• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj :slight_smile:

Já mám po megašichtě - byl rodičák...

Maki, tak držím palečky, ať je Emča brzy fit a ty si odpočineš :wink:

Terez, no to jste tam měli nadělení - já od neděle nejezdím radši autem - počkám, až ten led roztaje - myslím, že se dočkám :wink:

U nás rýma přeskočila na mě :frowning2: - takže chodím s kartonem kapesníků a hlídám, abych neprskala víc, než je nutné.
Zvažuju, že přes zimu nebudem chodit na plavání - mám hrozný problém vysušit Petříkovi vlásky :frowning2: a stříhat se mi ho kvůli tomu fakt nechce...
30. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,držim palečky ať je Emičce dobře a je brzo fit :slight_smile: !Tatínek je doma,tak jsou další dvě ruce po ruce :slight_smile: .

A všem ostatním marodům taky přeju brzký vyzdravení :slight_smile: ! U nás zatím dobrý ťuk,ťuk,ťuk ......snad to vydrží.

Tady jsem vložila pár nových foteček z prvního sněhu : http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=41383&id=100000433962732 ...škoda,že tam taky není zachycenoo,jak snesu kočár s Jaruškou ze druhýho patra dolu, vyndám bobíky ze sklepa do nich sedne Janička a pak před sebou tlačim kočár a za sebou táhnu Janičku až k nejbližšímu minikopečku...se asi baví celý Březiny jakou dělám mulu :grinning: .
30. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez,proboha kde to bydlíte? :astonished: To je vcelku nářez taková nehodovost během tak krátký chvíle.To bydlíte určo někdě v prudkym kopci a silničáři se u vás asi zrovna moc nepředřou co?! :confounded:
30. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda,
u mě krk lepší, ale možná malá rymička z toho bude... :unamused: což mám radost, protože v pondělí jdeme s malým na očkování (4. hexa+synflorix), tak snad prcek nic nechytne, jinak máme po :confounded:
Maki, tak to je super, teď už to bude jen lepší a lepší....
Terez, tak to bych tedy prděla do gatí, jednou jsem takhle v mírné vánici sjížděla kopec od Huntířova (sama!) a bylo to fakt hnusný, čekala jsem každou chvíli, že to sedřu o svodidla, ale protože jsem jela 20tkou tak to dobře dopadlo...tak držím palce, ať tam co nejméně sáňkujete...
@lenik_25 Leni teď mají akci v tescu na boby za 199,- tak my je asi vezmem, Dádovi to letos stačí, na to popojíždění...
Bell živě si tě dovedu představit, ty děti jsou prostě pořád plný energie, ale co máma vydá za megadávku energie, to se nezdá :grinning: :grinning: :grinning:

Dáda se včera naučil bác (říká tedy Bááá), takže vším mrská o zem a říká bác, má z toho děsnou srandu, já už méně a soused pod náma nás asi proklíná :rolling_eyes: ale je to šikula :wink:
1. pro 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Cago.Noc uz byla lepsi,i kdyz ze zacatku to nevypadalo,rvala a jediny misto,kde byla ticho byla nase postel.Potvora,uz to zkousi.Chvili jsme ji tam nechali,aby zabrala a pak jsem ji prenesla.Nechci se dozit toho,ze se k nam odstehuje na dalsi 2 roky,jako Max.... Jsem zvedava,jak mi to predsevzeti vyjde!
1. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky

@makinka.1 Chudáku, je mi jasný, jaký to je, když dítě marodí. Však si pamatuješ, jak jsme si to obě "užívaly" s klukama. Já z toho vždycky měl žaludeční neurózu. Tak teď už Emičce bude určitě líp, atb očividně začala zabírat. Držím palečky.

@singid Děkuju za typ.

Jo a příští čtvrtek jedeme do Německa. Nedají se sehnat nějaký pěkný boby tam? Ráda bych ty s volantem.
1. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz nemame horecku!!!Hura!A cely dopol jsem stravila ve meste na nakupech SAMA!!!!!!! :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
....ale mam neblahy tuseni,ze mame spatnou diagnozu.Ted jsem ji svlikla a je cela kropenata cervenou vyrazkou.Mam obavu,ze nema anginu,ale sestou nemoc,tudiz do ni rvu antibiotika zbytecne.... :angry: Zitra zavolam nasi mudre a zkonzultuju to.
1. pro 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
maki,
a nemá vaše dr ten přístroj na braní krve s prstíku kvuli tomu aby nedávala zbatečne atb?????nám to pak teda delala,aby mu je nervali pořád :unamused:
1. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Maki,tak takhle přesně teda vypadala šestá nemoc u Janičky(v roce)asi tři dny horečky jinak žádný jiný příznaky.Mylsleli jsme,že to má z přehřátí neb to bylo na jaře a zrovna se i udělalo vedro a my jí furt ještě balili teplejš a po třech dnech najednou žádná horečka nic jí nebylo,blbla a ejhle při převlíkání na ní zírám,že má červenou vyrážku na bříšku a zádíčkách(na bříšku víc).Pánek nám na to řek,že je to šestá nemoc a ta se projevuje právě timhle průběhem-nejdřív teploty bez dalších komplikací a následný výsev vyrážky.Pak nám řekl,že po tom výsevu už je nemoc na ústupu neb to je poslední fáze.Neměli jsme s ní už dělat nic,jen jí tak aspoň týden až dva nevystavovat nějakýmu fyzickýmu vypětí(cvičení,plavání apod.)....ovšem Jaňule samo ani neposeděla,ale i tak byla v pořádku :sweat_smile: .
1. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Leni,my jedem v sobotu do Dřáž´dan na vánoční trhy a cestou zpět by jsme chtěli stihnout i Real,tak to zkusim omrknout :slight_smile: .
1. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Ty hele Maki,te´d mi tu Jára vyslovil myšlenku,jestli by to nemohla být třeba alergie na penicilin...to by nebylo moc dobrý?Nevim,co má za atb?mrkni když tak to příbalovýho letáku jaký tam jsou nežadoucí účinky :confused: .
1. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, vítej v klubu - nám v dubne trefili ti diagnozu až napotřetí :frowning2: A to už jsme do něj prali ATB - a teď jako přestaň v půlce, že?? :frowning2:

Natt, kdo je tvoje dr? Mně přijde, že v DC moc to CRP nedělají a přitom to je tak super...

Holky, my dneska šli od našich (vedle Košařky) do Billy na Tyršovku pěšky skoro půl hodiny v tom nejhorším fukejři, Petík byl tedy statečný, čumáček jak vařený rak, ale šlapal a ani neprotestoval. Občas jsem ho za sebe schovala před nárazy větru, ale zvládli jsme to. Pak busmo domů - no klasická 2-centimetrová kalamita!!! Doufám, že ráno budou ty busy jezdit....
1. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
veru,
no jako ty dr.Čapkovou,teda aspon myslim :wink:
1. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,my byli na pohotovosti,mam pocit,ze pani doktorka Subrtova pamatuje pousteni zilou,tudiz CRP se nekonalo.... :confounded: Bell,bere Ospen sirup,v letaku je,ze muze byt koprivka,ale ze je to vzacny.Ale koprivka svedi,tohle ji evidentne nesvedi.Jsou to takovy tmave ruzovy tecky,vicemene jenom na brisku,trosku na ruckach.Co jsem cetla,tak by to odpovidalo sesty nemoci.Horecky ji skoncily,jako kdyz utne,tezko rict,jstli po ATB nebo ze to je ta sesta potvora...Kdyz se zitra vyhrabem ze snehu,tak sjedeme k Podolsky,kazdopadne ji minimalne zavolam.Ale jsem teda rozcarovana,pac jestli do ni ty antibiotika cpu zbytecne,tak me teda na pohotovosti uvidej pouze v ohrozeni zivota.
1. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Maki no to je síla!Chudák malá :frowning2:

Bell no bydlíme na Staré Chmelnici,taková díra Děčína,v létě tu je nádherně,v zimě teda taky ale za oknem,když nemusíš ven!Já teď dorazila z Úl z prezentačky,holky jela jsem jako posr.....auta mě některý předjížděli a docela na risk,jeden pablb se musel zařadit zpět neb proti němu vyjela kolona aut!!
Chlap sešel kopec dolů,nasadil řetězy a vyjel ,no a mě čeká zítra a pozítří Makro od 8h!Takže ráno to bude asi bomba!
1. pro 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a balil mě nějakej chlápek v Globu,prý slečno Vám to sluší :grinning: měla jsem na sobě ARIEL triko a bílou čelenku(v tý jsem vypadala jako ženský ze 60let :grinning: ) a prý zda bychom nemohli na kávu,tak říkám že pracuju a on že jindy.no neodbytnej :grinning: a přitom vzhledově vypadal "normálně",kdy\ž odešel tak jsem se normálka musela smát :grinning:
1. pro 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Maki,no tak držim palce ať se k mudře dohrabete,jestlije to šestá,tak je to dobrý....akorát ty atb...to je vcelku trapně nechutný :confounded: .No uvidíš co vám řekne :fearful: .

@terezam22 Terez :grinning: ,jooo všude kde je hezky si příroda vede svou......za oknem sníh vypadá vždycky hezky :grinning: .my teda na ouplnym konci světa nežijem.ale ráno asi půjdu do plavečáku s Jájinkou pěšky s kočárem neb mám tucha,že ze dvora se nedostanu :confused: .Dneska jsem tam is janičkou pěkně sebou řachla na zem,kočár jsem ještě udržela,ale na zadku je modřina,máme totiž v tom nejblbějším místě výjezdu jen ledovatku a teďna to připadne asi tak metr sněhu....samý lepší :rolling_eyes: :grinning: .Radši to posichruju pěšmo.
Hele,přece jěště nejseš ve věku,kdyby tě už nemoh někdo balit :grinning: :grinning: :grinning: ....někdo docela normální :grinning: :grinning: :grinning: .

@verca111 Veru,vy jste turisťáci :grinning:, lepší počasí jste si nemohli vybrat :grinning: ,ale Peťa je držák to se musí nechat :grinning: !

A já jdu asi spat......ač jsem se snažila tak megahora prádla na žehlení se jaksi moc nezmenšila :rolling_eyes: ,ale už to vzdávám :fearful: .Dobrou všem :sunglasses: !
2. pro 2010 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau vsichni.
Zdravotni stav:Ema se tvari,jakoze nebyla nikdy nemocna. :wink:Akorat trosku kasle :confused:
Meteostav:-10 a minimalne 25 cisel snehu.Roman da kafe a maze odhazovat snih.
Volala jsem mudre,rikala,ze kdyby to byla alergicka vyrazka,tak by se drbala.Ze mame zkusit prijet,kdyz to nepujde,tak vyfotit co nejpodrobneji a poslat mailem fotky...Uvidime.
2. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska ráno jsem to spočítala. Za pouhých 34 minut Daneček padl JEN TAK vzteky na zem 9x. Když jsem mu něco vytkla, tak najel tím největším autem (je mu prosím pěkně do pasu) do topení tak, že se sousedům musely otřásat skleničky :frowning2: Já už jsem z něj fakt zoufalá a strašně vyčerpaná. On mi teď nedělá vůbec radost :frowning2:

@bellatrix13 Jé, tak to bys byla hodná, děkuju :slight_smile: My tam pojedeme pak po vás, tak to by bylo fajn.

@terezam22 Máš IP :slight_smile:

@makinka.1 Jupííí, tak sis odpočinula nákupama. To je vždycky fajn vypadnout bez dítek, co? Tak jsem ráda za tebe. Jinak Daneček sice neměl po atb vyrážku, ale měl takovou hrubou kůži, tak doktorka doporučila Excipial tělové mléko.
CRP je super, naše doktorka (Skácelová) ho má a už jsme ho i párkrát použili.
2. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja ani vlastne nevim,jestli ho Podolska ma,pac jsem to nikdy nepotrebovali,Max mel jen 2x v zivote ATB a to bylo jasny na pohled,teda spis na poslech-zanet prudusek.Se ji zeptam...
2. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Zeptej, já myslím, že zrovna Podolská ho má.
2. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem debil,ze jsem nevydrzela do rana a nejela rovnou k ni.Priste fakt na pohotovost pouze v pripade ohrozeni zivota. :confounded:
2. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Nejsi debil, tohle já chápu. Někdy není zbytí. Když měl Daneček čtyřicítky, taky jsme jeli. Nikdy nevíš.
2. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
já včera v tom největším fučáku (asi jako Veru) mazala na nábřeží pro dárky, zpět na náměstí k našim jsem to brala busem, jinak bych se asi na mostě vznesla a uletěla :grinning: :grinning:

maki jestli má Emča atb zbytečně tak je to blbý, ale lepší než kdybys nejela na pohotovost a pak se něco zvrtlo... :frowning2:

Leni, soucítím, Dáda sice vzteky nebourá do topení, ale shazuje věci, vyloženě vzteky je háže po pokoji nebo ze stolu a tak... nevím co má za období, ale pořád mám jeho hlavu v klíně, stále by se nosil...nevím no, ale 10kg už moc nezvládám...

Veru viděla jsi ráno ten zlomenej bus tady na konečný? :grinning: my pak jeli na nákup a do banky, manža že ho pak vyhodím v práci, ale když viděl můj vytřeštěný výraz a taky to ještě dost klouzalo, tak nás hodil i s nákupem domů.... :wink: ufff, jsem si oddechla, jinak bych jela domu s blátem na hřišti :grinning:
Terez, jsi pořád mladá kočka, tak se nediv :wink: :wink: to je náhodou hezký ne? :wink:
2. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau zeny.Takze Em ma opravdu sestou nemoc.Hned,jak jsem ji vyhrnula bodycko,tak rikala,ze je to jasny...Nicmene ATB nemusime dobirat uplne cely,rikala,ze staci 5 dni a pak vysadit.Asi aby se teda dopozabijelo,co je prizabity a pak vysadit,aby neskodily dal...Mam fakt vzteka.Rikala,ze na ty pohotovosti je to naprd,jakoze se tam ty duchodkyne-doktorky holt sichrujou,aby neco neposraly,tak to radeji smahem premaznou vsechno antibiotickou lecbou,bo pry co kdyby na virizu nahodou nasedla i bakterialni infekce,ze jo.... :confounded: ovsem dorazila me informaci,ze deti do jednoho roku veku vzasade memohou mit anginu,bo nemaji vyvynuty mandle,takze bud maji zanet nosohltanu,nebo to sedne az na prudusky.Tohle vedet,tak se asi s tou doktorkou o tech antibiotikach pobavim podrobneji. A ze proste kdyz to neni nevyhnutelny,tak na pohotovost nechodit a vydrzet do rana k ni.Nebo pry kdyz uz,tak jet az po zaviraci dobe pohotovosti na prijem na detsky oddeleni,ale pocitat s tim,ze kdyz to nebude vazny,tak ze me vyrvou a kdyz se jim to vazny zdat bude,tak si nas tam nechaji.Smala se a rikala,ze radsi,at jsme zdravi. CRP na pohotovosti nemaji (na ambulanci jo :wink: )pac je to za prve drahy,za druhy ten pristroj musi mit 2xrocne atesty a je potreba aby ho nekdo "spravcoval".
2. pro 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Tak hlavně, že je jasno. Podolská je výborná doktorka a určitě ti dobře poradila.
2. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem rada,ze mame zrovna ji.
Docitam o tom Daneckove vzteku.Teda,to musi byt narez,lituju te.Max se taky obcas vzteka,ale na vas teda nemame...Musi to byt o nervy...
@terezam22,ja te teda nechci smirovat,ale hadame se tady s Romanem,kdeze je Stara Chmelnice.Je to za Vaclavicema?Jsem zvedava.... :grinning:
2. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni ahoj,jj pošlu,jen jsem dorazila opět až nyní večer,a to mám do 16h!!
Když to zítra nějak stihnu nebo v sobotu tak pošlu!Neboj neboj.......

Maki je to směr Vilsnice,ano i tak se to dá říct jako že přes náš kopec dojdeš pěšky do Václavic,Krásnýho Studence a Horního Oldřichova.Pokud znáte Homolku-Ford u Tesca,tak má u nás dům s modrou střechou,je vidět z Ústecké.A my bydlíme jěště kus nad ním...

Dnes ráno jsem jela opět jako podělaná...teď večer to šlo,ale jak kde,některý kusy silnice nic moc..fakt budu ráda až skončím :wink:
2. pro 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha,tak jsem byla aspon blizko cile! :wink:
2. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek