• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@makinka.1 Daneček taky vstával v 16,30, to se kluci domluvili ne? Jsem ho nechala tak dlouho spát, když je nachlazenej. Jen ať si odpočine. A mezitím jsem uvařila véču. Martinko, prosím tě, v sobotu jsou na námku nějaké trhy jo? A nevíš, od kolika do kolika hodin?
23. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam dole i odkaz na kompletni hudebni program. :wink:
23. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Tak tedy se sněhem jsem to taky už četla a je nějak cítit ve vzduchu, tak se modlím, nechci jezdit MHD :frowning2:

Kluci krásně spinkali - ale pak co s odpolednem, když prťata vstávají za tmy, že? :frowning2:

Jani, ať je Jaruška Ok ...

Taky se chystáme na stromeček :wink: a na trhy - ještě kouknu na program...

Holky, mám tady balík Pampers Active Baby vel 5 (11-25kg) 68ks. Přenechala bych ho za 280,- - potřebujeme šestky, tohle je pro Petříka malé. Nechcete to někdo? I když mě tedy napadá, že tady asi žádný adept není... ???
Dneska budu opět trávit večer opravováním písemek... uf uf uf.

Natt, neboj, školku zvládnete, Šimonek je šikulín :wink:

Tak já letím koupat a tak...
23. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,jak to,ze jsou mu maly??? :confused: Jakoze je procura nebo ho skrti? :confused:
Tyjo,Max nosi na spani 4+ a myslim,ze by mu stacila i 4.
23. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, oni jsou mu jakoby krátký, jak je hodně vyplní (a tudíž ho i tak trochu škrtí) - prostě se mu pod bříškem ohnou, no hrůza. Ty šestky jsme měli jen na spaní, ale vidím, že je potřebujeme i na den. Má holt, hošíček, přes 17 kg... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,to je kus! :grinning:
23. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já bych taky jela na stromek, ale manža nesnáší davy, tak uvidím, jestli ho ukecám, ale naši kdyžtak bydlí hned u náměstí a mají na strom krásný výhled, tak to kdyžtak prubneme z balkona :grinning:
natt přesně jak píše prin, já zatím dělala potahovku jednou, byla to docela makačka, z té mi nešly ozdoby, naopak z hmoty, která krásně vytvrdne do druhého dne m potahovka nešla vůbec... zkouším už třetí recept, tak fakt vyzkoušet... :wink:
Dáda dnes hysterák před odpolko spaním, tak jsem si lehla s ním, nakonec jsme vytuhli oba a chrněli až do 14:45, takže než jsme se pak vyprdelkovali, tak jsem byla u našich v půl pátý a na nábřeží jsem nestíhala... tak snad příště :sunglasses:
23. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Díky moc za odkaz :slight_smile:
23. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Tý jó, Daneček má jen 12 kg, asi ho málo živíme :frowning2:

@singid Zlato, tak až objevíš dobrou potahovku, písneš mi jí?
23. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,neni zac.
A bud v klidu,Max ma okolo 13 kilo. :wink:
23. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
dekuju zítra jde,tak uvidíme,ale pak hned jdu do práce,tak nebude čas,asi se rozkoukat :slight_smile:,pujde zatim na hodku dve :slight_smile:

leni,
ten kastanový????????,dekuji

na stromeček jdem taky :wink: ,mám to napsaný v kalendáři :slight_smile:
23. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jj Leni pošlu neboj!!A děkuju! :wink:
Jen si to musím přepsat ,páč jsem skleroza....a určo pojedu Xkrát kolem pošty než mě napadne co jsem tam chtěla....
23. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak mi tak přijde že jsem zasejc jediná,kdo se tu těší ma sníh? :confused: :grinning: Však by to bylo takové poetické nechat si padat do ksichtíku snížek přitom rozsvěcení :grinning: .Jinakmy jsme u dr. dopadli dobře.fakt má Jájina jenom rýmu.Dokonce u něj v ordinaci byla tak rozdivočená,že se chcetala a tvářila se,že jsme se jen tooužilina něj jít podívat :fearful: .Tak uvidim,teď na spaní teplotu už fakt nemá,takže jen odsáváme a odsáváme,ale přijde mi že už i o něco méně.Rovnou jsem toho využila apatal jsem se dr. na J8jinky lezení.......neb ona přilš na způsob jak rychlé lézt i na klouzavý podlaz s tim,že si pomáhá jendou(občas i druhou) nožkou tak,že jí vytočí tal,aby se mohla odrazit od plosky chodidla a né kolínkem.Jako je to fakt rychlý :rolling_eyes: ,ale začla jsemmít obavy,aby pak neměla problém třebas se zádíčkama.Už jsem se na to byla ptát fyzioterapeuty v Bělásku a ta mi řekla,že to je regulérní pomáhání si tou nožkou,že je dost malinká na lezení a každá pomoc si je v normě,že neni třeba to řešit...ale moc jsem jí nevěřila..a Pánek mi dneska řekl to samé :fearful: neb ona mu tam hned předvedla jak to dělá a v podstatě to dělá bay mohla popolézt a hned si sednout popřípadě se něčeho chytit a odrazit se do stoje a zatim má porád ještě ten šikmej sed při kterym se jistí jednou nožkou pod zadek a druhou dopředu.Takže jsme ho zasejc šokovali jak je šikovná :sweat_smile: a řek,že neni třeba to řešit, stim,že děti lezou až v 9 měsící a teprve kdby potom to nechtěla moc sama srovnávat,tak by jsme jí pomohli nějakym cvičením.No tak uff,uff,já teda s ní radši každej den trošičku cvičim (radši) ...ale spíš mi teda nasadila tchýně brouka do hlavyneb to teď nějak moc zbytečně řešila :rolling_eyes: .

No a přeju marůdkům taktéž brzké vyzdravení a a´t je ten podzimní hnus flus rychle pryč.

Veru,čoveče mi do 5 dorostem.....ale dělat si zásobu takna rok či více dopředu :astonished: ....já ti nevim,bůví jestli je Jájinka užije to teď fakt neodhadnu.Ale Petík nás dohání .tedy myslim Janičku :grinning: ,ta už má holka 18 kg :fearful: :grinning: .....12k g jak psala Lenik,že má Daneček.jsme měli v roce :fearful: .Joo a taky chválím velkou postel :grinning: pro velkýho chlapa :grinning: .

Natt,pak dej reference jak se Šímovi líbí ve školce :slight_smile: ,on to zvládne :wink: .Nakonec se s tim všechny děcka nějak popreou....tim se taky uklidňuju až nastane čas,že Jaňulka půjde.

Sin,tak můj Jára taky nesnáší davy..ale co je se mnou,tak už si pomalu trochu zvyk :slight_smile: .já davy taky až tak moc nemiluju,.tak tam budem spolu tiše trpět :grinning: ,ale hlavně že uvidí Janička ten stromek jak se rozsvěcí a když bůh dá tak se aj koblížků bez úhony dožiju :grinning: .Stejně......to byla dřív paráda.....bydleli jsme ještě v loni touto dobou vedle finančáku ....vánoční výzdoba města nás vždycky tejrala až do ledna :grinning: :grinning: :grinning: .A tady v Březinách...prd...jen marast a koksovej smrad z rodinnejch domků :unamused: .
23. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
Jani,Janička to zvládne zustala i v Bělásku sama s tetama,ty mít problém nebudeš :slight_smile:,no mám nerva už ted,on tam nechce ,to zas budu řvát i já,se znám :frowning2:,ale prej dát a jít a nakej celej den s pocitem,že díte tam řve,ale Tomáš je doma,tak tam skočí zítra po hodine,nebo dvou :slight_smile:

jo holky Tomáš taky bude na pepku z lidí,to zas bude keců,ale kvuli Šimonovi,to asi přežije :slight_smile:
23. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Jani, já sníh miluju, ale ne když po něm mám jezdit autem.... :grinning: jinak se hrozně moc naivně těším, jak napadne sníh a my půjdeme s Dádulkou sáňkovat (ještě sehnat ty sáňky:slight_smile:) a bude krásně svítit sluníčko... no romantika, jenže už vidím jak to napadne a hnedle z toho bude brutus čvachtavej....
Natt třeba Šimonek překvapí :wink:
Stromek snad vyjde, loni se manža cukal už jen při slovech veřejná akce, nakonec mi to rozmluvil, Dáda byl malinkej, no asi bychom to nedali, ale letos zatím moc neprotestoval... pro děti vše ne?? :grinning: :grinning: :grinning:
jinak z Dády začaly padat písmenka, tak možná už něco i řekne, kromě mama, tata :grinning: :grinning:
Leni jj, budu zkoušet, ale ideál pro každého asi neexistuje :sunglasses:
24. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki přála jsem Ti na FB,ale jěště jednou :slight_smile: vše nejlepší k ......těm nádherným narozeninám:slight_smile: :wink:
24. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Martinko,ještě jednou vše nej k narozeninám... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Natt,myslím na vás,snad jste školku oba zvládli v pohodě
Já budu o víkendu v práci,ale kluci se možná na stromeček vypravěj.Jinak sníh nemusím vůbec.Nejsem prostě zimní typ.
Huráááá,už mám celé dva dárky k Vánocům a dneska nám přivozou novou televizi a monitor-dostali jsme peníze od tchána...
A co se týče váhy..Šimonek má skoro 4,5 roku a váží 16,5 kg :grinning: .Je to tintítko
24. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, KUK na moje stránky:

www.reikidecin.webnode.cz
24. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terez, v pohodě, až to přijde, tak si domluvíme rande :slight_smile:
24. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Ahojky, tak napiš, co Šimonek, jsem zvědavá :slight_smile: Daneček byl první tři dny ve školce super, pak to začalo.
24. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
TY VOE, MARTINKA MÁ NAROZENINY??? No jo, teď jsem zapla FB!!! Martinkoooo, promiň, a to jsme se ráno viděly. Teda já se ti dneska jenom omlouvám, co?

Tak hepy berzdej tů jů! Ať jsi šťastná jako blecha, děti ti dělají jen radost a jste zdraví jako řípy.
24. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá,hurááá,hurááá :grinning: :grinning: :grinning: SNĚŽÍÍÍÍÍÍ :grinning: !

Maki,všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: ......vyděl to 2 a máš vlastně úplně ideální věk na oslavu :grinning: :grinning: :grinning: nebo to oslav dvakrát :grinning: !
24. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell Tys mi to vzala z "klávesnice" :grinning: jsem chtěla Maki taky poradit ohledně otázky na věk,ať řekne že jí je po druhé 20let :grinning:
24. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,držim Šímovi palce :wink: .Pak poreferuj,ju :slight_smile: .
24. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Jé,Leni,ty děláš reiki?Před pár lety jsem byla párkrát u jedný paní a myslím,že to bylo fajn...
24. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja vam dekuji za gratulace k dvacetinam!Udelaly jste mi radost!Koencne nekdo pochopil,kolik mi opravdu je!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
DM info-pod mostem maji termohrnky za 70 budu! :grinning:
24. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahojky, jojo, dělám, teď konečně naplno, jinak už pár let mezi rodinou. Pomáhá to. Je to fajn.
24. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek