• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky :slight_smile:

Maki, všechno nejlepší k narozeninám - hele, já si jako myslím, že do čísla je každýmu PRD :grinning: :grinning:

Leni, jestli budeš takhel prznit angličtinu, tak dostaneš nějaký překlad na známku :grinning:

Natt, jak Šimonek ve školce? A co máš za brigádu??
24. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
všechno nejlepší...hodného chlapa máš, krásné děti taky, tak už jenom aby ti dělali radost :sweat_smile:
24. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,byli jsme na rodinné večeři U kovboje a jsem úplně přecpaná.Bylo to výborný a Šíma nás všechny krásně bavil.Fajn večer...Jdu se odkulit do sprchy a pak na gauč-po uspání dravé zvěře
24. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju! :wink:
24. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko - kde to je?
24. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 To víš, za to může učitelka, co mě měla na ájinu :grinning:

@petrunka01 Tak tak, kde to je? Něco mi to říká...
24. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,Leni..U kovboje je naproti Palermu,kousek od schodů do Dlouhý jízdy.Bývala tam jednu dobu vegetariánská restaurace
24. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se pochlubit- :slight_smile: Obraz k diamantové svatbě pro babi a dědu od Jiříka.-)
Čičmanská chalupa,byl to rodný dům mého dědy,no bohužel už není náš....
Jiřík maloval v Lidušce,podle fotky,dědu a babi měl na jiné,učitelka říkala že má fakt talent,kdyby maloval jen obličeje podoba by byla jěště větší,ale i takhle je to prostě super :slight_smile:
24. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jooo jasně, už vim. A slyšela jsem, že tam fakt dobře vařej.
24. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Jé, to je krásný a babi s dědou budou dojatý.
24. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,krasny. :wink:
24. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj byli překvapený,babi totiž do něj párkrát "ryla" že jim nic nenakreslí,pak se ptala co že to v Lidušce maluje a on chudák musel "plácat" co že jako tam dělá :wink: fakt to nečekali :wink:
Při obřadu jsem normál brečela,je to fakt dojemný,hlavně jsem to chtěla udělat už z toho důvodu,že se toho oba dožili,oběma to jěště myslí,takže svatba byla opravdová :slight_smile: bylo nás 20lidí,měli jsme to u France Jozefa a fakt paráda!Nekuřácká restauračka,doporučuju,je to tam mooc příjemný! :wink:
Měli jsme i harmonikáře,takže se tancovalo,děda provedl všechny ženský a že nás tam bylo!! :slight_smile:
24. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chodim k Franci Josefovi na zmrzku,maji luxusni!A taky je to jedina restaurace ve meste,kde maji terasku i v zime!
Muselo to byt mioc hezky,toho my se nedozijeme....
24. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,no tý br´do..diamantová svatba.To jim můžem jenom závidět :slight_smile: a halvně to,že si jí ještě dokázalikrásně užít :slight_smile: .Obrázek je úžasnej :slight_smile: to nemohlo zůstat oko suchý,určo :slight_smile: .

Veru, a je to zasejc tady.......ten krásnej tik :grinning: !

Maki,čéče a ty na tej zimní zahrádce vysedáváš? :grinning: se zmrzlinou? :grinning: děláš tam dekoraci ála ledová socha? :grinning:
24. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
maki,
vše nej nej ke krásným 20tinám!!!!!!!!!! :wink: ,hodne zravíčka a lásky :wink:

leni,
ty jo,ty jsi šikovná,až bude čas,přečtu si to pořádne,ted jsem to jen přelítla :slight_smile:,ale z ní to zajímave :slight_smile:

tak školka,byla hodinová se mnou,učitelka to tak chtela,zítra zase na hodinku a v pátek se uvidí,manža tam jde neco malovat,tak šimon si bude muset hrát a být tam sám,ale táta bude za rohem :slight_smile:.........dneska nechtel bačkory,prej maminko,ty me tam necháš vid :frowning2: ..........no ustála jsem to,tak uvidíem zítra,nebo den ,kdy ho tam strčim a půjdu :frowning2:......je tam chduák nejmenší :unamused: ,zítra zase dám info :slight_smile:

terez,
Jiřík je šikulka :slight_smile:
24. lis 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Terez obrázek krásný :wink:
Natt záhul co? to bude dobrý neboj, najde si kamarády a za pár měsíců mu bude smutno až budou prázdniny...
Jééé takže až půjdu kolem France Josefa a někdo tam vytuhle bude sedět, tak to bude Makinka jo??? :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak můj Davídek se chce asi zabít, předevčírem spadl z houpacího slona a sedřel si už skoro zahojený čumáček z minuloého týdne :confounded: , večer pak uklouzl ve vaně, vzal to tváří hezky po stěně tý vany a kousl se do jazyka, takže uřvaná krvavá Mary hadr... a do třetice včera tak dlouho blbnul, až mu na podlaze ujely nohy a protože zrovna stál u reprobedny (stará dřevěná krabice), tak si div nenatrhnul spodní ret, naštěstí si ho "jen" zevnitř prokousl, chodil tu jak Havajec a řval a opět krvácel... takže docela vzrůšo...
odpo jsme byli nakupovat, už jsou znát Vánoce, Tesco narvaný, pobavil mě jeden brigádník, když mě odchytil u vchodu s nějakou anketou, asi čekal že budu stát mezi´dveřma, s klukem za ruku a ještě košík, tak jsem poodešla, že než Dádu svléknu ať se tedy ptá... a on nic...přece za nim nepolezu abych mu poskytla info ne? :rolling_eyes: :confused:
25. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo vše nej:slight_smile:
25. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,vse nej!!!Mame ty narozky pekne pohromade,co? :wink:
Bell,v zime vysedavam s kavickou,pokud jsem jen kocarkem,tak s grogem:slight_smile:.Zmrzku si nechavam na leto,myslim,ze predminuly vikend jsem si ji tam dala na dlouhou dobu naposledy.Ach jo...Dneska je ukrutna zima,ale bude hezky.Musim vyvencit Maxe.Chteli jsme na vystavu hracek na zamek,ale Didika ma od vcera prujem a prdku jako pavian,takaze jen okolo baraku,at muzu akcne prebalovat,na zamhu bych ji asi v teple nemela kde prebalit...Chudak muj.Jesteze nam dneska odpadlo plavco.Stejne bysme nemohli a vylozene se to hodi,tchynka byla vyslana do lazni (darek k 60tinam),tak by Max musel na hlidani k Radce,bylo by to slozity,chodime tak blbe po obede,Tomasek je zvykly chodit spat brzy,Max zase pozde,no,jesteze to dopadlo takhle....
25. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,tak přeji všechno nejlepší k narozkám :slight_smile: !

Sin,to máte doma docela pěkněj krvák,co?! :confused: Hele,ale to oni uměj právě všechny prťata a proto my maminky máme nervy nadranc :grinning: .Přeju ať jste co nejdřív zahojený :wink: .Já když si vzpomenu na naší Jaňulku....a teď to už pomalu přichází zas s Jájinkou....ta mě teď děsí tim,že si sedne a hroooozně moc ráda vyndavá hračky z krabice,chcechtá se u toho a jak nadzvedne ručičky s tou ulovenou hračkou na d hlavu....tak se převrátí do zádu :frowning2: .Já z toho mám zástavu,takže jí furt vracim na hrací dečku a všude po zemi jsou rozházený polštáře a pokaždý,když se chystá k tomuhle nebezečnýmu úkonu,tak k ní přiskočim a házim jí polštář za záda :confused: .

Natt, ho hele zatim to jde dobře....uvidíš po pár dnech :slight_smile: až tam bude muset zůstat na dýl.Do tý doby snad přičuchne trošku k hračkám a novým kamarádům :slight_smile:

Maki,a já už úplně viděla živej obraz jak tam sedíš přimrzlá k židličce se zmrzlinou v ruce a rampouchama na sobě :grinning: .Hele já si tam taky dávám kafíčko....respektive horkou čokoládu...a taky jsem si už od ní pěkěn spálila hubu neb to dávaj do toho termokelímku opravdu hned jak to načepujou bez prodlení a vystydnutí..a já blbec jsem takhle chtěla rychle odsrknout a ochutnat..... :rolling_eyes: .Jinak přju brzké vyzdravení prdky :slight_smile: .(myslim Emči prdku :grinning: )Jinak ta výstava na zámkuje prý bezva....tvrdí Janička a moji rodiče.Byli tam zasejc minulý týden a ten panel s vláčkama je prý zas o něco větší :slight_smile: .Ovšem jak to tam je se záchodama...jestli je tam i nějaká přebalovárna to opravdu netušim :fearful: .
25. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kristík opět-rýma+kašel a chycený průdušky,mě vážně šlehne!!To jsme v sobotu měly jet na dětskou oslavu i s klaunem,no zkusím zajistit hlídání abych jela aspoň s Jiříkem....
V pondělí musíme na kontrlo,chce nás vidět!

Maki taky si říkám že takhle let spolu vydržet a tenhle věk to je na metál :wink:
25. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ten krém z ledových kaštanů,je lepší udělat den dopředu??Asi jo viď?
25. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky za přání :slight_smile:
25. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé já chci taky krém z ledových kaštanů :grinning: :grinning:
Bell no právě, já když si vzpomenu jak byl malej u našich obloženej polštářema, mají všude dlaždice, tak to bylo fakt brutus.... :wink:
25. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko vše nej k těm druhým 15nám :slight_smile: :wink: :grinning:
Ty jsem oslavila ve velkým-bylo nás asi 15holek!!Akce jako hrom!! :grinning:
Od těch přídavných číslíček k tý trojce už fakt neslavím :grinning: jen si říkám áchjoo :grinning:
25. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, musíte ty další čísla odčítat, ne přičítat!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári a jde to??? :grinning:
25. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terez, já ho dělám čerstvý, protože on docela v lednici dost tuhne
25. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Jojo, najdi si čas, je to zajímavé a hlavně to pomáhá... zrovna jdu léčit jednu slečnu z Liberce na dálku.
25. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni OK,já ho už teda udělala na půl,mám hotový pudink,takže asi večer ten dort ozdobím,stejně ho budu předávat zítra večer :wink:
25. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terko..od příštího roku taky věk odečítám..víc,jak třicet mi prostě nebude..:slight_smile:
Jo,ještě jsem zapomněla jednu důležitou věc-ta restauračka U kovboje je komplet nekuřácká
25. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek