• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky :slight_smile:

Maki, mně tedy přijde, že to ještě pár letn ebudeš potřebovat :wink:

Jinak, co se týče řezání do obličeje, já si určitě nechám udělat plastiku horních víček - máme to v rodině, že je máme převislá - mamce i tátovi už to dělali. (Mamce tedy i něco víc :grinning:)

Dárky - u nás to je tak, že já mám úchylku na překvapení a zatím se to Petrovi vždycky povedlo, dárky od něj jsou milé - kabelka, kosmetika, hudba, nějaká ta fotovýbava - prostě umí :wink:

Snížeeek :grinning: - budu jezdit sockooou!!!! :angry:

Sin, jak to asi mohlo dopadnout to jeho cachtání??? Má rýmu jako trám, ale jinak je OK, tak snad to ustojíme :wink:
27. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malej chodí jen zatim na daptačku aby si zvyknul,takže na půl hodky,na hodku,no v pátek to byl boj,ani jsem málem nešla do práce.jdem ráno do školky i statínkem,učitelka mki řekla,proste dát a jít a přijít si za hodku,že si musí zvyknout,no řev,řvala jsem taky že a protože tatínek šel s náma a maloval tam zdi pro školku a slyšel ho jak řve,chtel si ho hned vzít,mel tam spor se mnou,že proste ne a s ředitelkou taky,no radši jsem šla pryč,on proste špatne nese,že šimon brečí,nemá to rá a ted jak se střídáme kor,takže jsem šla radši pryč za půl hodky mi to nedalo,šla jsem si pro nej,že ho dám ke kamarádce,tatřka bude v klidu dál malovat a já pujdu do školky,šla jsem tam kuchynkou,sedel tam na křesílku a čekla,nebrečel,prdelka malá..........no ale jak me slyšel,tak řev,že jo,takže jsem ho odvedl a sla z blbym pocitem do práce,pak mi to nedalo a zavola jsem ředitelce,že se omluvim za manžu a nejak to vyřešíme,takže jsme se domluvili,že to tak strašný s nim nebude,že to zvládne,ale že nesmíme polevit,že s taínkem si to ujasnila,že to chápe,ale že musíme delat,co oni chtej,jestli chcem aby si zvyknul,tak v po nanovo :frowning2:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no jsem na to zvedavá:frowning2:,Tomáše už tam nepustim,dokud si nezvykne a já to hold ořvu taky,lae prej kdyby byl hysteriskej,at se nebojim,že by mi volali,ale že si myslí,že to zvládne :slight_smile:,takže už ted se připravuju na pondelí psychicky!!!!!!!!!!!!takže tak nejak my a školka :frowning2:
27. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si lehce zablbla-zabouchla jsem si pred Kaufem klice v aute,nastesti bez deti vevnitr,ale nanestesti oboje dvoje :angry: .Velika parada.Venku -3,Emca ve vajicku ve vozejku,Max nastesti u rodicu.Zavolala jsem kamose,ten mi
domluvil svyho dalsiho kamose,ze umi otevirat auta.Zavolala jsem Radku,hodila me s malou domu,tam jsem ji nakrmila a zaukolovala bratra,aby se o Emu postaral,akorat volala ten kluk,ze tam na me ceka,tak jsme jeli.Jeste jsme se vraceli pro drat,ale nakonec to otevrel-respektive jsme vytahli klice.Byla to sila.Ale nic se neposkodilo,jen moje nervy. :grinning: Ani nechtel prachy,ale narvala jsem mu petikilo na pivo,bo jsem mu neskonale vdecna.Normalne ty druhy klice nevozim,ale na vanocnich trzich si tchanovc i meli vyzvednout malyho,chtela jsem jim dat ty klice,at si z myho auta vezmou pro nej tasku s vecma,abych nemusela letet zpatky na parkoviste.Nakonec jsme se s tchanem sesli u auta,takze se to neuskutecnilo a nahradni klice zustali vevnitr auta.Tomu se rika shoda nahod.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky..
Maki,ještě,že máš dobrý kamarády..já nevím,komu bych volala
Natt,je to hrozný s tou školkou..doufám.že si fakt brzo zvykne..to by byl pro mě strašnej stres.A kam chodíš do práce?
27. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to zvládnete. SOuhlasím s ředitelkou a zvyknout si musí nejen Šimonek. Ale uvidíte, že to bude dobrý. Já to s Adamem měla v pohodě, ale mám obavy, že s Petříkem mě čeká něco podobného :frowning2:

Maki, hele, jak se lidi na parkovišti okolo tvářili, že se dlbýváte do auta??
Moje mamka, když měla škodovku, si často klíče zabouchla - ale naučila se to drátem otevřít a ten drát vozila někde v podběhu :grinning: :grinning: :grinning:

Petru, za chvíli projdu kolem budky :wink:
27. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,jsem cumela,cekala jsem,ze se nekdo bude zajimat,nebo rovnou zavola benga a ono nic.No,otevirat to chlapec sam,tak je zavolaj,ale ja vypadam seriozne,ne? :grinning:
27. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, oni si ale gangsteři obvykle berou seriozně vypadající krytí :grinning:
27. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co vůbec trhy? Chcem jít až zítra.
27. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no tě prdel :astonished: .Na mě by asi šli taky mrákoty.Dobře,že máš komu zavolat :grinning: a řešení bylo hned po ruce.Ty hele fakt jako to je doba co,že lidi neřešej podivné otvírání auta :confused: ,ale přesně jak řiká Veru,lepší je se střežit seriozních ksichtů :grinning: :grinning: :grinning: .

Natt,ježíííš,teda držim palce na další dny školkové :astonished: .Hele a co ty vychovatelky?Musí je člověk zkousnout nebo je s nima rozumná řeč? :confused:

Jinak add dary od drahých manžílků :grinning: .No u nás s těma pracovníma darama......on to Jára fakt jako myslí dobře a i má radost sám,že mi dává něco o čem jsem mluvila :grinning: a já si to cením,ale jsou to dary prostě pracovní :grinning:(což se po každodennim dvousměnym provozu kolem dětí oceňuje hůře :grinning:). Možná snad až budem konečně někdy zařízený,tak dojde řada taky na dary nepracovní :grinning: .

Holky,tak jsme dneska vyrazili do Elbe parku.......no lidí jako psů.Janičku jsme dali ráno k našim do zítra ať se s nima vyblbne a jeli jen s Jájinkou.Ta naštěstí maximálně spolupracovala a buď vesele jukala a broukala z kočárku a nebo spala(rýma auž jde do ztracena :slight_smile: ).My jsme teda stahaný až hrůza :fearful: .Jeli jsme pak ještě do Realu....ten nás už doarzil.A navíc jako cenově nikde nic moc.Žádný slevy,žádný akce ...Nějaký klumpy máme,ale moc jsme teda neutráceli.Ještě se do Drážďan chystáme znova na vánoční trhy...tak snad až advent pokročí,tak se ceny začnou trochu hýbat...směrem dolu tedy :sweat_smile: .

No a zítra jdem na ten stom na námko.Joooo holky na námku je dětský vláček.Mašinka a asi tři vagonky.Viděli jsme ho tam v pátek odpo,když ho stavěli :slight_smile: .
27. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trhy ani nevim,par stanku s hrackami,nejaky ozdoby,jmeli a hlavne kolotoc a masinka pro deti za 30 kc.Takze pozor!!! :grinning:
28. lis 2010 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Zed volala tchyne,ze Max mel v noci horecku,pres 38,ja se picnu.Uz vcera knoural na tech trzich,i na kolotoci masince plakal,bylo mi to divny. :frowning2:
28. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
kluci se dneska chystaj na trhy,ale asi nezůstanou až na stromek.
Maki,to je pořád něco,viď...snad to Maxíka brzo přejde.
kdepak se nám courá Leník?...:slight_smile:
28. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ema ma 38,5,parada,uz mam lazary oba. :frowning2:
28. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 achjo..tak a't jsou oba brzo fit...
28. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od kolika hodin se rozsvěcí ten strom?Díky :wink:
Jiřík chce jít,tak je vyšlu s tatínkem....
28. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas na to 8 minut! :grinning:
Tak EMka maji horecku,male jsem dala cipek-za 3 minuty ho vykadila.Maxovi jsem zkusila po roce dat sirup,opet ho vyblil-na moji postel,takze jsem mu vrazila cipek,necekal to,takze se ani nebranil,ovsem na dalsi mi uz neskoci.Eme jsem teda zkusila sirup,kdyz vykadila hned ten cipek-co myslite?poblila se tez. a rvala tak silene,ze se malem dusila,Max se nenechal zahanbit,no narez velikej.Takze jsem zkusila jeste jeden cipek a ten uz drzi.Usnula v chodbe v kocarku,Max vyuziva situace nemicneho a kouka na paty dil Tomase za sebou.
28. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki tak to přeji pevné nervy :confounded: a prckové ať jsou brzy fit...
my byli odpo na prochajdě, ale byla mi docela kosa, tak jsem si pak dala čajíček a bábovčičku a nějak jsme se rozseděli, takže na stromek taky nejedeme.... :wink:
28. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My na stromeček vyrazili, ale nedělala jsem si iluze, že tam vydržíme do rozsvěcení. No masakr - toooolik lidíííí!!!
Petíka bavilo JEN koukat na kolotoč a vláček - jinam jsem ho nenásilně nedostala - a násilně vlastně taky ne. Jen jsem s mamkou dala svařáčka a po půlhodince jsme to zabalili...

Petrunko, Leník se s rodinkou poflakovala po náměstí :wink:

Maki, tyjo, to je nálož - tak se držte!!!
28. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,pomoc..........v Tescu pořád hrajou vánoční písničky.Asi mě za chvíli odvezou do blázince.Pak se má člověk na ty Vánoce těšit..
28. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak at jsou broučkové brzo fit :wink: ,snad to nic nebude

strom,desný,lidi na palici,že ho rozvítili až v půl :unamused:

bell,
já mám ředitelku :grinning: ,no dá,tak jak byla u zápisu a zapisovala te :wink: ,hne djsem jim řekla,že jídlo nenutit,at si nejí,ale že si pamamtuju,jak jsme museli sedet nad talířem :angry: ,jeste nevim,jak je to s trestama,já už myslela,že má trest v pátek,když sám sedel na křesílku a jen koukal,tak jsem ji zavola,jestli tam sedel za trest,jako,že brečel,prej ne,prej tam sedet chtel,tak jim musim veřit,prej nechtel svačinku,tak chtel sedet tam a čekal na deti :unamused: ,ach jo a ráno znova,me jebne asi :frowning2:

petrunko,
jj to je peklo,ted to poslouchat skoro denne vid,chudáci prodavačky,ach jo :confounded:
28. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz spej,Max bez teploty,Ema asi lehce teplotkuje,ale konecne usnula,tak ji necham,Mliko mi vyblila hned,ale rvala hlady,tak jsem ji po lzickach dala ridkou kasi,zapila to trochou vody s rozpustenym Kuliskem,tak uvidime.Ale usnula az v kocare,jinak rvala. :unamused:
Jdu chcipnout,mam deficit z minuly noci-pily jsme s Radkou do 2 do rana a dnesek me vystavil total. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,
kdo nebyl na rozsvícení stromečku...dobře udělal :rolling_eyes: .Lidí jako kdby měl přijít konec světa,fakt jako letos mi přišlo,že maj asi všichni v Děčíně FB a klikli,že se zúčastní :grinning: .Takže : byl tam trpnej nezajímavej moderátor,stromek rozsvítili až v půl šestý potom co je už celý náměstí vypískalo a OPĚT :angry: svítí stromek modře :angry: .Já už se z toho městskýho dekorátéra po*eru :rolling_eyes: .takže strom má oranžovo zeleno zlaté ozdoby a světelný řetěz modrý.Fakt jako hnus fialovej něco jako báječnej nápad s pestrobarevnym osvětlením zámku :rolling_eyes: .Děti to nebavilo(krom vláču,kolootoče a balonku samo :grinning: ).Spousta lidí(hlavně s malými zmrzlými dětmi) odešla nejpozději v 17,15 když se stále nic nedělo.My tam museli zůstat neb Janička už se nedá odvést od něčeho,co jí bylo slíbeno.Báječná úprava náměstí,že stánky budou rozprostřeny všude mě nasr. neb kdby měl člověk zjistit co kde maj,tak by musel v tom davu proběhnout náměstí třikrát kolem dokola,takže koblížky jsem si nedala.....no stálo to fakt za hovínko :fearful: .

Maki,přeju a´t jsou Emka brzo v richtiku.My jsme jeli na ten stromek zadem a u vás se svítilo v kuchyni...tak jsem si tak řikala,co ještě smrdíte doma,že to budete mít jen tak tak :confused: .Jinak já dávala Jájině panadol a zabral nám,tak uff uff...sice na noc se nám teploty vraceli,ale už je to dobrý dneska jsem už na spaní ani neodsávala.S podáváním panadolu sirupu teda byl chvilku boj neb Jájina nějak nevěděla,co s tim,ale já jí to zkoušela stříknout nějak rozumně až do krku,aby nezačla protestovat....no jednou mi to vyblinkala(což se dá pochopit),ale pak už dobrý.Ještě jsem tu měla v záloze nurofen,ale na ten naštěstí už nedošlo.Janička to teda ustála naštěstí,ale taky jsme jí porůznu pohazovali mezi babičkama,i když v týdnu byla víc s náma doma teda a s Jájinou si hráli celej den......no tak taky doufám,že se jí to ještě třebas nevyvrbí.Marodný duo musí být parádička :confounded: .

Natt,no já doufám,že jsou ty ženský ve školce rozumný .Já mám právě trochu obavy,abych se tam s nima nemusela porád o něčem dohadovat.I tak budou některý situace náročný.Tak držim zasejc palečky na pondělí :slight_smile: !

Petru,úplně tě chápu.....já se ani nedivim,že jsou třebas po vánocích na palici i ty pokladní...když si to představim..píp,píp, nesem vám noviny...píp,píp,tichá noc...píp,píp.......to musí bejt šílený.Já bych se zjevila už jenom z toho načítání kodů natož prokládáný několika hodinovmy vymytím mozku koledama.
28. lis 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak máme snížeeeeeeeekkkkk :grinning:
Bell tak to jsem měla docela dobrou intuici, já se fakt včera tak rozseděla a tak se mi pak nechtělo....to musel být zážitek :rolling_eyes:
doufám, že marůdkům je aspoň trochu líp
my chtěli jet v pátek s našima do Němec se koupat, ale jak jsem na netu zjistila, Dáda fakt musí mít pas, nebo být aspoň zapsaný v mém, což není ani jedno...je to sice jen kousek za hranicema, ale kdyby tam třeba uklouzl a něco se mu stalo, tak nevím no... raději si měsíc počkám, udělám mu pas a bude, stojí to jen 100,- tak uvidíme, největší porod bude asi u fotografa :grinning:
odpo když už bude trochu sjízdno, tak sjedeme k dědovi, měl o víkendu 90. narozky, tak aspoň popřát :wink:
Petru, to tě fakt lituju, já tohle nesnáším, mám ráda koledy občas v rádiu, ale poslouchat to celý den... :confused: Bell moje máma před lety začínala na pokladně a pípalo jí v hlavě i v noci :grinning:
mějte se zatím krásně
29. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - ten sníh je prostě krááásneeej :slight_smile: Za chvíli vyběhnem na momentík ven :wink:

Sin, tak si ho nech za 50,- zapsat do pasu na počkání a máš to. Dětský pas se bude muse aktualizovat podle toho, jak se dítě mění. Tedy nevím přesně, od kdy to platí, ale to doby, kdy budou dětské pasy 100% povinné, mám Petříka jen zapsaného. Byli jsme tak i letecky u moře a OK.

JO a z rozsvěcení stromku jsem tedy na nějakou dobu vyléčená!!!! Asi tak na rok??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem krásné bílé ráno :grinning: :grinning: :grinning:!
Hlásím,že nám v 6 ráno opět přistálo auto u baráku.Klasika-zasejc sjelo z horní silnice u pekárny přes trávník přes chodníky a přes spodní silnici na štorc a přes náš živý plot až pod okna :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:.Járu to hned vzbudilo neb tentokrát to auto nepřistálo Janičce pod oknem,ale nám u ložnice :rolling_eyes:.Bohužel stačil vyfotit mobilem jen koleje a plot kudy to auto jelo neb hned vycouvávali a zmizeli :rolling_eyes:.Už je jen zahlíd,ale spz si pamatuje.

@singid Sin,my máme holky zapsaný v občance a žádný pas na ně nemáme a jezdíme min jednou za měsíc do rajchu..Pasy budem řešit až ve chvíli kdy budem chtít jet někam dál nebo do zemí mimo EU :slight_smile: .
29. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.EMka jsou pul na pul,Max je v pohode,Ema v 6 rano 39 horecky. :frowning2: Davam leky,vzdy hezky teplota klesne,ale je to na stridani Nurofen-Panadol,po trech hodinach.Zitra jdeme k mudre,jestli to neprestane.Jinak ji nic neni.Nekasle,nema rymu.Ja osobne si myslim,ze to budou zuby-i kdyz je ta teplota tedy dost vysoka,ale uz od minulyho tydne ma prujem,cervenou prdku,takze by to odpovidalo.Max mela tyky takhle vysoky teploty,kdyz mu rostly klofaky.Zitra dorazi Roman,tak bude lip.Kdyby nenapadl ten bilej hnus,mozna bych s ni sjela k mudre uz ted,ale nechci tam tahat Maxe mezi nemocny deti a tchyne sice rano volala,jak na tom deti jsou a nabidla se,ze kdyz neco budu potrebovat,ze prijede,ale jednim dechem dodala,ze by teda musela jit odhazovat snih... :confounded: Tak ji nechci prudit,kdyz se zatim nic moc nedeje.
29. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Bell, já ho právě mám taky v občance a myslela jsem, že to stačí...ale podle netu min.zahraničí neeee, a zápis v pase bude platný jen do června 2011 myslím, pak už fakt děti do 10 let musí mít svůj pas, platí rok a stojí to 100,-, kdybychom jeli nakupovat tak to prubnu, ale s tím plaváním, :rolling_eyes: udělám to tak, že si zajdu ve středu na pasy a zeptám se, buď ho zapíšou hned, nebo nechám udělat rovnou pas... co bude rychlejší :grinning:
Maki, my to tak taky máme zubům, už jak jsi psala o té prdelce, tak mi napadlo, že to budou asi zoubky, Dáda měl jednou až úplně takový vodový pupínky kolem řiťky, chuděrka, červenej jak paviánek... bylo mi ho tak líto...a teploty taky kolem39 C :frowning2:

jinak jak se mu teď derou ty horní 4ky, on má tu jednu dásničku úúúúplně fialovou, až mě to trochu překvapilo, myslíte, že to je jak se tam stlačila krev?? vypadá to jako modřina (jak si minulý týden prokousl ten ret, tak to měl taky fialový, ale za dva dny ok) na tu dáseň koukám už od soboty... myslíte, že se s tím dá (nebo má) něco dělat????
29. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já právě mám taky info, že v Op to nestačí.
A o dětských pasech jsem zase četla, že nebudou na rok, ale na déle - nicméně se budou muset aktualizovat dle potřeby, podle fotky - jak se prcek změní, tak vyměnit pas, i když ještě platí...

Bell, no vy tam jste hotová přistávací dráha :astonished:

Maki, tak ať jsou brzy oba OK a ty máš trochu klidu...
29. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
v OP to nestaci-uz me na to upozornovala urednice na obcankach,kdyz jsem si je tam nechavala psat.,tak je mam i v pase a pani rikala,ze budou muset mit svuj,asi od toho cervna,jak pise Sin.
Max OK.Ema pod cipkem taky OK,dokocne neblinka mliko! :slight_smile:
29. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojedeme na pohotovost,Em ma 40 horecky.
:frowning2:
29. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek