• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,
tak jak to má Májovka, to fakt nevím, ale my to máme i s rodičema, takovou jako besídku :sweat_smile:
16. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni..jo,byla jsem se Chutný ukázat..už mě neobjednávala,budu si chodit pro vitamínový sirup,až zase dojde..
16. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Zkusím se poptat ve čtvrtek, až tam povedu Danečka, snad na to nezapomenu :slight_smile:

@petrunka01 Tak to máš dobrý, mně si zatím pořád objednává, půjdu tam potřetí.
16. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se snažím dočítat......teda Leni,babička je výborná :grinning: .Moje mamka dává občas k dobru jak mě v roce hlídal děda a ona s babičkou šly na nákup.No a děda bejvalej řezník....dělal doma zrovna jitrnice....tak hned do mě jednu narval.....máma s babičkou prej měly málem smrt z toho,když vešly a viděly mě jak se láduju a jsem šťastná jako blecha :grinning: :grinning: :grinning: .Moc košér to nebylo,ale přežila jsem :grinning: .......ovšem nevím proč,ale jitrnice a jiné hrůzy ze zabijaček fakt nemám ráda a až na ten ojedinělý incident si nepamatuju,že bych to vůbec někdy jedla :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky,tda add dárky k vánocům.....to je děs.Člověk by tak jako věděl,ale těch peněz za to,takže se musí vybírat s rozumeme a teď co dětem a co všem osotaním,aby to potěšilo,ale vešlo se to do nějakýho rozumnýho limitu :rolling_eyes: úúúúú vánoce,to je něcíčko :fearful: .U nás to zatim vypadá,ež Jájinka dostane to,co jsme stačili poztrácet při stěhování :sweat_smile: ,takže zasejc dřevěbnou pyramidu a kostky a nějakou vkládačku.A Janička....to bůhví.Jsem projela zběžně na netu,co se mi tak pro ní líbí...tak jenom za didaktický hračky by to bylo několik tisíc.Takže to prošlo sejtem na max. dvě hračky. Zejtra jedem do rajchu, tam taky mrknem,co kde maj.Chvilku jsem byla v pokušení pořídit Janičce taneční koberec.....ale myslim,že ten by jí stačil až tak třeba za rok..dva? :confused:
16. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Dočetla jsem jídelní story a tedy papouch na knedlu-vepřu-zelu mě pobavil a roční Bell třímající jaterničku jakbysmet :grinning:

Ad Vánoce - taky to redukujeme. Fakt zvolna ale jistě zavádím to, že na Vánoce to je hlavně o atmosféře a dáváme si drobnosti pro potěšení... Vždyť ty děti by za chvíli byly neskutečně rozežraný. Už takhle mám co dělat, abych vymyslela něco pro Adama, který má ještě na Štědrý den svátek, že? :slight_smile:

Já dneska tak trochu urazila zrcítko na autě - jsem tak svědomitě parkovala u chodníku před našima a nechtěla jsem dělat velkou mezeru - tak jsem se plížila za sousedky auto a prd - zrcátko odlítlo. Bylo mi špatně - ale viselo tam na drátech, tak jsem tátovi napsala vzkaz (ještě spal), ať se na to mrkne a než jsem přišla z práce, bylo tam zpátky. Nepoškodila jsem ho a šlo to jen nacvaknout ten celý domeček... Uuuuuuuuuufff ... Tak mám první zásek a doufám, že ostatní se nedostaví.
16. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni IP :wink:

Holky ahojky!Ani nestačím dočítat..jsem, zase mimo děj,mám nyní v týdnu prezentace,hlídá moje mamina,musím vždy pro ní jet a přivézt si jí domů a večer po prezentaci zase odvézt :wink: ,tchýně musí vyzvednout Jiříka,takže fakt jsem zaúkolovala všechny kolem :grinning:
Dnes od 13-19h v Úl tak jsem přitáhla až ke 20h,páč jsem rovnou nakoupila,Jiřík jěště nespí a staví si Sevu!!Jdu ho nahnat na kutě,má vegáč když je zítra volno,tak ví že se vyspí! :grinning:
V pátek zase jedu a hlídat bude tchýně,jsem na ní zvědavá :sweat_smile: :confused:
16. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, ten odkaz je kdoví kam - ale já už posílala hlasy, když jsi to dala na FB.
17. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
mě je dneska líp!! jupííí
Veru :grinning: manželovi se prý naše terminologie "tak trochu" hrozně líbí, já taky zatím likviduju auto jen "tak trochu" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
k vánocům se přiznám, že jsem se trochu rozvášnila, Dáda dostane asi 6 hraček, ale celkově jsem se vešla do ceny 1000,- jsou to malý hračky, jako to autíčko na ovládání atd... a rodina má nakázáno jeden, max. dva dárečky :grinning: a rodině, to je fakt o drobnostech, krém, kniha, lahev...s Darama bychom to prostě nezvládli
Bell jitrnice blééééééé :grinning:
17. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

@makinka.1 Makinko, taky jsem na FB hlasovala :slight_smile:

@singid Jů, to je super, že je ti lépe. Zato můj manža mi nějak vadne :frowning2: Bolí ho v krku, kašle, rýma, průdušky... tak počítám, že pojedeme všichni doma druhé, možná už třetí kolo.
17. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten odkaz je nejakej nemocnej,nevim proc.Byl primo na moje album,ted to otvira hlavni stranku,nechapu.Tak kdyztak na FB.Kujemeee! :grinning:
17. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,tak trochu :grinning: poupravit auto je ještě v normě :grinning: .Já už toho poupravila :grinning: .....tedy ze začátku ,teď už opravdu ...ťuky,ťuky,ťuk ...dlooooouho né :grinning: (myslím několik let).Při úplně prvních jízdách jsem upravila sobě a sousedovic škodovce světla(mé zadní,jeho přední ) :grinning: .Pak jednomu renaultíku....taky světlo :fearful: ,jednou jsem vzala zadkem sloup el.vedení( bez škod),pakjsem taky vzala sloupek na parkovišti u hypky(auto v cejku,sloupek nahnut),a vlítla jsem na sněhu trochu (půlkou auta) do škarpy(tahal mě ven kolemjedoucí na laně) :grinning: ,Ale zaplaťpánbůh nic horšího.Člověk se musí trochu otrkat :sweat_smile: ,samozřejmě pokud to je jen v ťukancích bez velkých nehod .Teď už opravdu hodnou řádku let se mi daří jezdit velmi spořádaně :grinning: .Takže žádnou paniku :grinning: !

Maki,já už taky hlásla na FB :grinning: .

A marodům brzké vyzdravení :wink: !

A jdu rychle popřemýšlet proč mi klek počítač :rolling_eyes: ,dneska se mi ho tedy po velkém ukecávání podařilo(nevim přesně jak) resuscitovat ..ale už má chudák asi dost :rolling_eyes: .
18. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak jsem se ptala ve školce a prý budou mít Mikulášskou nadílku 7.12., přijede jim Sváťovo divadlo a bude i čert a Mikuláš. Tak si to Daneček užije :slight_smile: Dneska byl ve školce čupr kluk. prý všechno krásně papal sám, akorát nespal a prej od chvíle, kdy vkročil do školky, pusu nezastavil. Paní učitelka ho nazvala "nekonečným žvanílkem" :grinning:
18. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
Leni,to je super,že byl Daneček ve školce v pohodě.Jsem zvědavá,jestli bude něco u nás ve školce.Ale myslím,že jo...
18. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Vyváděl, když tam šel, ale pak supr.
18. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás vše ok, akorát Dádulka po tom průjmu k zoubkům nekaká, už od neděle, tak dneska dostane švestkovej nášup a uvidíme, co z toho bude :wink:
já už včera trdlovala po městě, viděla jsem Péťu v práci, v tom Tescu tedy bylo už narváno :astonished: lidi začínají šílet,... byli jsme Dádovi koupit sněhulky, chodí v nich jako frajer, i prodavačce se ukazoval jako nějaký model :grinning: :grinning: :grinning:

Bell :grinning: manža říkal, že by tě chtěl doma :grinning: takhle prý likvidovat auta :grinning: :grinning: :grinning: on je prostě postižený svou prací :grinning: ale jinak dobrý, hlavně, že se nikomu nic nestalo :sunglasses:

já budu dnes chystat oslavu na zítřek, tchyňka má 65 narozky, byla jsem i v růžový zahradě koupit jí poukaz aby si vybrala, jestli chce na kosmetiku nebo masáž... a hádejte, kdo tam byl zrovna u kadeřníka... :grinning: schovávala jsem se za sloupem jak školačka, aby mě nevidělaa spoléhám na její špatné oči a uši, ale nehlásila se ke mě, tak snad dobrý :grinning: :grinning: mám štěstí no
19. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sin, já na tebe dnes v noci myslela - dolehly k tobě moje vlny???
Petříček měl totiž mejdánek od 1:15 do 4:30 :angry: :angry: :angry: !!!

Já už mám tak 70% dárků v kupě, tak snad to v klidu dotáhnu. Nejtěžší je to pro Adama a Petra... :confounded:

Bell, mě děsí, že má mrznout, obávám se, že se budu zase strašně bát.... :frowning2: Tak uvidíme, jestli budu jezdit busem :rolling_eyes:
19. lis 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,to řekne každej chlap to neni jenom deformace.....to je geneticky :grinning: :grinning: :grinning: .Ale málo kterej kápne božskou jak vypadali jejich začátky řidičského umění :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky,já jsem vám ani nepsala jakej jsme měli velúspěšnej středeční výlet na nákupy do rajchu ... :fearful: .Tak jsme si tak vesele dopo vyjeli směr Real a tak nejak až v Německu při sjezdu z dálnice nám najednou přišlo podezřelé,že ač je pracovní den poledne,tak neni vůbec žádný provoz.Po pár minutách jsme is všimli,že proti nám se vrací jenom Čecháčci..........a žačli jsme tušit nejhorší.A taky že jo :grinning: .Před realem jsme se s kolonou aut(CZ) ,co jela našim směrem, krásně synchronizovaně otočili na prázdném parkovisku u zavřeného obchoďáku a zasejc jsme jeli do Čech :grinning: :grinning: :grinning: .Já teda nemám tucha,co měli taky za svátek,ale zavřeno bylo úplně všude.Jen benzínky byly v provozu, jinak úplně mrtvo :grinning: .No tak nic,sjeli jsme do UL do Fora a pokoupili nějaký klumpy tam.Jeli jsem bez Janičky,takže jsme většinu času strávili v po hračkárnách a snad už máme dárečky holkám sfouknutý :slight_smile: .Jo a taky to tam vypadalo,že přišel konec světa či co.Forum bylo narvaný až po střechu.....a to doslova.Podzemní parkoviště obsazené,dalo se jet jen na střechu a i tam člověk dlouhokroužil než našel místo :fearful: .
19. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, my taky máme "válecí" období u nás v posteli, takže jsem na něj v noci už hrozila, že půjde do kša... :grinning: ale šla jsem spát až o půlnoci a koukala jsem, že jste taky ještě svítili a zrovna byli i na balkoně??? :grinning: tak to jste toho moc nenaspali co? :confounded: :confounded: :confounded:
Bell :grinning: :grinning: naši chtěli do bazenu do němec a taky jsem jim to rozmluvila, někde jsem to zachytila, že němci taky svátkují :wink: a ve Foru se snad dole nedá zaparkovat nikdy :sweat_smile: já vždycky jedu až na střechu, tam mám svoje místečko, vždycky prázdný :grinning:
a s autem, no můj muž je prostě jeden z těch, co mají nadání na řízení, baví ho takový ty situace se smykem na sněhu a hrozně moc by chtěl školu smyku... za celou profesní kariéru neměl žádnou nehodu a teď na mě "amatéra" kouká často podezíravě, takže já jsem se vypracovala k tomu, že když jedeme spolu, tak já řídím jen když on pil, jinak to neberu, mám stihomam, že na mě kouká a pozoruje a vyhodnocuje, co dělám blbě :grinning: :grinning: tak nevím, kdo z nás dvou je víc postiženej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a dneska už jsem stihla připálit malému oběd, udělat sobě mňam kuřecí steaky, udělat úúúúžasnej korpus (takovej se mi snad ještě nepovedl), mám základ na krém a v lednici hmotu na růže... ufff, ale je to tu jak po výbuchu, takže večer druhé kolo s úklidem....
19. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Ahojky, jakej korpus jsi dělala? Nehodíš receptík?
19. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já ho dělám pořád stejný, jen dneska se mi tedy fakt povedl :grinning: a receptík:
6 vajec, 300g cukru, 300g polohr. mouky, 3 lžičky kypř. prášku a 6 lžic horké vody... ušlehám sníh, dám do něj 1/2 cukru. Rozšlehám žloutky s horkou vodou a přidám 2/2 cukru. poté na střídačku přidávám mouku s kypř. práškem a sníh, už míchám ručně... základ je žloutky vyšlehat do pěny (na to jsem přišla až dnes:grinning: )

Veru slyšela jsi ten řev, když jsme šli od vás??? celou cestu Dáda hulákal, až na něj začal štěkat nějakej pes... dneska už jsem z něj měla hluchý uši :unamused:
19. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy tu porád pečete jak o život :astonished: :grinning: .Já teď teda nepeču skoro vůbec neb Jarin asi drží dietu(jen když má náladu tedy :sweat_smile: ),já bych už přeci jen taky měla něco shodit...přeci jen nejsem měsíc po porodu a nemůžu se na to pořád vymlouvat,že :grinning: a Janička to prostě nesmí(sladký) neb babičky jí tak zásobujou,že doma k tomu chudák nemůže ani čuchnout :rolling_eyes: ....teda chtěla by,ale kdyby jsme jí cpali i my,tak by nás holka v pubetrě proklínala :confused: .

Sin,já teda nejsem chlapeček :sweat_smile:..ale školu smyku bych brala hned taky :grinning:.Já jsem takovej extrémní jezdec.Dostat do ruky např. takovýho hummera tak si čvachtám blahem jak to prasátko :grinning:.Zatím mám teda pocit,že bych snad odjela i s tankem :grinning:.I když je fakt,že co mám děti,tak už myslím povětšinou jen na praktická prostorná auta a sjízdné silnice :grinning: :grinning: :grinning:.No a ve Foru dnes byla akce Auto na háku :grinning:.Tak jsme tam u toho samo taky byli.Nevim,jetli to někdo zazanamenal...šlo o to vyhrát auto,co tam viselo na háku na jeřábu před Forem a pak se taky hlasovalo,jestli si diváci odhlasujou,zda uato někdo dostane nebo ho prostě shoděj z 20 metrů dolu.No byla to kulišárna Fora a radia North music.Auto nakone c fakt spadlo......Janička o tom bude mluvit určo ještě měsíc :grinning: :grinning: :grinning: neb to byla rána jako blázen,ale to skutečný auto-nové(né ten vrak ve vánočnim alobalu co tam visel :grinning:) si odvez jeden dědek.A tentokráte jsme parkovali dole....kupodivu :grinning:.

Joo a Veru,neboj však oni silničáři občas i solej nebude to taková hrůza :wink:,nenech se rozhodit počasím :wink:.

Jinak Jájinka má rýmu :unamused: .Včera navečer z ničehož nic zeblila kočárek ,když v něm odpočívala v kuchyni a pak v noci začla popotahovat nosánkem.Od 3 ráno byla snad co pět minut vzhůru :frowning2: .Nakonec trochu zabrala a ž u mě v posteli na mym polštáři.Přes den se tvářila,že je to docela dobrý.Jsme bez teplty a teče jí průhledná nudle,tak snad to bude rychle pryč,akorát je chudák tak unavená a tim pádem protiva... :unamused: .Teď spí v postýlce zasejc na čtyrech......ale spinká spokojeně neb se jí tak dobře dejchá, jí nechám tak spát dokud jí to neomrzí.Kočička naše malá :frowning2: .
Chtěla jsem je nechat vyfotiti v úterý v Bělásku,ale s rýmou asi těžko a Janička si dneska udělala megabouli na čele :rolling_eyes: neb lítala a nedobrzdila u zdi ..respektive zabrzdila jí ta zeď :rolling_eyes: ...boooože :rolling_eyes: .A já jim koupila v HM oboum stejný šatičky..takový růžový,slaďounký....až hrůza.Palí z toho žáha už na pohled :grinning: ,ale kdy jindy je můžu navlíct jak cukrátka,že :sweat_smile: .Za pár let mě s tim pošlou do háje :grinning: .Tak snad je stihnu vyfotit ještě do vánoc pro babičky :slight_smile: .
19. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sin, no neslyšela, člověče :grinning: - ale jejich DUET na té cestě, jak jsme se potkali poprvé, mi dost stačil :grinning:
Na nás tu socku už fakt někdo zavolá a brzy - dneska od 6 řval a řval, pak pospával v křesle u TV, ale nezabral zcela. Spaní po o se samozřejmě nekonalo :angry: a po tom nočním mejdanu byl asi dost vysílený... Ale dorazil tatínek a bylo hned lépe a veseleji :slight_smile:
V 8 byl tuhej asi po minutě v postýlce, tak uvidíme, do kolika bude spát - nemyslím, že déle než do 7 (obvykle po takovýchto dnech spí 10h)

Bell, tedy vy jezdíte do Fora 2x týdně??? :grinning: To musela být dobrá akce s autem... :wink:
Já si zrovna dneska říkala, že nějaký sníh mi ten požitek z řízení NEVEZME - a jak říká můj muž (ze všech nejlepší) - jinak, než že prostě na ten sníh vyjedu, se to nenaučím... :wink: Tak odhodlání by bylo a uvidíme, jak to zrealizuju....
Ale značně jsem odvykla jezdit busem, tak další kousek motivace by byl. A auto máme postarší a našetřeno na nové už skoro taky, takže ... :wink:

My dnes nebyli na plavání - Petříkovi opět vyskočilo ječné zrníčko - tentokrát na druhém očíčku, takže mažeme... :cry:

19. lis 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zítra máme tu svatbu dědy a babi-diamantovou-držte palce ať vše dopadne dobře!!Páč .........znáte to :confused:

Dnes jsme vzala jěště prezentaci do 20h,takže nyní jsem dodělávala zákusky a jdu žehlit klukům košile,padám na ústa,ale ráno bude fofr!!
Babi jsem objednala kytici aby tak nějak vypadala jako svatební:slight_smile:

Verčo Petíkovi brzké uzdravení očička!To jediný jsem rychlým okem přečetla...........
papa jdu žehlit!
19. lis 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid ooo děkuji ti dobrá vílo

Holky, jsem napitá jak doga :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a furt se tlemim. Manža přinesl dvoulitrovku hoodně dobrýho červenýho, tak pijeme a mám trošku průpovídky. Tady je srandááá :grinning:

@bellatrix13 Já jsem skoro 2,5 roku po porodu, tak už by to taky chtělo něco shodit, že...

@verca111 U nás se dneska po o taky nespalo :frowning2:

@terezam22 Jů, to je krása. Tak si to co nejlíp užijte a pak poreferuj :slight_smile:
19. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak přidávám foto, moc toho asi nestihnu, dochází mi baterka.... :grinning:
jdu ještě připravovat tu oslavu, dočtu vás večer, krásný den všem
20. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, jsi profík!!! Je to nádherný!!!!!

U nás se spinká a v nové postýlce - od teď je Petík oficiálně velký kluk, co spí ve "velké" postýlce :wink:
Rozloučili jsme se s pidipostýlkou....
20. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru děkuji :grinning: Petík je šikovnej, postýlka hezounká, tak snad v ní bude spinkat celou noc :wink:
Leni, ty ožralko :grinning: :grinning: :grinning:
Bell pěkná akce, to by se mi taky líbilo :grinning: a s tankem, hmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: mě by se líbilo projet v bugatti veyron nebo v zondě (jsem postižená Top gearem) :grinning:
Terez doufám, že jste si to užili :grinning: nám teď odešla tchyně z oslavy, dopadlo to docela dobře, tak jsem ráda :wink:
20. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy..
jsem na odpoledne v práci a usínám tu.Byli jsme na obědě u tchána a přecpala jsem se řízků,teď je mi šoufl a spala bych.Těch pár hodin to tu snad zvládnu..
Veru..pěkná postýlka,doufám,že se v ní Petíkovi bude líbit.
KLárko,pěknej dort:slight_smile:
Začíná mě chytat vážná vánoční hysterie,stále nemám ani dárek,budu muset fakt začít.AspoŃ,že některý mám už vymyšlený.Nevím,jak s cukrovím..počítám,že něco málo upeču a zbytek opět potupně koupím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek