• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell,no nekecej,ona uz stoji????Ty jo,my jeste ani nelezeme,ani nestojime,jen pidalkujeme dozadu...Ale ja si teda nestezuju,jen konstatuju. :grinning: Je to sikula. :wink:
Predpokladam,ze mluvite o tom plesatym morceti....Nikdy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
a kde v chovatelský stanici a kolik stojí,přes tisic korun určitě vid :slight_smile:,já ho chci :slight_smile:
,školku závidim,Šimon nechce,aby mu byli tři,protože pak musí do školky,ani už nehce slíbenou trampolínu,jen aby mu zustali dva :unamused: :frowning2:

maki,
jj me přijde užasnej :wink:

me tu zas lez včera pavouk,tak to snad slyšeli i v přízemí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bell,
teda Jaruška je šikulka,nevíš do kdy je otevřenej Bělásek??????myslim,od kdy maj prázdniny :slight_smile:
7. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojiky maminky nevite někdo zda jsou fotky už zBělaska ve Vojanovce prosim???????
7. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucadav :ahoj,už dávno :slight_smile:,ale ty asi myslíš vánoční vid,tak to já nevim,ale podzimní už jsou dlouho :slight_smile:
7. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Natt, počítej s 1000 - 1500 Kč. Mrkni sem:

http://www.black-beauty.cz/index.php?sekce=main&ukaz=short

http://odklarky.webnode.cz/prodej/ - s Klárkou jsem ve spojení přes icq, je moc milá a morčátka se narodí teď někdy ke konci roku.
7. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí

http://odklarky.webnode.cz/prodej/ - s Klárkou jsem ve spojení přes icq, je moc milá a morčátka se narodí teď někdy ke konci roku.

Pardon, se mi to nejdřív nechtělo odeslat a pak je to tu 1000x. Tyy jooo :grinning:

@lucadav Ahojky
7. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my dnes teplotku, ale max 38,2 před odečtem, tak jsme ani nečípkovali:slight_smile:)
jinak u nás pohoda, dneska jsem stihla vosí hnízda, tak už konečně pečeme!!!!!!
manža udělal večeři, tak jdu papat :grinning:
mějte se
7. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Děláš nepečené cukroví už teď?
7. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Ahojiky ,,,to by tam ty podzimni už byly važně dlouho=) =) ale už jsou i vanočni...tak je to už ok....přeji krasny večer
7. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucadav Už jsou jo? Tak to se těším, až Anetku okouknu.
7. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mám to na balkoně, tak to vydrží, jsou to jen piškoty, kakao, máslo a někde jsem četla, že cukroví vydrží tak dlouho, jak má dlouhou trvanlivost máslo :wink: ale protože u nás nepečený "frčí" tak si myslím, že ti chudáci ani do Vánoc nevydrží a budou sežraní :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj,
dneska opět bojovka, zase nějaký období, jsem hotová, navíc tedy ač v noci miláček nespí, tak ráno vstává časně, nechápu.... navíc dneska nákup a ještě nějakýho ježíška pořídit.... chjo, energie na bodu 0, tak jsem zvědavá, jak to dopadne...
a mám dnes auto, ještě, že ten sníh už ze silnice slezl......
8. pro 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj,
dneska opět bojovka, zase nějaký období, jsem hotová, navíc tedy ač v noci miláček nespí, tak ráno vstává časně, nechápu.... navíc dneska nákup a ještě nějakýho ježíška pořídit.... chjo, energie na bodu 0, tak jsem zvědavá, jak to dopadne...
8. pro 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj,
8. pro 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to chtěla jen jednou!:slight_smile:
8. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid No ahoooooooooj zdravim tě.-...koukam jak už ste velky.
8. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,teda chtěla bych vás všechny dočíst,ale prostě nestíhám :confused: .Ještě minulý týden jsem tu měla zázrakem naklizeno.........a žila jsem v bláhové představě,že to budu do vánoc už jenom udržovat.....nicméně takovej bordel jakej tu je teď tu snad ještě nebyl :frowning2: .Navíc mám zase horu prádla na žehlení a včerejší perníčky co jsem pekla stojí za hovínko :rolling_eyes: .Mám 4 recepty a nemohla jsem si vzpomenout,kterej to je to byl ten správnej..takže samo jsem šáhla po tom nejblbějším a hned došlo mi to až když se už pekly :rolling_eyes: .Takže jsem celej večer se snažila přijít na ten správnej...a když jsem na něj konečeně kápla a vzpomněla si,tak zase nemám dostatek vajec a došel mi pečící papír.Ráno jsem chtěla jet do Běláska,ale janička tak sabotovala odchod z baráku,že jsem prostě za hodinu od probuzení ven nevyšli,takže jsme doma a přemejšlym jak se někam dostat pro ten papír a vejce :rolling_eyes: ...a pořád tu na mě zírá ta hromada prádla...a holky se dožadují pozornosti....a Jájinka se u všeho staví a já k ní lítám,aby se nepřizabila.....a......a..... :rolling_eyes: a mám nervy na dranc.Začínám toužit po robůtkovy na vysávání podlahy nebo paní na úklid :rolling_eyes: :grinning: .Ještě jsem teda zapokmněla napsat,že Jájině asi lezou zuby neb mám za sebou třetí noc hrůzy,kdy prostě nespí a leze mi po hlavě a když už usne,tak max na 20 min.......uuuuuuuuuuuuu :rolling_eyes: .
Jinak všem přeji krásný den a mějte ho hezčí a klidnější než u nás :grinning: !
8. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Dneska ted des,jak pocasi,tak vubec...Byli jsme v Tescu,lidi zacinaji magorit.Em dneska vstavala v 6 a usnula az ve 13 hodin a prave vstala!!!Dopol nermalka nedala ani minutu.Ale nervala,byla hodna.Zato Max se cestou domu v aute pocural rekl,ze chce zrovna na moste od vychodaku k nam,v ty jednosmerce,uz to neudrzel.Mokry komplet vsechno,i triko a tilko,krome bundy a mikiny sakumprask.
8. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj Lucí:slight_smile:)))
Bell, Maki, pevný nervy, taky mám dneska "štěstí" :rolling_eyes:
8. pro 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je,cau Lucko,az ted jsem si vsimla,ze jsi to ty!!!! :grinning:
8. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
nesla jsi dneska na procházku v tom nečasu,kolem třetí?????????? :wink: ,ty me zamestnáš???? :wink:
8. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám holky dnes je neobyčejně úžasný den pro vícero z nás :rolling_eyes: :grinning:

@nattally Jj,vydala jsem se s holkama k vietnamcovi pro ten pečící papír a vejce :grinning: a měl obojí....z kauflandu :grinning: .Každopádně hned jak jsem Janičce řekla,že se ještě projdem,tak začal ukrutnej slejvák :rolling_eyes: .Čoveče asi tě zklamu :grinning: to se mi spíš vyplní ten sen o robůtku(jednou snad) než,že mi bude někdo uklízet :grinning: .Jára by mi na to nikdy neskočil,že se to nedá zvládnout a mateřskou se mi na úklid dávat nechce :grinning: .
8. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to byla legrace :grinning:
8. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych taky potrebovala pani na uklid. :grinning: Teda u nas by se spis siknul chlapik na udrzbu baraku+zahrady+topic elektrarensky+krmic zvere. :grinning: Bo to vsechno delam ja,kdyz neni R. doma a pak to doma vypada,jak to vapada... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bell, Jaruška je moooc šikovná, takový byl Adam a u Petíka jsem si v 7m o stání mohla nechat akorát tak zdát :grinning: Gratuluju. Bordel neřeš, víš, jak to je s tím šťastným dítětem a vy máte rovnou děti dvě :wink:

Holky, přeju pevný nervy - i sobě. My opět nad ránem intermezzo - no hrůza, lítal tady, pouštěl rádio, PC, troubu, svítil (bylo 4:30!!!) - dohnala jsem ho, vše povypínala a zahnala ho do pelíšku s mlíkem - pak přelezl k nám, to nevydržel manžel a šel do obýváku - Petíka jsem ve finále v 8 budila, abychom stihli vylítnout do práce... Fuj fuj fuj...!!! Po o spal jen chvíli, tak snad večer zakápne v poho. U mamky na sebe strhnul čaj - naštěstí nebyl vařící, jen horký - den na h....!!!
8. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spánek nastestí díky skolce je o.k.,vstává v 7 a to se mi dnes nechtelo,když nemusim vstávat,ráda se vyspim........dospávám deficit z mateřské :grinning: ,tak jsem mu pustila tv,meli dávat animáčky,jsem jsem pak slyšela že dávaj šmouly a v půl desátý nás vzbudil muj brácha,prej jestli jako chrápem nebo co :grinning: :grinning:
8. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Veru, já vás ráno viděla, jak jste pelášili na bus :grinning: byla jsem rozchrápaná a v pyžamu, tak jsem vám vůbec nezáviděla :wink:
my v noci docela ok, Dáda spal u nás, ale nějak mi to nevadí, hlavně když spí,... pro změnu se mi udělalo v noci šoufl, tak jsem lítala od půl čtvrtý do 5, zima mi byla... Veru koukala jsem pak z okna v kuchyni a říkala si, že svítíme fakt jen my :grinning: :grinning: jsem měla kouknout k vám :grinning:
já dala dnes citronové slepované cukroví... no pár z nich může kandidovat na maura roku, ale zbytek dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Klárko - to bylo na včerejšek ;)

Dneska spal božsky - od 20:15 s přelezením k nám kolem 6:20 a v půl osmé jsem ho budila, abychom právě stihli bus - jezdíme o půl hodiny dřív, protože mamce není dobře, tak si pro něj nechodí na zastávku, ale musím ho doručit až na místo :grinning:

Po o u babi vychrupoval a já ho vzbudila - radši - nechci dnes mít další intermezzo :grinning: - naši protestovali, ale to mají smůlu, u nich na noc není (premiéru plánujeme na 22.12. :stuck_out_tongue_closed_eyes:).
Zítra se chystáme ráno s kamarádkou a její holčičkou do herny - se těším...
9. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já vůbec nevím co se tu děje, jen jsem to prolítla!

Bell.
Jaruška je šikulka, dělá vám radost :sweat_smile:

Petrunko,
přidávám se s gratulací k miminku a hlavně ať je všechno v pořádku!

Holky,ty hnusné noci známe asi všechny, co? Je to občas na palici, ale co, nějak to přežijeme a až budou děti kulit oči pod vánočním stromečkem, tak si ani nevzpomeneme...už se na to teda moc těším :sweat_smile:
Jinak mi fajn, dneska jsem odvedla Jardu do školky, přišla domů, dala Rostíka spát, za hodinku znova do školky, měli vánoční besídku od devíti, no v půl jedenácté domů, nakojila jsem, dala Rostíka do kočáru, spal a šla zase pro Jardu po obědě...no den jak vyšije, ale užil si to, tak jsem měla radost! :sweat_smile:
9. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarcvím ve spoelk,tak mě se tu dodělává další várka perníčků...pak už jen vytřu předsíň koupelnu a záchod a vyndám prádlo z pračky....a hned pak půjdu spát :grinning: .....holky my máme život,co?! :grinning: Ale jak píše Prin,jsou chvíle kdy si člověk ani nevzpomene,že je vlastně utahanej :dizzy_face: .Já byla ve středu na Janičku tak ošeklivá..jak jsem byla nevyspalá a všechno kolem..ona sabotovala úplně všechno a na jednocuhpou větu převleč se do tepláčků dokázalůa udělat divadlo o několka dějstvích :rolling_eyes: ...takže jsem už pak taky pěkně řvala........až mi z toho bylo divno :frowning2: .Dneska byla u babičk a teď večer přišla dom,i když tam měla spát.pověsila se mi kolem krku a řekla,že přišla za mnou domu,aby mi nebylo smutno,že mě má ráda :dizzy_face: .tak jsem tak zjihla a dala si předsevzetí,že se musim držet v mírnější tonině hlasu :confused: .Takže jsem jí přečetla asi pětkrát palečka a šla spát uff uff :sweat_smile: .
Jinak dneska jsem absolvovala zasejc trochu adrenalinovou cestu ráno s Jájinkou na plavčo...zamrzlý dveře u auta,pak menší kolize s id*otem,co mu přišla 50 na na náledí přílíš pomalá :rolling_eyes: ,abych před plavečákem vytáhla mobil z kapsy a přečetla sms,že hodina byla zrušena z důvodu nemoci dětí :rolling_eyes: .Poslali to v době,kdy už jsem rvala na dvoře ty zamrzlý dveře a neslyšela to.Nu což :rolling_eyes: ,tak jsem aspoň zaskočila do Dráčika :sweat_smile: .

@prin Teda já si ani nedokážu představit vyparvit se s dětma několkrát za den ven...v zimě :confused: to už musíš mít nacvičený jak spartakiádu,co?! :grinning: .U nás teda to je ještě obzvláštněno tim,že zasejc tahám kočár i s Jájinkou dvě patra sem tam(občas i s nákupem) neb sklep je momentálně pro kočár nepoužitelný.......ale už jenom to oblíkání do zimníh hadrů...no tě pic.Já snad s tou školkou budu nakonec i ráda,že půjdem až na jaře :sweat_smile:
9. pro 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
to oblíkání v zimě, to je za trest :frowning2: Dádovi se navíc v zimě nechce moc chodit, takže jsme včera šli na "procházku" jen na konečnou a zpátky (to je od nás cca 150m) a šli jsme to půl hodiny :unamused: komentoval každý auto, psa, běžel jen když dorazil na konečnou bus :sweat_smile:

dneska večer razím na ten vánoční večírek do UL, moc se mi nechce, když jsem včera večer tou dobou myslela na to, jak budu dneska někde trdlovat... no pojedu co nejdřív, ať se můžu brzy vrátit, plašit někde o půlnoci že nejede auto, nebo začla vánice....brrrrr :grinning:
10. pro 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek