• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,

Terez, IP

Maki, cože? Chudinečka malinká! Je mi jí moc líto. Rychle tam a pak až bude třeba spinkat, tak písni, jestli se to zlepší a co ti řekli. Držím palečky.
29. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
Maki,to je mi líto..
tak už vám to konečně snad můžu napsat.Byla jsem dneska u doktora a konečně mi potvrdil těhotenství.Je tam ale malý hematom,takže trochu špiním a příštích 14 dní budu doma ležet.Snad to bude dobrý a Šíma bude mít za pár měsíců sourozence...takže mě teď v Tescu nějakou dobu neuvidíte.Mám takovou radost,i když to je pořád nejisté tím hematomem,ale je snad docela malej....
29. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 Bell, přidávám se k tomu, že rozsvěcení vánočního stromku byla jedna velká fraška. Jako aby si tam primátor vypindával půl hodiny a navíc nebyl vůbec slyšet a to jsme stáli 20 metrů bokem od pódia.... je sice fajn, že se cítí na radnici dobře, ale ty děti, co tam stály, mrzly a nudily se, to asi neocení. Daneček v 17,15 začal řvát, vztekat se, vymýšlet si, že chce čůrat (tak počůral auto městské policie) a pak už se kroutil jak had, protože ho to tam nebavilo, když stromek nesvítil a někdo v dáli jen mluvil.

Na rozmístění stánků mám jiný názor. Líbilo se mi, že to nebylo nabouchaný na sobě jako loni, protože to už nás fakt jen nesl dav. Tohle mi vyhovovalo. No ale největší úspěch měl samozřejmě kolotoč!
29. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Neboj se, hematom se vstřebá! Mívá ho tam docela hodně těhulek. Opatruj se ale.
29. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky..mně se tak ulevilo..i když to není ideální..zatím teda nebylo vidět srdíčko,ale to nevadí,ještě je brzo
29. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a vy vozíte do zemí EU pasy? Proč?
29. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Petru,gratuluju :slight_smile: a držím palečky :wink: ať je to v pořádku! :slight_smile: A kolikátej jseš týden? :slight_smile:
29. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, držím palečky, to je mi líto - snad to bude dobrý....

Petrunkoooooooo - tiše a zvesela gratuluji, to ten Advent krásně začíná - mám velkou radost a moc moc ti to přeju :slight_smile:

Leni, my tam nevydrželi ani do těch pěti ....

Bell, víš proč??? Protože tam přece mám zapsanýho Petříka a na OP se děti nesmí vozit :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
díky moc...já nevím,kolikátý týden..to mi neřekl..počítám,že tak pátý.na všechno se pořádně zeptám za 14 dní,pokud bude vše v pořádku.
Takže všem vřele doporučuju Ivanu Chutnou..po prvním měsíci u ní jsem otěhotněla.... :slight_smile:
29. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca111 Veru,jooo to chápu :grinning: ,ale tady se vedou řeči jako kdyby tu všichni všude ještě furt jezdili jen na pas.My s OP teda jezdíme a ukazovali jsme jí už nesčetněkrát a to i v době,kdy jsme jeli s Janičkou,než zmizeli i poslední celníci na hranicích..Já teda ani pas nemám...už dávno propad :sweat_smile: .S těma pasama pro děti se to za poslední vda a půl rok několikrát změnilo :rolling_eyes: .A navíc mi baba na OP znova odkejaval,že zápis dětí do OP stačí(EU),když jsem tam byla nechat připsat Jájinku.Každopádně věřim,že na tom pasu něco bude a výhledově (nejbvližší měsíce) si ho už udělám i s holkama pořípadě holkám samotnej...podle toho,co zrovna bude platit :rolling_eyes: ,ale na příhraniční nákupy to teda zatim řešit nebudu :rolling_eyes: .Myslim,že i na to plavání v rajchu bych na to prděla :sweat_smile:
29. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ma anginu.Pry ma cerveny krk.Myslim,ze mohla asi nastydnout,jak jsems ni cekala na Radku,kdyz jsem si zabouchla ty debilni klice!Jsem idiot,ted me to sere dvojnasob.
29. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Petru,mě se na tý Chutný líbí hlavně to jméno :grinning: :grinning: :grinning: .A fakt moc moc moc držim palečky,hezky odpočívej a relaxuj :slight_smile: .
29. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 budu se snažit..ale jak se relaxuje a odpočívá s aktivním čtyřletým dítětem.. :grinning:
29. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Maki,no jo stalo se.Já si taky drbala vlasy neb mi došlo,že jsem v rxchlosti přejela Jájině pusu ubrouskem,ve kterym byl smrkanec....a druhej den jsem se divila,kde mohla přijít k rýmě :rolling_eyes: .Máme tu na stolku kuchyňský utěrky a hned tim utřu hubu Janičce hned Jájině,pak mě,samozřejmě trhám každý z nás novej z role ovšem tentokrát jsem jen tak od oka odhadla,kterje muchlanec je asi její...a nejspíš nebyl :rolling_eyes: ,takže teď to okamžitě vyhazuju bez prodlení.Stejně jako Janičky první rýmu vim naprosto přesně jak chytla,že jsem jí větrala ložnici a už přimrzalo...no a ona se u kojení vždycky tak moc potila,vždycky měla úplně orosenou hlavičku.A já jí šoupla do tý ledový postýlky a teprve pak šla zavřít.Už jsem sama tušila,že tentokrát jsem s otužováním trochu přitvrdila a taky že jo :fearful: Tak přeju Emičce ať to má rychle za sebou :slight_smile: angína relativně jde hlavně,že nic horšího ...a třebas z toho nakonec budou i ty zuby.Prostě holka třebas jen neměla dobrej den...zuby a ještě trocha prostydnutí :fearful: .
29. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No,angina je bakterialni,musela to nekde chytit,ale tim cekanim v zime jsme to asi dodelali.Max se s tim vyrovnal jednodenni horeckou,ale ona to holt nezvladla. :frowning2: Kdyz tak o tom premyslim,tak bych si nafackovala,ze jsem nesla cekat na tu Radku do kramu,sice to bylo asi 10 minut,ale asi to holt stacilo....
29. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 vubec nestiham docitat, ale tuhle novinu jsem neprehledla !!!! Moc drzim palce at je vse OK.

@makinka.1 take prejeme Emicce rychle uzdraveni. Nic si nevycitej ... myslim, ze tech 10minut za tuhle nemoc urcite nemuze.
29. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda,teprve docitam!!!Petrunko,velika gratulace!Moc tii to preju!!! :slight_smile:
29. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, tak ať je Emča brzy fit, třeba už byla načatá bacílkama a holt ty mrazy jí neudělaly dobře, a nemusí to ani být tím, že jsi ji měla tu chvilku venku... :frowning2:

Péťo MOOOOOOOOC gratuluju :grinning: tak hlavně ať je vše ok a miminko už je mezi námi.... :grinning:

Bell já taky jezdím jen na op, ale v pasu budu mít to moje jediný dítě :grinning: :grinning: jsem prostě od přírody poserka a hrozně ctím vše co je zákonem dáno (v dnešní době asi blázen no :grinning: ), takže vím, že kdybych jela jen na op a něco se stalo tak si to hezky cvaknu, protože pojišťovna pak na mě vybalí kdesi cosi a tohle mezi tím :grinning:

Dáda dneska protivnej, ale už je to asi standard, dáseň má pořád fialovou, tak snad je to i normálka, když se tlačí zub :confounded:
29. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
maki,
jejda,at jste brzy v poho

dneska brečel zase ráno,ale zítra ho tam mám nechta až do půl desátý,prej to asi zvládne,ale pořád chce sedet jen v křesálku a čekat,ale dneska ho aspon učitelka donutila sednout si s nima ke stolečku a napít se aspon čaje :wink: ,tak uvidíme zítra,co dál,snad se dá nejak do kupy

petrunko,
tedaaaaaaaa gratuluju,a co že je to za pani????????mám z tebe radost,tak odpočívej :slight_smile:

bell,
neboj taky se ozývám,když se mi neco nezdá,nebudeš sama,nevim jak je to u vás na hoře :slight_smile:
29. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin,ale jo když se budeš cejtiti jsitější tak tam skoč si ho nechat připsat na počkání,jak psala Veru :slight_smile: ,hlavně si přes celou tu úředničinu nezapomeňte vzít plavky :grinning: .Já už jsem puntičkářka čim dál tim méně :confused: ...se zvyšujícím se počtem dětí :grinning: ,né že bych byla úplně nezodpovědná,ale ono se většinou prladčku stane,když se sem tam něco nendodrží úplně do puntíku..když tak koukám kolem sebe jak všichni na všechno ser... a taky žijou :sweat_smile: .Nejvíc mě asi teda fascinujou ti úředníci neb na stejnym úřadě ti každej řeken něco jinýho :rolling_eyes: .Já si na ten novej pas taky skočim.Možná teda v lednu neb to by mohla být taková hluchá sezona.Chtěla jsem když jsem šla si nechat připsat do OP Jájinu,ale to bylo před sezonou a všichni chtěli pasy na dovču,tak jsem to vzdala :rolling_eyes: .Protože kdyby jsme v létě přeci jen někam chtěli jet dál,tak dál než k sousedům bez pasu radši nejedu.......bůhví kde člověk potká ouředníčka,kterej neví ani kde nějaká ČR je :grinning: .

Natt,no já se právě děsim toho,že jak je Janička velká,že na ní budou mít furt nějaký nároky pěkně jí to tam otrávěj a mě taky.Ona sice je velká,ale jinak je prostě furt malá :rolling_eyes: .Už se s tim začínáme potýkat teď,každou chvíli na nás někdo valí bulvy,že jí nejsou čtyři,ale jeniom tak málo.Chudák malá sice jakž takž stíhá a má štěstí ,že je hodně upovídaná,ale dušičku má na svůj věk a ledacos jí rozesmutní.Zrovna teď jsme museli řešit,že tchýně s ní mluví jako s velkou a nedomýšlí důsledky,že.Natož ciczí lidi :unamused: .Tak držim palce na další den.Určo to bude zase o kousek lepší :slight_smile: .

Petru,jj ono odpočívat,když už člověk doma má jednoho raubíře :grinning:........,tak holt v rámci možností :grinning: .

Maki,čoveče a myslíš,že budete fit na tu Mikulášskou? :confused: UŽ je to teď v pátek .
29. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Skvely,takze prvni pokus o podani ATB skoncil savli.Vecere venku,mliko ji pry davat moc nemam,kdyz ma ten prujem,takze v noci bude mit hlad.Doufam,ze ted ten lek udrzi.
29. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Bellnaprosto netusim,na kontrolu jdeme az v pondeli,myslim ale,ze s ni mezi lidi nepujdu.Nejak to vyresime,abysme sli s Maxem.
29. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 No jasný,to je škoda,ale Emča letos ještě moc Mikuláše neocení.Jájina tam bude taky spíš jen do počtu.Tak to nějak vymyslete ať má podívanou Max :slight_smile: .Janička už se nemůže dočkat,tak doufám,že to nebude moc velká nudírna :confused: .Čoveče to se dobře řekne nedávat moc mlíko a čajík pije?Řikala si,že tomu čaji taky moc nedá,co? :confused: ,Nám se včera náhodně podařilo přimět Jájinu konečne se pořádně napít čajdy jen proto,že řvala venku jako tur a po vražení flašky do tlamičky se překvapením konečně napila :confused: .
29. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell,ja vsadim boty,ze tam max bude brecet.On ma stydidi obdobi a az uvidi ten dav,tak si myslim,ze bude zle.A az uvidi ty masky,tak tuplem. :unamused:
No praaave-caj.To je problem.Neche ho,ani vodu moc ne a kdyz uz,tak si cucne tak mililitr.Navic mam davat cerny,pry ty detsky obsahuji hermanek a ten neni na prujem dobrej-coz jsem netusila.Ten fluse uz tuplem.Takze jsme skoncili u toho,ze jsem ji davala lzickou rehydratacni roztok-kupodivu ji to docela smakovalo.Pri kazdym zakaslani mam hruzu,ze se poblije. :confounded: A k jidlu misto mlika ji mam delat vyvar se zeleninou,takze jsem jeste letela do Kafu pro hovezi.Jesteze me vezl tchan a pockal s malou v aute,ze jsem ji nemusela vlacet s sebou.
No nic,jdu zemrit...Buhvi,co bude....
29. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni IP :wink:

Petrunko gratuluju a žádný starosti,vše bude ok :slight_smile:

Maki ať je malá brzy fit!!Určitě si nenadávej za tyklíče v autě,to je blbá shoda náhod...

Kristík taky kašel+rýma dnes jsem ho měla vzít na kontrolu-ALE!!
Ráno sněhu až běda,jdu čistit auto a vidím že ze shora někdo jede po chvíly rána jako prase a ticho!!Tak řvu v domnění že to je sousedka nademnou-Zdenííí chceš pomoct!!??Ozve se jooo jsem tu,běžím tam a to sousedka která bydlí jěště výš,ujela 20m od baráku a auto jí jelo jako sáně přímo do sloupu,nemohla nic dělat!Takže volala manželovi ať jí jede vytáhnout,hotová,vyklepaná(jezdí tady odsud přes 10let-nikdy se jí tohle nestalo)Já jí tedy pomohla alespoň v tom ,že jsem vzala jejího syna do školy.
Sjela jsem to na jedničku,posr.až za ušima,za mnou vyjela další sousedka skončila v sadu a její manžel jí tahal čtyřkolkou!!
Další sousedka ani nevyjela a nechala doma děti babičce,do práce šla pěšky a málem jí sejmul soused který měl co dělat aby udržel auto na silnici,přitom si šmrncnul zdrcátko a lehce bok!!
Já jela do školy,pak na kurz do Bělý a rovnou do Ústí na prezentaci,budu tam jezdit jěště celý týden a půlku příštího,ale pokud bude počasí horší tak chlap nadával,že když si auto rozsekám budu mít leda..........
Takže fakt první sníh mě totál odrovnal nervy!!!
29. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já tady sedím v pyžamu a Dáda ještě spí. Za chvíli buďajs a jdeme do školky.

Holky, kde mají za slušnou cenu nějaký pěkný boby pro ty naše ratolesti? Ráda bych koupila Danečkovi.

@makinka.1 Martinko, posílám berušce pohlazení, ať jí to brzy přejde! Máte antibiotika? Daneček měl taky jednodenní horečku a pak dobrý. Teda kašel máme já i Daneček už 7 týdnů, což mi dost ztrpčuje život, nemůžu už 7 týdnů v klidu spát, ale naštěstí nehorečkujeme. Heřmánek se dává naopak při potížích s kaděním, protože projímá. Doktorka radila černý, ale slabší, jen jakoby obarvenou vodu.

@nattally Petrunka i já chodíme na čínskou medicínu k Ivaně Chutné. Mrkni na www.ivanachutna.cz

@terezam22 Tý jó, nestraš, táta mě dneska bere autem do Ústí, teď ráno v 8... tak snad pojedeme třicítkou :frowning2:
30. lis 2010 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.Noc strasna,porad se budila a plakala.To ji muselo byt hodne blbe,normalne se sice budi,ale jen knoura,neplace.Ted to byl rev,samozrejme budila i Maxe,takze jsem litala od jednoho k druhymu.Malou jsem si dala k posteli do kocarku,tak aspon chvili spala v klidu.V noci mela jeste horecku,ale posledni cipek mela ve 2,30 a ted sice ma teplotu,ale ne tak vysokou,tak ji zatim leky nedam.Ted ve 13 nas cekaji ATB,snad nebude savle.Neji,rano jen trochu mlika a ted asi 5 lzicek obedu.Jinak jen pije,sise malo,ale pije..Jsem vyrizena.
30. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 posilam moralni podporu ... tohle jsme s Tonikem zazili...prvni den je nejhorsi a pak uz bude jen lepe!!! neupadej!!! Hlavne, ze pije!!!
30. lis 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Maki držím palec, je to na bednu co? za chvíli už na to nebudeš sama a Emče se taky uleví... a je fakt, že důležité je aby pila, jídlo pak dožene :wink:
mě dneska taky pobolívá v krku, tak to asi zase něco řádí...Dáda tak nějak kýchá, ale snad to nic nebude...
tak hezký večer všem
30. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky holky!
Vecer to bylo docela dobry,i se smala na Romana a vykoupala jsem ji,cachtala se s radosti.Ted asi hodinu-sice tedy v kocarku spi,ale budu ji muset dat leky,tak uvidime.
Leni,jo,mame Ospen.
30. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek