• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
dckami,to jsou parádní fotečky.V jakym programu to upravuješ?Respektive odkud stahuješ podklady,do kterých ty fotečky montuješ?.Já si taky moc ráda hraju s fotkama,akorát teď teda na to nějak nezbývá času :sweat_smile: .Mám tu v pc GIMP 2 a PICASA 2 a teda jako úpravy fotek dobrý,ale nejni to úplně ono,co bych chtěla :wink:
16. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami,
supr...........já to letos vyřešila jen takhle- viz foto..........nejak me to letos nebere..........takže už se to vyvolává :wink:
16. pro 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
díky za pochvalu fotek, i mě se mooc líbí. Je to jednoduché - viděla jsem je tady na MK, tak jsem napsala té mamince, jak to dělá a ona mi poslala odkaz na adresu: www.loonapix.com.
Tam jsou rámečky a já do nich pouze vložím fotku, jde to rychle a výsledek je úžasný :slight_smile: ... Tak to zkuste, já jsem včera večer udělala asi 10 fotek a moc mě to bavilo.

Natt, Šimonek je na PF úžasný, ty kudrliny by mu mohly holky závidět :grinning: .
17. pro 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, tos me uklidnila - Peta pase konicky taky od 4 tydnu a je hodne silny a ciperny ,tak uvidime... Az to bude horky, tak to nejak rozseknu.

Laro, ty jsi netopyr, ze odpocivas v poloze svilse??? :grinning: Mas to pekne rozlitany... My taky mame vagon darku - jak pises, slavime v nekolika rodinach a kazdy rok si rikame, jak si dame jen vanocni pozornosti a zase se to rozjede... Desny!!!

Kami, ten Loonapix je super, ja z toho taky uz delala nejake fotky. Taky dobry je to udelat v Gimpu, ale to trva dele a chce to cas a trochu cvik.

Natt, PF-ku mate prekrasnou ;) Simonek je fesacek a ma opravdu nadherne kudrlinky...

Ja jsem PF udelala taky sama - viz foto...
17. pro 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...fotky super,tak si půjdu vyhrát :slight_smile:
Leni,co očkování?A vše nej Daníkovi k svátku :wink: :slight_smile:
17. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky od doktorky. Očkování se nekonalo, jelikož na našeho broučka přišlo v noci nachlazení. Vstávala jsem k němu každých 20 minut a odsávala. Takže dáváme mucosolvan sirup, nasivin kapičky, při teplotě nurofen sirup a odsávám a čistím nos stérimarem. Takže je teda u nás veselo. Na očkování jdeme v pondělí, tak doufám, že do Štědrého dne nebude mít Daneček teploty :frowning2:

Verčo, fotky jsou super. Konečně vidím Péťu s otevřenýma očima a pusou (skvělá fotka, jak ten vánoční skříteček křičí) :grinning:

Natt, tak to je paráda, to je milé překvapení :slight_smile:

Kamčo, paráda. Jsi šikovná :wink:
17. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Málem bych zapomněla napsat, že v 6 měsících máme 7,25 kg a 67 cm.

Laro, ona teď ke konci roku asi bude mít hodně lidí, takže by tě podle mě (ale možná ne) objednala až na leden.

Natt, to je taky moc hezké a originální přáníčko :slight_smile:

Makinko, tak to jsem se zasmála, super :grinning: :grinning: :grinning:

Petrunko, díky za přáníčko. Hlavně to zdraví by teď potřeboval :slight_smile:
17. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

moc hezké fotky i péefky :slight_smile: , taky jsem si zablbla :wink:

Danečkovi vše nej k svátku, hlavně, ale hlavně asi brzké uzdravení!
17. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tady číhám, jak jste dopadli a koukám, že blbě :frowning2: Chudínek malinkej - je to trápení, ta blbá rýma. Tak ať od vás brzy uteče (ale k nám néééé!!!)

Laro, k těm dárkům - zrovna včera byli u nás naši, jukli do ložnice a prej :"co to tady máš za krabice"? :confused: , tak říkám:" v tom mám dárky" :slight_smile: Normálně 2 bedny na sobě straší v ložnici a čekají na svou chvílí. Ale před naší malou agentkou FBI (v dubnu jí budou 4 r.) už to nemám jak ukrývat :unamused: :grinning: Sice máme byt 3+1 ale žádný úložný prostory. Jo a zbytek, co se nevešel, tak je na skříni pod prostěradlem. Příští rok už asi před Luci neutajím, že nechodí Ježíšek :zipper_mouth: :pensive:
17. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danečkovi vše nej k svátku :wink: ,snad se dá brzy do pořádku

dekujem za pochvaly,však vy jste se taky všichni vyřádili a přáníčka jsou užasná,jen nemáme čepku,proste ji sundavá,tak jsem ráda i za tuhle fotku,jj kudrlinky má po tatínkovi :wink:
17. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tu dneska byla terezamm22 s Kristiánkem a Děčín je malej všichni ji určitě bude znát kdo chodil do Hypky,Danča určo,malej je krásnej a Šimon se opet předved,jakej je mamánek :angry:
17. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky moc za přáníčka Danečkovi. Už mu to tady tlumočím. Usmívá se, tak jsem moc ráda :slight_smile: Říkám si, že rýma je mrcha, ale kdyby ho oočkovala, mohlo být hůř, tak jsem ráda za to, co je :unamused: A Míla mi dneska poradila kapičky Nasivin pro novorozence a kojence a musím říct, že jsou fakt super.
17. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro lenik_25 taky se přidám a blahopřeju Daníkovi k svátku :slight_smile: Pro nattally:bylo to u Tebe super doufám,že pokec zase někdy zopákneme :wink: Hihi a to že mě budete znát a já určitě některou z Vás je jasný,ale doufám,že jsem za svý působení co by prodavačka některou nenamíchla :wink: :grinning: tak zatím čusíík
17. pro 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, díky :slight_smile: Jinak my se asi neznáme.
17. pro 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,koukam,ze jste nemocny a nenaockovany.Tak at se Danecek brzy uzdravi a posilam pusu k svatku!Maxino je taky trosicku kraplej,ale jen po ranu,pak je to dobry.Asi v noci se mu usadi hleny v krcku a chvili trva,nez se toho zbavi.Ale jinak nekasle a rymu ma opravdu jen tak na 2 odsati za den,rano a vecer.Zitra jdeme po dlouhy dobe zase plavat,tedy doufam,snad se to nijak nezhorsi.
17. pro 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, díky, pusu ráda předám :slight_smile: Snad Maxínovi ta chladnější voda nijak neuškodí. Ať je fit.
17. pro 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja taky preju Daneckovi vsechno nej nej nej k svatku - hlavne at je zdravy na Jeziska... ;)

Peto Bauerova - PF-ka je super, ale neni nahodou lepsi udelat PF 09??? :grinning:
17. pro 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ty jsi ale puntíčkářka..................A JÁ PAKO.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata já žasnu obě děti spí,snad to nezakřiknu,tak jdu honem žehlit, :confounded: Chlap dělá melouch a má dost,že jsou děti zlatý a on není doma :grinning: zkrátka má pech :sweat_smile:
17. pro 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,udajne je voda uz O.K.Jinak bych asi nesla. :wink:
17. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem novy fotky. :wink:
Konecne jsem skoukla vase novy fotecky a mate moc krasny PF!!!
17. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju Daníkovi k svátku :slight_smile: ........sic trochu v pozdní hodině. :slight_smile:
Dneska jsem musela trochu domlouvat počítači....vyčistit disk,přeinstalovat antivirák......chjo :unamused: .Jsem si chtěla pohrát s těma fotečkama,ale porád se mi to kousalo,tak jsem pak měla spíš vztek.Tak nakonec jsme spáchali pár foteček na manželově počítači a já se pokusím u sebe až zítra,estli teda zbyde čas.Vánoční šílenství totiž vrcholí ....tedy u mě :grinning: .
Jo holky,byly jste se někdy fotit u Osk-art ? Já jsem tam byla s malou dneska a po dlooouhém přemítání v čem jí fotit a estli vánočně nebo ne e to vyhrálo úplně hanbatý miminko bez ničeho :slight_smile: .Fotograf se snažil :sweat_smile: neb to byl trochu s malou boj :sweat_smile: .Nejdřív řvala,pak se počůrala...........ale když jsme odcházeli tak už se smála :sweat_smile: ,takže jinak jako dobrý no :grinning: .Jsem zvědavá jak teda nakonec ty fotky dopadnou,ale asi dobrý no..........ale nechat fotit mimino je vcelku záhul :sweat_smile: .
17. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
super ten pes ,kde jste ho pořídili?já videla v Kaufu v Nemecku,ale šneka :wink: ,přemyslela jsem a nakonec nekoupila :angry:
17. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,Maxino ho zdedil,takze netusim odkud je.
17. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nejprve přeju tak yvše nej Daníkovi k svátku, hlavně to zdraví :wink: (Leni, já teď akutně potřebuju jen kapky, to se vždycky vecpeme mezi dvě sezení...no ale hlavní je tam zavolat :angry: )

Bell, kluci jsou focení u Oskara, jsem nadšená a veškeré příbuzenstvo též :wink:

Holky, nové fotečky ve vašich albech zatím stále shlédnout nestíhám :frowning2:

Terez, jestlis dělala v Hypernově, tak to nás určitě taky musíš znát, přinejmenším babičku a kluky, nás tam znají snad už všechny prodavačky, páč tam chodíme denně, na "makový housky" a od kas už nám Ondra pravidelně zdrhá "na hřiště"....a když jsme v Norecku, tak se už po klucích prodavačky ptají :grinning:

Verčo...všichni normální lidi před Vánoci šílí, jenom já jsem NETOPÝR :grinning: (jsem myslela, že si hodím mašli, abych si konečně ve svislé poloze odpočala :wink: )
(ale ve skutečnosti to bylo samozřejmě tak, že jsem myslela polohu vodorovnou, akorát jak jsem to psala, přemýšlela jsem, že by nebylo od věci si aspoň ušmajdaný nohy nějak usvislit, aby trochu "odtěžkly"...no a bylo to ) :wink:
17. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...ještě jsem chtěla napsat, že jsem byla s Ondrou u Bati, neb má jen norecký sněhule, který jsou tu v plus pěti stupních fakt trapný (vždycky se chudák zuje s ouplně zpocenejma nožkama), tak jsem mu chtěla koupit polobotky zateplený...a na něj prostě nemaj nic (č. 26-27). Jemu se tolik líbily jedny 25...jsem mu nemohla vysvětlit, že jsou prostě malý...a že jedeme do Jihlavy (kde je Baťa super a v dětským mě nikdy nezklamal), že se zeptáme na tyhle samý tam (dostali jsme i číslo zboží) ... a on prostě řval, že nechce do Jihlavy kupovat boty, že chce tyhle :angry: A pak jsme šli do Bernarda koupit dědkovi paragony...i s Mackem na golfáči...jsem je zaparkovala u vchodu, že na nic nesmí sahat...a letěla nahoru...lidí jak psů, u kasy fronta až k pohlednicím za regálem...a Ondra huláká "mamííí, Martin tu trhá kytku (umělou ván. hvězdu)...tak přes celýho Bernarda hulákám "Martine, na nic nešahej" "mami šahá pořád" "Martine nech ty kytky!" .... načež teda přiběhla prodavačka, zasedla za druhou kasu...a lidi stejně stáli jak tupí u tý první, né aby se nějak rozpočítali...pak teda šla jedna paní a pak jsem se nadrzo procpala až k tý kase...no když oni nešli :sweat_smile: ...na zemi už byly vyházený asi 4 ty hvězdy...jsem je posbírala...ale jedna byla už poněkud "porouchaná" ... jsem ji tam "nenápadně" zakopla mezi ty vázy :zipper_mouth: a "Ondro utíkej" ...

Tak né, že to na mě prásknete :grinning:
17. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro......já si vás ouplně umim představit ve všech barvách :grinning: :grinning: :grinning: .Jen přijeli do Čech už to tady drancujou :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak já vím,žes nechala se s klukama nafotit u osk-arta......a jak Zdenda nepředstíral jak je hrozně nadšen z daru :sweat_smile: .Já myslela,estli maj i holky s nima nějakou zkušenost ,respektive napiště kam se chodíte fotit?Máte nějaký zaručený tip nebo oblíbeného fotografa? :wink:
17. pro 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ještě jednou díky za přáníčka Danečkovi. V noci jsme byli dvě hodiny vzhůru a odsávali, kapali, dávali nurofen... no ještě hrozně chrčí a přijde mi, že to odsávání je nekonečné, prostě to nejde všechno ven. Malej je u toho v amoku, no veselo.
18. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem maminám :slight_smile: včerejší večer a noc byla supr!jen 2x vzhůru,o půlnoci a ve 4h ráno.Za to dopoledne si to vybírá... :confounded:
18. pro 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek