,tak teda nevim,jak to ty lidi delaj,kdyz ten cokl lina.Ja tady porad luxuju po tech nasich kocourech chlupy a jsem z toho lehce silena,kdyz vylezu ven v cernych hadrech a na dennim svetle teprve vidim,jak jsem chlupata. :confounded:
15. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek