• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky,
máme nějaké trable v rodině, tak nemám čas vás ani pořádně dočíst, furt se něco děje a nebo jsem s klukama!

Bell,
krásný výlet do Německa :sweat_smile: Michalova teta, si jeli ve středu s vnoučatama udělat výlet z Prahy do Drážďan a taky všude zavřeno a prázdné ulice a my vůbec nevíme proč? Že by měli taky nějaký svátek?? No každopádně my jedeme do Reálu zítra, tak jsem zvědavá :sunglasses:

Sin,
moc pěkný dort, já mám dělat auto asi za čtrnáct dní, ale bude potahované, tak jsem zvědavá, ale ty jsi fakt profík :sweat_smile:

Leni,
tak to závidím, já bych si taky občas něco dala, ale když holt kojím, nedá se nic dělat :confused:

Veru,
postýlka pěkná, se Petík má :wink:
21. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem hezký večer,

u nás "veselo". Daneček horečkuje, takže střídáme paralen a nurofen. Ach jo :frowning2:

@singid Náádhernej dort, moc se mi líbí :slight_smile:

@verca111 Postýlka moc krásná. Tak ať se v ní Péťovi zdají jen krásné sny.

@petrunka01 Já jsem si říkala, že nebudu péct, ale asi mi to nedá. Loni mě to hrozně bavilo a odpočinula jsem si u toho.

@prin Jojo, vínko si užívám, dokud to jde :slight_smile: Pak zas nebudu moct já :slight_smile: Pavlínko, je mi líto, že máte trable v rodině, kdybys chtěla, písni do IP, aby ses netrápila sama.
21. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Dort paradni,fakt obdivuju.
Cukrovi-objednala jsem kilo v pekarne U Kuceru,co uz se asi jmenuje jinak,kdyz uz ji nemaji Kucerovi... :wink: Kazdopadne kilo mam a pect asi nebudu,jen umatlam nepeceny.Kdyby ciste nahodou nektera z vas vedela o nejake pani,co pece domaci cukrovicko a prodava,tak hodte info.Dala bych si poctivy,ale asi na to fakt letos mit nebudu...Momentalne se citim na 150 let,chytly me zada,tak blbe dole okolo ledvin,ze chodim jak stara baba a k Maxovi se predklanim jen s nejvetsim sebezaprenim.Jdu se hodit do teply vany a nakydam si na zada Ibalgin mast,jestli jsou to zada,tak to snad zabere,jestli jsou to ledviny,tak se snad nic nestane...
Leni,drzte se!My uz mame po ryme,teda deti,ted zacinam lehce frkat ja. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek.Pokusím se dočíst,ale asi až zejtra.Te´d jsem odložila žehlení :rolling_eyes: ,tak už se půjdu radši uložit do pelechu.....na chvíli.Jájinka má nakonec rýmu jako trám,hezky nám to zhoustlo a vyskočila teplota.Navíc si rozmatlala nudly do očiček,takže kapeme i očička....ach jo :unamused: ,takže se budí co chvíli neb se jí špatně dýchá a hned začne bulet,pak se zklidní usne,zase vzbudí... a furt dokola.Přes den samozřejmě blbne a večer je jak hadrová panenka :unamused: .
21. lis 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Terko..psala jsem ti na FB,tak ještě i sem..vše nej k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Moji kluci jdou dneska na kontrolu na kardio-Šíma tam chodí asi jednou za rok,nic vážnýho...akorát si to tam vyseděj,protože to je vždycky na dlouho.To bude něco pro Martina,on na tohle nemá trpělivost
22. lis 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se taky trochu rýmuje a kašle,ale snad to bude dobrý.Všem marodům brzký uzdravení..
22. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
marůdkům brzké vyzdravení, to počasí je hnus fialovej, tak se nedivím, že to děti takhle odnášejí...
Maki, mě takhle bolelo minulý týden za krkem, při té viroze, myslela jsem, že prostě se otočím a zůstanu tak...a manžílek si ze mě ještě dělal srandu, že se mám otáčet celá :frowning2: včera mu začalo být špatně, ale asi jen stláskal víc věcí dohromady, takže večer se ládoval práškama na slinivku a skučel chudinka můj :unamused:
za chvilku přijede tchyně, koupila manžovi mikinu, tak se potřebuje ujistit, že je to správná velikost (nechápu, může to vyměnit i po vánocích ne? :confounded: )
já cukroví letos dám, loni jsem moc nepekla a roky před tím na to nebyl čas (v 7 večer po práci se mi fakt už moc nechtělo), tak si to letos vynahradím... vybrala jsem si 6 druhů, každý tak na 2 plechy, abychom to zase nejedli až do velikonoc... :grinning:
tak se mějte fajn, hodně odpočívejte!
22. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez vše nej!!!!! :grinning:
22. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preju vse nej!!!
A marodum hodne zdravicka,my uz jsme z toho nastesti venku,ryma byla u obou jen vodovka,takze dobry.Me zada povolila,Ibalgin mast zabrala. :wink:
22. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za gratulace a hlavně zkuste udělat něco s tím že by nám ty roky zase ubíhaly směrem dolů :grinning: a néé pořád výš a výš!!! :grinning:
22. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Terko, vše nejlepší!!!! Hlavně zdraví vám všem a pohodu.

Marůdkům přejeme, ať jim je líp.

U nás dobrý (ťuk ťuk) - dopolko jsme v tom marastu byli 3h venku a teď se u nás spí! Přestože jsme ráno chrupkali do půl osmý!

Záda mě bolí taky a včera u našich jsem se nějak přetláskala a je mi blbě, takže dneska mám čajík a rohlík... - dobře mi tak.
22. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Terez,to je i my zbozny prani,nejak na me leze ctyricitkova depka! :angry:
22. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Dneska ještě bez teploty, noc byla klidnější, tak snad to bude rychlý uzdravování :slight_smile:

@makinka.1 Martinko, uvažuju, že bych na zakázku pekla já. Už se mě ptala teta. Ale ještě o tom přemýšlím...
Jo a bacha, na bolest zad je lepší "suchý teplo", tak se místo naložení do vany radši opírej o topení. Někdy může horká vana i uškodit.
22. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pro dobrou náladu dvě videa. Já už je mám v oblíbených položkách a když je mi smutno, tak si je pouštím:

http://www.metoo.sk/myvideo/play/fe3987cbc5061c51d2e0e6b85317393a

http://www.metoo.sk/myvideo/play/c3c0f81723908d13b929b46da56fbc57

Taky mě včera hodně pobavil kouzelník v pořadu Československo má talent. Nikdy bych nevěřila, že mě může rozesmát kouzelník

http://www.csmatalent.cz/video-cz/detail/richard-nedved-7-semifinale.html
22. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,tak rozmýšlej..nevím,jestli bych třeba taky neměla zájem...pořád se rozhoduju..nakonec bych možná i něco upekla,nevím...Zase je to pěkný-péct,když už je Šíma velkej a může "pomáhat" :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki no neboj zrovna v sobotu večer na dámským srazíku jsme to rozebíraly :grinning: je to děsný!!Prostě ta představa důchodovýho věku a přechodu mě fakt neláká :angry: :grinning:
22. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak já jsem se rozhodla, že budu péct domácí cukroví, kdyby někdo chtěl. Ale ne v nějakých mega dávkách. Tak po 1 kg, maximálně 2 kg. Za 1 kg si chci účtovat stejnou částku, za jakou pečou U Kučerů a to je 280 Kč. Teď jsem tam i volala a ptala se jich na cenu. Rozdíl bude jen v tom, že já budu péct domácí no :slight_smile: Objednávky beru do konce listopadu, pak už ne :slight_smile: Pište mi do IP, ne do diskuse :slight_smile:

Obsah (10 druhů): vanilkové rohlíčky, perníčky, linecké slepované marmeládou a zdobené čoko polevou, vínové cukroví, žabí hubičky (plněné ořechovou náplní), tvarohové věnečky, banánky, vosí hnízda, švestky v čokoládě a kokosu, košíčky
22. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiii,Leni se chytla na udicku a bude pect pro nas nepekouci lemry liny!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Dekuji ti Leni!!!Skoda,jen,ze jsem objednala a zaplatila zalohu u Kuceru...
22. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jo, to je škoda, že jsi už zaplatila zálohu, ale zas budeš mít mega moc druhů :grinning: :grinning: :grinning: Můžeš se pak vytahovat, kolik jsi toho napekla.
22. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mi tak nekdo veril! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Aspon budu mit pro nas domaci dobroty a pro nezvany navstevy kupovany! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ba ne,delam si srandu,za prve k nam nezvany navstavy nechodej a za druhy bude dobry i to od Kuceru,uz jsem ho od nich mela.
22. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda ... tak se tak trosku asi take hlasime do stavu marodu ... Tonik mel dnes teplotu, ale jeste nevime, co z toho bude :(
minuly tyden byl poprve v bazene a ze by hned onemocnel???

leni: peceni cukrovi - skvely napad ... !!!!!!!!!!!!!!!!

tereza: nejsou myslenky na prechod a duchod trosku predcasne??? :slight_smile:))))))
az se nam bude blizit"duchodovy vek"zadny duchody uz nebudou - a zvlast ucitelky budou makat dokud udrzi moč a křídu ;)
bell, prin: nekdo mi taky vypravel, jak jel 17. na nakupni vylet do Nemec :grinning:
22. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nestíhám,moc jsme ted nebyli doma,byli jsme skoro 14dní u mamky v Praze,do toho kolotoč vánoc a jelikož moje mateřská se blíží ke konci,nasla jsem si aspon brigádku :wink:

melej mel jít od školky v po,nešel,neco chyt ale u mámy jsme vyléčili nejhorší,dneska s nim Tomáš musel na imunologii,na kontrolu,no zvládli to :wink: ,poprvé sami u dr :wink:

všem marudkum brzké uzdravení,nerozeninám a svátečkum vše nej nej :wink: :wink:

do školky jdem ve středu :frowning2: ,už ted mám hororový sny :unamused: ,asi jsem magor nebo co :confounded:

leni,
ty máš recep na nejakej dobrej krém??????kdyžta písni do IP,asi zkusíme upéct mašinku sami :wink: a ten marcipán nebo fondán na potažení se kupuje,nebo delá doma????????? :wink: ,dekuju
22. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jakž takž stihla dočíst,ale nmám moc čas reagovat.Já se ráno zaradovala,že je Jájině líp,teplota žádná,očička čistý.....tak jsem si řekla,že k dr. nepůjdem...s rýmou...a teď večer jí zasejc vylítla teplota jako blázen :unamused: .Tak uvidim....když ona je takovej nezmar,kdby aspoň přes den trochu odpočívala,aby večer nebyla úplně vyřízená :rolling_eyes: .Janičku jsem přeposlala k našim ať je aspoň ona fit.
Jinak add pečení......moje mamka si bere jako bojový úkol nás všechny zahrnout tunou cukroví :grinning: ,takže já budu dělat jenom perníčky a to ještě hlavně jako dekoraci na stromeček :slight_smile: .Já totiž pst,pst cukroví vlastně nerada :sweat_smile: jako ochutnam na zkoušku....a pak stačí zasejc až za rok.nějak nemám ráda choustání tuku smatlanýho s cukrem :confused: .Né že bych se sladkym netláskala.....ale cukroví mě nikdy moc nenadchlo.Akorát ty perníčky a ty bude moct letos se mnou dělat i Janička :slight_smile: .
.....a už zasejc musim jít,tak zatim pa pa

Jooo a Terez jsem už přála na FB......a nemaluj důchod na zeď ještě :grinning: :grinning: :grinning: ,jak píše Miranda.......my se ho už možná ani nedočkáme,do sta tu nejspíš nebudem :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Jani přesně jak píšeš, děti místo aby odpočívaly a rychleji se léčily, tak prd, mají natažený klíček a večer jsou chudinky schvácený....tak ať se Jájinka brzy vyzdraví...
my byli včera jen na chvilku venku, dokonce jsem vzala i golfky, protože jak pršelo, tak Dáda by stál a koukal na kaluže jak do nich prší, tak jsem se aspoň podívala dál než na hřiště a ke krámu :grinning:
dneska jedeme do města, zkusím pokoupit nějaké dárky, jeden mám vyhlídlý na nábřeží, tak přemýšlím, jak to udělat, jestli jet s mrňouskem busem s kočárem a vystoupit, nebo vyložit malého bez kočáru u babičky a zaběhnout tam sama... chjo dilema :grinning: :grinning:
a zítra prý má sněžit, hmmmmm, to asi auto odepíšu úplně a zbyde mi jen bus,to bude jistější :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

@nattally Potahovaný dortík jsem ještě nedělala, ale Sin nebo Prin by mohly možná poradit :slight_smile: Jinak o jaký krém máš zájem? Klasický pudink a máslo, s tvarohem, z ledových kaštanů, z kofily nebo jaký?

@bellatrix13 No to potěš koště, jestli se teploty takhle vracej. Daneček měl horečky v neděli, včera dobrý... tak snad se nám něco nevrátí. A taky horečka nehorečka lítal po bytě, až pak funěl a byl zhicovanej.

@singid Sněžit? Ty vogo, to snad né!

Holky, jdete v neděli na rozsvěcení vánočního stromku? My jo. Teda doufám, že nebude sněžit nebo pršet :frowning2:
23. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mirando, no my jsme jeli včera do Německa a celkem jsme i nakoupili :sweat_smile:

natt,
já teď hodně dělám salko krém, taky máme rádi šlehačkový nebo pudinkový a marcipán i fonfán můžeš koupit a nebo si ho udělat! Já teď budu zkoušet nový receptík na marcipán, je to hodně pokus omyl než narazíš na dobrý! Já kolikrát uděla fakt dobrý dort a potahovka mi to tak zkonila, no škoda mluvit ale snědlo se to vždycky!

a neboj, jsi naprosto v pohodě, taky jsem se bála školky a teď je to naprosto v pohodě :sweat_smile: Jasně že musíš počítat s tím že bude plakat a když né teď, tak určo pozdějc, ale to přejde a Šimonek tam nakonec bude chodit rád, uvidíš :wink:
23. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
taky deme na stromek a moc se těšíme a proč né sněžit, dyť je konec listopadu :sweat_smile:
23. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak za chvíli si jedu pro janičku a pak jí zasejc vrátim bábě,vezmu Jájinku a k dr. s ní radši jdu.večer měla 38,4.teď přes den zase teda teplotu nemá a krom toho,že je protivná z rýmy a che bejt u mě na každym kroku, se tváří,že je v pohodě.Ale počítám,že noc bude zasejc úžasná jako na dnešek :unamused: .Mrně jedno naše ....nevim,jestli na ní neleze ještě i nějaká ta separační úzkost neb jí mám za nohavicí celej den a kfyž né,tak je řev :rolling_eyes: .
Jinak na stromek si zatím myslim,že jdem taky.Podle Jájiny samo.Doufám,že nás ve frontě na koblížky neušlapou :grinning:.
23. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin No aby nám při tom koukání vzhůru na stromek nenasněžilo do ksichtíku :grinning:
23. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze na rozveceni stromecku se sejde celej DC konik,co? :grinning: Ja bych rada v sobotu dopo na trhy,to tam snad nebude takovej naval a v ndeli odpol na stro.ale teda nevim,nevim,Max dneska vstaval z odpoledniho spanku v 16,30 :unamused:
23. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek