• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@terezam22 Jo, já peču a zdobím den před předáním. Ale v den, kdy krém udělám, tak ho taky dávám na dort.
25. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,
taky vše nej nej...

natt,
on to zvládne! Jára je taky nejmladší ve třídě, ale zatím paní učitelky jenom chválí, tak uvidíme, ale snad to není ticho před bouří :sweat_smile: Až uvidíš, že když ho vyzvedneš ze školky a on bude spokojený, tak ho tam budeš dávat v pohodě ikdyž bude plakat, ono ho to přejde :wink: Oni fakt kolektiv potřebují a strašně rychle se tam naučí spoustu věcí i se hodně osamostatní..Jára se sám vysleče a skoro i obleče, to je fajn když mám ještě jednoho :slight_smile:

terez,
obrázek naprosto parádní, to bych nenakreslila ani já, fakt jsem dřevo :confused:
25. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli v poradně na pětiměsíční kontrolu a máme 7650 g...ufff jsem si oddechla, myslela jsem že jsme skoro k osmi s tím apetitem co má :grinning:
25. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Jo, máš naprostou pravdu. Daneček sice ráno pláče, když jde do školky, ale když si ho beru, tak se usmívá, je naladěnej a je vidět, že si hezky pohrál a paní učitelky má rád, protože jim vždycky podává ruku a říká ahoj, když odchází. Tak to beru ráno už víc v klidu.
Kluci jsou krááásní. Jaroušek si pěkně hraje na modela :grinning: Domluvíme se někdy na tom focení jo? Mám už i vánoční čapky.

25. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Jééé Prin,kluci jsou slaďoučký :dizzy_face: .Za chvíli už si kluci taky začnou spolu hrát,co :grinning: .Já si vzpomínám,že před pár měsící jsem byla v hrůze,když se Janička jen přiblížila k Jarušce.a teď tu spolu sedí na dečce a hrajou si...fakt hrajou-Janička dělá chytrou a podává Jájince hračky a poučuje jí,co to je :sweat_smile: ,krmí jí papáním z nádobíčka a nebo jí ukazuje jak se jezdí s autama :grinning: a Jájina se jí snaží po troškách jak jí to tělíčko dovolí napodobovat nebo spolu lezou po bytě po čtyrech obě se tomu děsně chcechtaj :sweat_smile: ,zalejzaj po dstůl a jukaj na sebe(z toho má Jájina úplný záchvaty smíchu).Už nejsem vůbec v hrůze,že by jí Janička mohla nějak ublížit...nebo teda jsem jak ostříž pořád,ale už je to o stoprocent lepší.Tak přeju klukům spoustu společných darebačin :grinning: .A váhu teda máte excelentní na pět měsíců :grinning: ,my měli teď v úterý 8,260 kg,ovšem Jájince je o nějakej ten měsíc víc :grinning: .
25. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pujdeme na vahu,az se ji zahoji ta prdelina,jsem zvedava,kolik to hodi. :wink: Ale myslim Jani,ze Emca Jajinku tentokrat uz zdola :wink: .11.mela 8190g. :wink: :grinning:
U nas to hrani zatim spociva v tom,ze ji Max hracky bud dava nebo bere. :grinning: Ona jak se Emca jeste moc neumi pohybovat,tak nic jinyho zatim nejde.A ona by tak chtela.... :grinning: Potvurka,je na nem tak zavisla,ze kdyz se vzbudi driv,nez on,coz je skoro pokazdy,tak se naji,pohraje si (u me v posteli) a kdyz ji to prestane bavit,tak zacne vejskat tak nahlas,aby ho vzbudila a on za nami prisel. :wink:
25. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty vaše malý dětičky jsou tak vyčůraný a je vidět, že chtějí být se staršími sourozenci. Ten věkový rozdíl je super. Kéž by nám to taky ještě nějak rozumně vyšlo.
25. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky omyl :frowning2:,dneska me vyrazili,at si přijdu za půl hodky.chudák,jen tam brečel,prej maminko,proč jsi me tu nechala????????? :unamused: ,no co mu říct,manža má za ukol,řikat mu jak je to tam krásný a učitelka je hodná a tak :slight_smile:........
25. lis 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka malinkej. :frowning2:
25. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Jak ať si přijdeš za půl hoďky???
25. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako asi jestli se uklidnil za tu pul hodinu,ne?
25. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to je zvláštní, Danečka si tam nechali, i když křičel celý dopoledne, zezačátku... A myslím, že i Jaroušek od Prin plakal ve školce celé dopoledne a nechali si ho tam. Nestalo se mi, že by řekli, přijďte si za půl hodiny a jestli bude ještě brečet, odvedete si ho...
25. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu nach sprcha a pak nach pelech, tak se tu mějte, kdo tu ještě jste a přeju pěkné sny :slight_smile:
25. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,koukám zrovna velkou trpělivost s úpícíma dětma nemaj :confused: . Držim palečky na další den :slight_smile: .

Maki,no to víš Jájina tomu jídlumoc nedá,dneska jsme koupili babány a nejspíš bude mít banánovej výkrm :grinning: neb moje radost opadla,když zasejc začla stagnovat polední gábl....na pár lžiček,akorát večerní kaši si dá pořádnej nášup.Jinak je jen na mlíce.Ani čaje ani šťávičky nechce :rolling_eyes: .

Leni,však i starší děti se s mladšíma dost vyhrajou :slight_smile: .Já dneksa viděla před tescem takovej hezkej výjev, jak tam přijela na prakoviště rodinka- maminka telefonovala,tatínek co si řešil na palubovce,vzádu seděli dvě holčičky,ta starší(cca 6 let) se vypnula ze sedačky,nahnula se k setřičce (cca 2 roky max) rozepnula jí pásy v sedačce pmohl jí slézt na podlahu,maminka jim otevřela a ona vyndala svoji setřičku ven z auta,vzalají za ruku a vedla jí důležitě do tesca i s rozhlížením se po autech :grinning: ,maminka stálě zaměstnána telefonem a tatínek zmizel pro košík .Já zírala jako blázen :grinning: jak je to praktický,když se starší sourozenec umí tak šikovně postarat :slight_smile: .
25. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a dobrou a taky přeposílám pozdrav od Lary všem :slight_smile: !
25. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Prin, to jsou fešáci :slight_smile:

Natt, neboj, ono se to spraví. Chce to holt čas. Ale tedy přístup školky se mi vůbec nelíbí. Co bys jako dělala, kdybys chodila do práce a za půl hodiny prostě nemohla?????????

Joo, starší sourozenec, co se umí postarat, je hooodně praktický. Já vždycky Adamovi jen předám štafetu a že se kluci spolu tedy vyblbnou. Dobrý je, že když jsem třeba šla na rodičák, tak si ho Adam vzal u gymplu a šli spolu domů a tady si hráli. :hearts:

Miminečka nám hezky rostou, krásné váhy :slight_smile:

Dneska jsem se vyprdla na plavání - nějak jsem to ráno nerzopohybovala, takže jsem si dala den domácích prací, mám tu resty, neb jsem denně opravovala stohy písemek... Tak příště no.

Laru taky zdravíme a těšíme se na románek :wink:
26. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
jen vás zdravím z práce,čeká mě opět víkend v budce.. :frowning2: .Potřebovala bych trochu energie..nemáte někdo nějakou navíc? :grinning:
Leni,IP :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,doufám,že se to ve školce brzo zlepší,tohle musí být hrozný trápení..
26. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já si dneska zopakovala gyndu, naštěstí jsem byla jen 10. :sweat_smile: takže jsem vypadla už v 8:45 Dáda zatím zničil rodiče :grinning: jinak jsem ok, tak můžeme pracovat na sestřičce (dneska se mi zdálo, že jsem měla dvojčata, uffff to snad ani neeeeee) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dáda už říká audo (auto), tata (to zdokonalil a říká to krásně :grinning: ), umíme udělat indiána...akorát to mluvení, to ho asi učí nějakej japonec, protože on to ze sebe vždycky tak vyrazí, jakoby u toho měl udělat ještě nějakej chvat a hmat :grinning: :grinning: :grinning:
Natt, tak jestli ti řekli za půl hoďky, tak to čumím, zatím jsem tedy slyšela, že všude si děti nechají :unamused: to je docela nářez...
Péťo, taky mi ta energie nějak chybí, potřebovala bych sluníčko a závan teplého vzduchu :grinning: tak ať víkend uteče...
Prin, kluci jsou krásní, hodně si i podobní, jste jako Bell používali kopírák ne? :grinning:
Bell Maki, holky rostou jako z vody, jen tak dál :wink:
Veru tak jak jste včera dopadli s botkama :grinning: :grinning: :grinning: není nad pravé potěšení z vody co??? já Dádu zase z konečný táhla, hrůůůůza, on prostě stojí jako kolík a zírá, příště ho postavím před barák a za půl hodinky pro něj přijdu :grinning:
26. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Dneska teda tak hektickej den,ze uz nemuzu...Dopol Kaufland-konec sveta,pekne jsem se tam zdrzela.Na odpol byli objednani svagrovci s family a tchanovci,ze mi poprejou.Jsem si naplanovala,ze udelam buchtu s polevou ala Lara,chlebicky a tak ruzne.Prd,svara volal,ze prijedou uz ve 14 hodin.Takze honka jako blazen,fofr babovka,rychla pomatlanka na bagetu,obstarat deti,zahnat je do pelechu,zatopit a uz mi klepali na dvere.Myslim,ze beznej chlap by tu praci,co jsem udelalal za dnesek delal tak tyden... :grinning: Dostala jsem,co jsem si prala,tedy sadu kremu Eucerin a Etu sekacek,chcipnul mi malej sekacek od robota,tak jsem nemohla delat Emce jidlo.No blbka jsem,porucim si darek k narozkam,abych mohla varit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vymyslela jsem plan do budoucna ohledne darku k mym narozkam+svatku+Vanocum.Nechi uz od nikoho zadny darky,chci do obalky prislusny obnos,ktrery by za me utratili a budu si davat penizky na hromadku a jednou za rok se vypravim na kliniku plasticke chirurgie na nejakou tu injekcicku kyseliny hyaluronovy do xichtu. :wink: Usetrim jim starosti s vyberem darku a huba bude jako nova.Uz jsem to mela vyhlasit ted pred narozkama,uz bych mela na jednu vrasku. :wink:
26. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki super nápad, já plastice nikdy moc nefandila, ale potom co jsem přestala kojit a moje prsa 1čky se zmenšily na -1 (a to jako fakt), tak přemýšlím, že až našetřím (a už nebudu chtít děti), tak si nechám udělat prsa.... :wink: mě tedy nikdy moje tělo nijak nevadilo, pár vadiček by se našlo, ale nikdy jsem to neprožívala jako holky ve třídě... ale ty prsa mi tedy dodaly :frowning2:
dneska bylo koupáníčko s Davídkem,napustila jsem hodně vody do vany (hodně jí pak bylo mimo vanu :grinning: ) Dáda se napoprvé bál i posadit, přeci jen to na něj bylo moc vodičky, ale pak jsme se vyblbli, no usnul sotva docucal mlíko, zuby už jsem mu čistila v narkoze :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me plastika nechava klidnou,pod kudlu bych asi nesla,i kdyz prsa mam maly,tak mi to neva.Ale ty injekce jsou dobrej napad,neboli to a neni to az tak drahy-kdyz si clovek spocita,kolik narve za rok do kremu,ser a jinejch zkrasovadel. :wink:
26. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,tak koukám debata na téma plastika :grinning: :grinning: :grinning: .No já když se tak na sebe dívám,tak mě děsí kolik toho budu muset vypotit,abyc h se dostala na přijatelnou velikost :grinning: ......ale jinak teda pod kudličku...bych se bála.Ovšem co budu říkat za pár let? :fearful: :grinning: To už abych začla šetřit na injekce a na kudličku..nějaký to odsátí tam a tuhle.Prsa...mi snad aspoň nějaký zůstanou...doufám :confused: .

Maki,čoveče koukám každé narozeniny(i vánoce) musí být řádně odmakány :grinning: ,chít dárky be z práce ccc... :grinning: .Já jsem na svoje narozky už byla vzteklá jako prase neb poslední dobou nenášim jakýkoliv oslavy :rolling_eyes: (tedy dospělých členů rodiny).Člověk se honí,aby něčím pohostil,uklidil...když přijdou přát...a s malinkýma dětma za zadkem je to spíš peklo než oslava :rolling_eyes: ,respektive já se teda nebavím když jsem z příprav úplně grogy :rolling_eyes: .

Veru,jj starší sourozenec....ve vašem případě už by si sourozence mohla snad i vyslat na společnou dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: .

Jinak já mám nějak energie dost....ale musim jí v sobě dusit neb na vybítí nemám čas :grinning: a prostor :grinning: .Tak te´d jdu aspoň žehlit ať to nějak zúročím :grinning: .
26. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Maki,teď mi tak přišlo na mysl.....že já od svého drahého manžela dostávám(povětšinou,někdy né) dary hlavně pracovní :rolling_eyes: .Nejspíš to myslí dobře :rolling_eyes: .....když si tak občas postěžuju,co mi doma chybí a s čim by se lépe vařilo apod........ale ,že jo no :rolling_eyes: .Prostě dostávám porád sekačku :grinning: :grinning: :grinning: (jestli si pamatujete z Vyprávěj z dílu,kdy měli starý Dvořákovic výročí) .
26. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja od Romci ne,umi koupit dokonce i nejakej ten hadrik.On j sikula.Taky na kabelky ma vybranej vkus,uz mam od nej 3! :wink: Ale posledni dobou to byly hlavne ty kremy.Jsem zvedava,co dostanu ted,radu Eucerinu mam celou-teda krome sera v ampulkach,mozna dostanu ty...
26. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si to prave namatlala na hubu.Zitra me nepoznate,az me potkate na trzich!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
snííííííížek!!!! :grinning: jupííí, odpo asi na sněžník, aby se Dáda vyblbnul, tak snad vydrží :grinning:
ad dárky, mě praktický nevaděj, dokonce do kuchyně z nich mám fakt radost, protože je to třeba nějaká formička nebo udělátko a to mě pak baví s tím pracovat....ovšem manža to bere, jako že to nejsou dárky, že to je prostě potřeba a tím se vylučuje aby to byl dárek pro radost :wink: takže mi dá vlastně práci ho přemluvit, aby mi něco takovýho koupil... :grinning: ale má to se mnou jinak těžký, hadříky docela ještě odhadne, ale jen od pasu nahoru, kalhoty si netroufne, šperky moc nenosím, krémíkama se nepatlám, knížek čtu tolik, že neví, kterou jo a kterou už jsem možná četla....uvidíme, s čím se vytasí letos :grinning:
27. lis 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to můj chlap to má totálně jednoduchý-radši mi nedá nic :grinning: i když teď se pochlapil a dostala jsem kytku :grinning:
27. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek