• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
mňam králík s česnekem a bramborovým knedlem, hmmmmm když už jsme u toho, neznáte někoho, kdo prodává (už teda picnutý a stažený) králíky??? já to miluju a sehnat ho nikde nemůžu a domácí jsou krásně vypasení :grinning: Leni neznáš někoho??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sestřenka právě taky má a minule mi říkala, že prý se mají dožívat tak 4 let, ale ten jejich prý přesluhuje, nabízí mi ho kdykoliv k nim jedu.. naštěstí je manža alergickej, tak bude aspoň výmluva pro děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: zvířenu doma neeeeee

Maki já teda šílim, když vidím mini byt s maxi psem, to jsou pak chudáci :frowning2:

Veru já vás asi viděla, šla jsi s kamarádkou? já vyhlížela před 16h naše, šli s prckem ven, hráli si prý na písku (i děda, to jsem zírala :grinning: ), pak tu ještě počkali, než dorazil manža z práce, no... mám hodný rodiče :wink:
15. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, no jooo, ty je ale máš kam vyhostit třeba asoň v létě, nebo když jedete pryč. My jsme tuláci, pořád někde trajdáme a to by se zvířítkům moc nelíbilo!

Klárko, jo jooo, vidělas správně :wink:
15. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid čéče, taky bych si pošmákla na králíkovi! Ale nevím, kdo je prodává...
15. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 No uvidíme. A já bych bez zvěře nemohla být. Není to asi věkem a jestli z toho někdo vyrostl. Naši taky nemůžou být bez zvířete a je jim přes 50 :slight_smile:

@makinka.1 Jo, naši maj toho velkýho retrívra a bydlí v maličkym 2+1 v baráku, ale teda to je síla. Jsou z něj hotoví, protože retrívr líná po celý rok a to fest. Denně luxovat, denně ho vyčesávat.
15. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,kocka,kdyz necuchne ke svobode,je v byte docela spokojena.Ty nase uz jsou ale vic venku(v lete),nez doma.V zime zase naopak,to jsou pecivalove. :wink: Ted se prestehovat do bytu ve meste,tak kocky zesileji,to bych jim nemohla nikdy udelat...A sobe teda taky ne!
Leni,musi to byt narez.Ale aspon maji vyhodu,ze maji zahradu a tudiz pesos neni porad jen zavreny v byte.Takovych psu je mi lito.Lidi si ho poridi a pak ho pusti vycurat rano a vecer an 10 minut. :pensive:
15. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni IP :wink:
15. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek ,tak jsem to tak v rychlosti...prolítla......od roztomilých mazlíčků králíčků...........se to dostalo až skorem k receptům -králík stokrát jinak :grinning: :grinning: :grinning: .

Maki,hlásím,že lupeny na Mikuláškou jsou zakoupeny.Prej to bylo jen tak tak,ještě čekala baba kolik dětí si přijde pro lístky až se vyrojeje z učebny z koužku a už maj skorem plno :fearful: .Chtěli fakt 10 kaček za dítě a 30 kaček za dospělýho.Mám je tu pro vás schovaný :slight_smile: .Předávka může proběhnout při korzování třebas :sweat_smile: .

Holky,naše Jájinka je tak roztomiloučkaá :dizzy_face: .Já jí teď už pár nocí učim,aby teda zkusila spát co nejdéle bez přerušení kojením.......no a dvě noc spala až do 4 doráan do 7 večer.....ale na dnešek měla nějaký divoký spaní.Já jí slyšela jak tam z ložnice se občas ozve nějaký úúú,eh,ale jinak tichoučko.No akdyž jsem se plížila do postele,tak jsem se k ní nahnula do postýlky,že zkontroluju,jestli je přikrytá a ona tam chudinka stála na čtyrech,hlavu opřenou do shrnutý zavinovačky a spala :dizzy_face: :grinning: .Když jsem na ní šáhla,tak jen rozespala zvedla hlavičkou a zamňoukala a zívla :dizzy_face: :grinning: .Položila jsem jí chudinku zpátky na záda a přikryla a ona hned usnula .asi chudák z toho spaní ála žirafa byla unavená :grinning: .No a pak kolem ddruhý ráno mě vzbudilo zase takový slabounký úúú,eh,tak tam juknu do postýlyk a ona seděla v růžku,přivřený očíčka a zívala.Tak už se mi jí zželeo a vazla jí nevýchovně k sobě,aby se už chudák vyspala :grinning: .Ale ty její unaveňoučký roztomilý pohledy,když jsem jí tam tak našla :grinning: .
15. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásim,že nás dneska chtěl sežrat nějakej pes :angry: .Šla jsem s holkam aodpo na procházku a pro ty lupeny.No a cestou zpět od DDm jsemto střihla zadem k panelákům.Šlijsem úplně v klidu.Janička se držela mě za ruku a proti nám šel nějakej chlap se psem.Nevim teda přesně co je to a rasu,ale bylo to takový vysoký tele s dlouhýma chlupama.Podle mě to teda vůbec nebylo žádný bojový plemeno.........ale pes si nás všimnul a z ničehož nic po nás vyběh.jeho pán ho ani nemoh udržet na vodítku a musel po něm skočit,povalit ho na zem a zalehnout :astonished: :astonished: :astonished: .Já teda už během pár vteřin šahala po něčem čim ho mazjznu(repektive utluču) a řvala jsem na chlapa ať si ho prokrista drží.No drámo jako prase.Chlap držel psa oběma rukama kolem krku a táhnul ho pryč.Bylo to drámo asi tak na dvě minuty,ale blbě mi je z toho troškuještě teď.Já bych toho psa fakt snad v afektu utloukla.Představa,že se mi vrhá po dětech!Chlap ani nepíp,ani se teda neomluvil táhnul ho a odešli.... někam do sídliště :angry: :angry: :angry: .Já to teda nechápu neb bojovej pes to určo nebyl a ani ho nemohlo dráždit nějaký dětský kvíkání neb Jájina spala a Janička v tu chvíli zrovna nai nic neřikala,prostě jsme jen šly :astonished: .Tak nevim,jestli pán nemá rád děti a pes je tim načichlej nebo,jestli tomu psovi vadí kočárky nebo mu někdo ublížil.Bůhví,ale od teď asi začnu chodit na procházky s nějakym mlátícím předmětem. :unamused:
15. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,Bell,dramaticka prochajda!Vsokej pes s dlouhyma chlupama?Vlkodav?V tech vilkach na ty hlavni silnici od nas jednoho maji.Ale vypada hodnej,ani nesteka.
Moc diky za listky!!!10 kacek,to je parada.Ale to znamena,ze nadilku musi soupnout Mikulasovi rodice,predpokladam,ze za tu cenu v tom neni ani pidi cokoska...Korzovati muzeme jit vyhledove v ten ctvrtek,vy po plavcu,my pred plavcem... :wink:
Teda ta Jaja ma ale divoky spani :grinning: .Vyhoda pouzeleziciho ditka je,ze na kolenou,ani sedici jsem ji jeste nenasla,bo to neumi.Akorat se nevimjak umi presunout z prostredka postylky az uplne nahoru a tam se vytvarovat podle ty kratky strany .Pak somozrejme zacne hucet,bo nema prostor. :grinning:
15. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, Leni, tys mě tady postavila do role nezvířomila nebo zvířonemila??? - ale kdybys znala mou zvířecí nedobrovolnou minulost, tak bys snad i chápala..... Nechce se mi to teď psát - zrovna jsem doopravila úúúúžasné dopisy a jsem dost vyčerpaná - jen naznačím... Byt 2+1 v něm 2 velcí psi a ten pán, co jsem s ním bydlela a nutně psy potřeboval, tak se o ně nechtěl moc starat, takže jsem při studiu na VŠ a výuce na půl úvazku byla denně hodinu ráno a 2 - 3 hodiny odpolko/večer venku. Pak štěňata, takže v bytě 8 psů... tedy JEN 3 měsíce. ... A pak se narodil Adam a stále jsem měla na starost ještě ty dva psy - z toho jeden se bál chodit do města - trauma ve štěněcím věku - takže nešlo sloučit venčení psa a nákup - takže jem to obojí musela absolvovat odděleně a s kočárkem... atd... A pánovi se zachtělo hadů - a moje protesty nepomohly...
Naštěstí s pánem už 12 let nemám společné ani příjmení. :grinning:
Přišlo mi to nefér vůči těm zvířatům. Proto do bytu žádná nechci. (DO BYTU!!!!!!!) V létě se stěhujeme - tak uvidím, jak dlouho budem bez zvířete :wink:

Bell, to se ti nedivím, taky bych šílela - a to se psů nebojím a mám je dost ráda...
Jájinka roztomilá s tím spinkáním - oni jsou prostě k sežrání :slight_smile: :hearts:
15. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Verco,tohle mit za sebou,tak nechci ani rybicky!!! :grinning: Nechapu,jak si to zvladla,ze jsi tomu panovi neublizila! :wink:
15. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, upřímně mě to stálo hooodně sil.... abych mu neublížila - ale za špatná rozhodnutí člověk holt platí.
Ono toho bylo povícero.............. Asi se dokážeš dovtípit. ALE minulý týden UŽ dal souhlas s tím, že Petr může adoptovat Adama!!! Tak jsem udělala pokrok, že? (Aby ne, když má dluh na výživném!)
15. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verčo, to jsme se špatně pochopily, nemyslím si, že nějak nesnášíš zvířata. V pohodě. Sposuta lidí má špatnou zkoušenost nebo prostě domů zvířátko nechce a já takové názory respektuji. A když k tomu máš pádný důvod, tak to se tomu už vůbec nedivím. Možná to, co jsem psala, jen špatně vyznělo. Omlouvám se za to :slight_smile:

15. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to se neomlouvej - já jsem si to jen potřebovala nějak i sama se sebou ujasnit... :wink:
15. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,tak po tvých zkušenostech bych taky nechtěla ani ty rybičky :grinning: ,no tě pic.

Maki,jo no možná to byl vlkodav..podle popisu jsme se na tom doma taky usnesli.......ale ten by snad proboha měl bejt právě do rodiny s dětma,né :confused: .Mě to taky dost překvapilo,ale potkat ho znova teda moc netoužim.Janička dostala lekci,že cizích zvířátek,která neznáme se musíme střežit.Ona je taková duše čistá,že by se hned s každym zvířetem,co potkáme mazlila.V neděli na prochajdě viděla blinkat kočku a teď běhá s plyšovou kočkou po bytě a ošetřuje jí,aby taky neblinkala :sweat_smile: (teda teď né,že, teď už spí :grinning: ).Jo no hele,já jsem se chtěla zeptat,jestli to je s balíčkem....jééénže jsem musela nechat Jájinu venku před dveřma a neviděla jsem na ní,takže jsem fofrovala,vyrvala babě lístky z ruky a a pospíchala ven.A přesně akorát venku kousek od baráku jsem si vzpomněla,že jsem se chtěla zeptat....ale to kdyžtak brnknu ráno a pozeptám se.Ve čtvrtek můžem :slight_smile: korzovati .Předpokládám,že ze šatny vylezem tak v těch 10,50....spíš v 11 :sweat_smile: a vy budete muset bejt tak kolem půl jedný nedjýl už v Ledňáčku....takže mezi tím.... :slight_smile: .Spicha si můžem dát u kaufu........nebo,jestli by nás holky nechali si dát kafe :fearful:,tak klídˇo u balonků :sweat_smile:?Nebo taky klíďo úplně někde jinde :grinning: .

Jinak teda,my si pejska přejem..ovšem až holky trošinku odrostou,abych neměla tik neb štěně je další mimino domu :grinning: .Teď si ale trochu řikám,že mít dneska sebou svýho psa,tak by jsme měli určo obránce :confused: .
15. lis 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já tedy zvířátka doma nemusím tak nějak napůl jako Verča, viděla jsem u našich, když měli toho jezevčíka, a my s bráchou už byli velký a měli svý zájmy, že se naši pomalu nemohli ani utrhnout z bytu na dovču, sháněli psí hotel, nebo psíka tahali s sebou na moravu... navíc, když už jsem u našich nebydlela a šla na návštěvu, tak jsem tam toho psa cítila, a to máma taky vytírala ob den, dost věrají (jsou to studenomilci), ale stejně to bylo cítit.... :wink:
Veru, dobrej zvířecí příběh :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě hady.... mám dost....
jinak mi to trochu připomnělo včerejčí černé ovce, paní se rozvedla s pánem, pán ji i s dětma vyhodil z domu, paní naštěstí měla možnost služebního bytu... měli nějaké dluhy, tak napsali smlouvu, že každý zaplatí půlku... paní tu svou zaplatila, ale pak přišly exekuce na její plat, protože pán to svoje nezaplatil... dům a majetek přepsal na rodinu, vydělává na černo, takže na něj nemůžou, paní to musí zaplatit, pak se s ním teprve soudit, z platu 17tis živí dvě děti, platí 5 tis exekuci a to jí bejvalej neplatí ani alíky.... tátové se prostě občas nepovedou (teda občas, ze svého okolí znám spíš ty co se nepovedou, než povedou) :rolling_eyes: škoda no....

a pejsky mám ráda, ale tak po kolena, z těch větších už mám respekt, nevím proč, nikdy mi žádný neublížil, ale to že mají tlamu na úrovni mojí ruky mi tak nějak připomene, že mi po tý ruce chramstne a ukousne jí... takže i Dádu, psomilce první kategorie, učím, že na pejsky se jen díváme, nesaháme :sweat_smile: a vždy ho před cizím psem postavím tak, že mezi Dádou a psem stojím já...jo a našich pes měl ze štěněcí doby špatný zážitek s malým dítětem (kdy ho chlapeček tahal za ocas a byl na něj prostě ošklivej), takže neměl prostě rád malý děti, když jsme venčili, tak jsme to všude hlásili a nevěřili byste, kolik mamin nechá svý dítě šahat na cizího psa... :rolling_eyes:

dneska jsme měli jít na kontrolu k dr. jak měl Dáda min. týden ty teploty, ale mám pocit, že se nedoplazím ani k tomu abych nás oblékla a vytáhla kočár z komory, tak tam musím brnknout, že přijdeme až ve čt. doufám, že už mi bude líp... :frowning2:
16. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

pověsila jsem prádlo - spustil se déšť

Daneček se vzbudil, přišel ke mně do ložnice, praštil sebou o zem a vztekal se bezdůvodně, že se div nepraštil o topení. Poslala jsem ho do pokojíčku, tam si lehnul do postele a vztekal se ještě hlasitěji - sousedi začali klepat na topení, fakt sem jednou pošlou socku.

Hned po probuzení mě chytl záchvat kašle, že jsem se málem poblila

Rychlovarná konvice se nevypla, zasyčela a dosloužila

Copak nás dneska ještě čeká?
16. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 No já po tvých zkušenostech bych nemohla vidět psa ani na obrázku :grinning:
16. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell, vlkodav má mít přátelskou povahu a má být vhodný i k dětem. Nicméně v ulici na Staráku, kde bydlej moji rodiče, mají taky vlkodava. Pán s ním věčně chodil ožralej z hospody a psa tloukl hlava nehlava. Pes samozřejmě začal být zlej. Našim málem roztrhal retrívra. Kdykoliv viděj vlkodava, berou nohy na ramena a hurá domů.
16. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Pes byl cítit? To je zvláštní. Ale je fakt, že já si myslela, jak naše kočičky nebyly v bytě cítit a když odešly, tak mi najednou přišel ten vzduch takovej lehčí. Jako kočky nesmrděly, ale vzuduch je prostě jinej, ať se o to stará člověk, jak chce. To máš pravdu. Jinak naštěstí my máme možnost dát psa i králíka i jakékoliv jiné zvíře dát na hlídání komukoliv v rodině. Teda kromě babičky, ta je schopná i do papouška nacpat knedlo-zelo-vepřo :grinning:
16. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knedlo vepro zelo pro papoucha-mam dost!!! :grinning:
Leni,koukam,ze dneskni rano neni zrovna idealni! :wink: Teda to Max se bezduvodne nevteka,spis,kdyz nedostane,co chce...
Bell jo,pockame okolo 11 u balonku.Podle toho,jestli jeste budu mit Maxe-nevim,kdy si ho mama vyzvedne.Kdyz Max ano,tak kafe v balonkach,kdyz Max ne,tak kafe kdekoliv jinde.Docela me totiz stve,ze na plavecaku maji kafe chuti dosti nevalne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sin,tu reportaz jsem videla-tady je mozny fakt vsechno a nektery lidi jsou vychcany jako svine,nechapu.Na vlastni rodinu...prase ten chlap!!!! :angry:
16. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 To bylo samozřejmě řečeno s nadsázkou, papoucha nemáme :slight_smile: Zatím :slight_smile: Ale když babička do dvouměsíčního dítěte nacpala knedlo-zelo-vepřo (do sestřenky) a našeho expsa krmila ostrýma kostma a tím, co se jí zkazilo a nechtěla to vyhodit... tak k ní na hlídání nedám ani mravence :grinning:

Jinak dneska je to fakt super, hlavně až potkám sousedku, co bydlí nad námi, tak si s ní asi vážně promluvím, jestli se nechce odstěhovat do domova důchodců, že tam je většinou klid :grinning:
Daneček se totiž vzteká kdykoliv, nečekaně, bez varování. Často právě když se blbě vzbudí, to pak prostě přijde před nás, abychom to jako viděli a bum, práskne sebou na kolena, pak na břicho a vztekle válí sudy a kope kolem sebe. Ráno to vzal málem hlavou o můj noční stolek, pak o topení a rotoped. Tak to je jako moc. Na zadek ani nedostal, prostě jsem mu jen vykládala, že to nemá dělat a ať si jde do svýho pokoje. Tam spustil ještě větší scénu a už se klepalo na topení.
16. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, IP
16. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ja vim,pamatuju si,jaks to tady psala,o tom,jak chtela krmit to decko!
16. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Nejen chtěla, ona ho tím nakrmila. Netuším, jak se jí to povedlo.
16. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, přesně jak píšeš, on ten pes vyloženě nesmrděl, ale když jsem tam přišla, tak tam byl jiný ozon :grinning: ale já mám asi přecitlivělý čuchometr, ale taky se to někdy hodí, minule jsem byla u švagrový a říkám jí, že u nich cítím plyn, nikdo nic, že prý nic necítí.... za chvíli šla švagrovka do kuchyně a přišla s tím, že zapomněla vypnout hořák a sfoukl se jí plamen, takže plyn syčel a syčel.... :grinning:
16. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..to je počásko,co..
ráno jsme byli u zubaře,vše v pořádku..Šíma se vyloženě těšil,pak Chutná a oběd.Po příjezdu si Šíma pustil pohádku a já u toho usnula na gauči.Manžílek odešel do ložnice,páč je po noční..Za chvíli jedeme k našim na kafe.
Leni,tohle je hrozný..chvíli jsme tu měli taky problém se sousedkou,ale ta teď má dítě,tak je už v klidu.
16. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Ty vogo, to s tím plynem je dobrý. Já mám asi taky dobrej čuchometr, páč jsem asi před půl rokem klepala (radši nezvonila) na všechny sousedy, jestli jim neuniká plyn, že ho cítím. :grinning:

@petrunka01 No vidíš Péťo a to jsem si myslela, že jsme exoti a fakt děláme rámus a dítě se nadměrně vzteká a křičí... je to tak ale všude :slight_smile: Jináč ty jsi byla zase u Chutný? Jsi tam jako doma, co? :grinning: Já jdu až 3.12.
16. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
takže, sice jsem tu opět dlouho nebyla, ale jak jste se tu ptali co kupujeme Rostíkovi...tuším Bell :confused: ? no tak já mu koupila do vany hračky v takové síťce na ty gumové přísavky a hotovo...no a Jára tam taky něco mít bude...teprve začínáme s legem a s hrama, takže tak...on zase tolik hraček nemá! Teda má dost, ale tak nějak se snažíme přiměřeně věku a nemůže mít všechno, to se ho snažíme teda naučit a i to dodržovat, takže zahrnutý hračkama nebude určitě! :sweat_smile: :wink:

No mikuláše mají Jarda ve školce a pak pudeme asi tady do Cipíska...chodila jsem tam dřív s Jardou a chci zase s Rostíkem, tak by to neměl být problém se tam dostat!

16. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavli a nevíš, kdy je ve školce Mikuláš a případně jestli stejný jde i do Májovky? Já zatím info nemám :frowning2: A ráda bych, aby tam Daneček zrovna byl. Jináč my taky zavádíme to, že nemůže mít Daneček všechno. Sice má hafo hraček, ale to jsme nedávno projeli a plno toho vyházeli, případně darovali. K Vánocům dostane pět dárků a hotovo. Jako 20 jich mít nebude :grinning:
16. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek