• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak mame zitra tridni sraz po 25.letch.Myslim,ze budu asi muset pesky na Starak na bus,bo Roman bude v ty dobe koupat a snehova situace je desiva.Doufam,ze to taxikari nezabalej a budou jezdit v noci,abych se dostala domu.Jit pod vlivem v -20 stupnich bych tedy fakt nechtela...
2. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Maki, tak jsem ráda, že to je JEN ta šestá a ty ATB tak holt... no, co naděláš... :frowning2: :angry:

Sin, no jooo, koukala jsem na ten bus celou dobu, neb mi psal Adam SMS, šel v 7:05 na zastávku na bus, kterým normálně jezdí, ale ješě v 7:23 byl na zastávce (Adam) a pak jely 4 busy za sebou a nakonec se tam zalomila ta harmonika :grinning:
My jeli o půl hodiny dřív, neb mamka byla na noc v Jetřichovicích s tím, že do 9 dorazí domů a přijde si pro Petíka na zastávku, tak jsem to sichrovala, že ho když tak dopravím k našim a předám tátovi. Mamku jsme potkali v půlce cesty mezi zastávkou a jejich domem.
Odpolko jsme jeli rovnou domů, já dala Petíka Adamovi a švihala jsem pro nákup a cestou zpátky jsem "oprášila" auto (bylo na něm dobrých 25cm sněhu, možná i víc!!!) a zkusila nastartovat - chytlo :slight_smile: Jupííí - tak snad se za pár dní zase svezem - bus mě DOST HRUBĚ nebaví - dneska si Petřík u nádraží vymyslel, že chce stát, takže tam vlál na tyči a držel se mě za ruku, já tam taky vlála, klouzala podlaha, bylo narváno - no fakt kultura za 500,- :confounded:

Zítra jsme doma a jdeme bobovaaat!!! Se těším :slight_smile:

Leni, to je mi tě líto, ale nezapomeň, že to je jen období :slight_smile:

Terez, tyjo, chlapi tě balej - stál aspoň za to??? :grinning:
2. pro 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo no obyč chlap,kdyby mladej kluk :grinning: že by mi to zvedlo sebevědomí :grinning:
2. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vtipne jsem si na tuto prilezitost zakoupila paradni trpytivy top v NY,prosim pekne bez raminek...Chacha,dnes jsem tam naklusala a zakoupila paradni trpytivy top s dlouhym rukavem a z poctiveho sametoveho materialku. :wink:
2. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, my měli tento sraz v květnu - myslím, že termín byl zvolen skvěle.
Ale tak třeba ten topík bez ramínek užiješ na 30. nebo 35. výročí - až dostanete rozum a taky to budete dělat v létě :grinning: :grinning:
2. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,stoji to za uvahu.Asi to priste fakt hodime na duben nebo kvetenec. :grinning:
Myslim,ze topik uziju jeste v lete,na 35.srazik uz asi pujdu v rolaku,aby nebyly videt vrasky na mem stareckem krku... :grinning:
2. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak dobrý s tou šestou nemocí....máme tu v Dc výbornou pohotovost...angína-akutní zánět krčních mandlí...to je paráda :fearful: a když tam člověk přijede že ho bolí hlava,tak mu daj mastičku na mazání kolena,ne?! :sweat_smile:
Čoveče jak vypadají srazy po více letech?! :grinning: Mě přijde,že když máme nějaký sraz(na poslední dva už jsem nešla),tak všichni jenom něco budujou nebo rodí či vychovávají :grinning: a o ničem jiném se nemluví,holky se pochluběj dětma,chlapi jak se jim daří v práci sem tam i opačně.........ale žádná extra zábava to neni ....zatím :grinning: .Snad až odchováme a budem něco všichni mít,tak se začnem zase bavit :grinning: ?

Jinak dneska u nás adrenalin jako blázen :fearful: .Já ráno mrkla z okna tam všude bílo co oko dohlídlo,silnice plný sněhu,od prvhího busu + všechny následující bylo slyšet jak se zoufale hrabou,teplota(zimota :grinning:) -13 .Paráda,takže si řikám,že jdu do plavečáku pěšo s kočárem.Jééééénže ráno nám trvalo vypravování nějak moc dlouho.V půl devátý si přišla tchýně pro Janičku a já chtěla v 9 už nejpozdějš vypadnout,ovšem Jájina chytla hysterák,že je Janička pryč(máme totiž takové období,že je lepší když sjou pořád spolu,jak jde Janička pryč na hlídání,tak je Jájinka nenesitelná a jak se Janička vrátí dom, tak o nich snad ani nevimjak se furt spolu popelej na dece :confused: )...no a řvala a řvala :rolling_eyes: ,takže mi ujel bus,ke kterýmujsem se upínala,že bych nemusela běžet pěšmo.Snesla jsem kočár ven a koukám,že se ani pěšmo nedá,doběhla jsem na zastávku,volám na řidiče co zrovna přijel v kolik pojede a ten,ež v 9,35.mávla jsem rukou a metelila dál.Už na mostě přes Ploučku mi bylo jasný,že to nemůžu nikdy stihnout neb chodníky a krajnice jsou na tom hůř než silnice a kočár sice vcelku jede ale já se bořim a jdem dost pomalym tempem(bylo 9,25),tak letim s kočárem zase zpátky na dvůr,vyběhnu pro autosedačku,papíry,klíče...dole zase zjistim,že nemám otvírátko na bránu,tak letim znova nahoru,budim Jarušku přendaváním do sedačky,vyhrabu se ze dvora,vyjedu kopec.musim zastavit neb na hlavní se ke mě podivně blíží skluzem auto,zastavim a nerozjedu se, hrabu, couvám zpět dolu,musim se vyhnout přiblblímu sousedovi co tam nechal pohozený auto.....a vjela jsem boekm auta do stráně,opět hrabu auto se začíná točit nejdřív naštorc přes cestu a pak se začlao hrozivě naklánět,takže už jsem si řikala,že jdu prostě na bok........no nějakym zázrakem a maněévrováním po milimetrech jsem to srovnala(ani nevim už jak,ale potila jsem se),znova jsem to rozjela a hurááá vyjela ven.Silnice samo neprojetá :rolling_eyes: (bylo 9,43) v 10,00 máme být už ve vodě,tak jsem to hnala..na dvojku do města :grinning: .Do bazénu jsem vtlítal v 9,51 a do vody v rovných 10,00 a byly jsme tam celé DVĚ maminky :grinning: ostatní se omluvily,že nevyjedou :grinning: .(já tomu teda taky moc nevěřila,že dojedu).Po plavání jsem naložila Jájinu do kočárku oběhla nákupy,vyzvedla co jsem potřebovala,chvilku jsem v tom mrazu mrzla než se vzbudí a jely jsme dom.Tam jsem měla úžasný zážitek s tchýní na dvoře... no je změna počasí a oan zasejc začla mít ty svoje záchvaty paranoi :rolling_eyes: ,takže hádka,navíc čumí na mě jak mám 4 tašky,dítě v autosedačce a kočár a potřebuju to dostat do druhýho patra......jenom čumí a nepomůže jako vždy :rolling_eyes: .Doma jsem svíkla sebe a holky nakrmila vyfrkla,pak přišel Jára.předala jsem je a zasejc znova absolvovala výjezd a cestu do města neb jsem byla objednaná ke kadeřnici.Mám sníh ráda,ale dnes jsem fakt nějaká přesněhovaná a trochem vyšťaveňoučká :grinning: ani kadeřnice mi moc nezvedla náladu neb mi vyčesala takovou příšernou helmu na hlavě,ale už jsem to ulízla :grinning: .
2. pro 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,vyděržaj :grinning: .Je to teda děs na nervy vydržet nesmyslný vztekání.....jneže co jinýho se dá dělat :rolling_eyes: .Věřim,že po takových dnech je člověk jak po šichtě se zbíječkou.U nás teda až takový záchvaty nejsou...ale zasejc máme jiný radosti........věčný odmlouvání a sabotování toho,co je zrovna nejvíc potřeba :rolling_eyes: .Je to jen takové období...je to jen takové období...je to jen takové období.... :grinning: :grinning: :grinning:(se musí člověk sám uklidňovat :grinning:) .Lepší je si pamatovat ty lepší dny,kdy jsou dětičky k sežrání :grinning: .
2. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
teda Jani, já bych zase zastrčila čumák a šla spát, fakt sníh a auto, nic pro mě :wink:
a proč ty děti nemají aspoň období, kdy jsou hrozně hodný a pak teda zase zlobí? mě přijde, že je to pořád zuby, vztek, protiva, zuby, vztek, nevyspání, .... chjo :rolling_eyes:
dneska půjdeme taky bobovat, ale jestli to bude jako včera... Dáda miluje hlubokej sníh, ale samo ho neušlape, takže pořád padá, včera byl po 30min červenej, jako bych ho spařila horkou vodou, tak jsme mazali domů... hrozně se mu líbí vozit v bobech, i když na to zpočátku koukal podezíravě :grinning: :grinning: kopeček jsme sjeli celkem 3x(!) neb do kopce se mu blbě šlape, takže ho tlačím před sebou a za sebou boby.... uffffffff :grinning:
3. pro 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Daneček šel dneska do školky bez řečí, skoro mi utekl do třídy ještě obutej a když jsem ho vypustila, tak zakřičel "autááá" a zmizel za rohem, takže mi ani neřekl čau :slight_smile: Jsem ráda. Dohodly jsme se s učitelkou, že už ho budu moct brát odpoledne a ne hned po o. Dneska jedou se školkou na Michala Nesvadbu do divadla :slight_smile:

@makinka.1 Marti, krásně si užij sraz. Nechala sis udělat novou hlavu a moc ti to sluší, tak tam budeš fešanda.

@terezam22 Terko, to je super, když ti někdo takhle zalichotí. Ať vypadá jak vypadá. Užívej si toho, že vypadáš dobře :slight_smile:

@bellatrix13 Díky za podporu, ale ono těch lepších dnů teď moc není. Ba jo, teď je mi fajn, je ve školce :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, babička mi vyprávěla, že teď měli sraz měšťanky po ... ty jo, teď nevím... 60? ... letech. A prý se vůbec nepoznali. Naposledy se sešli před 20 lety a teď se každej ptal každýho, kdo to je :grinning: :grinning: :grinning: Je to paráda, když se dokážou takhle sejít douchodci, co?
3. pro 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a to jsem se jeste nechala nacesat!!! :grinning: No,musim ale rict po pravde,ze to taky budu muset uliznout,moje holicka tam nebyla a pani vedouci mi vykouzlila taky drobatko helmicku. :grinning:
Jinak srazy po vice letech-ja nemuzu nic moc rict,bo my si delame srazik kazdy rok,takze se nejenze pozname,ale i o sobe dost vime(chodi vicemene stejna cast tridy) :wink: ale jasne,probiraj se haranti a prace,co taky....Za chvilku zacneme debatit o tom,koho kde boli a s cim byl pod kudlou! :grinning:
3. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Bell, tedy ty jsi hrdinka, já od neděle nevlezla do auta, když nepočítám, že jsem ho včera ometla a natočila, aby se prodejchalo :grinning:

Maki, hezky si to užijte.

Leni, to bude dobrý.

My máme taky období - kvůli všemu řve nebo piští, v noci řádí, na dnešek zase od 2 do půl čtvrtý pobíhal jako smyslů zbavený - a já si fakt říkám to zaklinadlo o období, jinak bych ho asi seřezala ... :angry:
Byli jsme ráno sáňkovat - moc se mu to nelíbilo - chtěl radši na prochajdu, takže jsme šli a sáňky za námi poslušně jely (byly taženy)... Zkusíme ještě boby...

Po O nespal, tak snad zakápne večer v poho a bez toho šílenýho uspávání a já vyrazím se ségrou na nákup (jídelní :angry:). Kluci to tady ošéfujou....

Náš táta měl letos sraz po snad 50 letech :grinning: Ale oni se "kluci" scházejí každý druhý čtvrtek v Lovosicích, takže se poznali. Zatím jim ta tradice drží už pár let a jsou stále ve stejném počtu. Táta tam jezdí rád, vždycky se staví i u svojí ségry a aspoň má nějakou tu "kulturu", že?

Pozítří Mikuláš, zítra začnu vyrábět čertíky, jen mi tu nějaká "MYŠ" vyjedla půlku piškotů, tak musím nejdřív doplnit zásobu. Už se těším, až to tady budu plácat, cukroví letos vynechám, udělám jen nepečené, neb v prostoru, který mi nabízí naše kuchyň a s Petíkem za zadkem do toho fakt nejdu! Troubu má zmáknutou, tu už nezkoumá, ale ty horký plechy??? Tak za rok už v baráčku, to půjde samo :wink:
3. pro 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
já byla taky včera ve free shopu a jela jsem sice 40,ale vždycky se najde nejakej debil,kterýmu se nelíbí,že deset aut jede pomalu a musí je proste všechny předbeh,teda Březiny jsou šílený do ted :unamused: a ve meste to včera nebylo jiné :confounded:

bell,
jinak myslim,že vaše učitelky jsou hodné,byla jsem svedekm,jak nacvičovali na besídku,nechtela jsem klepat pro Šimona,at si to v klidu docvičej a pak s nima i šli na horu,řekla bych,že jsou super,tak snad budeš spokojená :slight_smile:,budeš dávat Janičku už od ledna???? :slight_smile:
3. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt no neboj o předjíždění po Ústecký něco za ten týden vím......je to peklo,ale já prostě radši jedu tak jak se cítím,než abych se zmrzačila nebo nedej bože i jiné.........
Jěště mě čeká příští týden do Úl k MAKRU tak už mám nervíky jaký počasí v pondělí bude!!.......
3. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kamarádka dneska přišla o miminko v 6tt. Jsem to oplakala :frowning2: Ach ten rok 2010!
3. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,zdravím ve spolek.....tak máme za sebou Mikulášskou(DDM Březiny)..teda...Maki asi máme stejně smíšené pocity,že :grinning: ....příští rok půjdem asi určo někam jinam :confused: .Z celý Mikulášský nám všem drnčí v hlavě.Krom příšernýho kraválu(neb si neuměli nazvučit tělocvičnu) se z toho stalo asi hodinu a půl cvičení aerobiku :fearful: .Sehnali na to nějakýho přiteplenýho blba,co tam celou dobu jen poskakoval v discorytmu kroky aerobní..a to byl veškerý program...samozřejmě dětem,tak od 6-ti let výše se to líbilo,všechny mladší jen trpěly či se nudily :confused: .No,ale tak z výchovných důvodů jsme viděli čerta (čerty).Radost,že jsme je ve zdraví přežili bez únosu v pytli,je taktéž......tak aspoň něco. :sweat_smile:

Natt,já doufám,že školka bude dobrá.....opravdu tiše doufám,že budem spokojení všichni a hlavně Janička.Slibuju si od toho,že se osamostatní a taky něco naučí a budem mít ke školce důvěru a nbudem se bát tam pak dát i Jarušku a budu moct v klidu odejít od práce.Tuhle jsem potkala venku při bobování maminku,co postěžovala,že s ve školce s nima poněkud vázne domluva.Potřebuje jít v lednu do práce a zdráhali se jí vzít kluka v prosinci na adaptačku :rolling_eyes: ...děs.Tak nakonec jí ho tam, po rozmluvách,vezmou v týdnu před vánocema,ale po prázdninách se bude modlit,aby kluk vydržel bez ní neb už fakt musí do práce....no držim jim palce.Sama víš,že tak jednoduchý to neni.....proto ty moje obavy z personálu :confused: .Jinak od ledna ještě nepůjdem,když bůh dá ( a paní vedoucí),tak snad půjde od března :confused: .

Leni,kamrádky je mi líto :pensive: .No a hlásim,že do rajchu pojedem až příští týden neb známí, co jsme s nima měli jet, maj auto v servisu a vše je přesunuto...takže hlásit stav bobů z dovozu nemůžu :frowning2: .

Jinak hlásím,že se nám ustálilo spaní :Janička už nechodí spát po o vůbec a daří se nám jí udržet v bdělosti až do večerky :slight_smile:,která je velmi brzy a bez zbytečnýho oddalování spánku výmluvama a Jájinka má pravidelné dva denní spánky(ze tří) a počítám,že se to začne tak během měsíce až dvou srovnávat na jeden :slight_smile: .Ovšem dny ač jsou krátké, jsou mi teď nesmírně dlouhé :grinning: :grinning: :grinning: .
3. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, pomalu lezeme z postelí, pak odvezeme Dádu na pár hodin k našim a jedeme pro králíčka.

@bellatrix13 Ahojky, to nevadí, já to tam okouknu. Uvědomila jsem si, že kdyžtak máme obyč boby u našich, tak si je vezmeme. Maj tam i sáňky, tak se můžu rozhodovat :slight_smile:
4. pro 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
jen se hlásím,že žiju.. :slight_smile: pořád jen ležím a docela se nudím..na něco takovýho už dávno nejsem zvyklá...Ale,když vidím ten sníh a mráz venku,tak si ani moc nestěžuju...
Hezký víkend všem
4. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni, kamarádky je mi líto :frowning2: :frowning2:

my po dlouhé době dnes v noci bojovku, ale naštěstí po mlíku a po přivolání tatínka (nemohl spát, tak koukal v obýváku na tv - musí mít prostě tu smečku pohromadě :wink: ) docela zabral, ale i tak budíček v 7h.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taťka dostal v týdnu instrukce, tak jel nakupovat k ježíšku a my tu teď snídáme (teda já a Dáda užírá) :grinning:

odpo půjde Dáda k babičce a my budeme mít free program :grinning: :grinning: já se tak těším, zajdeme někam na pozdní obídek a pak se uvidí, jestli nějaké nákupy nebo jestli půjdeme domů spááááááát :grinning: :grinning: :grinning:

včera mi psala kolegyně z práce, 10.tého mají vánoční večírek, tak prý mám taky přijít... vtipný je, že loni mě nezvali a letos jsem asi před týdnem potkala taky jednu spolupracovnici, která mi o tom večírku vyprávěla a prý že mě určo pozvou... tak jestli jim to řekla, že jsme se potkali a na to konto mě zvou.... :rolling_eyes: ale je to na Větruši v UL, tak uvidíme, jak se tam vůbec dohrabu :grinning:

Maki jak jsi dopadla??? :grinning:
Veru já vás včera viděla, jak Petřík opatrně ty sáňky obcházel :grinning: :grinning:
4. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem!
Leni :frowning2:
Mikulasskou Bell popsala presne.Divne to bylo.Max navic docela rval,to by teda rval,i kdyzby to bylo asi bezchybny,bo se bal proste toho Mikulase a ze zacatku mu trvalo,nez se rozkoukal... :unamused:
Sraz byl vytecnej!!!Seslo se nas 15 a fakt jsem se pobavila.Jeste jsem sla s klukama po zaviracce Retra o bar dal. :wink: Zensky odpadly,jak jinak,jen ja jsem vydrzela!!! :grinning:
4. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je to tady, už je to tady. Je nás o jednoho víc. Dnes jsem se stala maminkou šestitýdenního králíčka. A protože se mému manželovi od dětství říká Bobo (já mu Tomáši ještě nikdy neřekla), mně známí říkají Bobino a malej je Bobeš a dohromady jsme Bobánci, tak králíček dostal jméno... BOBEK :slight_smile:

4. pro 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je paradni!! :slight_smile:
4. pro 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: při Miulášském poledni...

Maki, ty jsi prostě držák!!! :grinning:

Leni, ten je krááásnej :hearts:

Sin, co bačkůrky??? :grinning: :grinning: :grinning:

Petrunko, hezky lež, stojí to za to :wink:

Bell, tedy myslíš, že už najede Jaruška na jedno spaní? :-O To je brzy. Ale hezky jste si to doma urovnali ten režimek :slight_smile:

Já včera oblítla sama město, mám další dárky a už tedy skoro komplet. Dokonce včera přijel kurýr s jedním opožděncem, co ho pro kalamitu nestihli dopravit včas - ale ono to stále je včas, takže dobrý :grinning:

Večer hrůza - Petana jsem 2x uspala a on vždy tak do půl hodiny přišel - tak jsem na něj poštvala komando - Adama a to zabere vždycky :grinning:
Já patlala čertíky, Mikuláše a anděly - jsou tedy hrozní na pohled ale vskutku mňááám - jako každý rok :wink:

5. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,chválím Bobka :grinning: :grinning: :grinning: !

@verca111 Teda,nebuď skromná,mně si čertíci a Mikulášci líbí :slight_smile: .prosím si o receptík a postup :slight_smile: .letos bych se tedy do toho nepuštělůa,ale příští rok joo je to bezva stylové :grinning: ..to už by si mohli koštnout obě holky s náma :grinning: .
A se spaním naší Jájinky si myslím,že joo počítám,že tak leden...nejpozději únor...neb ty její dva spányk jsou tak hoďku a něco,takže zpočítám co chvíli se jí slejou do jednoho delšího,co se začne zkracovat.janička to měla taky tak....tak snad se holky po sobě posourozencovali :grinning: :grinning: :grinning: .

A hlásím,že Jájinka stojí :grinning: ...samo u nábytku.Zkouší to už nějaký čásek,ale teprve dnes jsem se osmělila jí tak nechat a skočit pro foťák :grinning: ,tak pak to stáhnu a pochlubím se :grinning: .Manža teda tvrdí,že jí přistih jak dělá krůčky u nábytku a je fakt,že hned volal a hlásil ,že před sebou tlačí velké balení toaleťáku po zemi a ťape s tim........ale já to ještě neviděla,tak nemůžu potvrdit :grinning: .

@petrunka01 Petru,jen hajej,hajej :grinning: !
5. pro 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,parada,jsi sikula!
Max dneska po obede nesel spat.Teda sel,ale valel se tam asi 2 hodiny a neusnul.Takze dneska bez spanku.Nechapu,cely dopol boboval,ja bych zemrela.... :grinning:
5. pro 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak už u nás byl Mikuláš. Objednali jsme si boletické dobrovolné hasiče, kteří to tady dělají každý rok a teda super. Protože je Dádula malej, tak jsme se s nimi domluvili, že čerty vynecháme. Byl jich plnej výtah a fakt brutální hororový masky. Tak to jako bych omdlela i já. Daneček způsobně stál před Mikulášem a andělem, držel si ručičky za zádama a potichoučku říkal, jak dělají jednotlivá zvířátka. Neplakal. No a pak mi manžílek připravil překvapení... básničku za balíček jsem musela říct i já. Trapas :grinning:
5. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A copak jsi recitovala??? :grinning:
5. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek